STATYSTYKA PZLA Spis imprez

Lp Impreza Woj Kl. / WA RC Wyniki Ost.zmiany
1. 25. Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych
Tilburg (NED), 09.12.2018
ZZZ M Wyniki PZLA 10.12.2018
19:28:38
2. PZLA Mistrzostwa Polski U23 w biegach przelajowych
Namysłów, 17.11.2018
OPL M Wyniki PZLA 03.12.2018
17:41:46
3. Mistrzostwa Polski w biegu na 100 kilometrów
Warszawa, 10.11.2018
MAZ M Wyniki PZLA 03.12.2018
17:15:19
4. Scotiabank Toronto Waterfront Marathon
Toronto (CAN), 21.10.2018
ZZZ M Wyniki 24.10.2018
22:05:51
5. IV Policki Czwartkowy Mityng Lekkoatletyczny
Police, 18.10.2018  
ZPO 2 Wyniki 05.11.2018
20:50:48
6. Supermaraton Stulecia Pamięci Polskich Himalaistów
Katmandu (NEP), 18.10.2018
ZZZ M Wyniki 03.12.2018
17:21:48
7. Mityng
Ibaraki (JPN), 15.10.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.10.2018
10:48:52
8. Bieg z Radością
Warszawa, 14.10.2018
MAZ 2 Wyniki 10.11.2020
23:12:40
9. Palma Mallorca Marathon 2018
Palma de Mallorca (ESP), 14.10.2018
ZZZ M Wyniki 24.10.2018
22:03:36
10. 5 dla Niepodległej
Kraków, 14.10.2018
MLP 2 Wyniki 08.10.2021
20:06:57
11. Graz maraton
Graz (AUT), 14.10.2018
ZZZ M Wyniki 24.10.2018
22:01:59
12.
Essen (GER), 14.10.2018
ZZZ 2 Wyniki 24.10.2018
22:02:35
13. 3. Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży U18
Buenos Aires (ARG), 11 - 16.10.2018
ZZZ M Wyniki PZLA 24.10.2018
21:59:52
14. III Policki Czwartkowy Mityng Lekkoatletyczny
Police, 10.10.2018  
ZPO 2 Wyniki 05.11.2018
20:21:28
15. Wojewódzkie zawody LDK!
Ruda Śląska, 09.10.2018 TL Pogoń 
SLK 2 Wyniki 15.10.2018
10:27:49
16. 7. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Biegu na 10 km / Biegnij Warszawo 2018
Warszawa, 07.10.2018
MAZ M Wyniki PZLA 14.12.2018
23:48:58
17.
Lillehammer (NOR), 07.10.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.10.2018
10:58:11
18. Bank of America Chicago Marathon
Chicago (USA), 07.10.2018
ZZZ M Wyniki 23.10.2018
11:08:32
19. Mistrzostwa Polski w chodzie sportowym na 50 km (mężczyźni)
Wien (AUT), 06.10.2018
ZZZ M Wyniki PZLA 05.11.2018
15:55:34
20. Zawody w chodzie
Wien (AUT), 06.10.2018
ZZZ M Wyniki PZLA 14.02.2019
12:12:32
21. Mityng zakończenia sezonu
Rybnik, 06.10.2018  
SLK 1 Wyniki PZLA 10.10.2018
20:53:27
22. Pochinchuk
Grodno (BLR), 06.10.2018
ZZZ 2 Wyniki 14.02.2019
11:46:40
23. MWJ
Fukui (JPN), 06.10.2018
ZZZ 2 Wyniki 10.10.2018
20:47:02
24. 16. Mistrzostwa Euroregionu - Pro Europa Viadrina
Słubice, 05.10.2018  
LBU 1 Wyniki PZLA 12.10.2018
11:29:27
25. Finał Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej
Łódź, 05.10.2018  
LDZ 2 Wyniki 14.11.2018
11:06:04
26. Jesienne warszawskie zawody lekkoatletyczne
Warszawa, 30.09.2018  
MAZ 1 Wyniki PZLA 02.10.2018
22:02:25
27. Mistrzostwa województwa podkarpackiego w wielobojach
Rzeszów, 30.09.2018  
PDK 1 Wyniki PZLA 05.12.2018
15:59:02
28. 43. Memoriał Aleksandra Moroza
Kraków, 30.09.2018 AWF 
MLP 1 Wyniki 02.10.2018
21:55:57
29. Hmar
Glasgow (GBR), 30.09.2018
ZZZ M Wyniki 05.10.2018
02:34:21
30. Jesienne wieloboje
Zielona Góra, 29 - 30.09.2018  
LBU 1 Wyniki PZLA 03.10.2018
13:04:43
31. Mityng zamknięcia sezonu lekkoatletycznego
Zielona Góra, 29.09.2018  
LBU 1 Wyniki PZLA 03.10.2018
13:27:47
32. 2. Jesienny Festiwal Rzutów
Zamość, 29.09.2018  
LBE 1 Wyniki PZLA 01.10.2018
09:59:04
33. Ogólnopolski Mityng Integracyjny
Sieradz, 29.09.2018  
LDZ 2 Wyniki
34. Finał ligi U16. Jesienne wieloboje i mistrzostwa woj. śląskiego w sztafetach
Ruda Śląska, 29 - 30.09.2018 TL Pogoń 
SLK 1 Wyniki PZLA 01.10.2018
23:05:10
35. Mazowiecka Liga Lekkoatletyczna
Piaseczno, 29.09.2018  
MAZ 2 Wyniki 20.01.2022
15:28:56
36. Mistrzostwa województwa łódzkiego U18 i U20 - wieloboje
Łódź, 29 - 30.09.2018  
LDZ 1 Wyniki PZLA 01.10.2018
12:27:16
37. Drużynowe Mistrzostwa Ukrainy wśród młodzieży
Dniepr (UKR), 29.09.2018
ZZZ 2 Wyniki 05.05.2022
21:02:57
38. Mityng zakończenia sezonu
Białogard, 29.09.2018  
ZPO 1 Wyniki PZLA 02.10.2018
22:20:38
39. II Policki Czwartkowy Mityng Lekkoatletyczny
Police, 27.09.2018  
ZPO 2 Wyniki 12.10.2018
11:15:37
40. XXIX Memoriał im Aleksandra Wojny, I rzut Ligi
Białystok, 27.09.2018  
POD 2 Wyniki 01.10.2018
13:43:32
41. IAAF
Suzhou (CHN), 24.09.2018
ZZZ M Wyniki 05.10.2018
02:33:21
42. Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2018
Warszawa, 23.09.2018  
MAZ 1 Wyniki PZLA 01.10.2018
20:03:33
43.
Pavia (ITA), 23.09.2018
ZZZ 2 Wyniki 05.10.2018
02:32:15
44. Herbstmeeting & Europasportfest U10 bis U16
Zittau (GER), 22.09.2018
ZZZ 2 Wyniki 03.07.2020
11:35:32
45. Lekkoatletyczna Perła Ostródy
Ostróda, 22.09.2018  
WMZ M Wyniki PZLA 24.09.2018
11:42:09
46.
Madrid (ESP), 22.09.2018
ZZZ 2 Wyniki 05.10.2018
02:31:20
47.
Lillehammer (NOR), 22 - 23.09.2018
ZZZ 2 Wyniki 05.10.2018
02:29:23
48. Mityng Piasta Gliwice
Gliwice, 22.09.2018 Arena 
SLK 1 Wyniki PZLA 01.10.2018
19:55:42
49. PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J. Kusocińskiego
Bełchatów, 22 - 23.09.2018  
LDZ M Wyniki PZLA 24.09.2018
12:22:29
50. EUROPEAN POLICE & FIRE GAMES
Algeciraz (ESP), 22.09.2018
ZZZ 2 Wyniki 17.11.2018
22:57:49
51. 20. Memoriał Michała Barty
Kołobrzeg, 21.09.2018
ZPO 1 Wyniki PZLA 24.09.2018
23:17:20
52. I Policki Czwartkowy Mityng Lekkoatletyczny
Police, 20.09.2018  
ZPO 2 Wyniki 12.10.2018
11:09:22
53. Zawody Akademii Tyczki
Gdańsk, 19.09.2018  
POM 2 Wyniki 24.09.2018
15:10:08
54. Zawody lekkoatletyczne im. Eugeniusza Lokajskiego
Warszawa, 16.09.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 1 Wyniki PZLA 18.09.2018
11:08:39
55. decastar
Talence (FRA), 16 - 17.09.2018
ZZZ M Wyniki 05.10.2018
02:26:22
56. Wojewódzkie zakończenie sezonu. 5. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza
Słupsk, 16.09.2018  
POM 1 Wyniki PZLA 19.09.2018
10:19:53
57. Mistrzostwa Województwa WMZLA U14, U16 pod patronatem Burmistrza Pasłęka
Pasłęk, 16.09.2018  
WMZ 2 Wyniki 03.10.2018
18:31:00
58. Memoriał Kazimierza Świerzowskiego (chód w ramach MMM)
Krosno, 16.09.2018  
PDK 1 Wyniki PZLA 20.09.2018
12:42:22
59. Memoriał Kazimierza Świerzowskiego
Krosno, 16.09.2018  
PDK 1 Wyniki PZLA 21.09.2018
10:30:46
60. III rzut ligi U16 / Grupa B
Częstochowa, 16.09.2018  
SLK 1 Wyniki PZLA 21.09.2018
10:33:25
61. Finał Superligi PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20
Białystok, 16.09.2018  
POD 1 Wyniki PZLA 03.10.2019
10:47:43
62. BMW
Berlin (GER), 16.09.2018
ZZZ M Wyniki 05.10.2018
02:20:35
63. Mistrzostwa Mazowsza U16
Warszawa, 15.09.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 2 Wyniki PZLA 18.09.2018
13:03:40
64. Mistrzostwa województwa małopolskiego U12, U14, U16
Tarnów, 15.09.2018
MLP 1 Wyniki PZLA 20.09.2018
18:56:17
65. 16. Otwarte Zachodniopomorskie Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych
Szczecinek, 15.09.2018
ZPO 1 Wyniki PZLA 18.09.2018
11:45:52
66. Mistrzostwa województwa świętokrzyskiego U16
Staszów, 15.09.2018  
SWK 1 Wyniki PZLA 01.10.2019
12:42:15
67. III rzut ligi U16 / Grupa A
Racibórz, 15.09.2018
SLK 1 Wyniki PZLA 18.09.2018
10:25:50
68. 4. Mityng ŁOZLA
Łódź, 15.09.2018  
LDZ 1 Wyniki PZLA 18.09.2018
10:50:58
69. II rzut ligi U16
Chełmno, 15.09.2018  
KPO 1 Wyniki PZLA 08.04.2019
18:43:02
70. ECCC-j
Castellón (ESP), 15.09.2018
ZZZ M Wyniki 05.10.2018
02:15:25
71. Mityng Powakacyjny
Słubice, 14.09.2018  
LBU 2 Wyniki 03.06.2019
13:29:31
72.
Domažlice (CZE), 14.09.2018
ZZZ 2 Wyniki 05.10.2018
02:12:44
73. Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny z okazji otwarcia stadionu w Brodnicy
Brodnica, 14.09.2018
KPO 1 Wyniki PZLA 19.09.2018
10:21:49
74. Ogólnopolskie Zawody Nestle Cup 2018 U12
Warszawa, 13.09.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 1 Wyniki PZLA 09.10.2018
18:36:02
75. Ogólnopolskie Zawody Nestle Cup 2018
Warszawa, 13.09.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 1 Wyniki PZLA 20.09.2018
23:13:35
76.
Tallinn (EST), 13.09.2018
ZZZ 2 Wyniki 05.10.2018
02:11:33
77. 5. Memoriał Wiesława Murawskiego
Sztum, 12.09.2018  
POM 1 Wyniki PZLA 18.09.2018
09:59:19
78. Mityng 20-lecia KKS Victoria
Stalowa Wola, 12.09.2018  
PDK 1 Wyniki PZLA 18.09.2018
09:07:35
79. Mityng jesienny
Rybnik, 12.09.2018  
SLK 1 Wyniki PZLA 13.09.2018
23:58:38
80. 56. Mityng Winobrania
Zielona Góra, 11.09.2018  
LBU 1 Wyniki PZLA 25.01.2023
11:39:55
81. Gloria
Antalaya (TUR), 11.09.2018
ZZZ 2 Wyniki 04.10.2018
23:23:05
82. EKAG
Brno (CZE), 10.09.2018
ZZZ 2 Wyniki 02.10.2018
22:59:05
83. Warszawska Liga Lekkoatletyczna
Warszawa, 09.09.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 1 Wyniki PZLA 10.10.2018
15:39:07
84. PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /MZ i WM/ młot, tyczka
Warszawa, 09.09.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 1 Wyniki PZLA 10.10.2018
15:43:48
85. WC 100km
Sveti Martin na Muri (CRO), 09.09.2018
ZZZ M Wyniki 03.12.2018
17:17:55
86. IV Mityng POLANIK CUP
Piotrków Trybunalski, 09.09.2018  
LDZ 2 Wyniki 18.09.2018
10:59:50
87. 11. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnym
Łyse, 08 - 09.09.2018
MAZ M Wyniki PZLA 17.09.2018
09:13:27
88.
Hitachinaka (JPN), 09.09.2018
ZZZ 2 Wyniki 16.09.2018
10:22:05
89. PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /ŁD i ŚK/
Bełchatów, 09.09.2018  
LDZ 1 Wyniki PZLA 12.09.2018
00:16:53
90. PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /DŚ i LS/
Wrocław, 08.09.2018  
DOL 1 Wyniki PZLA 19.09.2018
11:01:33
91.
Schaan (LIE), 08.09.2018
ZZZ 2 Wyniki 04.10.2018
23:09:22
92. PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /WP i ZP/
Poznań, 08.09.2018 Olimpia 
WLP 1 Wyniki PZLA 17.09.2018
10:03:23
93. 3. IAAF Puchar Kontynentów
Ostrawa (CZE), 08 - 09.09.2018
ZZZ M Wyniki PZLA 04.10.2018
22:46:47
94. Bieg 24-godzinny
Łyse, 08 - 09.09.2018
MAZ M Wyniki PZLA 11.09.2018
11:49:25
95. PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /LB i PL/
Lublin, 08.09.2018  
LBE 1 Wyniki PZLA 11.09.2018
11:50:22
96. PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /MP i PK/
Kraków, 08.09.2018 AWF 
MLP 1 Wyniki PZLA 13.09.2018
23:44:56
97. Małopolski mityng lekkoatletyczny - I Ty możesz zostać Mistrzem
Kraków, 08.09.2018 AWF 
MLP 1 Wyniki PZLA 11.09.2018
11:17:14
98. PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /MZ i WM/
Ciechanów, 08.09.2018  
MAZ 1 Wyniki PZLA 11.09.2018
10:48:48
99. PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /PM i KP/
Bydgoszcz, 08.09.2018  
KPO 1 Wyniki PZLA 08.04.2019
18:42:18
100. PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /ŚL i OP/
Bielsko-Biała, 08.09.2018  
SLK 1 Wyniki PZLA 11.09.2018
12:47:06
101.
Aachen (GER), 05.09.2018
ZZZ 2 Wyniki 31.12.2019
19:46:56
102. 23.Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce Masters
Malaga (ESP), 04 - 16.09.2018
ZZZ M Wyniki PZLA 29.07.2019
15:00:41
103.
Lillehammer (NOR), 04.09.2018
ZZZ 2 Wyniki 07.09.2018
10:58:18
104. Hanzek
Zagreb (CRO), 03 - 04.09.2018
ZZZ M Wyniki 07.09.2018
11:05:19
105. Powakacyjny mityng lekkoatletyczny
Wrocław, 02.09.2018  
DOL 1 Wyniki PZLA 05.09.2018
09:23:37
106. PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /MZ i WM/ chód
Warszawa, 02.09.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 1 Wyniki 10.10.2018
15:20:11
107. Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018
Warszawa, 02.09.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 1 Wyniki PZLA 10.10.2018
15:17:48
108. Liga U16 woj. podkarpackiego - II rzut 2018
Przemyśl, 02.09.2018  
PDK 1 Wyniki PZLA 07.09.2018
09:43:03
109. 27. PZLA Mistrzostwa Polski w Półmaratonie
Piła, 02.09.2018
WLP M Wyniki PZLA 12.12.2018
09:52:02
110. Meeting Citta Di Padova
Padova (ITA), 02.09.2018
ZZZ M Wyniki 07.09.2018
10:56:24
111. Małopolski mityng lekkoatletyczny
Kraków, 02.09.2018 AWF 
MLP 1 Wyniki PZLA 07.09.2018
09:39:12
112. Zawody Akademii Tyczki
Gdańsk, 02.09.2018  
POM 2 Wyniki 11.09.2018
13:04:12
113. Mistrzostwa Kujaw i Pomorza U16
Bydgoszcz, 02.09.2018  
KPO 1 Wyniki PZLA 08.04.2019
18:41:13
114. ISTAF
Berlin (GER), 02.09.2018
ZZZ M Wyniki 07.09.2018
10:49:21
115. 10. Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa
Aleksandrów Łódzki, 02.09.2018  
LDZ 1 Wyniki PZLA 04.09.2018
22:35:57
116. 8. Mityng LOZLA 2018
Zamość, 01.09.2018  
LBE 1 Wyniki PZLA 05.09.2018
19:09:16
117. Mityng LA Skok o Tyczce
Szczecin, 01.09.2018  
ZPO 2 Wyniki 04.09.2018
16:56:35
118. Mityng jubileuszowy TL Pogoń
Ruda Śląska, 01.09.2018 TL Pogoń 
SLK 1 Wyniki PZLA 05.09.2018
23:57:04
119. Szukamy olimpijczyków - mityng U16
Radom, 01.09.2018  
MAZ 1 Wyniki PZLA 05.09.2018
10:55:32
120. Mityng okręgowy + II rzut klubowej ligi U16
Poznań, 01.09.2018 Olimpia 
WLP 1 Wyniki PZLA 06.09.2018
23:19:42
121. Otwarte mistrzostwa województwa U14, U16 i weteranów. Mityng LA
Opole, 01.09.2018  
OPL 1 Wyniki PZLA 21.06.2019
23:04:29
122. Mecz U16 Saksona-Dolny Śląsk-Kraj Liberecki
Jabłoniec nad Nysą (CZE), 01.09.2018
ZZZ 1 Wyniki PZLA 07.09.2018
10:30:48
123. PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski - Finał Tamex Ekstraklasy 2018
Inowrocław, 01.09.2018  
KPO M Wyniki PZLA 13.10.2021
16:10:52
124. Mityng KL Iskra III
Białogard, 01.09.2018  
ZPO 1 Wyniki PZLA 06.09.2018
11:15:10
125. Otwarte mistrzostwa Aleksandrowa U16 (brak fotofiniszu)
Aleksandrów Łódzki, 01.09.2018  
LDZ 2 Wyniki PZLA 04.09.2018
22:01:06
126. Otwarte mistrzostwa Aleksandrowa U16
Aleksandrów Łódzki, 01.09.2018  
LDZ 1 Wyniki PZLA 04.09.2018
22:03:48
127. Mistrzostwa AZS U20 2018
Łódź, 31.08.2018  
LDZ M Wyniki PZLA 02.09.2018
23:15:48
128. Mistrzostwa województwa podlaskiego U16
Olecko, 30.08.2018  
WMZ 1 Wyniki PZLA 07.09.2018
10:42:30
129. Diamond League
Bruxelles (BEL), 30 - 31.08.2018
ZZZ M Wyniki 02.09.2018
12:07:52
130. Diamond League
Zürich (SUI), 29 - 30.08.2018
ZZZ M Wyniki 02.09.2018
12:05:38
131. Mistrzostwa Okręgu U16
Sopot, 29.08.2018  
POM 1 Wyniki PZLA 20.09.2018
18:20:27
132. Mazowiecka Liga Lekkoatletyczna
Radom, 29.08.2018  
MAZ 1 Wyniki PZLA 20.01.2022
15:28:23
133. Mazowiecka Liga Lekkoatletyczna (brak fotofiniszu)
Radom, 29.08.2018  
MAZ 2 Wyniki PZLA 05.09.2018
10:20:02
134. Gwiazdy na Fontannach 2018
Warszawa, 26.08.2018
MAZ M Wyniki PZLA 27.08.2018
15:25:11
135.
Racibórz, 26.08.2018
SLK 2 Wyniki 29.07.2019
15:02:04
136. Mityng LA
Ostróda, 26.08.2018
MAZ 2 Wyniki 06.03.2020
17:08:20
137. 7. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 3. Rzut Ligi Młodzików
Hrubieszów, 26.08.2018  
LBE 1 Wyniki PZLA 06.09.2018
23:15:51
138.
Eberstadt (GER), 26.08.2018
ZZZ 2 Wyniki 02.09.2018
12:02:02
139.
Beckum (GER), 26.08.2018
ZZZ 2 Wyniki 02.09.2018
12:01:26
140. 40. Memoriał Grzegorza Duneckiego
Toruń, 25.08.2018  
KPO M Wyniki PZLA 10.05.2021
16:25:58
141. Mistrzostwa województwa U16
Szczecin, 25.08.2018  
ZPO 1 Wyniki PZLA 30.08.2018
09:37:43
142. Mityng okręgowy UKS Achilles Leszno
Leszno, 25.08.2018  
WLP 1 Wyniki PZLA 04.09.2018
22:37:53
143. NL
Jablonec (CZE), 25.08.2018
ZZZ 2 Wyniki 02.09.2018
11:59:33
144. PZLA Mistrzostwa Polski U23 w chodzie na 20 km
Gdańsk, 25.08.2018
POM M Wyniki PZLA 04.09.2018
17:15:28
145. PZLA Mistrzostwa Polski U20 w chodzie na 20 km
Gdańsk, 25.08.2018
POM M Wyniki PZLA 04.09.2018
17:20:43
146. Puchar Poczty Gdańskiej
Gdańsk, 25.08.2018
POM M Wyniki PZLA 04.09.2018
17:30:07
147. Melinda
Cles (ITA), 25.08.2018
ZZZ 2 Wyniki 02.09.2018
12:00:45
148. Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka oraz zawody U16 o puchar Haliny Góreckiej
Chorzów, 25.08.2018  
SLK 1 Wyniki PZLA 29.08.2018
08:01:37
149.
Trier (GER), 23.08.2018
ZZZ 2 Wyniki 02.09.2018
11:51:26
150. XXI Ogólnopolskie Igrzyska LZS
Siedlce, 23.08.2018  
MAZ 2 Wyniki 13.11.2018
09:25:49
151. Quercia
Roverto (ITA), 23.08.2018
ZZZ M Wyniki 02.09.2018
11:54:25
152. Mały Memoriał Kamili Skolimowskiej
Chorzów, 22.08.2018 Śląski - rozgrzewkowy 
SLK M Wyniki PZLA 31.08.2018
17:38:25
153. 9. Memoriał Kamili Skolimowskiej
Chorzów, 22.08.2018 Śląski 
SLK M Wyniki PZLA 27.08.2018
15:32:18
154. Para EC
Berlin (GER), 22 - 25.08.2018
ZZZ M Wyniki 02.09.2018
11:49:20
155.
Bergen (NOR), 22.08.2018
ZZZ 2 Wyniki 02.09.2018
11:50:28
156. "Pärnu Rannastaadion" Meeting
Pärnu (EST), 19.08.2018
ZZZ M Wyniki 02.09.2018
11:45:18
157.
Zlín (CZE), 18.08.2018
ZZZ 2 Wyniki 01.12.2018
17:14:22
158.
Opava (CZE), 18.08.2018
ZZZ 2 Wyniki 02.09.2018
11:43:24
159.
Jablonec nad Nisou (CZE), 18.08.2018
ZZZ 2 Wyniki 27.08.2018
23:56:04
160. EAA
Göteborg (SWE), 18.08.2018
ZZZ M Wyniki 19.08.2018
16:41:39
161. Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny
Chojnice, 18.08.2018  
POM 1 Wyniki PZLA 24.08.2018
23:13:30
162. Muller
Birmingham (GBR), 18.08.2018
ZZZ M Wyniki 19.08.2018
16:35:37
163. 20. Międzynarodowy Mityng im. Wł. Komara i T. Ślusarskiego
Międzyzdroje (Promenada Gwiazd), 17.08.2018
ZPO M Wyniki PZLA 19.08.2018
16:23:49
164. 1. Memoriał Wiesława Maniaka
Szczecin, 15.08.2018  
ZPO M Wyniki PZLA 19.08.2018
16:19:13
165. NL
Bursa (TUR), 15.08.2018
ZZZ M Wyniki 19.08.2018
16:31:53
166.
Opava (CZE), 14.08.2018
ZZZ 2 Wyniki 19.08.2018
16:29:00
167. 6. Sokolské úterý
Opava (CZE), 07.08.2018
ZZZ 2 Wyniki 01.12.2018
19:51:06
168. 24. Mistrzostwa Europy
Berlin (GER), 06 - 12.08.2018
ZZZ M Wyniki PZLA 30.08.2018
11:36:51
169. 25. Bieg św. Dominika
Gdańsk, 04.08.2018
POM M Wyniki PZLA 06.08.2018
13:21:22
170. 9. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Biegu na 10 km / 25. Bieg św. Dominika
Gdańsk, 04.08.2018
POM M Wyniki PZLA 06.08.2018
13:17:37
171. Int. Meeting "Luther springt
Lutherstadt Wittenberg (GER), 01.08.2018
ZZZ M Wyniki 02.08.2018
23:20:27
172.
Schifflange (LUX), 29.07.2018
ZZZ 2 Wyniki 01.08.2018
12:25:18
173. AGMAR Hammer Throw
Stalowa Wola, 28.07.2018  
PDK M Wyniki PZLA 31.07.2018
16:23:39
174. 28TH MEMORIAL RASSCHAERT
Ninove (BEL), 28.07.2018
ZZZ 2 Wyniki 02.08.2018
23:18:34
175. Savo Games
Lapinlahti (FIN), 28.07.2018
ZZZ M Wyniki 01.08.2018
12:22:20
176. Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny
Toruń, 27.07.2018  
KPO M Wyniki PZLA 31.07.2018
16:51:12
177. 21. Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły
Sopot, 27.07.2018  
POM M Wyniki PZLA 02.08.2018
11:39:21
178.
Silandro (ITA), 27.07.2018
ZZZ 2 Wyniki 01.08.2018
12:12:36
179. 24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
Chorzów, 27 - 29.07.2018 Śląski 
SLK M Wyniki PZLA 31.07.2018
12:03:29
180. Starty PK podczas 24. OOM
Chorzów, 27 - 29.07.2018 Śląski 
SLK M Wyniki 30.07.2018
14:58:22
181. Zawody Kontrolne II klasy - KUJAWSKO-POMORSKIE
Toruń, 24.07.2018  
KPO 2 Wyniki 01.08.2018
12:59:46
182. Muller
London (GBR), 22.07.2018
ZZZ M Wyniki 24.07.2018
20:09:28
183. Mityng okręgowy
Poznań, 21.07.2018 Olimpia 
WLP 1 Wyniki PZLA 24.07.2018
19:38:48
184.
Hexham (GBR), 21 - 22.07.2018
ZZZ 2 Wyniki 24.07.2018
20:06:52
185. XIII Dobrodzieńska dycha
Dobrodzień , 21.07.2018
SLK 2 Wyniki 01.08.2018
12:44:21
186. Ogólnopolski mityng wakacyjny
Częstochowa, 21.07.2018  
SLK 1 Wyniki PZLA 24.07.2018
17:15:27
187. Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny
Chojnice, 21.07.2018  
POM 1 Wyniki PZLA 23.07.2018
13:40:14
188. Kontrolne zawody lekkoatletyczne przed OOM
Warszawa, 20.07.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 1 Wyniki PZLA 28.07.2018
13:12:45
189. 94. PZLA Mistrzostwa Polski
Lublin, 20 - 22.07.2018  
LBE M Wyniki PZLA 24.07.2018
09:45:36
190. Diamond League
Monaco (MON), 19 - 20.07.2018
ZZZ M Wyniki 21.07.2018
12:04:10
191. Meeting International de Liège
Naimette-Xhovémont (BEL), 18.07.2018
ZZZ M Wyniki 21.07.2018
12:01:51
192. Castelli
Bellinzona (SUI), 18.07.2018
ZZZ 2 Wyniki 21.07.2018
12:00:50
193. 24. Int. Stabhochsprungmeeting
Jockgrim (GER), 17.07.2018
ZZZ M Wyniki 21.07.2018
11:59:15
194. Championnats d'Europe INAS 2018
Paris (FRA), 16.07.2018
ZZZ 2 Wyniki 12.10.2018
11:35:37
195. Mityng łomżyński III 2018
Łomża, 16.07.2018  
POD 1 Wyniki PZLA 17.07.2018
13:40:31
196. Zawody lekkoatletyczne - kierunek ME w Berlinie
Warszawa, 14.07.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ M Wyniki PZLA 31.07.2018
17:01:16
197. Athletics World Cup 2018
London (GBR), 14 - 15.07.2018
ZZZ M Wyniki 16.07.2018
23:01:42
198. Flanders
Kortrijk (BEL), 14.07.2018
ZZZ M Wyniki 02.08.2018
22:44:18
199.
Kladno (CZE), 14.07.2018
ZZZ 2 Wyniki 16.07.2018
22:45:47
200.
Birmingham (GBR), 14.07.2018
ZZZ 2 Wyniki 17.07.2018
12:11:35
201. 20. Zachodniopomorski Wieczorny Mityng Biegowy
Białogard, 14.07.2018  
ZPO 1 Wyniki PZLA 16.07.2018
17:03:21
202.
Agropoli (ITA), 14.07.2018
ZZZ 2 Wyniki 20.02.2020
19:05:14
203. Mohammed
Rabat (MAR), 13.07.2018
ZZZ M Wyniki 14.07.2018
08:56:51
204.
Hitachinaka (JPN), 13.07.2018
ZZZ 2 Wyniki 13.07.2018
13:16:14
205. Mityng łomżyński II 2018
Łomża, 12.07.2018  
POD 1 Wyniki PZLA 16.07.2018
12:25:38
206. Minsk Meeting
Minsk (BLR), 11.07.2018
ZZZ 2 Wyniki 20.06.2022
22:41:03
207. DcB
Barcelona (ESP), 11.07.2018
ZZZ 2 Wyniki 16.07.2018
22:42:54
208.
Ústí nad Labem (CZE), 10.07.2018
ZZZ 2 Wyniki 11.07.2018
11:18:39
209. 17. IAAF Mistrzostwa Świata U20
Tampere (FIN), 10 - 15.07.2018
ZZZ M Wyniki PZLA 31.07.2018
16:40:25
210. 6. Festiwal Rzutów Kamili Skolimowskiej
Władysławowo (Cetniewo), 08.07.2018
POM M Wyniki PZLA 08.07.2018
20:50:32
211.
Rottach-Egern (GER), 08.07.2018
ZZZ M Wyniki 11.07.2018
11:17:42
212.
Rieti (ITA), 08.07.2018
ZZZ 2 Wyniki 16.07.2018
22:39:12
213. Mecz U-23 Czechy-Słowenia-Węgry-Polska
Kraków, 08.07.2018 AWF 
MLP M Wyniki PZLA 09.07.2018
10:13:11
214. MItyng wakacyjny
Białogard, 07.07.2018  
ZPO 1 Wyniki PZLA 11.07.2018
10:35:18
215. 2. Mistrzostwa Europy U18
Győr (HUN), 05 - 08.07.2018
ZZZ M Wyniki PZLA 03.12.2018
16:26:55
216.
Guadalajara (ESP), 05.07.2018
ZZZ 2 Wyniki 11.07.2018
10:56:17
217. National Outdoor Championships (Israeli Open Championships)
Tel Aviv (ISR), 04.07.2018
ZZZ M Wyniki 11.07.2018
10:45:44
218. Diamond League
Lausanne (SUI), 04 - 05.07.2018
ZZZ M Wyniki 11.07.2018
10:51:03
219. Joensuu GAMES
Joensuu (FIN), 04.07.2018
ZZZ M Wyniki 11.07.2018
10:46:35
220.
Praha (CZE), 03.07.2018
ZZZ 2 Wyniki 11.07.2018
10:44:28
221. Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018
Warszawa, 01.07.2018  
MAZ 1 Wyniki PZLA 03.07.2018
22:06:25
222. Gyulai
Székesfehérvár (HUN), 01 - 02.07.2018
ZZZ M Wyniki 03.07.2018
22:25:39
223. 28. Mistrzostwa Polski Masters
Toruń, 30 - 01.07.2018  
KPO M Wyniki PZLA 21.03.2022
13:54:33
224. 35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
Sieradz, 30 - 01.07.2018  
LDZ M Wyniki PZLA 02.07.2018
09:10:11
225. 3. Memoriał Bogusława Mierzejewskiego / II rzut ligi U16 / 6. Mityng LOZLA 2018
Puławy, 30.06.2018  
LBE 1 Wyniki PZLA 02.07.2018
23:14:35
226. Diamond League
Paris (FRA), 30.06.2018
ZZZ M Wyniki 03.07.2018
22:58:28
227. NL
Mladá Boleslav (CZE), 30.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 06.08.2018
09:29:38
228.
Jena (GER), 30.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 03.07.2018
23:00:08
229. PTS Mityng
Šamorín (CZE), 29.06.2018
ZZZ M Wyniki 03.07.2018
23:10:44
230.
Talsi (LAT), 28.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 03.07.2018
23:12:11
231. Folksam GP 2018
Sollentuna (SWE), 28.06.2018
ZZZ M Wyniki 28.06.2018
20:53:37
232.
Tomblaine (FRA), 27.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 03.07.2018
23:13:41
233.
Halluin (FRA), 27.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 03.07.2018
23:20:42
234. Copenhagen Athletics Games
Copenhagen (DEN), 26.06.2018
ZZZ M Wyniki 16.10.2018
13:56:00
235.
Belfast (GBR), 26.06.2018
ZZZ M Wyniki 03.12.2018
16:41:45
236. Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018
Warszawa, 24.06.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 1 Wyniki PZLA 27.06.2018
12:18:50
237. Otwarte mistrzostwa województwa opolskiego U23. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Opole, 24.06.2018  
OPL 1 Wyniki PZLA 27.06.2018
12:47:56
238. BAUHAUS
Mannheim (GER), 24.06.2018
ZZZ M Wyniki 03.07.2018
23:36:59
239.
Lillehammer (NOR), 24.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 03.07.2018
23:35:33
240. Konstanciński Festiwal Biegowy
Konstancin Jeziorna, 24.06.2018
MAZ 2 Wyniki 02.11.2018
20:15:00
241. 15. Międzynarodowy Mityng Skoku o Tyczce im. Tadeusza Ślusarskiego
Żary (Rynek), 23.06.2018
LBU M Wyniki PZLA 25.06.2018
22:14:49
242. Złocieniecki mityng LA
Złocieniec, 23.06.2018  
ZPO 1 Wyniki PZLA 25.06.2018
12:16:07
243. Lekkoatletyczny mityng kwalifikacyjny
Wrocław, 23.06.2018  
DOL 1 Wyniki PZLA 28.06.2018
20:56:36
244. 72. PZLA Mistrzostwa Polski U20
Włocławek, 23 - 25.06.2018  
KPO M Wyniki PZLA 29.10.2018
11:16:47
245. PZLA Mistrzostwa Polski w chodzie na 20 km
Warszawa, 23.06.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ M Wyniki PZLA 15.11.2018
17:56:29
246. Zawody w chodzie sportowym z Robertem Korzeniowskim
Warszawa, 23.06.2018
MAZ 1 Wyniki PZLA 24.06.2018
15:27:48
247. Wieloboje - kwalifikacje do OOM
Warszawa, 23 - 24.06.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 1 Wyniki PZLA 27.06.2018
12:15:12
248. Mityng kwalifikacyjny
Ruda Śląska, 23.06.2018 TL Pogoń 
SLK 1 Wyniki PZLA 25.06.2018
21:01:16
249. Międzywojewódzki mecz U16 PDK-SWK-POD-MŁP-LUB
Lublin, 23.06.2018  
LBE 1 Wyniki PZLA 29.11.2021
22:09:31
250.
Leeds (GBR), 23.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 03.07.2018
23:39:01
251. Ogólnopolski mityng integracyjny
Kraków, 23.06.2018 AWF 
MLP M Wyniki PZLA 25.06.2018
20:57:47
252. Kourtane Games
Kourtane (FIN), 23.06.2018
ZZZ M Wyniki 03.07.2018
23:40:29
253. Meeting Madrid
Madrid (ESP), 22.06.2018
ZZZ M Wyniki 25.06.2018
21:05:32
254. XIII Międzynarodowy Puchar Lekkoatletyczny
Łowicz, 21.06.2018  
LDZ 2 Wyniki 11.09.2018
09:56:39
255. BESTSELLER Goleniów Athletics Park 2018
Goleniów, 20.06.2018  
ZPO M Wyniki PZLA 20.06.2018
22:17:35
256. Zawody Akademii Tyczki
Gdańsk, 20.06.2018  
POM 2 Wyniki 10.07.2018
23:12:59
257. Meting de Montreuil
Montreuil (FRA), 19.06.2018
ZZZ M Wyniki 03.07.2018
23:42:53
258. XI Memorial Adrian Blazquez Martinez
Arganda del Rey, 19.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 27.06.2018
15:52:17
259. Mistrzostwa województwa podkarpackiego U16
Przemyśl, 18.06.2018  
PDK 1 Wyniki PZLA 17.09.2018
19:38:42
260. Dogrywka sztafet do OOM
Warszawa, 17.06.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 1 Wyniki PZLA 19.06.2018
17:02:26
261. Małopolski mityng lekkoatletyczny
Tarnów, 17.06.2018
MLP 1 Wyniki PZLA 19.06.2018
13:04:48
262.
Ostrava (CZE), 17.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 03.07.2018
23:45:14
263. 13. Opolski Festiwal Skoków
Opole, 16 - 17.06.2018  
OPL M Wyniki PZLA 18.06.2018
13:26:52
264. I Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci w Lekkiej Atletyce
Oleśnica, 17.06.2018  
DOL 2 Wyniki 03.08.2018
13:29:23
265. Union Leichtathletik Gala
Linz (AUT), 17.06.2018
ZZZ M Wyniki 30.06.2018
23:15:30
266. Mityng skoku o tyczce. Powitanie lata Myślęcinek 2018
Bydgoszcz / Myślęcinek, 17.06.2018
KPO 1 Wyniki PZLA 19.06.2018
10:25:19
267. 6. Mityng Wschodzący Białystok. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Białystok, 17.06.2018  
POD 1 Wyniki PZLA 18.06.2018
12:24:20
268. Mityng lekkoatletyczny
Aleksandrów Łódzki, 17.06.2018  
LDZ 1 Wyniki PZLA 18.06.2018
12:01:55
269.
Zweibrücken (GER), 16.06.2018
ZZZ M Wyniki 03.07.2018
23:53:52
270. Mistrzostwa Warszawy U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Warszawa, 16 - 17.06.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 1 Wyniki PZLA 21.06.2018
09:28:29
271. 7. Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w Biegu na 5 km / Bieg Ursynowa
Warszawa, 16.06.2018
MAZ 2 Wyniki PZLA 17.06.2018
20:25:26
272. Mecz U-20 Czechy-Węgry-Polska-Słowenia-Słowacja
Vyškov (CZE), 16.06.2018
ZZZ M Wyniki PZLA 17.06.2018
22:49:14
273. Tübingen 2018
Tübingen (GER), 16.06.2018
ZZZ M Wyniki 03.07.2018
23:51:38
274. Ogólnopolski mityng LA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Toruń, 16.06.2018  
KPO 1 Wyniki PZLA 03.10.2019
18:47:56
275. Mityng lekkoatletyczny o Puchar Burmistrza Sulęcina
Sulęcin, 16.06.2018  
LBU 1 Wyniki PZLA 23.06.2018
00:00:15
276. Mistrzostwa Wielkopolski U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Poznań, 16 - 17.06.2018 Olimpia 
WLP 1 Wyniki PZLA 19.06.2018
15:02:53
277.
Marseille (FRA), 16.06.2018
ZZZ M Wyniki 03.07.2018
23:48:09
278. XXIV Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych
Łódź, 16 - 17.06.2018  
LDZ 2 Wyniki 26.04.2022
19:13:32
279. 5. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2018, DMP U20, Mistrzostwa woj. U20 U18
Lublin, 16.06.2018 Szkolny 
LBE 1 Wyniki PZLA 19.06.2018
13:00:17
280.
Leverkusen (GER), 16.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 03.07.2018
23:52:59
281. 11th TNT Express Meeting
Kladno (CZE), 16 - 17.06.2018
ZZZ M Wyniki 10.08.2018
15:04:32
282. 46. Memoriał Józefa Żylewicza
Gdańsk, 16.06.2018  
POM M Wyniki PZLA 17.06.2018
20:17:09
283. NL
Castellón (ESP), 16.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 03.07.2018
23:46:42
284.
Bottnaryd (SWE), 16.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 03.07.2018
23:49:41
285. 17. Mityng Beskidianathletic, DMP U20
Bielsko-Biała, 16.06.2018  
SLK 1 Wyniki PZLA 18.06.2018
23:13:34
286. Mityng KL Iskra II
Białogard, 16.06.2018  
ZPO 1 Wyniki PZLA 21.06.2018
11:06:26
287. Messe Ried Leichtathletik Meeting
Ried (AUT), 15.06.2018
ZZZ M Wyniki 03.12.2018
16:37:00
288. 14. Mityng - O Różę Kutna
Kutno, 15.06.2018  
LDZ M Wyniki PZLA 16.06.2018
00:01:15
289. LOM. Finał U16
Słubice, 14.06.2018  
LBU 1 Wyniki PZLA 03.10.2018
14:13:04
290. LOM. Finał U16, Mistrzostwa Województwa Lubuskiego
Słubice, 14.06.2018  
LBU 1 Wyniki PZLA 03.10.2018
14:13:41
291. Mityng łomżyński 2018
Łomża, 14.06.2018  
POD 1 Wyniki PZLA 17.06.2018
22:46:22
292. Mityng skoku o tyczce D'JumpingTeam
Bydgoszcz, 14.06.2018  
KPO 1 Wyniki PZLA 25.06.2018
21:14:03
293. 18. Memoriał Edwarda Listosa
Wrocław, 13.06.2018  
DOL M Wyniki PZLA 18.06.2018
23:44:17
294. Warszawska tyczka
Warszawa, 13.06.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ M Wyniki PZLA 17.06.2018
23:49:30
295. Mistrzostwa śląska dzieci
Ruda Śląska, 13.06.2018 TL Pogoń 
SLK 2 Wyniki 02.08.2018
12:11:17
296. Krajowy Finał Czwórboju
Inowrocław, 13.06.2018  
KPO 2 Wyniki 31.01.2019
09:51:51
297. Zawody Akademii Tyczki
Gdańsk, 13.06.2018  
POM 2 Wyniki 10.07.2018
23:06:05
298. Espoo Games
Espoo (FIN), 13.06.2018
ZZZ M Wyniki 14.06.2018
12:27:29
299. GS
Ostrawa (CZE), 12 - 13.06.2018
ZZZ M Wyniki 14.06.2018
12:19:21
300. Finał Wojewódzki IMS w Indywidualnej Lekkiej Atletyce
Goleniów, 12.06.2018  
ZPO 2 Wyniki 02.08.2018
23:16:50
301. 10. Pomorska Olimpiada Lekkoatletyczna. Dysk Pomorski 2018
Gdańsk, 12.06.2018  
POM 1 Wyniki PZLA 27.08.2019
11:25:54
302. Mistrzostwa Dolnego Śląska U16
Zgorzelec, 10.06.2018  
DOL 1 Wyniki PZLA 18.06.2018
23:46:01
303. 4. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2018, I rzut Ligi Młodzików U16
Zamość, 10.06.2018  
LBE 1 Wyniki PZLA 13.06.2018
10:40:26
304. Amatorskie mistrzostwa Polski w biegu na milę, pod patronatem PZLA
Warszawa (AWF), 10.06.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 2 Wyniki PZLA 31.07.2018
17:43:29
305. Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018
Warszawa, 10.06.2018  
MAZ 1 Wyniki PZLA 12.06.2018
22:35:44
306. Mityng ogólnopolski
Toruń, 10.06.2018  
KPO 1 Wyniki PZLA 12.06.2018
00:11:31
307. Bauhaus
Stockholm (SWE), 10.06.2018
ZZZ M Wyniki 13.06.2018
00:07:39
308.
Portland (USA), 10.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 13.06.2018
00:08:14
309. Międzywojewódzki mecz U16 PDK-ŚL-ŚW-MŁP. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Kraków, 10.06.2018 AWF 
MLP 1 Wyniki PZLA 14.06.2018
00:50:36
310. 12. Otwarty Puchar Krakowa. 10. Memoriał Gwiazd Małopolskiej Lekkoatletyki. DMP U20
Kraków, 10.06.2018 AWF 
MLP M Wyniki PZLA 12.06.2018
22:39:44
311. Grand Prix Gliwic 2018
Gliwice, 10.06.2018 Arena 
SLK M Wyniki PZLA 10.06.2018
20:16:09
312.
Zeulenroda (GER), 09.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 12.06.2018
23:51:38
313. Mistrzostwa Warszawy U16
Warszawa, 09.06.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 2 Wyniki 14.06.2018
12:33:49
314. Mistrzostwa mazowsza U12 i U14 w LA
Teresin, 09.06.2018  
MAZ 2 Wyniki 01.08.2018
22:53:21
315. Mistrzostwa Zrzeszenia LZS U18, U20, U23. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Słubice, 09 - 10.06.2018  
LBU M Wyniki PZLA 11.06.2018
23:21:44
316.
Simnas (LTU), 09.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 12.06.2018
23:47:00
317. 18. Memoriał Henryka Guta
Siedlce, 09.06.2018  
MAZ 1 Wyniki PZLA 12.06.2018
00:14:10
318. VI BIEG NYSKI
Nysa, 09.06.2018
OPL 2 Wyniki 02.07.2018
11:28:33
319. nl 1b
Nové Město n.Metují (CZE), 09.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 12.06.2018
23:49:19
320. 3. Mityng ŁOZLA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Łódź, 09.06.2018  
LDZ 1 Wyniki PZLA 12.06.2018
23:24:00
321. Gouden Spike
Leiden (NED), 09.06.2018
ZZZ M Wyniki 12.06.2018
23:52:40
322. 13. Otwarte Mistrzostwa Krakowa U16, 4. Otwarte Mistrzostwa Krakowa U14,U12
Kraków, 09.06.2018 AWF 
MLP 2 Wyniki 14.06.2018
21:58:39
323. Mityng kwalifikacyjny KL Bałtyk
Koszalin, 09.06.2018  
ZPO 1 Wyniki PZLA 15.06.2018
09:18:31
324. NCCE
Jessheim (NOR), 09 - 10.06.2018
ZZZ M Wyniki 13.06.2018
00:05:50
325. Mistrzostwa województwa śląskiego U16
Gliwice, 09.06.2018 Arena 
SLK 1 Wyniki PZLA 14.06.2018
00:53:31
326. Wojewódzki mityng kwalifikacyjny U18 i U20. Mistrzostwa województwa LZS. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Gdańsk, 09.06.2018  
POM 1 Wyniki PZLA 11.06.2018
23:52:07
327.
Colmar (FRA), 09.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 12.06.2018
23:54:22
328. Anhalt
Dessau-Roßlau (GER), 08.06.2018
ZZZ M Wyniki 11.06.2018
23:59:12
329. 64. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego
Chorzów, 08.06.2018 Śląski 
SLK M Wyniki PZLA 08.06.2018
22:27:14
330. 44th International Race Walking Festival Alytus
Alytus (LTU), 08.06.2018
ZZZ M Wyniki 12.06.2018
00:04:17
331. Letnie mistrzostwa grup naborowych LDK!
Przemyśl, 07.06.2018  
PDK 1 Wyniki PZLA 26.10.2018
10:37:16
332. Bislet Games
Oslo (NOR), 07.06.2018
ZZZ M Wyniki 11.06.2018
23:57:06
333. NCAA
Eugene (USA), 07.06.2018
ZZZ M Wyniki 11.06.2018
23:58:01
334. Okręgowa liga U16. II rzut
Gdańsk, 06.06.2018  
POM 1 Wyniki PZLA 14.06.2018
00:47:54
335. IAAF World Challenge Turku
Turku (FIN), 05.06.2018
ZZZ M Wyniki 06.06.2018
09:39:22
336. Lubuska Olimpiada Młodzieży U14
Sulęcin, 05.06.2018  
LBU 2 Wyniki 08.11.2018
08:27:29
337. Finał drużynowej Ligi Gimnazjalnej
Łódź, 05.06.2018  
LDZ 2 Wyniki 14.11.2018
10:19:07
338. 5. Międzynarodowy Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny z okazji 600-lecia Łomży. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Łomża, 05.06.2018  
POD M Wyniki PZLA 05.06.2018
22:16:12
339. Odlozil
Praha (CZE), 04.06.2018
ZZZ M Wyniki 06.06.2018
01:03:58
340. Otwarte mistrzostwa Mazowsza U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Warszawa, 03.06.2018  
MAZ 1 Wyniki PZLA 05.06.2018
23:29:24
341. 54th Gustav Sule Memorial
Tartu (EST), 03.06.2018
ZZZ M Wyniki 06.06.2018
01:00:48
342. II rzut ligi U16 / Grupa A
Ruda Śląska, 03.06.2018 TL Pogoń 
SLK 1 Wyniki PZLA 05.06.2018
00:23:59
343. Mistrzostwa Wielkopolski U16. I rzut klubowej ligi U16
Poznań, 03.06.2018 Olimpia 
WLP 1 Wyniki PZLA 07.06.2018
00:40:29
344. 26. Memoriał Ludwika Szumlewskiego
Łódź, 03.06.2018  
LDZ M Wyniki PZLA 05.06.2018
00:17:36
345. Małopolski Mityng Lekkoatletyczny i Ty możesz zostać Mistrzem
Kraków, 03.06.2018 AWF 
MLP 1 Wyniki PZLA 05.06.2018
23:45:09
346. IAAF World Challenge Hengelo
Hengelo (NED), 03.06.2018
ZZZ M Wyniki 06.06.2018
01:01:41
347.
Cork (IRL), 03.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 11.06.2018
23:55:36
348. Trofeo Manolitos de Colmenar
Colmenar Viejo (ESP), 03.06.2018
ZZZ 1 Wyniki 27.06.2018
15:51:10
349. II rzut ligi U16 / Grupa B
Chorzów, 03.06.2018 Śląski 
SLK 1 Wyniki PZLA 06.06.2018
23:37:49
350. Mityng ogólnopolski AK Anatol Cup
Żary, 02.06.2018 Syrena 
LBU 1 Wyniki PZLA 09.09.2020
13:10:08
351. 39. Memoriał F. Malanowskiego i 14. Memoriał Cz. Ząbeckiego. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Wrocław, 02.06.2018  
DOL 1 Wyniki PZLA 05.06.2018
00:06:42
352. Kula
Ventspils (LAT), 02.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 06.06.2018
00:56:50
353. Mityng kwalifikacyjny POZLA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Stalowa Wola, 02.06.2018  
PDK 1 Wyniki PZLA 17.09.2018
19:40:19
354. 31. Tyczka na Molo
Sopot, 02.06.2018
POM M Wyniki PZLA 06.06.2018
15:40:36
355.
Portsmouth (GBR), 02.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 06.06.2018
00:59:41
356. Mistrzostwa województwa opolskiego U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Opole, 02.06.2018  
OPL 1 Wyniki PZLA 06.06.2018
23:06:07
357. Mistrzostwa województwa łódzkiego U16
Łódź, 02.06.2018  
LDZ 1 Wyniki PZLA 21.01.2019
21:53:23
358. cant
La Coruña (ESP), 02.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 06.06.2018
00:58:41
359.
Jablonec (CZE), 02.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 15.06.2018
08:59:24
360. Int. Golden Roof Challenge
Innsbruck (AUT), 02.06.2018
ZZZ M Wyniki 06.06.2018
00:57:48
361. 17. Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy
Częstochowa, 02.06.2018  
SLK 1 Wyniki PZLA 05.06.2018
00:10:46
362. Mityng kwalifikacyjny
Białogard, 02.06.2018  
ZPO 1 Wyniki PZLA 05.06.2018
23:40:12
363. PZLA Mistrzostwa Polski w Sztafetach
Suwałki, 01 - 02.06.2018  
POD M Wyniki PZLA 04.10.2019
12:38:05
364. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach
Suwałki, 01 - 02.06.2018  
POD M Wyniki PZLA 04.06.2018
18:09:40
365. Strty PK podczas PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach
Suwałki, 01 - 02.06.2018  
POD M Wyniki PZLA 04.06.2018
17:58:10
366.
Montbéliard (FRA), 01.06.2018
ZZZ 2 Wyniki 03.06.2018
11:51:16
367.
Andújar (ESP), 01.06.2018
ZZZ M Wyniki 03.06.2018
11:52:33
368. Liese Prokop Memorial
St. Pölten (AUT), 31.05.2018
ZZZ M Wyniki 03.06.2018
11:42:44
369. Golden Gala Pietro Mennea
Roma (ITA), 31.05.2018
ZZZ M Wyniki 03.06.2018
11:47:09
370. LOM Finał U18 i U20
Zielona Góra, 29.05.2018  
LBU 1 Wyniki PZLA 20.06.2018
14:31:03
371. LOM. Finał U18 i U20, Mistrzostwa Województwa Lubuskiego
Zielona Góra, 29.05.2018  
LBU 1 Wyniki PZLA 03.06.2019
13:27:42
372. Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018
Turnov (CZE), 29.05.2018
ZZZ M Wyniki 03.06.2018
11:37:57
373. Riga Cup
Riga (LAT), 29.05.2018
ZZZ M Wyniki 03.06.2018
11:41:22
374. Drużynowa Liga Gimnazjalna Dz I Ch
Łódź, 29.05.2018  
LDZ 2 Wyniki 03.08.2018
20:33:02
375. 18. Europejski Festiwal Lekkoatletyczny
Bydgoszcz, 29.05.2018  
KPO M Wyniki PZLA 04.06.2018
14:03:21
376. Mityng o uśmiech dziecka. Mistrzostwa woj. U10, U12, U14
Włocławek, 27.05.2018  
KPO 1 Wyniki PZLA 29.05.2018
23:25:00
377. Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego U14, U12, U10
Włocławek, 27.05.2018  
KPO 2 Wyniki 12.06.2018
23:32:44
378. Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Warszawa, 27.05.2018  
MAZ 1 Wyniki 28.05.2018
15:39:10
379. EC
Timișoara (ROU), 27.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 03.12.2018
17:20:17
380.
Stevenage (GBR), 27.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 06.06.2018
00:55:33
381.
Rieti (ITA), 27.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 03.06.2018
11:34:30
382. Lekkoatletyczny Mityng Gwiazd Radom 2018
Radom, 27.05.2018  
MAZ M Wyniki PZLA 28.05.2018
14:44:10
383. Grand Prix Płońska w skokach
Płońsk, 27.05.2018
MAZ 1 Wyniki PZLA 28.05.2018
14:46:42
384. Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Jelenia Góra, 27.05.2018  
DOL 1 Wyniki PZLA 28.05.2018
20:52:48
385.
Hitachinaka (JPN), 27.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 06.06.2018
23:05:11
386. Meeting Elite de Forbach
Forbach (FRA), 27.05.2018
ZZZ M Wyniki 28.05.2018
20:25:36
387. Mityng kwalifikacyjny. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Białystok, 27.05.2018  
POD 1 Wyniki PZLA 02.06.2018
21:14:55
388. Cto Madrid Sub 18
Arganda del Rey, 27.05.2018
ZZZ 1 Wyniki 27.06.2018
15:56:36
389. Mistrzostwa województwa podkarpackiego U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Stalowa Wola, 26.05.2018  
PDK 1 Wyniki PZLA 03.12.2018
16:33:25
390. Mistrzostwa Okręgu U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Sopot, 26.05.2018  
POM 1 Wyniki PZLA 16.10.2018
12:32:19
391. Ogólnopolski mityng kwalifikacyjny
Piła, 26.05.2018  
WLP 1 Wyniki PZLA 28.05.2018
22:57:03
392. Mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Ostróda, 26.05.2018  
WMZ 1 Wyniki PZLA 03.06.2018
10:25:15
393. Flanders Cup Meeting - IFAM Meeting
Oordegem (BEL), 26.05.2018
ZZZ M Wyniki 28.05.2018
20:13:35
394. Akademickie Mistrzostwa Polski 2018
Lublin, 26 - 27.05.2018  
LBU M Wyniki PZLA PZLA 22.06.2020
23:47:02
395. Mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Lubawa, 26.05.2018  
WMZ 1 Wyniki PZLA 29.01.2019
16:37:24
396.
Lillestrøm (NOR), 26.05.2018
ZZZ 2 Wyniki
397. Grand Prix Leszno
Leszno, 26.05.2018  
WLP 1 Wyniki PZLA 25.01.2023
11:40:18
398. 8. Memoriał Marka Łuczyńskiego - mityng U16
Kozienice, 26.05.2018  
MAZ 1 Wyniki PZLA 28.05.2018
11:19:34
399.
Hitachinaka (JPN), 26.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 02.06.2018
21:27:59
400. Werfer
Halle (GER), 26 - 27.05.2018
ZZZ M Wyniki 28.05.2018
20:10:40
401. Hypo
Götzis (AUT), 26 - 27.05.2018
ZZZ M Wyniki 28.05.2018
20:21:51
402. Trofeo Fiestas de Getafe
Getafe (ESP), 26.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 27.06.2018
16:01:05
403. Mistrzostwa województwa śląskiego U18, U20, S. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Częstochowa, 26 - 27.05.2018  
SLK 1 Wyniki PZLA 11.06.2018
16:14:36
404. Zahoracka dvadsiatka
Borský Mikuláš (SVK), 26.05.2018
ZZZ M Wyniki 28.05.2018
20:06:56
405. ECCC Track and Field Senior Group A
Birmingham (GBR), 26 - 27.05.2018
ZZZ M Wyniki 28.05.2018
20:12:41
406. Mistrzostwa województwa U18, U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Białogard, 25 - 26.05.2018  
ZPO 1 Wyniki PZLA 28.05.2018
23:30:50
407. 3. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2018
Biała Podlaska, 26.05.2018  
LBE 1 Wyniki PZLA 29.05.2018
23:17:24
408. Mistrzostwa województwa łódzkiego U18 i U20. 2. Mityng ŁOZLA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Łódź, 25 - 26.05.2018  
LDZ 1 Wyniki 28.05.2018
16:19:02
409. Diamond League
Eugene (USA), 25 - 26.05.2018
ZZZ M Wyniki 29.05.2018
08:59:51
410. ncaa II
Charlotte (USA), 24 - 26.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 03.06.2018
11:23:59
411. Texas-Mike
Austin (USA), 25.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 01.08.2018
12:09:43
412. west
Sacramento (USA), 24 - 26.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 28.05.2018
20:03:10
413. Policki Finał Czwartków Lekkoatletycznych
Police, 24.05.2018  
ZPO 2 Wyniki 03.08.2018
13:34:32
414.
Savona (ITA), 23.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 20.02.2020
19:06:12
415. LXVI Campeonato de España Sub18
Gijón (ESP), 23 - 24.05.2018
ZZZ 1 Wyniki 27.06.2018
16:03:21
416. Otwarte mistrzostwa województwa podlaskiego U18 i U20 (Rzut młotem)
Białystok, 22.05.2018  
POD 1 Wyniki 28.05.2018
10:41:58
417. Mistrzostwa województwa podkarpackiego U14
Stalowa Wola, 20.05.2018  
PDK 1 Wyniki PZLA 26.10.2018
10:35:29
418. International Franz Schuster Memorial
Schwechat (AUT), 20.05.2018
ZZZ M Wyniki 24.05.2018
22:27:10
419. 54. International Pfingstsportfest
Rehlingen (GER), 20.05.2018
ZZZ M Wyniki 21.05.2018
11:03:42
420. 1. Memoriał Sławomira Rosłona
Piaseczno, 20.05.2018  
MAZ M Wyniki PZLA 22.05.2018
10:58:46
421. Seiko
Osaka (JPN), 20.05.2018
ZZZ M Wyniki 21.05.2018
01:28:50
422. National League
Nantes (FRA), 20.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 24.05.2018
22:26:48
423. Otwarte mistrzostwa województwa podlaskiego U18 i U20
Łomża, 20.05.2018  
POD 1 Wyniki 31.05.2018
12:17:46
424. 2. Mityng kwalifikacyjny LOZLA i Regionalna Runda Eliminacyjna do DMP U20
Lublin, 20.05.2018  
LBE 1 Wyniki PZLA 20.06.2018
15:25:22
425. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Częstochowa, 20.05.2018  
SLK 1 Wyniki PZLA 23.05.2018
12:45:18
426. Liga U16
Bydgoszcz, 20.05.2018  
KPO 1 Wyniki PZLA 28.05.2018
15:49:02
427. Mityng ogólnopolski. Mistrzostwa woj. U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Bydgoszcz, 20.05.2018  
KPO 1 Wyniki PZLA 23.05.2018
12:49:13
428. 1. Mityng na Rynku Kościuszki
Białystok, 20.05.2018
POD M Wyniki PZLA 21.05.2018
19:14:13
429. NL
Aix-les-Bains (FRA), 20.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 24.05.2018
22:22:19
430. 4. Memoriał Zygmunta Szelesta - Sprawdzian
Warszawa, 19.05.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ M Wyniki PZLA 29.11.2018
14:48:04
431. 4. Memoriał Zygmunta Szelesta
Warszawa, 19.05.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ M Wyniki PZLA 06.06.2018
00:30:47
432. Otwarty mityng osób niepełnosprawnych
Słubice, 19.05.2018  
LBU 1 Wyniki PZLA 23.05.2018
13:03:02
433. NL
San Sebastián (ESP), 19.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 24.05.2018
22:01:56
434. PZLA Mistrzostwa Polski U23 w biegu na 10 000 metrów
Ruda Śląska, 19.05.2018 TL Pogoń 
SLK 1 Wyniki PZLA 22.05.2018
10:06:59
435. Mityng
Ruda Śląska, 19.05.2018 TL Pogoń 
SLK 2 Wyniki 25.05.2018
00:02:36
436. Mistrzostwa województwa podkarpackiego U18. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Przemyśl, 19.05.2018  
PDK 1 Wyniki PZLA 02.06.2018
13:59:19
437. Mityng okręgowy
Poznań, 19 - 20.05.2018 Olimpia 
WLP 1 Wyniki PZLA 23.05.2018
15:11:41
438. Otwarte mistrzostwa Oleśnicy
Oleśnica, 19.05.2018  
DOL 1 Wyniki PZLA 21.05.2018
11:17:39
439. NL
Mersin (TUR), 19 - 20.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 24.05.2018
22:04:02
440. Mistrzostwa Polski AZS 2018
Łódź, 19 - 20.05.2018  
LDZ M Wyniki PZLA 24.05.2018
10:23:34
441. 22. Puchar Europy w Biegu na 10 000m
London (GBR), 19.05.2018
ZZZ M Wyniki PZLA 24.05.2018
22:03:01
442. Mistrzostwa województwa małopolskiego U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Kraków, 19.05.2018 AWF 
MLP 1 Wyniki PZLA 04.06.2018
12:04:45
443. NL/1B
Kolín (CZE), 19.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 28.05.2018
19:59:13
444. Mistrzostwa województwa świętokrzyskiego U18, U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Kielce, 19.05.2018  
SWK 1 Wyniki PZLA 22.05.2018
00:09:33
445. Boston G
Cambridge (USA), 19.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 21.05.2018
01:26:17
446. Mityng KL Iskra. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Białogard, 19.05.2018  
ZPO 1 Wyniki PZLA 22.05.2018
11:07:49
447. Mityng lekkoatletyczny
Aleksandrów Łódzki, 19.05.2018  
LDZ 1 Wyniki PZLA 22.05.2018
11:14:38
448. Great Manchester City Games
Manchester (GBR), 18.05.2018
ZZZ M Wyniki 21.05.2018
01:23:55
449. Lisek w domu. Mityng skoku o tyczce w Dusznikach
Duszniki, 18.05.2018
WLP M Wyniki PZLA 21.05.2018
15:57:06
450. 16. Mistrzostwa Europy Masters Non Stadia
Alicante (ESP), 18.05.2018
ZZZ M Wyniki 22.05.2018
00:12:53
451. Mistrzostwa Ibaraki
Hitachinaka (JPN), 17 - 18.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 22.05.2018
11:21:57
452. Mistrzostwa województwa LZS
Olecko, 16.05.2018  
WMZ 1 Wyniki PZLA 23.05.2018
12:36:12
453. Okręgowa liga U16. I rzut
Chojnice, 16.05.2018  
POM 1 Wyniki PZLA 28.05.2018
12:05:52
454. II. Sokolské úterý
Opava (CZE), 15.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 01.12.2018
19:47:42
455. Akademickie mistrzostwa woj.łódzkiego
Łódź, 15.05.2018  
LDZ 2 Wyniki 24.05.2018
23:39:37
456. Testujemy Śląski
Chorzów , 15.05.2018  
SLK 1 Wyniki PZLA 17.05.2018
16:32:22
457. Małopolski mityng lekkoatletyczny - I Ty możesz zostać mistrzem. 3. Memoriał Edwarda Szklarczyka
Sucha Beskidzka, 13.05.2018  
MLP 1 Wyniki PZLA 17.05.2018
11:27:17
458.
Pliezhausen (GER), 13.05.2018
ZZZ M Wyniki 21.05.2018
01:15:02
459. PAc12
Palo Atlo (USA), 13.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 21.05.2018
01:22:56
460. 1. Mityng ŁOZLA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Łódź, 13.05.2018  
LDZ 1 Wyniki PZLA 17.05.2018
11:54:38
461.
Leverkusen (GER), 13.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 21.05.2018
01:20:30
462.
Houston (USA, 13.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 21.05.2018
01:21:19
463.
Castiglione (ITA), 13.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 24.05.2018
21:52:58
464. Mityng okręgowy
Żerków, 12.05.2018  
WLP 1 Wyniki PZLA 13.05.2018
23:56:10
465. Wrocławska Olimpiada Młodzieży. Mistrzostwa Dolnego Śląska w wielobojach. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Wrocław, 12 - 13.05.2018  
DOL 1 Wyniki PZLA 17.05.2018
22:00:59
466. Otwarte mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w wielobojach
Warszawa, 12 - 13.05.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 1 Wyniki PZLA 21.05.2018
15:46:57
467. Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego
Warszawa, 12 - 13.05.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 1 Wyniki PZLA 21.05.2018
23:41:42
468. Ogólnopolskie zawody w chodzie sportowym
Warszawa, 12.05.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 1 Wyniki PZLA 14.05.2018
09:59:45
469. Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza
Warszawa, 12 - 13.05.2018 Stadion im. Zygmunta Szelesta (AWF) 
MAZ 2 Wyniki 23.05.2018
21:42:29
470. Ogólnopolski mityng LA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Toruń, 12.05.2018  
KPO 1 Wyniki PZLA 13.05.2018
22:32:28
471. Mityng lekkoatletyczny Wyspiarza
Świnoujście, 12.05.2018  
ZPO 1 Wyniki PZLA 03.08.2018
11:03:44
472. Mityng okręgowy (rzuty)
Środa Wielkopolska, 12.05.2018 ZSR 
WLP 1 Wyniki PZLA 15.05.2018
00:40:46
473. Mityng Chrobrego i Ottona III. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Szprotawa, 12.05.2018  
LBU 1 Wyniki PZLA 15.05.2018
00:35:15
474. 60. Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli
Stalowa Wola, 12.05.2018  
PDK 1 Wyniki PZLA 18.09.2019
11:19:28
475. Wojewódzki mityng kwalifikacyjny U18 i U20. Mistrzostwa województwa LZS. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
Słupsk, 12.05.2018  
POM 1 Wyniki PZLA 13.05.2018
23:11:14
476. Diamond League
Shanghai (CHN), 12.05.2018
ZZZ M Wyniki 13.05.2018
05:31:59
477. Trofeo Angel David Rodríguez
Móstoles (ESP), 12.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 27.06.2018
15:59:50
478. 35. Memoriał J.Ponomarenki i R.Majewskiego (rzuty i skoki)
Łęczyca, 12.05.2018
LDZ 1 Wyniki PZLA 13.05.2018
23:43:43
479.
Los Angeles (USA), 12.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 21.05.2018
00:58:19
480. XXVIII Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny KRAK
Kraków, 12.05.2018 AWF 
MLP 2 Wyniki 18.06.2018
11:14:18
481. 9. Memoriał Zdzisława Furmanka
Kielce, 12.05.2018  
SWK M Wyniki PZLA 17.05.2018
11:06:41
482. I rzut ligi U16 / Grupa B
Gliwice, 12.05.2018 Arena 
SLK 1 Wyniki PZLA 15.05.2018
16:32:03
483.
Cudworth (GBR), 12.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 21.05.2018
00:53:59
484. MAC
Buffalo (USA), 12.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 21.05.2018
01:02:12
485. I rzut ligi U16 / Grupa A
Bielsko-Biała, 12.05.2018  
SLK 1 Wyniki PZLA 17.05.2018
12:59:19
486. Podlaska Liga Akademicka
Białystok, 12.05.2018  
POD 2 Wyniki 24.05.2018
16:23:37
487. 1. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2018
Biała Podlaska, 12.05.2018  
LBE 1 Wyniki PZLA 16.05.2018
11:28:20
488. Kent County Championships
Ashford (GBR), 12 - 13.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 06.06.2018
00:54:57
489.
Adrian (USA), 12.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 21.05.2018
01:01:07
490.
Buffalo (USA), 11.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 21.05.2018
00:50:08
491.
Tarquinia (ITA), 10.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 13.05.2018
05:32:59
492. 1. Polickie Czwartki LA
Police, 10.05.2018
ZPO 2 Wyniki 25.05.2018
00:07:06
493. Akademickie mistrzostwa Wielkopolski
Poznań, 09.05.2018
WLP 1 Wyniki PZLA 10.12.2018
10:17:08
494. Mityng z okazji uchwalenia Konstytucji 3-go Maja (skoki długie)
Płońsk, 09.05.2018
MAZ 1 Wyniki PZLA 10.05.2018
20:06:08
495. Mityng z okazji uchwalenia Konstytucji 3-go Maja
Płońsk, 09.05.2018
MAZ 1 Wyniki PZLA 10.05.2018
20:17:33
496. Mityng lekkoatletyczny Rozpoczęcie Sezonu 2018
Kędzierzyn-Koźle, 07.05.2018  
OPL 2 Wyniki 09.05.2018
23:51:24
497. Mityng otwarcia sezonu - otwarte mistrzostwa Sieradza U18 U20
Sieradz, 06.05.2018  
LDZ 1 Wyniki PZLA 08.05.2018
16:40:37
498. 15. Otwarte Mistrzostwa Przemyśla
Przemyśl, 06.05.2018  
PDK 1 Wyniki PZLA 17.09.2018
19:39:46
499. National Road Races Championships (Marathon)
Praha (CZE), 06.05.2018
ZZZ M Wyniki 09.05.2018
11:17:17
500. Mityng okręgowy
Poznań, 06.05.2018 Olimpia 
WLP 1 Wyniki PZLA 05.09.2018
16:12:27
501.
Ostia (ITA), 06.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 13.05.2018
05:27:16
502. Gutenberg Marathon
Mainz (GER), 06.05.2018
ZZZ M Wyniki 07.05.2018
11:02:37
503. 10. Małopolski Memoriał Trenerów
Kraków, 06.05.2018 AWF 
MLP 1 Wyniki PZLA 07.05.2018
17:09:50
504. Harmony Geneva Marathon for Unicef
Geneve (SUI), 06.05.2018
ZZZ M Wyniki 21.05.2018
09:12:04
505. Mityng otwarcia sezonu
Bydgoszcz, 06.05.2018  
KPO 1 Wyniki PZLA 10.05.2018
00:00:23
506. NL
Angouleme (FRA), 06.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 07.05.2018
11:01:03
507. Mityng lekkoatletyczny
Aleksandrów Łódzki, 06.05.2018  
LDZ 1 Wyniki PZLA 07.05.2018
17:26:13
508. Mityng lekkoatletyczny (brak fotofiniszu)
Aleksandrów Łódzki, 06.05.2018  
LDZ 2 Wyniki PZLA 07.05.2018
17:16:23
509.
Yeovil (GBR), 05.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 06.06.2018
00:54:12
510. Lekkoatletyczny mityng kwalifikacyjny
Wrocław, 05.05.2018  
DOL 1 Wyniki PZLA 07.05.2018
19:50:33
511. Rzutowy mityng kwalifikacyjny U18, U20, U23
Władysławowo / Cetniewo, 05.05.2018  
POM 1 Wyniki PZLA 07.05.2018
13:58:45
512. 2. IAAF Drużynowe Mistrzostwa Świata w Chodzie Sportowym
Taicang (CHN), 05.05.2018
ZZZ M Wyniki PZLA 17.04.2019
10:14:56
513. Mityng otwarcia sezonu
Ruda Śląska, 05.05.2018 TL Pogoń 
SLK 1 Wyniki PZLA 11.05.2018
11:08:38
514. Otwarcie sezonu LA
Lidzbark Warmiński, 05.05.2018  
WMZ 1 Wyniki PZLA 15.10.2018
09:35:26
515. Mityng otwarcia sezonu
Białogard, 05.05.2018  
ZPO 1 Wyniki PZLA 31.07.2018
17:23:14
516. Diamond League
Doha (QAT), 04.05.2018
ZZZ M Wyniki 07.05.2018
10:39:26
517. Ogólnopolski mityng otwarcia sezonu
Słubice, 03.05.2018  
LBU 1 Wyniki PZLA 03.10.2018
14:12:25
518. 19. Mityng Solidarności z okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja
Białystok, 03.05.2018  
POD 1 Wyniki PZLA 07.05.2018
17:11:12
519. 45. Schülersportfest LSV Pirna
Pirna (GER), 01.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 17.05.2018
10:45:45
520. 45. Schülersportfest LSV
Pirna (GER) , 01.05.2018
ZZZ 2 Wyniki 06.06.2018
00:42:46
521. Ogólnopolski mityng otwarcia sezonu
Częstochowa, 01.05.2018  
SLK 1 Wyniki PZLA 01.05.2018
23:28:32
522. Mityngów rzutów
Bojanowo, 01.05.2018
WLP 1 Wyniki PZLA 02.05.2018
12:13:35
523. Mityngów rzutów (skoki)
Bojanowo, 01.05.2018
WLP 2 Wyniki PZLA 02.05.2018
12:12:20
524.
Nuneaton (GBR), 29.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 07.05.2018
17:10:26
525.
Hornchurch (GBR), 29.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 06.06.2018
00:53:33
526. National Road Races Championships (DM Marathon)
Düsseldorf (GER), 29.04.2018
ZZZ M Wyniki 07.05.2018
10:37:51
527. Otwarte mistrzostwa MKS i UKS
Złocieniec, 28.04.2018  
ZPO 1 Wyniki PZLA 01.05.2018
14:23:29
528. 4. Horst-Seifert-Meeting Zittau
Zittau (GER), 28.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 21.05.2018
10:58:49
529. 4. Horst-Seifert-Meeting
Zittau (GER), 28.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 06.06.2018
00:41:52
530. Memoriał Wilhelma Nowickiego. Inauguracja sezonu 2018
Zgorzelec, 28.04.2018  
DOL 1 Wyniki PZLA 21.05.2018
17:02:29
531.
Tucson (USA), 28.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 01.05.2018
17:06:28
532. Mityng otwarcia sezonu
Poznań, 28.04.2018 Olimpia 
WLP 1 Wyniki PZLA 29.04.2018
21:42:38
533. Mityng inauguracji sezonu
Opole, 28.04.2018  
OPL 1 Wyniki PZLA 04.05.2018
00:19:34
534. PZLA Mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 metrów
Łomża, 28.04.2018  
POD M Wyniki 29.04.2018
19:48:08
535. Mityng podczas MP 10 000 m
Łomża, 28.04.2018  
POD M Wyniki PZLA 01.05.2018
13:49:35
536. Mityng otwarcia sezonu ŚZLA 2018. Dzień miotacza
Kielce, 28.04.2018  
SWK 1 Wyniki PZLA 01.05.2018
14:05:25
537. RMAC
Golden (USA), 28 - 29.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 01.05.2018
17:10:08
538. 31st Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
Firenze (ITA), 28 - 29.04.2018
ZZZ M Wyniki 01.05.2018
22:57:06
539.
Des moines (USA), 28.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 01.05.2018
17:07:41
540. Mityng otwarcia sezonu
Chorzów, 28.04.2018 Śląski 
SLK 1 Wyniki PZLA 04.05.2018
11:12:24
541. Mityng otwarcia sezonu lekkoatletycznego
Zielona Góra, 27.04.2018  
LBU 1 Wyniki PZLA 27.04.2018
23:15:29
542.
Hattiesburg (USA), 27.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 01.05.2018
16:44:25
543.
Berkeley (USA), 27 - 28.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 01.05.2018
17:04:36
544. Dzień młodego miotacza
Białystok, 26.04.2018  
POD 1 Wyniki PZLA 27.04.2018
23:04:23
545.
Zürich, 22.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.04.2018
11:28:58
546. 88. PZLA Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn
Warszawa, 22.04.2018
MAZ M Wyniki PZLA 23.04.2018
18:07:06
547. 6. Orlen Warsaw Marathon
Warszawa, 22.04.2018
MAZ M Wyniki PZLA 07.05.2018
20:25:27
548. Gifu Seiryu Half Marathon
Gifu (JPN), 22.04.2018
ZZZ M Wyniki 23.04.2018
11:27:20
549. NC HUN
Békéscsaba (HUN), 22.04.2018
ZZZ M Wyniki 01.05.2018
16:41:43
550. CollonialR
Newport News (USA), 21.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.04.2018
11:22:53
551. Beach Inv
Long Beach (USA), 21.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.04.2018
11:24:44
552. Alumni Gold
Baton Rouge (USA), 21.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.04.2018
11:23:39
553. Dzień miotacza
Aleksandrów Łódzki, 21.04.2018  
LDZ 1 Wyniki PZLA 23.04.2018
22:57:45
554. MSR
Torrance (USA), 20.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.04.2018
11:13:15
555. GAC
Magnoli (USA), 20 - 21.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.04.2018
11:25:58
556. KansR
Lawrence (USA), 19.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.04.2018
11:11:32
557. Bieg SGH
Warszawa, 15.04.2018
MAZ 1 Wyniki 25.04.2018
18:53:37
558.
Gunnison (USA), 15.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.04.2018
11:10:44
559.
Budapest (HUN), 15.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 01.05.2018
16:40:37
560. 16. Ogólnopolskie Zawody w Chodzie Sportowym
Zaniemyśl, 14.04.2018
WLP M Wyniki PZLA 17.04.2018
20:31:41
561. Piknik rzutowy
Wiechlice, 14.04.2018
LBU 1 Wyniki PZLA 03.10.2018
14:11:47
562. Wiosenny mityng rzutowy
Rybnik, 14.04.2018  
SLK 1 Wyniki PZLA 16.04.2018
00:15:34
563.
Knoxville (USA), 14.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.04.2018
11:09:53
564.
Conway (USA), 14.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.04.2018
11:02:22
565.
Wichita (USA), 13.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.04.2018
11:01:40
566. hmar
Kuala Lumpur (MAS), 08.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 14.04.2018
18:36:55
567.
Hannover (GER), 08.04.2018
ZZZ M Wyniki 14.04.2018
18:43:34
568. 38. PZLA Mistrzostwa Polski w Maratonie Kobiet
Dębno, 08.04.2018
ZPO M Wyniki PZLA 12.04.2018
22:58:57
569. Hmar
Berlin (GER), 08.04.2018
ZZZ M Wyniki 14.04.2018
18:41:01
570.
Williamsburg (USA), 07.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.04.2018
11:00:41
571. Jim Click
Tucson (USA), 07.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 01.08.2018
12:08:22
572. Poděbrady Walking 2018
Poděbrady (CZE), 07.04.2018
ZZZ M Wyniki 12.04.2018
11:06:00
573.
Coral Gables (USA), 07.04.2018
ZZZ 2 Wyniki 14.04.2018
18:34:37
574.
Braga (POR), 07.04.2018
ZZZ M Wyniki 14.04.2018
17:18:54
575.
St. Charles (USA), 31.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 10.04.2018
08:37:41
576.
Emporia (USA), 31.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.04.2018
10:58:27
577.
San Francisco (USA), 30.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.04.2018
10:57:40
578.
Olomouc (CZE), 30.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 10.04.2018
08:26:54
579.
Gainesville (USA), 30.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 10.04.2018
08:36:50
580.
Sasolburg (RSA), 27.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 10.04.2018
08:24:40
581. 13. PZU Półmaraton Warszawski
Warszawa, 25.03.2018
MAZ M Wyniki PZLA 18.04.2018
19:25:48
582. National Road Races Championships (Weir Venloop Half Marathon)
Venlo (NED), 25.03.2018
ZZZ M Wyniki 10.04.2018
08:23:50
583.
Auckland (NZL), 25.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 10.04.2018
08:22:28
584. Harding Inv
Searcy (USA), 24.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 10.04.2018
08:20:07
585.
Newark (USA), 24.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 10.04.2018
08:15:32
586.
Golden (USA), 24.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 10.04.2018
08:19:01
587.
Fayetteville (USA), 24.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 10.04.2018
08:17:04
588. Mistrzostwa Polski w chodzie sportowym na 50 km (kobiety)
Dudince (SVK), 24.03.2018
ZZZ M Wyniki PZLA 05.09.2019
12:41:58
589. FSU
Tallahassee (USA), 23.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 07.04.2018
10:42:49
590.
Seoul (KOR), 18.03.2018
ZZZ M Wyniki 07.04.2018
10:41:47
591. ONICO Gdynia Półmaraton
Gdynia, 18.03.2018
POM 2 Wyniki 18.04.2018
15:20:29
592. 90. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych
Żagań, 17.03.2018
LBU M Wyniki PZLA 03.04.2018
12:30:18
593. PZLA Mistrzostwa Polski U20, U18 w Biegach Przełajowych
Żagań, 17.03.2018
LBU M Wyniki PZLA 03.04.2018
12:57:32
594. Homet Inv
Sacramento (USA), 17.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 07.04.2018
10:40:17
595. Rhodes Inv
Memphis (USA), 17.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 07.04.2018
10:37:52
596. Meryland Inv
College Park (USA), 17.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 07.04.2018
10:38:45
597. BigShot
Christchurch (NZL), 16.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 07.04.2018
10:35:13
598. Super Shot
Timaru (NZL), 14.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 06.04.2018
10:19:25
599. Nagoya Women's Marathon
Nagoya (JPN), 11.03.2018
ZZZ M Wyniki 06.04.2018
10:15:00
600.
Hamilton (NZL), 11.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 06.04.2018
10:14:02
601.
Coventry (GBR), 11.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 06.04.2018
10:18:14
602.
Los Angeles (USA), 10.03.2018
ZZZ 2 Wyniki 06.04.2018
10:12:52
603. 18. Puchar Europy w Rzutach
Leiria (POR), 10 - 11.03.2018
ZZZ M Wyniki PZLA 06.04.2018
10:11:29
604.
Sevilla (ESP), 25.02.2018
ZZZ 2 Wyniki 13.04.2021
19:46:27
605. RossiR
Claremont (USA), 24.02.2018
ZZZ 2 Wyniki 04.04.2018
11:47:13
606.
Verona (ITA), 18.02.2018
ZZZ 2 Wyniki 04.04.2018
11:45:27
607.
Adelaide (AUS), 11.02.2018
ZZZ 2 Wyniki 04.04.2018
11:44:03
608. Beppu
Oita (JPN), 04.02.2018
ZZZ 2 Wyniki 12.08.2020
10:07:51
609.
Napoli (ITA), 04.02.2018
ZZZ 2 Wyniki 23.06.2020
10:52:20
610.
Almeria (ESP), 04.02.2018
ZZZ 2 Wyniki 04.04.2018
11:42:23
611.
Potchefstroom (RSA), 30.01.2018
ZZZ 2 Wyniki 04.04.2018
11:38:58
612.
S.Benedetto d.Tronto (ITA), 29.01.2018
ZZZ 2 Wyniki 04.04.2018
11:37:50
613. Osaka Women's Marathon
Osaka (JPN), 28.01.2018
ZZZ M Wyniki 04.04.2018
11:35:25
614.
Las Palmas (ESP), 21.01.2018
ZZZ 2 Wyniki 04.04.2018
11:34:00
615. TriCity
Carlsbad (USA), 14.01.2018
ZZZ 2 Wyniki 04.04.2018
11:29:59
616. NC AUS
Canberra (AUS), 14.01.2018
ZZZ 2 Wyniki 04.04.2018
11:28:40