60 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.90 | 2 s1 | KLIMEK Michał | TS Start Lublin | 2012 | Z/0960/24 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.65 | 3 s1 | ŠLIWIŃSKI Maksymilian | AZS UMCS Lublin | 2011 | Z/2156/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-08 | -0.3 | V | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 13.38 | 2 e3 | KISIELEWSKI Maksymilian | MKS Żak Biała Podlaska | 2011 | Z/3612/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-08 | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 13.58 | 3 e3 | CHOPTA Aleksander | KS Agros Zamo¶æ | 2012 | Z/2206/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-08 | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 14.21 | 4 e4 | SADŁO Gabriel | MKS Agros Chełm | 2012 | Z/2592/24 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-22 | +1.9 | -- | |||||||||||||||||
5. | 14.32 | 4 s4 | MYDLAK Radosław | AZS UMCS Lublin | 2011 | Z/2050/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-05-11 | +0.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 14.58 | 5 e3 | OLESZCZYŃSKI Tomasz | MKL Chełm | 2011 | Z/2124/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-08 | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 14.59 | 3 s1 | SOCHACKI Wiktor | MKS Żak Biała Podlaska | 2012 | Z/2943/21 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -1.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 14.78 | 5 s4 | JANCZYKOWSKI Filip | AZS UMCS Lublin | 2011 | Z/2160/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-05-11 | +0.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 14.80 | 2 s2 | SŁUŻALEC Aleksander | MKS Żak Biała Podlaska | 2012 | Z/0988/23 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -0.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 14.86 | 6 e3 | WDOWIAK Wojciech | TS Start Lublin | 2012 | Z/7092/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-08 | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.34 | 6 e2 | ŠLIWIŃSKI Maksymilian | AZS UMCS Lublin | 2011 | U14 | LU | Lublin (1) | 2024-06-08 | +2.3 | |||||||||||||||||||
150 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25.74 | 3 s3 | MIKULSKI Julian | MKS Żak Biała Podlaska | 2011 | Z/1573/23 | U14 | LU | Biała Podlaska (1) | 2024-05-18 | -2.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 26.26 | 4 s3 | ŠLIWIŃSKI Maksymilian | AZS UMCS Lublin | 2011 | Z/2156/23 | U14 | LU | Biała Podlaska (1) | 2024-05-18 | -2.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 30.77 | 6 s3 | OLESZCZYŃSKI Tomasz | MKL Chełm | 2011 | Z/2124/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-22 | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 39.74 | 2 s4 | MIKULSKI Julian | MKS Żak Biała Podlaska | 2011 | Z/1573/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-05-11 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 43.83 | 2 s1 | KRAJEWSKI Karol | MKS Unia Hrubieszów | 2011 | Z/1914/23 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 44.58 | 3 s1 | JUNG Paweł | KS Polesie Urszulin | 2011 | Z/1230/24 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 47.68 | 4 s1 | MARCZYŃSKI Hubert | AZS UMCS Lublin | 2011 | Z/1529/24 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 48.46 | 3 s4 | OLESZCZYŃSKI Tomasz | MKL Chełm | 2011 | Z/2124/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 48.61 | 4 s4 | FILIPIUK Jakub | MKS Żak Biała Podlaska | 2011 | Z/4849/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 49.45 | 6 s2 | SADŁO Gabriel | MKS Agros Chełm | 2012 | Z/2592/24 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-15 | -- | ||||||||||||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 71.03 | 6 s2 | FILIPIUK Jakub | MKS Żak Biała Podlaska | 2011 | Z/4849/23 | U14 | LU | Biała Podlaska (1) | 2024-05-18 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 73.66 | 5 s1 | SIERACZYŃSKI Michał | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 2012 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-22 | -- | |||||||||||||||||||
3. | 75.08 | 7 s2 | KALISZEWSKI Kacper | MKS Żak Biała Podlaska | 2012 | Z/0288/24 | U14 | LU | Biała Podlaska (1) | 2024-05-18 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:43.19 | 1 s2 | WRONA Bartłomiej | MKL Chełm | 2011 | Z/6636/22 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-08 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1:51.92 | 8 s1 | BOGUCKI Ksawery | AZS UMCS Lublin | 2011 | Z/4785/24 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-22 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 1:52.29 | 2 s2 | SZCZYGIELSKI Tymoteusz | MKS Żak Biała Podlaska | 2011 | Z/5945/24 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-08 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 1:55.19 | 3 s2 | FILIPIUK Jakub | MKS Żak Biała Podlaska | 2011 | Z/4849/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-08 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 2:04.47 | 5 s2 | PYKACZ Jakub | MKS Żak Biała Podlaska | 2012 | Z/5395/24 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-08 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 2:06.90 | 6 s2 | KALISZEWSKI Kacper | MKS Żak Biała Podlaska | 2012 | Z/0288/24 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-08 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:25.40 | 7 s1 | WRONA Bartłomiej | MKL Chełm | 2011 | Z/6636/22 | U14 | LU | Biała Podlaska (1) | 2024-05-18 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:04.83 | 10 s1 | WRONA Bartłomiej | MKL Chełm | 2011 | Z/6636/22 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 3:28.96 | 2 s1 | WACH Mikołaj | KS Polesie Urszulin | 2012 | Z/5579/24 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 3:42.40 | 14 s1 | BOGUCKI Ksawery | AZS UMCS Lublin | 2011 | Z/4785/24 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 3:44.74 | 3 s1 | CHALIMONIUK Konstanty | MKS Żak Biała Podlaska | 2012 | Z/5313/24 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 3:54.26 | 4 s1 | PUZIO Tomasz | MKS Unia Hrubieszów | 2012 | Z/0186/24 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
5000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
5 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
10000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
Półmaraton M | |||||||||||||||||||||||||||||
110 m pł M | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m pł M | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł J MŁ M | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł M | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m prz J MŁ M | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m prz M | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.57 | 1 | BOBRZYK Stanisław | TS Start Lublin | 2011 | Z/0792/21 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1.30 | 4 | MYDLAK Radosław | AZS UMCS Lublin | 2011 | Z/2050/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1.30 | 2 | CHÊÆ Maksymilian | AZS UMCS Lublin | 2012 | Z/1758/24 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 1.25 | 3 | ŻUR Aleksander | AZS UMCS Lublin | 2012 | Z/1765/24 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -- | ||||||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.32 | 6 | ŠLIWIŃSKI Maksymilian | AZS UMCS Lublin | 2011 | Z/2156/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-15 | +1.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 4.65 | 5 f2 | CHOPTA Aleksander | KS Agros Zamo¶æ | 2012 | Z/2206/23 | U14 | LU | Biała Podlaska (M / F) | 2024-06-01 | +1.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 4.45 | 13 | BOBRZYK Stanisław | TS Start Lublin | 2011 | Z/0792/21 | U14 | LU | Biała Podlaska (1) | 2024-05-18 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 4.35 | 16 | MIKULSKI Julian | MKS Żak Biała Podlaska | 2011 | Z/1573/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-08 | +0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 4.28 | 0 | JANCZYKOWSKI Filip | AZS UMCS Lublin | 2011 | Z/2160/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-15 | +1.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 4.08 | 18 | WDOWIAK Wojciech | TS Start Lublin | 2012 | Z/7092/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-08 | -2.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 3.50 | 13 | TCHÓRZEWSKI Alan | AZS UMCS Lublin | 2012 | Z/2155/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-05-11 | +0.6 | -- | |||||||||||||||||
W dal M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.93 | 12 | MIKULSKI Julian | MKS Żak Biała Podlaska | 2011 | U14 | LU | Biała Podlaska (1) | 2024-05-18 | +2.6 | |||||||||||||||||||
2. | 4.40 | 8 | JANCZYKOWSKI Filip | AZS UMCS Lublin | 2011 | U14 | LU | Lublin (1) | 2024-06-15 | +2.2 | |||||||||||||||||||
3. | 3.55 | 6 | TCHÓRZEWSKI Alan | AZS UMCS Lublin | 2012 | U14 | LU | Lublin (1) | 2024-06-22 | +2.2 | |||||||||||||||||||
W dal strefa M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.61 | 1 f2 | CHOPTA Aleksander | KS Agros Zamo¶æ | 2012 | Z/2206/23 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 4.58 | 2 f2 | PIESIAK Wojciech | AZS UMCS Lublin | 2012 | Z/1719/24 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
3. | 4.45 | 3 f2 | ŁAPIŃSKI Piotr | KS Polesie Urszulin | 2011 | Z/5581/24 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
4. | 4.34 | 4 f2 | WDOWIAK Wojciech | TS Start Lublin | 2012 | Z/7092/23 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 4.32 | 5 f2 | JANCZYKOWSKI Filip | AZS UMCS Lublin | 2011 | Z/2160/23 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 4.17 | 6 f2 | CIOCH Szymon | AZS UMCS Lublin | 2012 | Z/1759/24 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
7. | 3.97 | 7 f2 | KUDYBA Miłosz | KS Polesie Urszulin | 2012 | Z/5580/24 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
8. | 3.94 | 8 f2 | TCHÓRZEWSKI Alan | AZS UMCS Lublin | 2012 | Z/2155/23 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.38 | 1 | KUCZURA Antoni | MKL Chełm | 2012 | Z/2697/24 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.03 | 2 f2 | SUCHORAB Mikołaj | MKS Żak Biała Podlaska | 2011 | Z/2282/23 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-08 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Kula (6) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1.5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1.75) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (2) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (4) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (6) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (7.26) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Ciêżarek (7) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 20.26 | 4 | SADŁO Gabriel | MKS Agros Chełm | 2012 | Z/2592/24 | U14 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-22 | -- | ||||||||||||||||||
Oszczep (700) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (800) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 1 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 2 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13:08 r | 7 s1 | FILIPIUK Jakub | MKS Żak Biała Podlaska | 2011 | Z/4849/23 | U14 | LU | Warszawa (M / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 13:26.32 | 2 s1 | PIECZYKOLAN Gabriel | MKS Żak Biała Podlaska | 2011 | Z/3118/24 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 14:53.97 | 5 s1 | KALISZEWSKI Kacper | MKS Żak Biała Podlaska | 2012 | Z/0288/24 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 16:40.71 | 6 s1 | BURZA Przemysław | MKS Żak Biała Podlaska | 2011 | Z/2287/23 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 16:41.15 | 7 s1 | SZWAJ Oskar | MKS Żak Biała Podlaska | 2011 | Z/2283/23 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 16:41.54 | 8 s1 | PROKOFIJ Gabriel | MKS Żak Biała Podlaska | 2011 | Z/7221/23 | U14 | LU | Lublin (2) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4x100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg mountain classic M | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg short trail M | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaŒnikiem na ikonê pokaże zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.7071578502655 sekund |