Trójskok K
1.
11.83
1 f2
MOSIEK Joanna
MUKS Kadet Rawicz
2002
Z/2140/16
U18
WP
Kalisz (2)
2018-01-27
ZKN
KNF
SKN
2.
11.74
1
TORBA Gabriela
LKS Stal Mielec
2001
U18
PK
Łódź (1)
2018-01-20
ZKN
KNF
SKN
3.
11.60
1
JANUS Julia
MKS Aleksandrów Łódzki
2001
U18
LD
Toruń (M)
2018-02-09
ZKN
ZKN
SKN
4.
11.28
3
GRZELEWSKA Julia
KS AZS AWF Wrocław
(BKL Bełchatów)
2001
U18
DS
Aleksandrów Łódzki (1)
2018-02-03
LDK!
ZKN
5.
11.22
1
KUSIAK Julia
MKS Rabka-Zdrój
2001
U18
MA
Brzeszcze (2)
2018-02-03
ZKN
ZKN
6.
11.18
1 f2
RÓŻAŃSKA Zuzanna
KS AZS AWF Warszawa
(KL Bałtyk Koszalin)
2001
Z/5260/15
U18
MZ
Szczecin (2)
2018-02-03
LDK!
ZKN
ZKN
7.
10.95
6
MACIEJEWSKA Ewelina
UKS Achilles Leszno
2002
U18
WP
Spała (M)
2018-02-04
LDK!
ZKN
8.
10.75
3
TOMES Martyna
MKLA Łęczyca
2001
U18
LD
Aleksandrów Łódzki (1)
2018-01-27
ZKN
9.
10.66
4
KOS Katarzyna
MKS Tempo Kęty
2001
U18
MA
Brzeszcze (2)
2018-01-13
10.
10.62
2
WIELIŃSKA Natalia
MKS Aleksandrów Łódzki
2001
U18
LD
Aleksandrów Łódzki (1)
2018-01-21
ZKN
ZKN
11.
10.50
5
GAJ Joanna
AZS-AWF Katowice
2001
U18
SL
Brzeszcze (2)
2018-01-13
ZKN
12.
10.44
9
OLSZEWSKA Maria
MKS Bank BS Płońsk
(MKS Durasan Płońsk)
2002
U18
MZ
Toruń (M)
2018-02-09
ZKN
13.
10.29
6
JANIEC Eryka
MKS Bolesłavia Bolesławiec
2001
U18
DS
Spała (M)
2018-01-28
LDK!
ZKN
14.
10.19
5
ROLSKA Barbara
WKS Śląsk Wrocław
2001
U18
DS
Łódź (1)
2018-01-20
ZKN
15.
10.13
3
WÓJTOWICZ Paula
UKS Siódemka Ostrołęka
2002
U18
MZ
Warszawa (1)
2018-01-13
LDK!
GIM
16.
10.11
3 f2
DZIURA Wiktoria
LKLA Krokus Astromal Leszno
2001
Z/1498/15
U18
WP
Kalisz (2)
2018-01-27
17.
10.10
3
MIŚ Małgorzata
AZS-AWF Katowice
2001
U18
SL
Brzeszcze (2)
2018-02-03
18.
9.98
2
FUCHS Anita
SSMKS Parasol Wrocław
2001
U18
DS
Jablonec nad Nisou (CZE) (1)
2018-01-21
ZKN
ZKN
19.
9.95
1
SZYMANKIEWICZ Wiktoria
ZLKL Zielona Góra
(UMKS Iskra Wolsztyn)
2002
U18
LB
Zielona Góra (2)
2018-01-27
ZKN
20.
9.87
1
GNIADEK Klaudia
ULKS Technik Trzcinica
2001
Z/0991/18
U18
PK
Mielec (2)
2018-01-21
21.
9.77
2
MACIEJEWSKA Agnieszka
KMKL Sztorm Kołobrzeg
2001
U18
ZP
Szczecin (2)
2018-01-13
22.
9.75
6
ZGLEJC Katarzyna
UKS Clan Ostrołęka
2001
Z/2240/18
U18
MZ
Warszawa (1)
2018-02-03
23.
9.72
4
ZYCH Julia
WKS Wawel Kraków
2002
U18
MA
Brzeszcze (2)
2018-02-03
24.
9.71
7
BEMBNISTA Zofia
UKS Wyspiański Szubin
2001
U18
KP
Toruń (1)
2018-01-20
25.
9.65
12
KOZŁOWSKA Patrycja
MKS Baszta Szamotuły
2001
U18
WP
Toruń (1)
2018-01-27
26.
9.51
8
SZCZECH Aleksandra
UKB Szubin
2002
U18
KP
Toruń (1)
2018-01-20
27.
9.46
13
JUCHNOWSKA Natalia
UKS MOSiR Działdowo
2002
U18
WN
Toruń (1)
2018-01-27
ZKN
28.
9.22
10
LEPPERT Martyna
UKS Wyspiański Szubin
2002
U18
KP
Toruń (1)
2018-01-20
LDK!
29.
9.19
11
STEFANOWICZ Martyna
UKS Wyspiański Szubin
2002
U18
KP
Toruń (1)
2018-01-20
LDK!
30.
9.01
12
BEMBNISTA Antonina
UKS Wyspiański Szubin
2001
U18
KP
Toruń (1)
2018-01-20
31.
7.77
5
MACHAJ Kinga
UKS Gimpel Nowy Targ
2002
U18
MA
Brzeszcze (2)
2018-02-03
NM
BAŁEC Izabela
MKS Osa Zgorzelec
2002
U18
DS
Jablonec nad Nisou (CZE) (1)
2018-01-21
ROSU
NM
KOWALSKA Magdalena
MKS Bank BS Płońsk
(MKS Durasan Płońsk)
2002
U18
MZ
Warszawa (1)
2018-02-03
LDK!
GIM
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę
pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie
przejście do
HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 1.1169741153717 sekund