60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 32.26 | 4 s3 | GAJDA Anna | WKS Wawel Kraków | 2003 | U23 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | +0.7 | -- | ||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 m pł ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.37 | 30 e1 | GAJDA Anna | WKS Wawel Kraków | 2003 | U23 | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | +1.1 | -- | ||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.27 | 1 | OLAJOSSY Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2004 | U23 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | III | LDK! | ||||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 40.73 | 1 f2 | SZCZYRBA Aleksandra | WKS Wawel Kraków | 2004 | Z/2410/17 | U23 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 32.63 | 16 e1 | OLAJOSSY Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2004 | U23 | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | ||||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ciężarek (7) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 40.93 | 3 | SZCZYRBA Aleksandra | WKS Wawel Kraków | 2004 | Z/2410/17 | U23 | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-26 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 35.58 | 3 | BAJOR Weronika | WKS Wawel Kraków | 2002 | Z/3023/16 | U23 | MA | Kraków (1) | 2024-06-08 | III | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 23.54 | 14 | GAJDA Anna | WKS Wawel Kraków | 2003 | U23 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | -- | |||||||||||||||||||
4. | 22.59 | 16 | SKORUPA Weronika | WKS Wawel Kraków | 2003 | U23 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | -- | LDK! | ||||||||||||||||||
7-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.5600090026855 sekund |