60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.93 | 1 s1 | DUTKA-WO£OCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | +0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 8.07 | 2 s1 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | +0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.54 | 1 s1 | DUTKA-WO£OCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.6 | II | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 12.98 | 3 s1 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.6 | III | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 14.01 | 6 e3 | WILK Gabriela | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/5232/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | +0.2 | V | |||||||||||||||||
4. | 14.21 | 1 s8 | SMURZYÑSKA Emma | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/4493/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.2 | V | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 14.24 | 1 s3 | SKOWRONEK Nadia | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/4520/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -1.1 | V | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 14.39 | 1 s6 | SYDOR Nina | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4180/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.6 | V | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 14.46 | 2 s3 | GODZIK Julia | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4674/24 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | 0.0 | V | |||||||||||||||||
8. | 15.14 | 2 s12 | KOKOSZYÑSKA Michalina | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/6867/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.7 | -- | |||||||||||||||||
9. | 15.56 | 2 s8 | KLIMEK Oliwia | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4756/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.2 | -- | |||||||||||||||||
10. | 16.20 | 5 s9 | URBANIK Dominika | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4557/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
11. | 16.28 | 4 s2 | BENSALEM Nina | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/5876/22 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | -0.9 | -- | |||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25.73 | 1 s2 | DUTKA-WO£OCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +0.7 | II | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 26.62 | 1 s4 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -0.2 | III | LDK! | ||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 41.45 | 1 s8 | DUTKA-WO£OCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | II | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 41.65 | 2 s8 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | II | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 44.77 | 1 s2 | SMURZYÑSKA Emma | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/4493/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | III | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 47.15 | 3 s1 | KÊDZIOR Magdalena | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/2523/21 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | V | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 48.51 | 2 s2 | SYDOR Nina | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4180/23 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 49.61 | 1 s8 | GODZIK Julia | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4674/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
7. | 52.34 | 1 s5 | URBANIK Dominika | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4557/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 52.72 | 4 s8 | KLIMEK Oliwia | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4756/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
9. | 57.03 | 6 s4 | BERGIEL Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/4673/24 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 59.32 | 1 s6 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-06-22 | III | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 65.18 | 3 s6 | KÊDZIOR Magdalena | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/2523/21 | U14 | MA | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-06-22 | V | LDK! | |||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:43.57 | 2 s1 | KÊDZIOR Magdalena | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/2523/21 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.32 | 1 s1 | DUTKA-WO£OCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -0.3 | II | LDK! | ||||||||||||||||
80 m p³ ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.74 | 1 s1 | DUTKA-WO£OCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | +1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 12.63 | 2 s1 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 14.10 | 4 s1 | SMURZYÑSKA Emma | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/4493/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | +1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 14.43 | 5 s1 | SYDOR Nina | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4180/23 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 14.51 | 6 s1 | KÊDZIOR Magdalena | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/2523/21 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 18.52 | 8 s1 | SKOWRONEK Nadia | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/4520/23 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 m p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m p³ K K | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwy¿ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.40 | 2 | DUTKA-WO£OCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | V | LDK! | |||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.18 | 1 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -1.3 | III | LDK! | ||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.03 | 2 f2 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 4.12 | 7 f2 | SYDOR Nina | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4180/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 3.67 | 19 f2 | KOKOSZYÑSKA Michalina | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/6867/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25.50 | 9 f2 | SKOWRONEK Nadia | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/4520/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
M³ot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ciê¿arek (7) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
7-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 3.0931770801544 sekund |