60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.28 | 2 s6 | ¯YZNOWSKA Milena | UKS-MOS Opole | 2014 | Z/3712/22 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | WESO£OWSKA Mirela | 0 | 0 | Z/3712/22 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
2. | 9.42 | 1 s4 | LUBAÑSKA Zuzanna | UKS-MOS Opole | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | WESO£OWSKA Mirela | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
3. | 10.03 | 2 s2 | WALCZAK Barbara | UKS-MOS Opole | 2014 | Z/4136/24 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | LACH Aleksandra | 32 | 150 | Z/4136/24 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
4. | 10.08 | 3 s1 | KOWALIK Martyna | UKS-MOS Opole | 2014 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | WESO£OWSKA Mirela | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
5. | 10.20 | 5 s1 | KLIMASZEWSKA Lena | UKS-MOS Opole | 2013 | Z/4831/24 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | LACH Aleksandra | 35 | 150 | Z/4831/24 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
6. | 10.20 | 3 s6 | SIEÑCZEWSKA Amelia | UKS-MOS Opole | 2014 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | WESO£OWSKA Mirela | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
7. | 10.61 | 3 s3 | S£ODKOWSKA Eliza | UKS-MOS Opole | 2014 | Z/4138/24 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | LACH Aleksandra | 30 | 138 | Z/4138/24 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.18 | 1 e4 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/11745/21 | U16 | OP | Gliwice (1 / F) | 2024-06-15 | +1.1 | II | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 35 | 145 | Z/11745/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m) 2024- (80 p³) |
||||||||
2. | 12.37 | 1 s1 | GAWLIK Julia | UKS-MOS Opole | 2008 | Z/5864/22 | U18 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | +0.7 | II | LDK! | OSU KN B | LACH Magdalena | 45 | 165 | Z/5864/22 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m p³) 2024- (K100 m p³ M£ ) |
||||||||
3. | 12.80 | 3 f2 | POLEWIAK Malina | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/1927/22 | U14 | OP | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +0.6 | III | LDK! | LACH Aleksandra | 37 | 152 | Z/1927/22 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
4. | 13.11 | 4 s3 | ZAWADZKA Lena | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/14305/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | +1.1 | III | LDK! | OSU | OWCZAREK KonradZIEMBA Krzysztof | 053 | 0164 | Z/14305/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (100 m) 2024- (100 m) |
||||||||
5. | 13.32 | 8 s2 | UZNAÑSKA Julia | UKS-MOS Opole | 2007 | Z/8136/21 | U18 | OP | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +0.8 | IV | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 52 | 167 | Z/8136/21 | OPOLSKIE | , | 2024- (100 m p³ J M£) | ||||||||
6. | 13.60 | 1 s2 | RADELT Maria | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/3631/24 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | 0.0 | IV | LDK! | LACH Aleksandra | 43 | 156 | Z/3631/24 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
7. | 13.70 | 1 s2 | STONOGA Martyna | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/4830/24 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | +0.3 | IV | LDK! | JURCZYÑSKI Rafa³ | 48 | 168 | Z/4830/24 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
8. | 13.79 | 2 s1 | SZEL¡G Maja | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/6438/22 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | -0.9 | IV | LDK! | OSU | LACH Magdalena | 39 | 154 | Z/6438/22 | OPOLSKIE | , | 2024- (300 m) | ||||||||
9. | 14.92 | 5 s2 | GNOIÑSKA Wiktoria | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/1680/22 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | +0.3 | -- | LDK! | LACH Aleksandra | 0 | 0 | Z/1680/22 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.60 | 2 e2 | POLEWIAK Malina | UKS-MOS Opole | 2011 | U14 | OP | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +2.6 | |||||||||||||||||||
2. | 13.43 | 1 s5 | JU¦CIÑSKA Alicja | UKS-MOS Opole | 2011 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | +9.9 | |||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25.02 | 2 s2 | GAWLIK Julia | UKS-MOS Opole | 2008 | Z/5864/22 | U18 | OP | Gliwice (1 / F) | 2024-06-15 | +1.6 | II | LDK! | OSU KN B | LACH Magdalena | 45 | 165 | Z/5864/22 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m p³) 2024- (K100 m p³ M£ ) |
||||||||
2. | 26.33 | 1 s2 | POLEWIAK Malina | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/1927/22 | U14 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | +0.1 | III | LDK! | LACH Aleksandra | 37 | 152 | Z/1927/22 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 44.61 | 3 s3 | RADELT Maria | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/3631/24 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | LACH Aleksandra | 43 | 156 | Z/3631/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 45.24 | 4 s7 | BABIS Aleksandra | UKS-MOS Opole | 2007 | Z/5865/22 | U18 | OP | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 0 | 0 | Z/5865/22 | OPOLSKIE | , | 2024- (400 m) | |||||||||
3. | 45.98 | 1 s5 | JU¦CIÑSKA Alicja | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/0324/23 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | IV | LDK! | KOMAR Patryk | 0 | 0 | Z/0324/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
4. | 46.78 | 2 s2 | KARDAS Alicia | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/4137/24 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | V | LDK! | LACH Aleksandra | 45 | 168 | Z/4137/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
5. | 46.82 | 4 s3 | SZEL¡G Maja | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/6438/22 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | V | LDK! | OSU | LACH Magdalena | 39 | 154 | Z/6438/22 | OPOLSKIE | , | 2024- (300 m) | |||||||||
6. | 47.45 | 4 s2 | STONOGA Martyna | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/4830/24 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | V | LDK! | JURCZYÑSKI Rafa³ | 48 | 168 | Z/4830/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
7. | 51.33 | 2 s2 | KOWALIK Kalina | UKS-MOS Opole | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | WESO£OWSKA Mirela | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
8. | 51.71 | 5 s5 | KOWALSKA Wiktoria | UKS-MOS Opole | 2012 | Z/4945/24 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | KOMAR Patryk | 0 | 0 | Z/4945/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
9. | 53.26 | 3 s4 | BAÑKOWSKA Natalia | UKS-MOS Opole | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | WESO£OWSKA Mirela | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
10. | 54.43 | 3 s2 | STÊPIEÑ Martyna | UKS-MOS Opole | 2012 | Z/4832/24 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | LACH Aleksandra | 37 | 152 | Z/4832/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:45.47 | 1 w1 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/11745/21 | U16 | OP | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | IV | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 35 | 145 | Z/11745/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m) 2024- (80 p³) |
|||||||||
2. | 1:52.96 | 3 s1 | CHARUKIEWICZ Maja | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/12422/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | B.D. | 30 | 145 | Z/12422/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (80 p³) | ||||||||||
3. | 1:59.96 | 1 s2 | ¯YZNOWSKA Milena | UKS-MOS Opole | 2014 | Z/3712/22 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | WESO£OWSKA Mirela | 0 | 0 | Z/3712/22 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
4. | 2:02.62 | 1 s1 | KOWALIK Martyna | UKS-MOS Opole | 2014 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | WESO£OWSKA Mirela | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
5. | 2:06.96 | 4 s2 | IWANOWSKA Zuzanna | UKS-MOS Opole | 2013 | Z/6274/24 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | KOMAR Patryk | 0 | 0 | Z/6274/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
600 K nieregulaminowe | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:54.90 | 2 s2 | ¯YZNOWSKA Milena | UKS-MOS Opole | 2014 | U12 | OP | W³oc³awek (1) | 2024-06-23 | ||||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:32.06 | 7 s1 | WIELICHOWSKA Milena | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/5304/22 | U16 | OP | Kraków (1) | 2024-06-02 | V | LDK! | OSU | LACH Magdalena | 42 | 150 | Z/5304/22 | OPOLSKIE | , | 2024- (1000 m prz) | |||||||||
2. | 2:42.19 | 5 s1 | KO¦NIEWSKA Katarzyna | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/1925/22 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | OSU | LACH Magdalena | 36 | 145 | Z/1925/22 | OPOLSKIE | , | 2023- (600 m) 2024- (600 m) |
|||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:22.76 | 4 s1 | WIELICHOWSKA Milena | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/5304/22 | U16 | OP | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | V | LDK! | OSU | LACH Magdalena | 42 | 150 | Z/5304/22 | OPOLSKIE | , | 2024- (1000 m prz) | |||||||||
2. | 3:29.48 | 2 s1 | SUDO£ Natalia | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/3739/22 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | V | LDK! | LACH Aleksandra | 37 | 148 | Z/3739/22 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 3:40.78 | 5 s1 | OLO¦ Teresa | UKS-MOS Opole | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | KOMAR Patryk | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5:21.16 | 6 s1 | WIELICHOWSKA Milena | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/5304/22 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | V | LDK! | OSU | LACH Magdalena | 42 | 150 | Z/5304/22 | OPOLSKIE | , | 2024- (1000 m prz) | |||||||||
Prze³aj K pomiar rêczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :06:07 r | 25b1 | KO¦NIEWSKA Katarzyna | UKS-MOS Opole | 2009 | U16 | OP | Konopiska (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
2. | :09:42 r | 6b2 | WIELICHOWSKA Milena | UKS-MOS Opole | 2010 | U16 | OP | Konopiska (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
80 p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.75 | 1 s1 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/11745/21 | U16 | OP | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +1.0 | II | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 35 | 145 | Z/11745/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m) 2024- (80 p³) |
||||||||
2. | 14.70 | 6 s1 | GO£A¦ Annna | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/4949/24 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | +0.9 | V | LDK! | LACH Aleksandra | 49 | 163 | Z/4949/24 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
80p K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.70 | 3 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | U16 | OP | W³oc³awek (1) | 2024-06-23 | +3.0 | |||||||||||||||||||
80 m p³ ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.86 | 1 s1 | POLEWIAK Malina | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/1927/22 | U14 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | +1.1 | -- | LDK! | LACH Aleksandra | 37 | 152 | Z/1927/22 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
80p(76.2/7.5) K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.81 | 1 s1 | POLEWIAK Malina | UKS-MOS Opole | 2011 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | +9.9 | |||||||||||||||||||
100 m p³ J M£ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.33 | 1 s1 | GAWLIK Julia | UKS-MOS Opole | 2008 | Z/5864/22 | U18 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | -0.1 | I | LDK! | OSU KN B | LACH Magdalena | 45 | 165 | Z/5864/22 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m p³) 2024- (K100 m p³ M£ ) |
||||||||
2. | 15.98 | 3 s1 | UZNAÑSKA Julia | UKS-MOS Opole | 2007 | Z/8136/21 | U18 | OP | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +1.5 | III | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 52 | 167 | Z/8136/21 | OPOLSKIE | , | 2024- (100 m p³ J M£) | ||||||||
300 m p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 46.00 | 1 s2 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/11745/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | II | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 35 | 145 | Z/11745/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m) 2024- (80 p³) |
|||||||||
2. | 49.37 | 5 s1 | BABIS Aleksandra | UKS-MOS Opole | 2007 | Z/5865/22 | U18 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 0 | 0 | Z/5865/22 | OPOLSKIE | , | 2024- (400 m) | |||||||||
3. | 51.98 | 3 s2 | GRZONKA Natalia | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/3710/22 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | IV | LDK! | WESO£OWSKA Mirela | 50 | 160 | Z/3710/22 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
4. | 52.86 | 4 s2 | KO¦NIEWSKA Katarzyna | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/1925/22 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | V | LDK! | OSU | LACH Magdalena | 36 | 145 | Z/1925/22 | OPOLSKIE | , | 2023- (600 m) 2024- (600 m) |
|||||||||
400 m p³ K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 66.40 | 7 s1 | BABIS Aleksandra | UKS-MOS Opole | 2007 | Z/5865/22 | U18 | OP | Warszawa (1 / F) | 2024-06-23 | III | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 0 | 0 | Z/5865/22 | OPOLSKIE | , | 2024- (400 m) | |||||||||
2. | 68.56 | 3 s2 | UZNAÑSKA Julia | UKS-MOS Opole | 2007 | Z/8136/21 | U18 | OP | Warszawa (1 / F) | 2024-06-23 | III | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 52 | 167 | Z/8136/21 | OPOLSKIE | , | 2024- (100 m p³ J M£) | |||||||||
1000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:31.92 | 3 s1 | WIELICHOWSKA Milena | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/5304/22 | U16 | OP | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | OSU | LACH Magdalena | 42 | 150 | Z/5304/22 | OPOLSKIE | , | 2024- (1000 m prz) | |||||||||
Wzwy¿ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.45 | 2 f2 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/11745/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | IV | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 35 | 145 | Z/11745/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m) 2024- (80 p³) |
|||||||||
2. | 1.40 | 2 | STOKSIK Aleksandra | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/0417/23 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | V | LDK! | KOMAR Patryk | 0 | 0 | Z/0417/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 1.35 | 5 f2 | NALEPA Joanna | UKS-MOS Opole | 2012 | U14 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | LACH Aleksandra | 30 | 142 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
4. | 1.30 | 4 | KOWALIK Tola | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/4833/24 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | KOMAR Patryk | 0 | 0 | Z/4833/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
5. | 1.30 | 5 | SOWIÑSKA Maria | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/4948/24 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | KOMAR Patryk | 0 | 0 | Z/4948/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
6. | 1.20 | 6 | GÓRSKA Jagoda | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/0323/23 | U16 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | KOMAR Patryk | 40 | 158 | Z/0323/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
7. | 1.15 | 12 | WOJNOWSKA Maja | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/0327/23 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | KOMAR Patryk | 0 | 0 | Z/0327/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.45 | 2 | GAWLIK Julia | UKS-MOS Opole | 2008 | Z/5864/22 | U18 | OP | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +0.7 | II | LDK! | OSU KN B | LACH Magdalena | 45 | 165 | Z/5864/22 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m p³) 2024- (K100 m p³ M£ ) |
||||||||
2. | 5.43 | 3 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/11745/21 | U16 | OP | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +0.2 | II | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 35 | 145 | Z/11745/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m) 2024- (80 p³) |
||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.90 | 1 f4 | LUBAÑSKA Zuzanna | UKS-MOS Opole | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | WESO£OWSKA Mirela | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
2. | 3.20 | 7 f4 | SIEÑCZEWSKA Amelia | UKS-MOS Opole | 2014 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | WESO£OWSKA Mirela | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
3. | 3.11 | 9 f4 | S£ODKOWSKA Eliza | UKS-MOS Opole | 2014 | Z/4138/24 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | LACH Aleksandra | 30 | 138 | Z/4138/24 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.74 | 1 | CERKOWNIAK Iga | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/8153/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -1.2 | V | LDK! | KOMAR Patryk | 0 | 0 | Z/8153/21 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
2. | 9.56 | 2 | CHARUKIEWICZ Maja | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/12422/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -0.3 | -- | LDK! | B.D. | 30 | 145 | Z/12422/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (80 p³) | |||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.47 | 13 | OZIMEK Julia | UKS-MOS Opole | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | B.D. B.D. | 3030 | 140140 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.80 | 2 w1 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/11745/21 | U16 | OP | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | V | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 35 | 145 | Z/11745/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m) 2024- (80 p³) |
|||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 34.00 | 3 | IWANOWSKA Zuzanna | UKS-MOS Opole | 2013 | Z/6274/24 | U12 | OP | W³oc³awek (1) | 2024-06-23 | -- | LDK! | KOMAR Patryk | 0 | 0 | Z/6274/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 29.00 | 3 | KLIMASZEWSKA Lena | UKS-MOS Opole | 2013 | Z/4831/24 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | LACH Aleksandra | 35 | 150 | Z/4831/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 17.50 | 13 | WALCZAK Barbara | UKS-MOS Opole | 2014 | Z/4136/24 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | LACH Aleksandra | 32 | 150 | Z/4136/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
5-bój K M£ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2984 | 1 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/11745/21 | U16 | OP | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | II | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 35 | 145 | Z/11745/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m) 2024- (80 p³) |
|||||||||
12.24(-3.9)-1.44- 8.80-4.94(+2.5)-1:45.47 | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 52.65 | 2 s1 | GO£A¦ Annna DOMNIK Julia STONOGA Martyna ZAWADZKA Lena |
UKS-MOS Opole | 09 09 09 09 |
U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | OPOLSKIE | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 5.3511550426483 sekund |