60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.80 | 3 f2 | POLEWIAK Malina | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/1927/22 | U14 | OP | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +0.6 | III | LDK! | ||||||||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.60 | 2 e2 | POLEWIAK Malina | UKS-MOS Opole | 2011 | U14 | OP | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +2.6 | |||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 26.33 | 1 s2 | POLEWIAK Malina | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/1927/22 | U14 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | +0.1 | III | LDK! | ||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 45.98 | 1 s5 | JUŚCIŃSKA Alicja | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/0324/23 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 51.33 | 2 s2 | KOWALIK Kalina | UKS-MOS Opole | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | |||||||||||||||||||
3. | 51.71 | 5 s5 | KOWALSKA Wiktoria | UKS-MOS Opole | 2012 | Z/4945/24 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 53.26 | 3 s4 | BAŃKOWSKA Natalia | UKS-MOS Opole | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 54.43 | 3 s2 | STĘPIEŃ Martyna | UKS-MOS Opole | 2012 | Z/4832/24 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:29.48 | 2 s1 | SUDOŁ Natalia | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/3739/22 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | V | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 3:40.78 | 5 s1 | OLOŚ Teresa | UKS-MOS Opole | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | ||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 m pł ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.86 | 1 s1 | POLEWIAK Malina | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/1927/22 | U14 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | +1.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
80p(76.2/7.5) K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.81 | 1 s1 | POLEWIAK Malina | UKS-MOS Opole | 2011 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | +9.9 | |||||||||||||||||||
100 m pł J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.40 | 2 | STOKSIK Aleksandra | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/0417/23 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | V | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1.35 | 5 f2 | NALEPA Joanna | UKS-MOS Opole | 2012 | U14 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 1.30 | 4 | KOWALIK Tola | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/4833/24 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 1.30 | 5 | SOWIŃSKA Maria | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/4948/24 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 1.15 | 12 | WOJNOWSKA Maja | UKS-MOS Opole | 2011 | Z/0327/23 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.47 | 13 | OZIMEK Julia | UKS-MOS Opole | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | |||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
5-bój K MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.1405589580536 sekund |