60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.28 | 2 s6 | ¯YZNOWSKA Milena | UKS-MOS Opole | 2014 | Z/3712/22 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 9.42 | 1 s4 | LUBAÑSKA Zuzanna | UKS-MOS Opole | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 10.03 | 2 s2 | WALCZAK Barbara | UKS-MOS Opole | 2014 | Z/4136/24 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 10.08 | 3 s1 | KOWALIK Martyna | UKS-MOS Opole | 2014 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 10.20 | 5 s1 | KLIMASZEWSKA Lena | UKS-MOS Opole | 2013 | Z/4831/24 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 10.20 | 3 s6 | SIEÑCZEWSKA Amelia | UKS-MOS Opole | 2014 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | ||||||||||||||||||
7. | 10.61 | 3 s3 | S£ODKOWSKA Eliza | UKS-MOS Opole | 2014 | Z/4138/24 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:59.96 | 1 s2 | ¯YZNOWSKA Milena | UKS-MOS Opole | 2014 | Z/3712/22 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 2:02.62 | 1 s1 | KOWALIK Martyna | UKS-MOS Opole | 2014 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | |||||||||||||||||||
3. | 2:06.96 | 4 s2 | IWANOWSKA Zuzanna | UKS-MOS Opole | 2013 | Z/6274/24 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
600 K nieregulaminowe | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:54.90 | 2 s2 | ¯YZNOWSKA Milena | UKS-MOS Opole | 2014 | U12 | OP | W³oc³awek (1) | 2024-06-23 | ||||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 m p³ ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m p³ J M£ K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m p³ K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwy¿ K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.90 | 1 f4 | LUBAÑSKA Zuzanna | UKS-MOS Opole | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 3.20 | 7 f4 | SIEÑCZEWSKA Amelia | UKS-MOS Opole | 2014 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 3.11 | 9 f4 | S£ODKOWSKA Eliza | UKS-MOS Opole | 2014 | Z/4138/24 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 34.00 | 3 | IWANOWSKA Zuzanna | UKS-MOS Opole | 2013 | Z/6274/24 | U12 | OP | W³oc³awek (1) | 2024-06-23 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 29.00 | 3 | KLIMASZEWSKA Lena | UKS-MOS Opole | 2013 | Z/4831/24 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 17.50 | 13 | WALCZAK Barbara | UKS-MOS Opole | 2014 | Z/4136/24 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5-bój K M£ K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.0392868518829 sekund |