60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.18 | 1 e4 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/11745/21 | U16 | OP | Gliwice (1 / F) | 2024-06-15 | +1.1 | II | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 35 | 145 | Z/11745/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m) 2024- (80 pł) |
||||||||
2. | 13.11 | 4 s3 | ZAWADZKA Lena | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/14305/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | +1.1 | III | LDK! | OSU | OWCZAREK KonradZIEMBA Krzysztof | 053 | 0164 | Z/14305/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (100 m) 2024- (100 m) |
||||||||
3. | 13.60 | 1 s2 | RADELT Maria | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/3631/24 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | 0.0 | IV | LDK! | LACH Aleksandra | 43 | 156 | Z/3631/24 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
4. | 13.70 | 1 s2 | STONOGA Martyna | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/4830/24 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | +0.3 | IV | LDK! | JURCZYŃSKI Rafał | 48 | 168 | Z/4830/24 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
5. | 13.79 | 2 s1 | SZELĄG Maja | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/6438/22 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | -0.9 | IV | LDK! | OSU | LACH Magdalena | 39 | 154 | Z/6438/22 | OPOLSKIE | , | 2024- (300 m) | ||||||||
6. | 14.92 | 5 s2 | GNOIŃSKA Wiktoria | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/1680/22 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | +0.3 | -- | LDK! | LACH Aleksandra | 0 | 0 | Z/1680/22 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 44.61 | 3 s3 | RADELT Maria | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/3631/24 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | LACH Aleksandra | 43 | 156 | Z/3631/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 46.78 | 2 s2 | KARDAS Alicia | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/4137/24 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | V | LDK! | LACH Aleksandra | 45 | 168 | Z/4137/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 46.82 | 4 s3 | SZELĄG Maja | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/6438/22 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | V | LDK! | OSU | LACH Magdalena | 39 | 154 | Z/6438/22 | OPOLSKIE | , | 2024- (300 m) | |||||||||
4. | 47.45 | 4 s2 | STONOGA Martyna | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/4830/24 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | V | LDK! | JURCZYŃSKI Rafał | 48 | 168 | Z/4830/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:45.47 | 1 w1 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/11745/21 | U16 | OP | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | IV | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 35 | 145 | Z/11745/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m) 2024- (80 pł) |
|||||||||
2. | 1:52.96 | 3 s1 | CHARUKIEWICZ Maja | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/12422/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | B.D. | 30 | 145 | Z/12422/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (80 pł) | ||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:32.06 | 7 s1 | WIELICHOWSKA Milena | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/5304/22 | U16 | OP | Kraków (1) | 2024-06-02 | V | LDK! | OSU | LACH Magdalena | 42 | 150 | Z/5304/22 | OPOLSKIE | , | 2024- (1000 m prz) | |||||||||
2. | 2:42.19 | 5 s1 | KOŚNIEWSKA Katarzyna | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/1925/22 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | OSU | LACH Magdalena | 36 | 145 | Z/1925/22 | OPOLSKIE | , | 2023- (600 m) 2024- (600 m) |
|||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:22.76 | 4 s1 | WIELICHOWSKA Milena | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/5304/22 | U16 | OP | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | V | LDK! | OSU | LACH Magdalena | 42 | 150 | Z/5304/22 | OPOLSKIE | , | 2024- (1000 m prz) | |||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5:21.16 | 6 s1 | WIELICHOWSKA Milena | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/5304/22 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | V | LDK! | OSU | LACH Magdalena | 42 | 150 | Z/5304/22 | OPOLSKIE | , | 2024- (1000 m prz) | |||||||||
Przełaj K pomiar ręczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :06:07 r | 25b1 | KOŚNIEWSKA Katarzyna | UKS-MOS Opole | 2009 | U16 | OP | Konopiska (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
2. | :09:42 r | 6b2 | WIELICHOWSKA Milena | UKS-MOS Opole | 2010 | U16 | OP | Konopiska (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.75 | 1 s1 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/11745/21 | U16 | OP | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +1.0 | II | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 35 | 145 | Z/11745/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m) 2024- (80 pł) |
||||||||
2. | 14.70 | 6 s1 | GOŁAŚ Annna | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/4949/24 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | +0.9 | V | LDK! | LACH Aleksandra | 49 | 163 | Z/4949/24 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
80p K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.70 | 3 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | U16 | OP | Włocławek (1) | 2024-06-23 | +3.0 | |||||||||||||||||||
80 m pł ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 46.00 | 1 s2 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/11745/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | II | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 35 | 145 | Z/11745/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m) 2024- (80 pł) |
|||||||||
2. | 51.98 | 3 s2 | GRZONKA Natalia | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/3710/22 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | IV | LDK! | WESOŁOWSKA Mirela | 50 | 160 | Z/3710/22 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 52.86 | 4 s2 | KOŚNIEWSKA Katarzyna | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/1925/22 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | V | LDK! | OSU | LACH Magdalena | 36 | 145 | Z/1925/22 | OPOLSKIE | , | 2023- (600 m) 2024- (600 m) |
|||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:31.92 | 3 s1 | WIELICHOWSKA Milena | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/5304/22 | U16 | OP | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | OSU | LACH Magdalena | 42 | 150 | Z/5304/22 | OPOLSKIE | , | 2024- (1000 m prz) | |||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.45 | 2 f2 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/11745/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | IV | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 35 | 145 | Z/11745/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m) 2024- (80 pł) |
|||||||||
2. | 1.20 | 6 | GÓRSKA Jagoda | UKS-MOS Opole | 2010 | Z/0323/23 | U16 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | KOMAR Patryk | 40 | 158 | Z/0323/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.43 | 3 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/11745/21 | U16 | OP | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +0.2 | II | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 35 | 145 | Z/11745/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m) 2024- (80 pł) |
||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.74 | 1 | CERKOWNIAK Iga | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/8153/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -1.2 | V | LDK! | KOMAR Patryk | 0 | 0 | Z/8153/21 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
2. | 9.56 | 2 | CHARUKIEWICZ Maja | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/12422/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -0.3 | -- | LDK! | B.D. | 30 | 145 | Z/12422/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (80 pł) | |||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.80 | 2 w1 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/11745/21 | U16 | OP | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | V | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 35 | 145 | Z/11745/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m) 2024- (80 pł) |
|||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
5-bój K MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2984 | 1 | DOMNIK Julia | UKS-MOS Opole | 2009 | Z/11745/21 | U16 | OP | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | II | LDK! | OSU | ZIEMBA Krzysztof | 35 | 145 | Z/11745/21 | OPOLSKIE | , | 2023- (300 m) 2024- (80 pł) |
|||||||||
12.24(-3.9)-1.44- 8.80-4.94(+2.5)-1:45.47 | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 52.65 | 2 s1 | GOŁAŚ Annna DOMNIK Julia STONOGA Martyna ZAWADZKA Lena |
UKS-MOS Opole | 09 09 09 09 |
U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | OPOLSKIE | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 3.5647089481354 sekund |