60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.09 | 1 s8 | DUROWA Olena | LKS Górnik Wałbrzych (Z) | 2009 | Z/2398/22 | U16 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 8.48 | 1 s7 | HOFFMAN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/1248/21 | U16 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.81 | 2 s1 | DUROWA Olena | LKS Górnik Wałbrzych (Z) | 2009 | Z/2398/22 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.8 | III | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 12.89 | 5 f2 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/14154/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -0.6 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
3. | 13.24 | 1 s10 | WˇS Kinga | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/11888/21 | U16 | DS | Żary (1 / F) | 2024-05-18 | -1.6 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 13.54 | 8 s1 | HOFFMAN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/1248/21 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.8 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 14.19 | 4 s9 | WADYCKA Liliana | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/14156/21 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | +1.3 | V | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 14.68 | 3 s8 | KLIMEK Julia | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/3588/22 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 15.21 | 4 e3 | KARGOL Zofia | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/1251/21 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | -2.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.60 | 5 e1 | DUROWA Olena | LKS Górnik Wałbrzych (Z) | 2009 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-15 | +2.3 | |||||||||||||||||||
2. | 13.34 | 1 s5 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-05-05 | +2.7 | |||||||||||||||||||
3. | 13.44 | 7 e2 | HOFFMAN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-15 | +2.3 | |||||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25.48 | 1 s2 | DUROWA Olena | LKS Górnik Wałbrzych (Z) | 2009 | Z/2398/22 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -1.0 | II | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 27.96 | 5 s2 | HOFFMAN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/1248/21 | U16 | DS | Ole¶nica (M / F) | 2024-05-22 | -0.9 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 28.58 | 1 s7 | WADYCKA Liliana | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/14156/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -0.9 | V | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 28.78 | 1 s4 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/1246/21 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.9 | V | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 31.62 | 4 s4 | KLIMEK Julia | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/3588/22 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 39.83 | 1 s2 | DUROWA Olena | LKS Górnik Wałbrzych (Z) | 2009 | Z/2398/22 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | II | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 42.86 | 2 s6 | WˇS Kinga | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/11888/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | II | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 44.77 | 5 s1 | WADYCKA Liliana | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/14156/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | III | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 44.88 | 1 s2 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/1246/21 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | III | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 44.93 | 3 s16 | HOFFMAN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/1248/21 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | III | LDK! | |||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 62.98 | 5 s2 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/1246/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 70.08 | 4 s4 | SABAŁA Julia | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/5355/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:41.43 | 1 s4 | DUROWA Olena | LKS Górnik Wałbrzych (Z) | 2009 | Z/2398/22 | U16 | DS | Ole¶nica (M / F) | 2024-05-22 | III | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1:45.47 | 3 s4 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/1246/21 | U16 | DS | Ole¶nica (M / F) | 2024-05-22 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1:51.38 | 1 s2 | HOFFMAN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/1248/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 1:51.80 | 4 w1 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/14154/21 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5. | 1:52.38 | 2 s2 | SABAŁA Julia | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/5355/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:33.35 | 3 s3 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/1246/21 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 3:37.86 | 7 s1 | KUDAREWSKA Anika | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/4062/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 3:53.19 | 9 s3 | BOCZKOWSKA Lena | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/2787/24 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
Przełaj K pomiar ręczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :05:15 r | 2b1 | DUROWA Olena | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
2. | :05:49 r | 11b1 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
3. | :09:48 r | 9b2 | KUDAREWSKA Anika | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
4. | :10:22 r | 15b2 | WADYCKA Liliana | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
5. | :10:36 r | 19b2 | HOFFMAN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
6. | :10:44 r | 21b2 | SABAŁA Julia | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
7. | :11:00 r | 23b2 | BARTNICKA Pola | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.25 | 1 s1 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/14154/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -1.5 | II | LDK! | OSU | |||||||||||||||
2. | 12.35 | 2 s1 | WˇS Kinga | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/11888/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +1.0 | II | LDK! | ||||||||||||||||
80p K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.99 | 5 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U16 | DS | Włocławek (1) | 2024-06-23 | +3.0 | |||||||||||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 46.49 | 1 s1 | WˇS Kinga | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/11888/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | II | LDK! | |||||||||||||||||
1000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:28.62 | 2 s1 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/1246/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 3:55.11 | 6 s1 | SABAŁA Julia | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/5355/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 4:23.53 | 8 s1 | BARTNICKA Pola | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/14204/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.47 | 2 w1 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/14154/21 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 1.45 | 6 | PIWKO Magdalena | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/1265/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.20 | 1 w1 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/14154/21 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | +2.0 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
2. | 4.41 | 0 | KARGOL Zofia | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/1251/21 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | +1.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
W dal K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.46 | 2 | KARGOL Zofia | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U16 | DS | Zgorzelec (1) | 2024-05-19 | +2.6 | |||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.47 | 1 | SROKA Maja | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/1269/21 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 9.02 | 4 | PIWKO Magdalena | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/1265/21 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
3. | 8.96 | 6 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/14154/21 | U16 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (0.60) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 35.83 | 3 | SROKA Maja | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/1269/21 | U16 | DS | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (400) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
5-bój K MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2873 | 2 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/14154/21 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
12.84(-3.9)-1.47- 8.71-5.20(+2.0)-1:51.80 | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 50.02 | 1 s2 | WˇS Kinga DUROWA Olena GOLEC Lena RUDNICKA Marika Monika |
LKS Górnik Wałbrzych | 10 09 09 09 |
U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | |||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 6.9754481315613 sekund |