60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.09 | 1 s8 | DUROWA Olena | LKS Górnik Wa³brzych (Z) | 2009 | Z/2398/22 | U16 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 8.48 | 1 s7 | HOFFMAN Hanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | Z/1248/21 | U16 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 9.00 | 3 s9 | SEMENIUK Gabriela | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/14738/21 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 9.09 | 5 s8 | KA£ENDEK Maja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/5617/22 | U14 | DS | ¯ary (1 / F) | 2024-05-18 | -1.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 9.15 | 3 s14 | BUZA£A Emilia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/4183/22 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 9.26 | 3 s16 | £UKSIN Hanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/4063/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 9.35 | 4 s15 | P£ACHTA Anastazja | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/14737/21 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 9.59 | 5 s11 | BURCZYÑSKA Michalina | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/4130/22 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 9.65 | 4 s6 | ROMAN Natalia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/3839/22 | U14 | DS | ¯ary (1 / F) | 2024-05-18 | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 9.73 | 5 s12 | SIEMIENIAKO Maja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/2701/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
11. | 9.84 | 2 s1 | SÓWKA Helena | LKS Górnik Wa³brzych | 2013 | Z/5356/21 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.3 | -- | |||||||||||||||||
12. | 9.84 | 5 s5 | KACZMAREK Amelia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/0457/23 | U14 | DS | ¯ary (1 / F) | 2024-05-18 | -2.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.48 | 5 s1 | KIELAR Amelia | LKS Górnik Wa³brzych | 2006 | Z/0642/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +0.7 | II | LDK! | KNF OSU | |||||||||||||||
2. | 12.81 | 2 s1 | DUROWA Olena | LKS Górnik Wa³brzych (Z) | 2009 | Z/2398/22 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.8 | III | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 12.83 | 4 s2 | MAGDZIARCZYK Lena | LKS Górnik Wa³brzych | 2007 | Z/0635/23 | U18 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +0.8 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
4. | 12.89 | 5 f2 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/14154/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -0.6 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
5. | 13.24 | 1 s10 | W¡S Kinga | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | Z/11888/21 | U16 | DS | ¯ary (1 / F) | 2024-05-18 | -1.6 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 13.54 | 8 s1 | HOFFMAN Hanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | Z/1248/21 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.8 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 13.61 | 8 e3 | DR¡¯EK Oliwia | LKS Górnik Wa³brzych | 2008 | Z/1244/21 | U18 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | +1.0 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 14.19 | 4 s9 | WADYCKA Liliana | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/14156/21 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | +1.3 | V | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 14.57 | 4 s4 | SEMENIUK Gabriela | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/14738/21 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 14.68 | 3 s8 | KLIMEK Julia | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/3588/22 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
11. | 14.69 | 4 s8 | TEMPES Maria | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/6054/22 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
12. | 14.81 | 1 e5 | £UKSIN Hanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/4063/23 | U14 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | +0.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
13. | 14.92 | 1 s6 | BUZA£A Emilia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/4183/22 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
14. | 15.21 | 4 e3 | KARGOL Zofia | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/1251/21 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | -2.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
15. | 15.60 | 5 s6 | RESZKA Adrianna | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/5646/22 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
16. | 15.71 | 8 s4 | BURCZYÑSKA Michalina | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/4130/22 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
17. | 15.88 | 8 e9 | SOLA Wiktoria | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/0839/24 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
18. | 15.97 | 6 s10 | SIEMIENIAKO Maja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/2701/23 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
19. | 16.62 | 7 e8 | LE¦NIAK Wiktoria | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/6410/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
20. | 16.88 | 6 s7 | STEFAÑSKA Dominika | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/7047/23 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
21. | 17.14 | 7 s6 | MULARSKA Anastazja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/6411/23 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.44 | 6 e1 | KIELAR Amelia | LKS Górnik Wa³brzych | 2006 | U20 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +3.0 | |||||||||||||||||||
2. | 12.60 | 5 e1 | DUROWA Olena | LKS Górnik Wa³brzych (Z) | 2009 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-15 | +2.3 | |||||||||||||||||||
3. | 13.34 | 1 s5 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-05-05 | +2.7 | |||||||||||||||||||
4. | 13.44 | 7 e2 | HOFFMAN Hanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-15 | +2.3 | |||||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 19.39 | 2 s1 | KIELAR Amelia | LKS Górnik Wa³brzych | 2006 | Z/0642/19 | U20 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -1.0 | -- | LDK! | KNF OSU | |||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25.48 | 1 s2 | DUROWA Olena | LKS Górnik Wa³brzych (Z) | 2009 | Z/2398/22 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -1.0 | II | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 25.60 | 2 s1 | KIELAR Amelia | LKS Górnik Wa³brzych | 2006 | Z/0642/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +1.5 | II | LDK! | KNF OSU | |||||||||||||||
3. | 27.96 | 5 s2 | HOFFMAN Hanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | Z/1248/21 | U16 | DS | Ole¶nica (M / F) | 2024-05-22 | -0.9 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 28.29 | 3 s1 | DR¡¯EK Oliwia | LKS Górnik Wa³brzych | 2008 | Z/1244/21 | U18 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -0.7 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 28.58 | 1 s7 | WADYCKA Liliana | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/14156/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -0.9 | V | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 28.78 | 1 s4 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/1246/21 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.9 | V | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 30.28 | 1 s8 | DRAHAN Hanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/2548/22 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | +1.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 31.42 | 2 s9 | £UKSIN Hanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/4063/23 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 31.62 | 4 s4 | KLIMEK Julia | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/3588/22 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 32.53 | 5 s7 | RESZKA Adrianna | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/5646/22 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
11. | 34.92 | 4 s9 | STEFAÑSKA Dominika | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/7047/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | +1.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
200 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 28.24 | 6 s3 | DR¡¯EK Oliwia | LKS Górnik Wa³brzych | 2008 | U18 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +2.2 | |||||||||||||||||||
2. | 29.69 | 1 s7 | KA£ENDEK Maja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +2.4 | |||||||||||||||||||
3. | 30.66 | 2 s8 | BUZA£A Emilia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +2.6 | |||||||||||||||||||
4. | 32.41 | 5 s10 | BARTNICKA Pola | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-15 | +2.9 | |||||||||||||||||||
5. | 33.30 | 5 s6 | SIEMIENIAKO Maja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +4.0 | |||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 39.83 | 1 s2 | DUROWA Olena | LKS Górnik Wa³brzych (Z) | 2009 | Z/2398/22 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | II | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 42.45 | 3 s4 | MAGDZIARCZYK Lena | LKS Górnik Wa³brzych | 2007 | Z/0635/23 | U18 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
3. | 42.86 | 2 s6 | W¡S Kinga | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | Z/11888/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | II | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 44.58 | 5 s5 | DR¡¯EK Oliwia | LKS Górnik Wa³brzych | 2008 | Z/1244/21 | U18 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 44.77 | 5 s1 | WADYCKA Liliana | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/14156/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | III | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 44.88 | 1 s2 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/1246/21 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | III | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 44.93 | 3 s16 | HOFFMAN Hanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | Z/1248/21 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | III | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 47.26 | 1 s5 | SEMENIUK Gabriela | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/14738/21 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | V | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 47.33 | 1 s3 | DRAHAN Hanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/2548/22 | U14 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | V | LDK! | |||||||||||||||||
10. | 48.80 | 2 s5 | KA£ENDEK Maja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/5617/22 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
11. | 49.21 | 3 s5 | BUZA£A Emilia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/4183/22 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
12. | 50.06 | 1 s11 | SOBOLEWSKA Amelia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/1664/22 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
13. | 50.34 | 5 s3 | P£ACHTA Anastazja | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/14737/21 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
14. | 51.22 | 3 s4 | RESZKA Adrianna | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/5646/22 | U14 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
15. | 51.60 | 4 s7 | JURASZEK Maja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/5613/22 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
16. | 52.67 | 5 s7 | ROMAN Natalia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/3839/22 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
17. | 52.83 | 3 s6 | SIEMIENIAKO Maja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/2701/23 | U14 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
18. | 54.60 | 2 s8 | TKACH Sofia | LKS Górnik Wa³brzych (Z) | 2012 | Z/7386/23 | U14 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
19. | 56.00 | 2 s12 | KRZYSZTOFIK Maja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/1201/23 | U14 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
20. | 56.10 | 3 s8 | STEFAÑSKA Dominika | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/7047/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
21. | 56.31 | 4 s8 | MULARSKA Anastazja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/6411/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
22. | 56.66 | 4 s6 | MAJEWSKA Izabela | LKS Górnik Wa³brzych | 2014 | Z/6417/21 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
23. | 57.56 | 4 s2 | BIBER Klaudia | LKS Górnik Wa³brzych | 2013 | Z/2798/22 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
24. | 60.84 | 4 s12 | STEFANIUK Michalina | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/0840/24 | U14 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
25. | 61.16 | 3 s12 | SZYSZKOWSKA Dominika | LKS Górnik Wa³brzych | 2014 | Z/4060/23 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
26. | 62.88 | 4 s5 | K£OSOWSKA Barbara | LKS Górnik Wa³brzych | 2014 | Z/6790/21 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 62.98 | 5 s2 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/1246/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 65.03 | 5 s2 | DR¡¯EK Oliwia | LKS Górnik Wa³brzych | 2008 | Z/1244/21 | U18 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 67.47 | 2 s4 | SEMENIUK Gabriela | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/14738/21 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 70.08 | 4 s4 | SABA£A Julia | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | Z/5355/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 75.36 | 3 s5 | ROMAN Natalia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/3839/22 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 76.03 | 6 s2 | WYSZYÑSKA Patrycja | LKS Górnik Wa³brzych | 2007 | Z/4064/23 | U18 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
7. | 76.57 | 4 s5 | KRZYSZTOFIK Maja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/1201/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 78.22 | 4 s4 | KACZMAREK Amelia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/0457/23 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 84.44 | 5 s5 | STEFANIUK Michalina | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/0840/24 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:41.43 | 1 s4 | DUROWA Olena | LKS Górnik Wa³brzych (Z) | 2009 | Z/2398/22 | U16 | DS | Ole¶nica (M / F) | 2024-05-22 | III | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1:45.47 | 3 s4 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/1246/21 | U16 | DS | Ole¶nica (M / F) | 2024-05-22 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1:51.38 | 1 s2 | HOFFMAN Hanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | Z/1248/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 1:51.80 | 4 w1 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/14154/21 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5. | 1:52.38 | 2 s2 | SABA£A Julia | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | Z/5355/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 1:53.84 | 8 s1 | BURCZYÑSKA Michalina | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/4130/22 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 1:55.25 | 3 s2 | SEMENIUK Gabriela | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/14738/21 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 2:02.45 | 7 s2 | KRZYSZTOFIK Maja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/1201/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 2:04.42 | 6 s2 | ROMAN Natalia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/3839/22 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
10. | 2:06.71 | 4 s2 | KACZMAREK Amelia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/0457/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
11. | 2:14.76 | 8 s2 | STEFANIUK Michalina | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/0840/24 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:33.35 | 3 s3 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/1246/21 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 3:37.86 | 7 s1 | KUDAREWSKA Anika | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/4062/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 3:37.99 | 9 s1 | SEMENIUK Gabriela | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/14738/21 | U14 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 3:46.84 | 8 s1 | WYSZYÑSKA Patrycja | LKS Górnik Wa³brzych | 2007 | Z/4064/23 | U18 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 3:49.85 | 7 s2 | KACZMAREK Amelia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/0457/23 | U14 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 3:51.72 | 12 s1 | ROMAN Natalia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/3839/22 | U14 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 3:53.19 | 9 s3 | BOCZKOWSKA Lena | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | Z/2787/24 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
Prze³aj K pomiar rêczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :05:15 r | 2b1 | DUROWA Olena | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
2. | :05:49 r | 11b1 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
3. | :09:48 r | 9b2 | KUDAREWSKA Anika | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
4. | :10:22 r | 15b2 | WADYCKA Liliana | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
5. | :10:36 r | 19b2 | HOFFMAN Hanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
6. | :10:44 r | 21b2 | SABA£A Julia | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
7. | :11:00 r | 23b2 | BARTNICKA Pola | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | U16 | DS | Nowa Sól (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
80 p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.25 | 1 s1 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/14154/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -1.5 | II | LDK! | OSU | |||||||||||||||
2. | 12.35 | 2 s1 | W¡S Kinga | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | Z/11888/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +1.0 | II | LDK! | ||||||||||||||||
80p K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.99 | 5 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | U16 | DS | W³oc³awek (1) | 2024-06-23 | +3.0 | |||||||||||||||||||
100 m p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.36 | 3 s1 | KIELAR Amelia | LKS Górnik Wa³brzych | 2006 | Z/0642/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +1.1 | I | LDK! | KNF OSU | |||||||||||||||
300 m p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 46.49 | 1 s1 | W¡S Kinga | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | Z/11888/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | II | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 57.22 | 4 s1 | WYSZYÑSKA Patrycja | LKS Górnik Wa³brzych | 2007 | Z/4064/23 | U18 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
1000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:28.62 | 2 s1 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/1246/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 3:55.11 | 6 s1 | SABA£A Julia | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | Z/5355/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 4:23.53 | 8 s1 | BARTNICKA Pola | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | Z/14204/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Wzwy¿ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.47 | 2 w1 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/14154/21 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 1.45 | 6 | PIWKO Magdalena | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/1265/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.20 | 1 w1 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/14154/21 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | +2.0 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
2. | 5.08 | 9 | DZIURZYÑSKA Julia | LKS Górnik Wa³brzych | 2008 | Z/1245/21 | U18 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -0.7 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
3. | 4.41 | 0 | KARGOL Zofia | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/1251/21 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | +1.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 4.35 | 8 | BUZA£A Emilia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/4183/22 | U14 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 4.16 | 11 | SEMENIUK Gabriela | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/14738/21 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 4.01 | 21 | BURCZYÑSKA Michalina | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/4130/22 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | +0.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 3.95 | 16 | SOLA Wiktoria | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/0839/24 | U14 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -1.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 3.88 | 23 | P£ACHTA Anastazja | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/14737/21 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +0.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 3.77 | 19 | TEMPES Maria | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/6054/22 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 3.68 | 22 | KACZMAREK Amelia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/0457/23 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -2.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
11. | 3.65 | 22 | ROMAN Natalia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/3839/22 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | +1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
12. | 3.46 | 20 | SIEMIENIAKO Maja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/2701/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | +2.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
13. | 3.43 | 22 | LE¦NIAK Wiktoria | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/6410/23 | U14 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -1.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
14. | 3.20 | 26 | MULARSKA Anastazja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/6411/23 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
W dal K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.46 | 2 | KARGOL Zofia | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | U16 | DS | Zgorzelec (1) | 2024-05-19 | +2.6 | |||||||||||||||||||
2. | 3.76 | 19 | KACZMAREK Amelia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +2.5 | |||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.50 | 3 | SEMENIUK Gabriela | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/14738/21 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 4.28 | 7 | BUZA£A Emilia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/4183/22 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 4.23 | 10 | TEMPES Maria | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/6054/22 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 4.14 | 12 | BURCZYÑSKA Michalina | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/4130/22 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 3.94 | 17 | KA£ENDEK Maja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/5617/22 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 3.59 | 33 | SIEMIENIAKO Maja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/2701/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 3.55 | 34 | MULARSKA Anastazja | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/6411/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 3.50 | 36 | LE¦NIAK Wiktoria | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/6410/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 3.45 | 38 | ROMAN Natalia | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/3839/22 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.53 | 1 | ZALEJSKA Oliwia | LKS Górnik Wa³brzych | 2007 | Z/2945/20 | U18 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 11.47 | 1 | SROKA Maja | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | Z/1269/21 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | III | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 11.44 | 1 | G£ÓD Laura | LKS Górnik Wa³brzych | 2008 | Z/1931/22 | U18 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
4. | 10.10 | 5 | OLEJNICZAK Zuzanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2007 | Z/4056/20 | U18 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | IV | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
5. | 9.02 | 4 | PIWKO Magdalena | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/1265/21 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
6. | 8.96 | 6 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/14154/21 | U16 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
7. | 8.51 | 4 f2 | B£ASZCZAK Maria | LKS Górnik Wa³brzych | 2008 | Z/5538/23 | U18 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.59 | 2 | GNYP Alicja | LKS Górnik Wa³brzych | 2005 | Z/0641/19 | U20 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 7.61 | 3 | NOWACKA Wiktoria | LKS Górnik Wa³brzych | 2006 | Z/1149/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 36.50 | 4 | BURCZYÑSKA Michalina | LKS Górnik Wa³brzych | 2012 | Z/4130/22 | U14 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Dysk (0.60) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 20.25 | 1 | £UKSIN Hanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/4063/23 | U14 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 35.83 | 3 | SROKA Maja | LKS Górnik Wa³brzych | 2010 | Z/1269/21 | U16 | DS | S³ubice (1 / F) | 2024-05-03 | III | LDK! | |||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 42.71 | 1 | GNYP Alicja | LKS Górnik Wa³brzych | 2005 | Z/0641/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 36.00 | 3 | ZALEJSKA Oliwia | LKS Górnik Wa³brzych | 2007 | Z/2945/20 | U18 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 35.40 | 2 | G£ÓD Laura | LKS Górnik Wa³brzych | 2008 | Z/1931/22 | U18 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
4. | 34.97 | 4 | OLEJNICZAK Zuzanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2007 | Z/4056/20 | U18 | DS | ¯ary (1 / F) | 2024-05-18 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
5. | 30.77 | 6 | NOWACKA Wiktoria | LKS Górnik Wa³brzych | 2006 | Z/1149/19 | U20 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 25.80 | 9 | GÓRECKA Wiktoria | LKS Górnik Wa³brzych | 2008 | Z/2080/21 | U18 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
7. | 24.53 | 8 | B£ASZCZAK Maria | LKS Górnik Wa³brzych | 2008 | Z/5538/23 | U18 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Oszczep (400) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 19.58 | 3 | £UKSIN Hanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/4063/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 34.56 | 2 | GÓRECKA Wiktoria | LKS Górnik Wa³brzych | 2008 | Z/2080/21 | U18 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 17.55 | 1 | £UKSIN Hanna | LKS Górnik Wa³brzych | 2011 | Z/4063/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5-bój K M£ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2873 | 2 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wa³brzych | 2009 | Z/14154/21 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
12.84(-3.9)-1.47- 8.71-5.20(+2.0)-1:51.80 | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 50.02 | 1 s2 | W¡S Kinga DUROWA Olena GOLEC Lena RUDNICKA Marika Monika |
LKS Górnik Wa³brzych | 10 09 09 09 |
U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | |||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 7.0947079658508 sekund |