60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.00 | 3 s9 | SEMENIUK Gabriela | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/14738/21 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 47 | 161 | Z/14738/21 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
2. | 9.09 | 5 s8 | KAŁENDEK Maja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/5617/22 | U14 | DS | Żary (1 / F) | 2024-05-18 | -1.7 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 48 | 158 | Z/5617/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
3. | 9.15 | 3 s14 | BUZAŁA Emilia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/4183/22 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 37 | 146 | Z/4183/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
4. | 9.26 | 3 s16 | ŁUKSIN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/4063/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.1 | -- | LDK! | KŁOSOWSKI Daniel | 40 | 155 | Z/4063/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
5. | 9.35 | 4 s15 | PŁACHTA Anastazja | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/14737/21 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.1 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 35 | 155 | Z/14737/21 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
6. | 9.59 | 5 s11 | BURCZYŃSKA Michalina | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/4130/22 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.1 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 35 | 149 | Z/4130/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
7. | 9.65 | 4 s6 | ROMAN Natalia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/3839/22 | U14 | DS | Żary (1 / F) | 2024-05-18 | -0.2 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 38 | 149 | Z/3839/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
8. | 9.73 | 5 s12 | SIEMIENIAKO Maja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/2701/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 30 | 139 | Z/2701/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
9. | 9.84 | 5 s5 | KACZMAREK Amelia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/0457/23 | U14 | DS | Żary (1 / F) | 2024-05-18 | -2.6 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 39 | 149 | Z/0457/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.57 | 4 s4 | SEMENIUK Gabriela | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/14738/21 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.4 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 47 | 161 | Z/14738/21 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
2. | 14.69 | 4 s8 | TEMPES Maria | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/6054/22 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.8 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 42 | 155 | Z/6054/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
3. | 14.81 | 1 e5 | ŁUKSIN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/4063/23 | U14 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | +0.7 | -- | LDK! | KŁOSOWSKI Daniel | 40 | 155 | Z/4063/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
4. | 14.92 | 1 s6 | BUZAŁA Emilia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/4183/22 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.0 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 37 | 146 | Z/4183/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
5. | 15.60 | 5 s6 | RESZKA Adrianna | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/5646/22 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.0 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 40 | 158 | Z/5646/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
6. | 15.71 | 8 s4 | BURCZYŃSKA Michalina | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/4130/22 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.4 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 35 | 149 | Z/4130/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
7. | 15.88 | 8 e9 | SOLA Wiktoria | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/0839/24 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +0.5 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 53 | 173 | Z/0839/24 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
8. | 15.97 | 6 s10 | SIEMIENIAKO Maja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/2701/23 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.5 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 30 | 139 | Z/2701/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
9. | 16.62 | 7 e8 | LEŚNIAK Wiktoria | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/6410/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +0.5 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 33 | 155 | Z/6410/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
10. | 16.88 | 6 s7 | STEFAŃSKA Dominika | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/7047/23 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.8 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 42 | 161 | Z/7047/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
11. | 17.14 | 7 s6 | MULARSKA Anastazja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/6411/23 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.0 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 32 | 150 | Z/6411/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 30.28 | 1 s8 | DRAHAN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/2548/22 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +1.3 | -- | LDK! | KŁOSOWSKI Daniel | 30 | 140 | Z/2548/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
2. | 31.42 | 2 s9 | ŁUKSIN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/4063/23 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.8 | -- | LDK! | KŁOSOWSKI Daniel | 40 | 155 | Z/4063/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
3. | 32.53 | 5 s7 | RESZKA Adrianna | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/5646/22 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.9 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 40 | 158 | Z/5646/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
4. | 34.92 | 4 s9 | STEFAŃSKA Dominika | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/7047/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | +1.6 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 42 | 161 | Z/7047/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
200 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 29.69 | 1 s7 | KAŁENDEK Maja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +2.4 | |||||||||||||||||||
2. | 30.66 | 2 s8 | BUZAŁA Emilia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +2.6 | |||||||||||||||||||
3. | 33.30 | 5 s6 | SIEMIENIAKO Maja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +4.0 | |||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 47.26 | 1 s5 | SEMENIUK Gabriela | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/14738/21 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | V | LDK! | STYŚ Janusz | 47 | 161 | Z/14738/21 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
2. | 47.33 | 1 s3 | DRAHAN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/2548/22 | U14 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | V | LDK! | KŁOSOWSKI Daniel | 30 | 140 | Z/2548/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
3. | 48.80 | 2 s5 | KAŁENDEK Maja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/5617/22 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 48 | 158 | Z/5617/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
4. | 49.21 | 3 s5 | BUZAŁA Emilia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/4183/22 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 37 | 146 | Z/4183/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
5. | 50.06 | 1 s11 | SOBOLEWSKA Amelia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/1664/22 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | KŁOSOWSKI Daniel | 25 | 133 | Z/1664/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
6. | 50.34 | 5 s3 | PŁACHTA Anastazja | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/14737/21 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 35 | 155 | Z/14737/21 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
7. | 51.22 | 3 s4 | RESZKA Adrianna | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/5646/22 | U14 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 40 | 158 | Z/5646/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
8. | 51.60 | 4 s7 | JURASZEK Maja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/5613/22 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 45 | 151 | Z/5613/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
9. | 52.67 | 5 s7 | ROMAN Natalia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/3839/22 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 38 | 149 | Z/3839/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
10. | 52.83 | 3 s6 | SIEMIENIAKO Maja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/2701/23 | U14 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 30 | 139 | Z/2701/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
11. | 54.60 | 2 s8 | TKACH Sofia | LKS Górnik Wałbrzych (Z) | 2012 | Z/7386/23 | U14 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 35 | 142 | Z/7386/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
12. | 56.00 | 2 s12 | KRZYSZTOFIK Maja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/1201/23 | U14 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 37 | 144 | Z/1201/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
13. | 56.10 | 3 s8 | STEFAŃSKA Dominika | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/7047/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 42 | 161 | Z/7047/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
14. | 56.31 | 4 s8 | MULARSKA Anastazja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/6411/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 32 | 150 | Z/6411/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
15. | 60.84 | 4 s12 | STEFANIUK Michalina | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/0840/24 | U14 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 44 | 158 | Z/0840/24 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 67.47 | 2 s4 | SEMENIUK Gabriela | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/14738/21 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 47 | 161 | Z/14738/21 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
2. | 75.36 | 3 s5 | ROMAN Natalia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/3839/22 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 38 | 149 | Z/3839/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
3. | 76.57 | 4 s5 | KRZYSZTOFIK Maja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/1201/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 37 | 144 | Z/1201/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
4. | 78.22 | 4 s4 | KACZMAREK Amelia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/0457/23 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 39 | 149 | Z/0457/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
5. | 84.44 | 5 s5 | STEFANIUK Michalina | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/0840/24 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 44 | 158 | Z/0840/24 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:53.84 | 8 s1 | BURCZYŃSKA Michalina | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/4130/22 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 35 | 149 | Z/4130/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
2. | 1:55.25 | 3 s2 | SEMENIUK Gabriela | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/14738/21 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 47 | 161 | Z/14738/21 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
3. | 2:02.45 | 7 s2 | KRZYSZTOFIK Maja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/1201/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 37 | 144 | Z/1201/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
4. | 2:04.42 | 6 s2 | ROMAN Natalia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/3839/22 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 38 | 149 | Z/3839/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
5. | 2:06.71 | 4 s2 | KACZMAREK Amelia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/0457/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 39 | 149 | Z/0457/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
6. | 2:14.76 | 8 s2 | STEFANIUK Michalina | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/0840/24 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 44 | 158 | Z/0840/24 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:37.99 | 9 s1 | SEMENIUK Gabriela | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/14738/21 | U14 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 47 | 161 | Z/14738/21 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
2. | 3:49.85 | 7 s2 | KACZMAREK Amelia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/0457/23 | U14 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 39 | 149 | Z/0457/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
3. | 3:51.72 | 12 s1 | ROMAN Natalia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/3839/22 | U14 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 38 | 149 | Z/3839/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.35 | 8 | BUZAŁA Emilia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/4183/22 | U14 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -0.6 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 37 | 146 | Z/4183/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
2. | 4.16 | 11 | SEMENIUK Gabriela | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/14738/21 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.9 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 47 | 161 | Z/14738/21 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
3. | 4.01 | 21 | BURCZYŃSKA Michalina | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/4130/22 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | +0.8 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 35 | 149 | Z/4130/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
4. | 3.95 | 16 | SOLA Wiktoria | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/0839/24 | U14 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -1.5 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 53 | 173 | Z/0839/24 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
5. | 3.88 | 23 | PŁACHTA Anastazja | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/14737/21 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +0.7 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 35 | 155 | Z/14737/21 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
6. | 3.77 | 19 | TEMPES Maria | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/6054/22 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.3 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 42 | 155 | Z/6054/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
7. | 3.68 | 22 | KACZMAREK Amelia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/0457/23 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -2.5 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 39 | 149 | Z/0457/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
8. | 3.65 | 22 | ROMAN Natalia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/3839/22 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | +1.0 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 38 | 149 | Z/3839/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
9. | 3.46 | 20 | SIEMIENIAKO Maja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/2701/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | +2.0 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 30 | 139 | Z/2701/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
10. | 3.43 | 22 | LEŚNIAK Wiktoria | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/6410/23 | U14 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -1.5 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 33 | 155 | Z/6410/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
11. | 3.20 | 26 | MULARSKA Anastazja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/6411/23 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.8 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 32 | 150 | Z/6411/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
W dal K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.76 | 19 | KACZMAREK Amelia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | U14 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +2.5 | |||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.50 | 3 | SEMENIUK Gabriela | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/14738/21 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 47 | 161 | Z/14738/21 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
2. | 4.28 | 7 | BUZAŁA Emilia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/4183/22 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 37 | 146 | Z/4183/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
3. | 4.23 | 10 | TEMPES Maria | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/6054/22 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 42 | 155 | Z/6054/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
4. | 4.14 | 12 | BURCZYŃSKA Michalina | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/4130/22 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 35 | 149 | Z/4130/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
5. | 3.94 | 17 | KAŁENDEK Maja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/5617/22 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 48 | 158 | Z/5617/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
6. | 3.59 | 33 | SIEMIENIAKO Maja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/2701/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 30 | 139 | Z/2701/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
7. | 3.55 | 34 | MULARSKA Anastazja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/6411/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 32 | 150 | Z/6411/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
8. | 3.50 | 36 | LEŚNIAK Wiktoria | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/6410/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | KOTYNIA Hanna | 33 | 155 | Z/6410/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
9. | 3.45 | 38 | ROMAN Natalia | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/3839/22 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 38 | 149 | Z/3839/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 36.50 | 4 | BURCZYŃSKA Michalina | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | Z/4130/22 | U14 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | STYŚ Janusz | 35 | 149 | Z/4130/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
Dysk (0.60) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 20.25 | 1 | ŁUKSIN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/4063/23 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | KŁOSOWSKI Daniel | 40 | 155 | Z/4063/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (400) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 19.58 | 3 | ŁUKSIN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/4063/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | KŁOSOWSKI Daniel | 40 | 155 | Z/4063/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 17.55 | 1 | ŁUKSIN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | Z/4063/23 | U14 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KŁOSOWSKI Daniel | 40 | 155 | Z/4063/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
5-bój K MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 5.1494839191437 sekund |