60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.01 | 1 s6 | GLATKI Vivienne | LUKS Podium Kup | 2013 | Z/6158/23 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 9.89 | 2 s4 | GARBOWSKA Natalia | LUKS Podium Kup | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 27.71 | 2 s1 | PRZYWARA Oliwia | LUKS Podium Kup | 2009 | Z/11759/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | +0.2 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 44.18 | 2 s3 | PRZYWARA Oliwia | LUKS Podium Kup | 2009 | Z/11759/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 47.93 | 1 s2 | ŚWIERCZYŃSKA Wiktoria | LUKS Podium Kup | 2011 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | V | LDK! | ||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:56.22 | 4 s1 | SKRZYPIEC Victoria | LUKS Podium Kup | 2010 | Z/5959/23 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:59.64 | 7 s1 | BARŁÓG Paulina | LUKS Podium Kup | 2010 | Z/1823/24 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Przełaj K pomiar ręczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :05:58 r | 22b1 | SKRZYPIEC Victoria | LUKS Podium Kup | 2010 | U16 | OP | Konopiska (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
2. | :11:34 r | 22b2 | BARŁÓG Paulina | LUKS Podium Kup | 2010 | U16 | OP | Konopiska (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.08 | 3 s1 | PRZYWARA Oliwia | LUKS Podium Kup | 2009 | Z/11759/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | +0.5 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 13.28 | 4 s1 | JANUSZEWSKA Maja | LUKS Podium Kup | 2009 | Z/0144/24 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | +0.9 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 15.27 | 7 s1 | ZAKRZEWSKA Wiktoria | LUKS Podium Kup | 2010 | Z/2549/23 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | +0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
80p(76.2/7.5) K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.35 | 3 s1 | PRYSZCZ Julia | LUKS Podium Kup | 2011 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | +9.9 | |||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.40 | 9 | JANUSZEWSKA Maja | LUKS Podium Kup | 2009 | Z/0144/24 | U16 | OP | Gliwice (1 / F) | 2024-06-15 | V | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1.35 | 4 f2 | ZAKRZEWSKA Wiktoria | LUKS Podium Kup | 2010 | Z/2549/23 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.37 | 1 f3 | GLATKI Vivienne | LUKS Podium Kup | 2013 | Z/6158/23 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 3.99 | 3 | PRYSZCZ Julia | LUKS Podium Kup | 2011 | Z/6161/23 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 3.89 | 7 f2 | ŚWIERCZYŃSKA Wiktoria | LUKS Podium Kup | 2011 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 3.52 | 4 f3 | GARBOWSKA Natalia | LUKS Podium Kup | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 3.26 | 9 | GIZA Hanna | LUKS Podium Kup | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.36 | 11 | GIEROK Lena | LUKS Podium Kup | 2010 | Z/5961/23 | U16 | OP | Włocławek (1) | 2024-06-23 | V | LDK! | |||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 34.08 | 1 | GIZA Antonia | LUKS Podium Kup | 2009 | Z/13365/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | |||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 19.72 | 3 | PRYSZCZ Zuzanna | LUKS Podium Kup | 2009 | Z/6157/23 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 17.48 | 4 | SOBOTA Pauline | LUKS Podium Kup | 2010 | Z/6159/23 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 28.11 | 2 f2 | GIZA Antonia | LUKS Podium Kup | 2009 | Z/13365/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | V | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 25.65 | 1 | ŻOŁNOWSKA Maja | LUKS Podium Kup | 2008 | Z/2563/22 | U18 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 19.75 | 6 | JANUSZEWSKA Maja | LUKS Podium Kup | 2009 | Z/0144/24 | U16 | OP | Gliwice (1 / F) | 2024-06-15 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 17.19 | 7 | ZAKRZEWSKA Wiktoria | LUKS Podium Kup | 2010 | Z/2549/23 | U16 | OP | Gliwice (1 / F) | 2024-06-15 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 9.99 | 2 f2 | SOBOTA Pauline | LUKS Podium Kup | 2010 | Z/6159/23 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 20:01.41 | 7 s1 | PRYSZCZ Zuzanna | LUKS Podium Kup | 2009 | Z/6157/23 | U16 | OP | Włocławek (1) | 2024-06-22 | V | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 21:34.79 | 2 s1 | SOBOTA Pauline | LUKS Podium Kup | 2010 | Z/6159/23 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.9828069210052 sekund |