100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.17 | 5 e1 | DAMSZEL Antonina | MUKL Brodnica | 2010 | Z/6906/21 | U16 | KP | Warszawa (1) | 2024-06-02 | +1.0 | III | |||||||||||||||||
2. | 13.18 | 2 f2 | TREDER Alicja | MUKL Brodnica | 2009 | Z/3755/22 | U16 | KP | Warszawa (1) | 2024-06-02 | +0.7 | III | |||||||||||||||||
3. | 13.44 | 4 s1 | RAFALSKA Patrycja | MUKL Brodnica | 2010 | Z/0191/22 | U16 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -1.8 | IV | |||||||||||||||||
4. | 13.50 | 5 s2 | KA¬MIERCZYK Alicja | MUKL Brodnica | 2010 | Z/2915/23 | U16 | KP | Olsztyn (1 / F) | 2024-05-05 | +0.4 | IV | |||||||||||||||||
5. | 13.87 | 2 e4 | SIENKIEWICZ Jagoda | MUKL Brodnica | 2010 | Z/2911/23 | U16 | KP | Braniewo (1 / F) | 2024-06-08 | -0.3 | V | |||||||||||||||||
6. | 15.44 | 4 s2 | KOPROWSKA Maja | MUKL Brodnica | 2012 | Z/5225/24 | U14 | KP | Toruń (1 / F) | 2024-06-18 | +0.1 | -- | |||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 26.78 | 2 s1 | DAMSZEL Antonina | MUKL Brodnica | 2010 | Z/6906/21 | U16 | KP | Braniewo (1 / F) | 2024-06-08 | +1.0 | III | |||||||||||||||||
2. | 27.18 | 7 s2 | TREDER Alicja | MUKL Brodnica | 2009 | Z/3755/22 | U16 | KP | Warszawa (1 / F) | 2024-06-29 | +0.6 | III | |||||||||||||||||
3. | 27.26 | 2 s3 | RAFALSKA Patrycja | MUKL Brodnica | 2010 | Z/0191/22 | U16 | KP | Warszawa (1 / F) | 2024-06-29 | +0.4 | III | |||||||||||||||||
4. | 27.72 | 2 s9 | KA¬MIERCZYK Alicja | MUKL Brodnica | 2010 | Z/2915/23 | U16 | KP | Toruń (1 / F) | 2024-06-18 | +0.2 | IV | |||||||||||||||||
5. | 28.25 | 4 s9 | SIENKIEWICZ Jagoda | MUKL Brodnica | 2010 | Z/2911/23 | U16 | KP | Toruń (1 / F) | 2024-06-18 | +0.2 | IV | |||||||||||||||||
6. | 29.18 | 3 s5 | ¦LIWIŃSKA Joanna | MUKL Brodnica | 2008 | Z/0153/20 | U18 | KP | Warszawa (1 / F) | 2024-06-29 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
7. | 29.82 | 2 s14 | ZABOROWSKA Kira | MUKL Brodnica | 2011 | Z/1088/24 | U14 | KP | Toruń (1 / F) | 2024-06-18 | +0.4 | V | |||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 45.02 | 3 s1 | SIENKIEWICZ Jagoda | MUKL Brodnica | 2010 | Z/2911/23 | U16 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | IV | ||||||||||||||||||
2. | 46.32 | 5 s2 | ¦LIWIŃSKA Joanna | MUKL Brodnica | 2008 | Z/0153/20 | U18 | KP | Olsztyn (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 47.05 | 2 s4 | ZABOROWSKA Kira | MUKL Brodnica | 2011 | Z/1088/24 | U14 | KP | Warszawa (1) | 2024-06-02 | V | ||||||||||||||||||
4. | 47.42 | 6 s2 | MUSZARSKA Nazaria | MUKL Brodnica | 2009 | Z/2912/23 | U16 | KP | Olsztyn (1 / F) | 2024-05-05 | V | ||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 67.12 | 8 s2 | ¦LIWIŃSKA Joanna | MUKL Brodnica | 2008 | Z/0153/20 | U18 | KP | Bydgoszcz (1 / F) | 2024-05-25 | -- | ||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:43.90 | 4 s1 | OLWERT Malwina | MUKL Brodnica | 2005 | Z/3239/22 | U20 | KP | Chełmno (1) | 2024-05-01 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 1:47.37 | 1 s3 | SIENKIEWICZ Jagoda | MUKL Brodnica | 2010 | Z/2911/23 | U16 | KP | Chełmno (1) | 2024-05-01 | V | ||||||||||||||||||
3. | 1:49.56 | 1 s2 | MUSZARSKA Nazaria | MUKL Brodnica | 2009 | Z/2912/23 | U16 | KP | Chełmno (1) | 2024-05-01 | V | ||||||||||||||||||
4. | 1:50.15 | 3 s2 | ¦LIWIŃSKA Joanna | MUKL Brodnica | 2008 | Z/0153/20 | U18 | KP | Chełmno (1) | 2024-05-01 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 1:53.82 | 2 s3 | ZABOROWSKA Kira | MUKL Brodnica | 2011 | Z/1088/24 | U14 | KP | Chełmno (1) | 2024-05-01 | -- | ||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:26.21 | 4 s1 | OLWERT Malwina | MUKL Brodnica | 2005 | Z/3239/22 | U20 | KP | Bydgoszcz (1 / F) | 2024-05-25 | IV | ||||||||||||||||||
2. | 2:48.79 | 4 s1 | WOJNOWSKA Aleksandra | MUKL Brodnica | 2004 | U23 | KP | Gdańsk (2) | 2024-05-12 | -- | |||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:13.08 | 1 s1 | OLWERT Malwina | MUKL Brodnica | 2005 | Z/3239/22 | U20 | KP | Dobre Miasto (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5:17.06 | 5 s1 | OLWERT Malwina | MUKL Brodnica | 2005 | Z/3239/22 | U20 | KP | Warszawa (1 / F) | 2024-06-23 | -- | ||||||||||||||||||
Przełaj K pomiar ręczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :05:30 r | 13s1 | RAFALSKA Patrycja | MUKL Brodnica | 2010 | U16 | KP | Włocławek (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
2. | :05:35 r | 18s1 | KA¬MIERCZYK Alicja | MUKL Brodnica | 2010 | U16 | KP | Włocławek (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
3. | :10:49 r | 13s2 | SIENKIEWICZ Jagoda | MUKL Brodnica | 2010 | U16 | KP | Włocławek (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 35.43 | 1 | DAMSZEL Antonina | MUKL Brodnica | 2010 | Z/6906/21 | U16 | KP | Olsztyn (1 / F) | 2024-05-05 | IV | ||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 50.63 | 2 s1 | RAFALSKA Patrycja DAMSZEL Antonina KA¬MIERCZYK Alicja TREDER Alicja |
MUKL Brodnica | 10 10 10 09 |
U16 | KP | Warszawa (1) | 2024-06-02 | -- | |||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 5.0288817882538 sekund |