60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.94 | 2 s1 | STEFANOWSKA Amelia | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
2. | 10.48 | 3 s4 | KAMIŃSKA Maja | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
3. | 10.55 | 3 s5 | PAMUŁA Maja | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
4. | 10.94 | 4 s5 | MAKOWSKA Marcelina | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
5. | 10.97 | 5 s6 | KRAIŃSKA Hanna | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
6. | 11.15 | 4 s3 | PODSTAWKA Aleksandra | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
7. | 11.63 | 5 s3 | WŁODKOWSKA Maria | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
8. | 11.73 | 6 s3 | JAROSZ Hanna | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:46.51 | 6 s1 | SZPITALNA Lena | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | Z/3262/24 | U12 | OP | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -- | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/3262/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:03.65 | 2 s4 | SZPITALNA Lena | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | Z/3262/24 | U12 | OP | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/3262/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 2:15.78 | 6 s1 | WOJTOWICZ Wiktoria | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | Z/2542/24 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/2542/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
DNF | MAJDAŃSKA Nina | MUKS Gim 2 Nysa () | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||||
DNF | SKOWRON Emilia | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.40 | 3 f4 | STEFANOWSKA Amelia | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
2. | 3.34 | 4 f4 | PAMUŁA Maja | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
3. | 2.98 | 7 f3 | PODSTAWKA Aleksandra | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
4. | 2.97 | 8 f3 | SKOWRON Emilia | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
5. | 2.91 | 10 f3 | JAROSZ Hanna | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
6. | 2.88 | 12 f4 | WŁODKOWSKA Maria | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
7. | 2.69 | 13 f4 | MAKOWSKA Marcelina | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
8. | 2.57 | 12 f3 | KLESZCZYSKA Natalia | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
9. | 2.14 | 13 f3 | CZARNOPOLSKA Karolina | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
10. | 2.01 | 14 f3 | JURCZYK Lena | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 21.50 | 6 | KRAIŃSKA Hanna | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
2. | 19.00 | 9 | KLESZCZYSKA Natalia | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
3. | 18.00 | 11 | JURCZYK Lena | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
4. | 17.50 | 12 | KAMIŃSKA Maja | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
5. | 16.50 | 14 | CZARNOPOLSKA Karolina | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 7.2973968982697 sekund |