60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.10 | 2 s1 | FITAS Oliwia | MUKS Gim 2 Nysa | 2010 | Z/5307/21 | U16 | OP | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -1.5 | -- | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/5307/21 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
2. | 8.42 | 2 s6 | BREŚ Milena | MUKS Gim 2 Nysa | 2012 | Z/4815/23 | U14 | OP | Bielsko-Biała (1 / F) | 2024-06-01 | +0.7 | -- | LDK! | RYSZEWSKI Jacek | 0 | 0 | Z/4815/23 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
3. | 9.94 | 2 s1 | STEFANOWSKA Amelia | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
4. | 10.48 | 3 s4 | KAMIŃSKA Maja | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
5. | 10.55 | 3 s5 | PAMUŁA Maja | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
6. | 10.94 | 4 s5 | MAKOWSKA Marcelina | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
7. | 10.97 | 5 s6 | KRAIŃSKA Hanna | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
8. | 11.15 | 4 s3 | PODSTAWKA Aleksandra | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
9. | 11.63 | 5 s3 | WŁODKOWSKA Maria | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
10. | 11.73 | 6 s3 | JAROSZ Hanna | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.50 | 3 e4 | FITAS Oliwia | MUKS Gim 2 Nysa | 2010 | Z/5307/21 | U16 | OP | Włocławek (1) | 2024-06-23 | +1.9 | II | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/5307/21 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
2. | 14.04 | 2 s2 | STANISŁAWCZYK Blanka | MUKS Gim 2 Nysa | 2010 | Z/4849/24 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | +0.3 | V | LDK! | RYSZEWSKI Jacek | 0 | 0 | Z/4849/24 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
3. | 14.11 | 2 e5 | WEYCHERT Hanna | MUKS Gim 2 Nysa | 2010 | Z/5294/21 | U16 | OP | Łódź (1 / F) | 2024-06-16 | -0.2 | V | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/5294/21 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.42 | 8 f2 | FITAS Oliwia | MUKS Gim 2 Nysa | 2010 | U16 | OP | Włocławek (1) | 2024-06-23 | +3.4 | |||||||||||||||||||
2. | 13.72 | 1 s4 | BREŚ Milena | MUKS Gim 2 Nysa | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | +9.9 | |||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 26.26 | 1 s1 | FITAS Oliwia | MUKS Gim 2 Nysa | 2010 | Z/5307/21 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | +0.2 | III | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/5307/21 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
2. | 31.38 | 1 s4 | KORENDA Natalia | MUKS Gim 2 Nysa | 2004 | U23 | OP | Kraków (2) | 2024-05-09 | +0.5 | -- | LDK! | SIEROŃ DariuszSIEROŃ DariuszB.D. | 0400 | 01590 | OPOLSKIE | 2019- (K Kula (3)) 2020- (Kula (3)) |
||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 53.04 | 1 s3 | KASICA Izabela | MUKS Gim 2 Nysa | 2011 | Z/2544/24 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/2544/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 53.84 | 2 s3 | CELARY Zofia | MUKS Gim 2 Nysa | 2012 | Z/1964/23 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/1964/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 54.17 | 3 s3 | DYTKO Lena | MUKS Gim 2 Nysa | 2012 | Z/1949/23 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | RYSZEWSKI Jacek | 0 | 0 | Z/1949/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
4. | 56.48 | 3 s1 | BASTA Marcelina | MUKS Gim 2 Nysa | 2011 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
5. | 58.31 | 5 s4 | WAWRZKOWICZ Aleksandra | MUKS Gim 2 Nysa | 2012 | Z/1933/23 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | RYSZEWSKI Jacek | 0 | 0 | Z/1933/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
6. | 60.94 | 6 s4 | TABASZEWSKA Liliana | MUKS Gim 2 Nysa | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | RYSZEWSKI Jacek | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 72.00 | 5 s3 | KORENDA Natalia | MUKS Gim 2 Nysa | 2004 | U23 | OP | Kraków (2) | 2024-05-09 | -- | LDK! | SIEROŃ DariuszSIEROŃ DariuszB.D. | 0400 | 01590 | OPOLSKIE | 2019- (K Kula (3)) 2020- (Kula (3)) |
|||||||||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:46.51 | 6 s1 | SZPITALNA Lena | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | Z/3262/24 | U12 | OP | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -- | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/3262/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:55.81 | 2 s2 | DROŹDZIK Martyna | MUKS Gim 2 Nysa | 2011 | Z/1953/23 | U14 | OP | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -- | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/1953/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 2:03.65 | 2 s4 | SZPITALNA Lena | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | Z/3262/24 | U12 | OP | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/3262/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 2:08.13 | 6 s2 | BOGDANOWSKA Zuzanna | MUKS Gim 2 Nysa | 2011 | Z/1963/23 | U14 | OP | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -- | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/1963/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
4. | 2:15.78 | 6 s1 | WOJTOWICZ Wiktoria | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | Z/2542/24 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/2542/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
DNF | MAJDAŃSKA Nina | MUKS Gim 2 Nysa () | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||||
DNF | SKOWRON Emilia | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:34.94 | 1 s1 | DROŹDZIK Martyna | MUKS Gim 2 Nysa | 2011 | Z/1953/23 | U14 | OP | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/1953/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 4:04.62 | 7 s1 | BOGDANOWSKA Zuzanna | MUKS Gim 2 Nysa | 2011 | Z/1963/23 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/1963/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 4:08.21 | 8 s1 | KUCHARSKA Natalia | MUKS Gim 2 Nysa | 2012 | Z/1939/23 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | RYSZEWSKI Jacek | 0 | 0 | Z/1939/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
4. | 5:00.22 | 10 s1 | JANKIEWICZ Natalia | MUKS Gim 2 Nysa | 2012 | Z/1929/23 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | RYSZEWSKI Jacek | 0 | 0 | Z/1929/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5:27.33 | 7 s1 | OGRODNIK Alicja | MUKS Gim 2 Nysa | 2007 | Z/10002/21 | U18 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/10002/21 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.49 | 3 s1 | STANISŁAWCZYK Blanka | MUKS Gim 2 Nysa | 2010 | Z/4849/24 | U16 | OP | Łódź (1 / F) | 2024-06-16 | +0.2 | V | LDK! | RYSZEWSKI Jacek | 0 | 0 | Z/4849/24 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.29 | 2 f2 | FITAS Oliwia | MUKS Gim 2 Nysa | 2010 | Z/5307/21 | U16 | OP | Bielsko-Biała (1 / F) | 2024-06-01 | +1.7 | III | LDK! | KOŁODZIEJ Tomasz | 0 | 0 | Z/5307/21 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.30 | 9 | BREŚ Milena | MUKS Gim 2 Nysa | 2012 | Z/4815/23 | U14 | OP | Bielsko-Biała (1 / F) | 2024-06-01 | +0.8 | -- | LDK! | RYSZEWSKI Jacek | 0 | 0 | Z/4815/23 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
2. | 3.58 | 11 f2 | DYTKO Lena | MUKS Gim 2 Nysa | 2012 | Z/1949/23 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | RYSZEWSKI Jacek | 0 | 0 | Z/1949/23 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
3. | 3.40 | 3 f4 | STEFANOWSKA Amelia | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
4. | 3.34 | 4 f4 | PAMUŁA Maja | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
5. | 3.20 | 10 | KLISKO Martyna | MUKS Gim 2 Nysa | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | RYSZEWSKI Jacek | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
6. | 2.98 | 7 f3 | PODSTAWKA Aleksandra | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
7. | 2.97 | 15 f2 | ANTKOWICZ Zuzanna | MUKS Gim 2 Nysa | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | RYSZEWSKI Jacek | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
8. | 2.97 | 8 f3 | SKOWRON Emilia | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
9. | 2.91 | 10 f3 | JAROSZ Hanna | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
10. | 2.89 | 16 f2 | TABASZEWSKA Liliana | MUKS Gim 2 Nysa | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | RYSZEWSKI Jacek | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
11. | 2.88 | 12 f4 | WŁODKOWSKA Maria | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
12. | 2.84 | 11 | DEI Daria | MUKS Gim 2 Nysa | 2011 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | RYSZEWSKI Jacek | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
13. | 2.69 | 13 f4 | MAKOWSKA Marcelina | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | DUDEK Emilia | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
14. | 2.57 | 12 f3 | KLESZCZYSKA Natalia | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
15. | 2.14 | 13 f3 | CZARNOPOLSKA Karolina | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
16. | 2.01 | 14 f3 | JURCZYK Lena | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 21.50 | 6 | KRAIŃSKA Hanna | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
2. | 19.00 | 9 | KLESZCZYSKA Natalia | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
3. | 18.00 | 11 | JURCZYK Lena | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
4. | 17.50 | 12 | KAMIŃSKA Maja | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
5. | 16.50 | 14 | CZARNOPOLSKA Karolina | MUKS Gim 2 Nysa | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | CIASTOŃ Beata | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 5.1039509773254 sekund |