60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.27 | 1 e6 | ADISSOU Lilli | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0275/20 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-05-25 | 0.0 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 13.41 | 1 e5 | WOLICKA Olga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0276/20 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-05-25 | +0.7 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 13.45 | 1 e8 | WLAZIK Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/5382/22 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-05-19 | 0.0 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 13.50 | 2 e6 | SOBCZAK Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/5381/22 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-05-25 | 0.0 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 13.58 | 2 e5 | WITEK Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/8395/21 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-05-25 | +0.7 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 13.62 | 2 e11 | BIERŁA Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0927/23 | U16 | WP | Poznań (2) | 2024-06-10 | +0.4 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 13.67 | 2 e9 | KAŹMIERCZAK Laura | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0931/23 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-05-19 | +0.3 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 13.78 | 3 e6 | GALUSIŃSKA Gabriela | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0264/20 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-05-19 | -0.6 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 13.82 | 2 e10 | NYKLEWICZ Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0471/24 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-05-19 | 0.0 | V | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 13.92 | 3 e8 | CZARNOTA Zuzanna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0937/23 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-05-19 | 0.0 | V | LDK! | ||||||||||||||||
11. | 13.96 | 3 e16 | TOKARZ Antonina | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0114/22 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -0.1 | V | LDK! | ||||||||||||||||
12. | 14.00 | 2 e10 | KOPRAS Nel | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0936/23 | U16 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -0.9 | V | LDK! | ||||||||||||||||
13. | 14.02 | 5 e6 | KALAK Olga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/3022/22, Z/0472/24 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-05-25 | 0.0 | V | LDK! | ||||||||||||||||
14. | 14.07 | 4 e5 | KUBIAK Paula | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0473/24 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-05-25 | +0.7 | V | LDK! | ||||||||||||||||
15. | 14.08 | 2 e5 | CZERNOVA Polina | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/6068/23 | U16 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -0.3 | V | LDK! | ||||||||||||||||
16. | 14.32 | 4 e5 | CEPA Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0259/20 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-06-16 | -0.2 | V | LDK! | ||||||||||||||||
17. | 14.59 | 8 e6 | RYBKA Gabriela | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0925/24 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-05-25 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
18. | 14.61 | 5 e6 | KOZŁOWSKA Marta | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/5398/22 | U16 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -0.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
19. | 14.88 | 6 e16 | KAROLAK Klaudia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/6067/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
20. | 16.09 | 6 e1 | ORŁOWSKA Anna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/1198/22 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -0.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.12 | 2 e4 | KURCZABA Małgorzata | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U16 | WP | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +4.0 | |||||||||||||||||||
2. | 13.39 | 3 e4 | ANDRASZAK Aleksandra | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | U16 | WP | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +4.0 | |||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 28.45 | 1 s8 | BIERŁA Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0927/23 | U16 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | +0.8 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 28.54 | 6 s3 | WITEK Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/8395/21 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-05-25 | -0.3 | V | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 28.98 | 2 s8 | CZARNOTA Zuzanna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0937/23 | U16 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | +0.8 | V | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 29.21 | 3 s8 | KAŹMIERCZAK Laura | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0931/23 | U16 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | +0.8 | V | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 30.05 | 5 s4 | CEPA Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0259/20 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-05-25 | -1.3 | V | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 30.19 | 3 s10 | CZERNOVA Polina | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/6068/23 | U16 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | +0.3 | V | LDK! | ||||||||||||||||
200 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 29.61 | 2 s5 | KALAK Olga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U16 | WP | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +5.5 | |||||||||||||||||||
2. | 30.18 | 4 s5 | CZERNOVA Polina | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U16 | WP | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +5.5 | |||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:49.51 | 13 s1 | SOŁTYSIAK Kalina | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/1102/21 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | V | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1:59.26 | 7 s4 | KOŠCIELNA Magdalena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/8636/21 | U16 | WP | Ole¶nica (M / F) | 2024-05-22 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:26.47 | 9 s1 | SOŁTYSIAK Kalina | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/1102/21 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-05-19 | V | LDK! | |||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
Przełaj K pomiar rêczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :05:32 r | 8b1 | SOŁTYSIAK Kalina | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U16 | WP | Stargard (1) | 2024-03-16 | ||||||||||||||||||||
2. | :06:29 r | 37b1 | KOŠCIELNA Magdalena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U16 | WP | Stargard (1) | 2024-03-16 | ||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.63 | 1 f3 | KOPRAS Nel | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0936/23 | U16 | WP | Poznań (2) | 2024-06-10 | II | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1.40 | 5 f4 | KALAK Olga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/3022/22, Z/0472/24 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | V | LDK! | |||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.22 | 7 | GALUSIŃSKA Gabriela | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0264/20 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-06-16 | 0.0 | III | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 5.01 | 10 | SOBCZAK Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/5381/22 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-05-25 | +1.2 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 4.87 | 10 | WLAZIK Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/5382/22 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-06-16 | +0.7 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 4.86 | 11 | ADISSOU Lilli | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0275/20 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-06-16 | 0.0 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 4.83 | 3 | WOLICKA Olga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0276/20 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -0.7 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 4.83 | 13 | KURCZABA Małgorzata | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0266/20 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-06-16 | +0.2 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 4.81 | 2 | NYKLEWICZ Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0471/24 | U16 | WP | Poznań (2) | 2024-06-10 | +1.1 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 4.77 | 16 | ANDRASZAK Aleksandra | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0257/20 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-06-16 | +0.6 | V | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 4.66 | 19 | CZARNOTA Zuzanna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0937/23 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-06-16 | +0.2 | V | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 4.64 | 20 | WITEK Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/8395/21 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-06-16 | +0.5 | V | LDK! | ||||||||||||||||
11. | 4.09 | 11 f2 | RYBKA Gabriela | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0925/24 | U16 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
12. | 4.00 | 25 | KAROLAK Klaudia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/6067/23 | U16 | WP | ŁódŒ (1 / F) | 2024-06-16 | +0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.02 | 1 | GALUSIŃSKA Gabriela | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0264/20 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | +1.7 | II | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 10.05 | 5 | CZARNOTA Zuzanna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0937/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | +0.9 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 9.13 | 13 | CEPA Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0259/20 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -1.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 9.01 | 14 | NYKLEWICZ Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0471/24 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -2.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x200 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaŒnikiem na ikonê pokaże zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.2391600608826 sekund |