60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.75 | 8 | GRUDZIEŃ Helena | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2013 | Z/10977/21 | U12 | ZP | Włocławek (1) | 2024-06-23 | +0.7 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 21 | 130 | Z/10977/21 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
2. | 10.05 | 1 s4 | SMOLIŃSKA Natalia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2013 | Z/0297/24 | U12 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 45 | 156 | Z/0297/24 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.37 | 6 e4 | BANDKOWSKA Nina | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | Z/3851/22 | U16 | ZP | Szczecin (1 / F) | 2024-06-09 | +1.4 | IV | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 36 | 154 | Z/3851/22 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
2. | 13.59 | 1 e6 | JAGUSZ Julia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | Z/0077/21 | U16 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | +0.5 | IV | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 37 | 140 | Z/0077/21 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
3. | 13.64 | 1 e13 | PANCER Aleksandra | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2011 | Z/0338/22 | U14 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | +1.6 | IV | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 37 | 156 | Z/0338/22 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
4. | 14.05 | 3 e11 | SAGANOWSKA Nikola | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | Z/6633/23 | U16 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | -1.5 | V | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 50 | 164 | Z/6633/23 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
5. | 14.24 | 1 e8 | GRUDZIEŃ Helena | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2013 | Z/10977/21 | U12 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | +0.1 | V | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 21 | 130 | Z/10977/21 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
6. | 14.50 | 5 e6 | CZERWIŃSKA Amelia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | Z/0332/22 | U16 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | +0.1 | V | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 47 | 158 | Z/0332/22 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
7. | 15.01 | 1 e14 | KOWALSKA Lena | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2012 | Z/0919/23 | U14 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | +0.8 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 40 | 148 | Z/0919/23 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
8. | 15.02 | 4 e16 | KANCLERZ Wiktoria | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | Z/14192/21 | U16 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | +1.8 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 50 | 160 | Z/14192/21 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
9. | 15.62 | 2 e1 | SMOLIŃSKA Natalia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2013 | Z/0297/24 | U12 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | +2.0 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 45 | 156 | Z/0297/24 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
10. | 16.35 | 5 e12 | STARMACH Malwina | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | Z/2006/24 | U16 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | -0.5 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 45 | 156 | Z/2006/24 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.00 | 3 e7 | CZERWIŃSKA Amelia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | U16 | ZP | Szczecin (1) | 2024-06-09 | +2.7 | |||||||||||||||||||
2. | 14.24 | 1 e8 | KANCLERZ Wiktoria | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | U16 | ZP | Świnoujście (1) | 2024-05-18 | +2.4 | |||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 27.09 | 1 s3 | JAGUSZ Julia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | Z/0077/21 | U16 | ZP | Szczecin (1 / F) | 2024-06-09 | +1.7 | III | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 37 | 140 | Z/0077/21 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
2. | 28.44 | 2 s15 | PANCER Aleksandra | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2011 | Z/0338/22 | U14 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | +0.2 | IV | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 37 | 156 | Z/0338/22 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
3. | 28.54 | 3 s2 | GUZENDA Justyna | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2008 | Z/2811/19 | U18 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | +1.7 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 30 | 140 | Z/2811/19 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
4. | 28.66 | 3 s4 | MAJOR Maja | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2009 | Z/0336/22 | U16 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | +0.2 | V | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 51 | 165 | Z/0336/22 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
5. | 29.10 | 1 s6 | BANDKOWSKA Nina | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | Z/3851/22 | U16 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | +0.5 | V | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 36 | 154 | Z/3851/22 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
6. | 29.68 | 2 s5 | CZERWIŃSKA Amelia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | Z/0332/22 | U16 | ZP | Szczecin (1 / F) | 2024-06-09 | +1.6 | V | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 47 | 158 | Z/0332/22 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
7. | 31.29 | 3 s13 | GRUDZIEŃ Helena | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2013 | Z/10977/21 | U12 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | +1.7 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 21 | 130 | Z/10977/21 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
8. | 32.14 | 2 s14 | KOWALSKA Lena | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2012 | Z/0919/23 | U14 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | +1.2 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 40 | 148 | Z/0919/23 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
9. | 34.24 | 3 s14 | STARMACH Malwina | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | Z/2006/24 | U16 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | +1.2 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 45 | 156 | Z/2006/24 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
200 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 28.45 | 4 s4 | BANDKOWSKA Nina | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | U16 | ZP | Szczecin (1) | 2024-06-09 | +3.2 | |||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 42.99 | 3 s1 | JAGUSZ Julia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | Z/0077/21 | U16 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | II | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 37 | 140 | Z/0077/21 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
2. | 44.86 | 5 s1 | PANCER Aleksandra | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2011 | Z/0338/22 | U14 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 37 | 156 | Z/0338/22 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
3. | 45.04 | 4 s11 | MAJOR Maja | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2009 | Z/0336/22 | U16 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | IV | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 51 | 165 | Z/0336/22 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
4. | 48.81 | 1 s15 | CZERWIŃSKA Amelia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | Z/0332/22 | U16 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 47 | 158 | Z/0332/22 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
5. | 48.87 | 2 s1 | KOWALSKA Lena | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2012 | Z/0919/23 | U14 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 40 | 148 | Z/0919/23 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
6. | 49.90 | 3 s9 | KANCLERZ Wiktoria | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | Z/14192/21 | U16 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 50 | 160 | Z/14192/21 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
7. | 52.67 | 3 s5 | SMOLIŃSKA Natalia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2013 | Z/0297/24 | U12 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 45 | 156 | Z/0297/24 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
8. | 53.09 | 4 s2 | KOSZYKOWSKA Natalia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2008 | Z/1282/19 | U18 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 54 | 160 | Z/1282/19 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 68.25 | 2 s2 | KARPIŃSKA Magda | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2006 | Z/14186/21 | U20 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 48 | 170 | Z/14186/21 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
2. | 74.40 | 3 s2 | KOSZYKOWSKA Natalia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2008 | Z/1282/19 | U18 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 54 | 160 | Z/1282/19 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:58.93 | 3 s2 | SMOLIŃSKA Natalia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2013 | Z/0297/24 | U12 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 45 | 156 | Z/0297/24 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
2. | 2:11.54 | 6 s2 | GAWLE Marcelina | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2012 | Z/1110/23 | U14 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 45 | 152 | Z/1110/23 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
600 K nieregulaminowe | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:57.48 | 5 s2 | SMOLIŃSKA Natalia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2013 | U12 | ZP | Włocławek (1) | 2024-06-23 | ||||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:30.75 | 7 s1 | KARPIŃSKA Magda | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2006 | Z/14186/21 | U20 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | IV | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 48 | 170 | Z/14186/21 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:14.78 | 4 s1 | KARPIŃSKA Magda | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2006 | Z/14186/21 | U20 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 48 | 170 | Z/14186/21 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5:08.17 | 7 s1 | KARPIŃSKA Magda | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2006 | Z/14186/21 | U20 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | IV | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 48 | 170 | Z/14186/21 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10:54.99 | 2 s1 | KARPIŃSKA Magda | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2006 | Z/14186/21 | U20 | ZP | Goleniów (1 / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 48 | 170 | Z/14186/21 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
Przełaj K pomiar ręczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :05:42 r | 17b1 | JAGUSZ Julia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | U16 | ZP | Stargard (1) | 2024-03-16 | ||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.58 | 1 f3 | SZEPKE Lena | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2008 | Z/1284/19 | U18 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | III | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 48 | 156 | Z/1284/19 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
2. | 1.30 | 3 f4 | KANCLERZ Wiktoria | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | Z/14192/21 | U16 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 50 | 160 | Z/14192/21 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.40 | 5 f3 | SAGANOWSKA Nikola | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2010 | Z/6633/23 | U16 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 50 | 164 | Z/6633/23 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | ||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.78 | 4 | JAGLIŃSKA Agata | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2009 | Z/3849/22 | U16 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 48 | 160 | Z/3849/22 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 36.00 | 2 | SIWIEC Martyna | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2011 | Z/4551/22 | U14 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | WIELECHOWSKI Adam | 27 | 132 | Z/4551/22 | ZACHODNIOPOMORSKIE | , | |||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 53.33 | 3 s6 | CZERWIŃSKA Amelia MAJOR Maja BANDKOWSKA Nina JAGUSZ Julia |
OSiR Wyspiarz Świnoujście | 10 09 10 10 |
U16 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | -- | ZACHODNIOPOMORSKIE | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 6.6201200485229 sekund |