60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.77 | 3 e19 | MIZIA Antonia | LKS Victoria Olesno | 2012 | U14 | OP | Bełchatów (1) | 2024-06-09 | +1.0 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.79 | 3 e9 | MIZIA Antonia | LKS Victoria Olesno | 2012 | U14 | OP | Łódź (1) | 2024-05-04 | +1.6 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.79 | 3 s5 | MIZIA Antonia | LKS Victoria Olesno | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | +9.9 | |||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 28.92 | 3 s15 | WANOWSKA Barbara | LKS Victoria Olesno | 2011 | Z/4998/22 | U14 | OP | Gliwice (1 / F) | 2024-06-15 | +1.3 | V | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/4998/22 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 45.02 | 1 s7 | WANOWSKA Barbara | LKS Victoria Olesno | 2011 | Z/4998/22 | U14 | OP | Bełchatów (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/4998/22 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 48.01 | 1 s11 | MYRONIUK Zuzanna | LKS Victoria Olesno | 2012 | Z/0696/24 | U14 | OP | Bielsko-Biała (1 / F) | 2024-06-01 | V | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/0696/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 48.42 | 3 s4 | HAJDUK Karolina | LKS Victoria Olesno | 2011 | Z/2005/23 | U14 | OP | Bielsko-Biała (1 / F) | 2024-06-01 | V | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/2005/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
4. | 51.72 | 2 s8 | BEDNARZ Emilia | LKS Victoria Olesno | 2011 | Z/0695/24 | U14 | OP | Bielsko-Biała (1 / F) | 2024-06-01 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/0695/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
5. | 54.44 | 2 s1 | SACHA Patrycja | LKS Victoria Olesno | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
6. | 55.33 | 4 s12 | SKORUPA Lena | LKS Victoria Olesno | 2012 | Z/1769/24 | U14 | OP | Bełchatów (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/1769/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
7. | 56.29 | 4 s9 | WSZELASKA Emilia | LKS Victoria Olesno | 2011 | U14 | OP | Bełchatów (1) | 2024-06-09 | -- | OPOLSKIE | ||||||||||||||||||
8. | 58.66 | 4 s2 | SACHA Paulina | LKS Victoria Olesno | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:52.03 | 3 s3 | BEDNARZ Emilia | LKS Victoria Olesno | 2011 | Z/0695/24 | U14 | OP | Bełchatów (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/0695/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 2:09.87 | 4 s2 | DUTKIEWICZ Zuzanna | LKS Victoria Olesno | 2011 | Z/4579/24 | U14 | OP | Łódź (1) | 2024-05-04 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/4579/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 2:10.33 | 5 s4 | WOŹNA Maja | LKS Victoria Olesno | 2011 | Z/4277/23 | U14 | OP | Bełchatów (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/4277/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
4. | 2:13.77 | 4 s3 | PAJOR Julia | LKS Victoria Olesno | 2011 | U14 | OP | Łódź (1) | 2024-05-04 | -- | LDK! | GAŁKA Anna | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:32.56 | 3 s2 | UZNAŃSKA Anna | LKS Victoria Olesno | 2011 | Z/12241/21 | U14 | OP | Gliwice (1 / F) | 2024-06-15 | V | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 26 | 129 | Z/12241/21 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 2:39.11 | 6 s2 | BEDNARZ Emilia | LKS Victoria Olesno | 2011 | Z/0695/24 | U14 | OP | Gliwice (1 / F) | 2024-06-15 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/0695/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:14.65 | 10 s1 | UZNAŃSKA Anna | LKS Victoria Olesno | 2011 | Z/12241/21 | U14 | OP | Włocławek (1) | 2024-06-23 | IV | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 26 | 129 | Z/12241/21 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 3:37.42 | 4 s1 | BEDNARZ Emilia | LKS Victoria Olesno | 2011 | Z/0695/24 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/0695/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 5:12.36 | 13 s1 | OLEKSIŃSKA Zofia | LKS Victoria Olesno | 2011 | U14 | OP | Łódź (1) | 2024-05-04 | -- | OPOLSKIE | ||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 m pł ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.48 | 1 f2 | MYRONIUK Zuzanna | LKS Victoria Olesno | 2012 | Z/0696/24 | U14 | OP | Bełchatów (1) | 2024-06-09 | +1.1 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/0696/24 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
600 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.25 | 6 | UZNAŃSKA Anna | LKS Victoria Olesno | 2011 | Z/12241/21 | U14 | OP | Łódź (1) | 2024-05-04 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 26 | 129 | Z/12241/21 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 1.20 | 8 f2 | SKORUPA Lena | LKS Victoria Olesno | 2012 | Z/1769/24 | U14 | OP | Bełchatów (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/1769/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 1.15 | 15 | WSZELASKA Emilia | LKS Victoria Olesno | 2011 | U14 | OP | Łódź (1) | 2024-05-04 | -- | OPOLSKIE | ||||||||||||||||||
4. | 1.05 | 16 | PISZCZATOWSKA Nina | LKS Victoria Olesno | 2012 | Z/0697/24 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | JELONEK JakubCHĘCIŃSKI Artur | 00 | 00 | Z/0697/24 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.69 | 15 | WANOWSKA Barbara | LKS Victoria Olesno | 2011 | U14 | OP | Gliwice (1) | 2024-06-15 | +3.1 | |||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.52 | 5 | HAJDUK Karolina | LKS Victoria Olesno | 2011 | Z/2005/23 | U14 | OP | Bielsko-Biała (1 / F) | 2024-06-01 | +1.8 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/2005/23 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
2. | 4.38 | 12 f2 | MYRONIUK Zuzanna | LKS Victoria Olesno | 2012 | Z/0696/24 | U14 | OP | Bełchatów (1) | 2024-06-09 | 0.0 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/0696/24 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
3. | 3.85 | 8 f2 | MIZIA Antonia | LKS Victoria Olesno | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||
4. | 3.63 | 6 | DUTKIEWICZ Zuzanna | LKS Victoria Olesno | 2011 | Z/4579/24 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/4579/24 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
5. | 3.56 | 37 | SKORUPA Lena | LKS Victoria Olesno | 2012 | Z/1769/24 | U14 | OP | Bielsko-Biała (1 / F) | 2024-06-01 | -0.7 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/1769/24 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
6. | 3.42 | 13 f2 | SACHA Paulina | LKS Victoria Olesno | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.65 | 6 | JAGIELLA Natalia | LKS Victoria Olesno | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
2. | 5.95 | 10 | SACHA Patrycja | LKS Victoria Olesno | 2012 | U14 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (80) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 55.28 | 1 s4 | UZNAŃSKA Anna WANOWSKA Barbara MYRONIUK Zuzanna MIZIA Antonia |
LKS Victoria Olesno | 11 11 12 12 |
U14 | OP | Bełchatów (1) | 2024-06-09 | -- | OPOLSKIE | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.4316139221191 sekund |