60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.71 | 1 s1 | BRODACKA Julia | LKS Victoria Olesno | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 19.36 | 7 e1 | KUS-KOLEK Oliwia | LKS Victoria Olesno | 2013 | U12 | OP | Łódź (1) | 2024-05-04 | -2.0 | -- | OPOLSKIE | |||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 50.52 | 3 s12 | OŚRÓDKA Kaja | LKS Victoria Olesno | 2013 | Z/1427/23 | U12 | OP | Bielsko-Biała (1 / F) | 2024-06-01 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/1427/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 55.86 | 2 s1 | KLOS Amelia | LKS Victoria Olesno | 2015 | U12 | OP | Łódź (1) | 2024-05-04 | -- | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
3. | 58.19 | 4 s3 | FRONCEK Natalia | LKS Victoria Olesno | 2013 | U12 | OP | Łódź (1) | 2024-05-04 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
4. | 67.06 | 5 s2 | KUS-KOŁEK Natalia | LKS Victoria Olesno | 2013 | U12 | OP | Łódź (1) | 2024-05-04 | -- | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:01.58 | 2 s2 | OŚRÓDKA Kaja | LKS Victoria Olesno | 2013 | Z/1427/23 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/1427/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 2:09.52 | 1 s2 | FADRA Antonia | LKS Victoria Olesno | 2013 | U12 | OP | Bełchatów (1) | 2024-06-09 | -- | OPOLSKIE | ||||||||||||||||||
3. | 2:15.13 | 6 s2 | CHĘCIŃSKA Zuzanna | LKS Victoria Olesno | 2014 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 m pł ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:00.82 | 2 s1 | OŚRÓDKA Kaja | LKS Victoria Olesno | 2013 | Z/1427/23 | U12 | OP | Włocławek (1) | 2024-06-22 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/1427/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.70 | 2 f3 | BRODACKA Julia | LKS Victoria Olesno | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | 0.0 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||
2. | 3.45 | 17 | OŚRÓDKA Kaja | LKS Victoria Olesno | 2013 | Z/1427/23 | U12 | OP | Bełchatów (1) | 2024-06-09 | 0.0 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/1427/23 | OPOLSKIE | , | ||||||||||
3. | 3.16 | 34 | KUBIK Magdalena | LKS Victoria Olesno | 2013 | U12 | OP | Bełchatów (1) | 2024-06-09 | 0.0 | -- | OPOLSKIE | |||||||||||||||||
4. | 3.11 | 17 f2 | KLOS Amelia | LKS Victoria Olesno | 2015 | U12 | OP | Łódź (1) | 2024-05-04 | 0.0 | -- | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
5. | 3.02 | 21 f2 | FRONCEK Natalia | LKS Victoria Olesno | 2013 | U12 | OP | Łódź (1) | 2024-05-04 | 0.0 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||
6. | 2.50 | 60 | KUS-KOLEK Oliwia | LKS Victoria Olesno | 2013 | U12 | OP | Bełchatów (1) | 2024-06-09 | 0.0 | -- | OPOLSKIE | |||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (80) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 22.00 | 6 | CHĘCIŃSKA Zuzanna | LKS Victoria Olesno | 2014 | U12 | OP | Bełchatów (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
2. | 11.50 | 10 | FRONCEK Natalia | LKS Victoria Olesno | 2013 | U12 | OP | Bełchatów (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 21.50 | 5 | OŚRÓDKA Kaja | LKS Victoria Olesno | 2013 | Z/1427/23 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | Z/1427/23 | OPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 20.50 | 7 | CHĘCIŃSKA Zuzanna | LKS Victoria Olesno | 2014 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | LDK! | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | ||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7:16.03 | 3 s1 | KUS-KOŁEK Natalia | LKS Victoria Olesno | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | CHĘCIŃSKI Artur | 0 | 0 | OPOLSKIE | |||||||||||||||
2. | 8:33.25 | 5 s1 | KUS-KOLEK Oliwia | LKS Victoria Olesno | 2013 | U12 | OP | Opole (2) | 2024-05-10 | -- | OPOLSKIE | ||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.864483833313 sekund |