100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.01 | 3 e2 | DWORCZAK Malwina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | Z/5343/19 | U23 | WP | Szprotawa (2) | 2024-05-11 | +1.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 64.33 | 3 s1 | DWORCZAK Malwina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | Z/5343/19 | U23 | WP | Szprotawa (2) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:26.54 | 4 s1 | DWORCZAK Malwina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | Z/5343/19 | U23 | WP | Białogard (1 / F) | 2024-06-16 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:17.53 | 9 s1 | DWORCZAK Malwina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | Z/5343/19 | U23 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:10.70 | 1 s1 | KONIECZEK Aneta | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1997 | Z/0505/13 | Sen | WP | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | M | KNS | |||||||||||||||||
2. | 5:06.67 | 3 s1 | DWORCZAK Malwina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | Z/5343/19 | U23 | WP | Piła (1) | 2024-06-15 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11:22.59 | 2 s1 | DWORCZAK Malwina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | Z/5343/19 | U23 | WP | Szczecinek (1 / F) | 2024-06-22 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 15:50.61 | 10 s2 | KONIECZEK Aneta | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1997 | Z/0505/13 | Sen | WP | Azusa, CA (USA) (1 / E) | 2024-04-12 | M | KNS | |||||||||||||||||
5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 16:41 | 2 | BILAWA Karolina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1995 | Z/0666/12, Z/0666/12 | Sen | WP | Warszawa (M) | 2024-03-24 | I | ||||||||||||||||||
10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 35:13 | 10 | BILAWA Karolina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1995 | Z/0666/12, Z/0666/12 | Sen | WP | Poznań (2) | 2024-03-17 | I | ||||||||||||||||||
100 m pł J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6:00.81 | 1 s1 | KONIECZEK Aneta | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1997 | Z/0505/13 | Sen | WP | Poznań (M / B) | 2024-06-23 | -- | KNS | |||||||||||||||||
2. | 7:56.75 | 3 s1 | DWORCZAK Malwina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | Z/5343/19 | U23 | WP | Warszawa (1 / F) | 2024-06-29 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9:32.36 | 2 s1 | KONIECZEK Aneta | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1997 | Z/0505/13 | Sen | WP | Bydgoszcz (M / B) | 2024-06-27 | MM | KNS | |||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.08 | 1 | MAŁYCHA Kornelia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | Z/2936/20 | U23 | WP | Piła (1) | 2024-06-15 | III | ||||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 34.58 | 5 | MAŁYCHA Kornelia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | Z/2936/20 | U23 | WP | Szprotawa (2) | 2024-05-11 | III | ||||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
7-bój J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaŒnikiem na ikonê pokaże zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.3642489910126 sekund |