60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.88 | 3 s6 | BATURO Nina | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/1597/20 | U16 | KP | Toruń (1 / F) | 2024-06-18 | +1.0 | III | LDK! | DEJEWSKI MichałPRZYBYŁ Janusz, DEJEWSKI Michał | 038, 0 | 0143, 0 | Z/1597/20 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , , | ||||||||||
2. | 13.47 | 2 s7 | KULA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/5178/24 | U16 | KP | Toruń (1 / F) | 2024-06-18 | +0.9 | IV | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/5178/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
3. | 13.80 | 4 s7 | STASZEK Anna | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | Z/0189/24 | U16 | KP | Toruń (1 / F) | 2024-06-18 | +0.9 | IV | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/0189/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
4. | 14.12 | 5 s1 | PASTURCZAK Maja | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | Z/4447/23 | U16 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | +0.8 | V | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/4447/23 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
5. | 14.46 | 6 s1 | MURAWSKA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/12705/21 | U16 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | +0.8 | V | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/12705/21 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
6. | 14.79 | 3 s2 | PONIATOWSKA Amelia | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | Z/0188/24 | U16 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | +1.5 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/0188/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
7. | 14.95 | 6 s6 | ZALESKA Ewa | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | Z/4445/23 | U16 | KP | Bydgoszcz (1 / F) | 2024-05-25 | -0.9 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/4445/23 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
8. | 15.07 | 1 s3 | ŁAWICKA Dominika | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/0984/24 | U16 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | +0.2 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/0984/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
9. | 15.75 | 5 s3 | DEINER Oleksandra | GKS Olimpia Grudziądz (Z) | 2010 | Z/3131/24 | U16 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | +0.2 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/3131/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
10. | 16.91 | 3 s4 | MILUSZ Olga | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/5177/24 | U16 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | +0.3 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/5177/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
11. | 17.32 | 5 s4 | LEWNDOWSKA Maja | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/5180/24 | U16 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | +0.3 | -- | LDK! | CHILIŃSKI Ireneusz | 0 | 0 | Z/5180/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 26.15 | 4 s8 | BATURO Nina | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/1597/20 | U16 | KP | Toruń (1 / F) | 2024-06-18 | +0.5 | II | LDK! | DEJEWSKI MichałPRZYBYŁ Janusz, DEJEWSKI Michał | 038, 0 | 0143, 0 | Z/1597/20 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , , | ||||||||||
2. | 27.97 | 3 s9 | KULA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/5178/24 | U16 | KP | Toruń (1 / F) | 2024-06-18 | +0.2 | IV | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/5178/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
3. | 29.33 | 3 s1 | PASTURCZAK Maja | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | Z/4447/23 | U16 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | -1.0 | V | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/4447/23 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
4. | 29.49 | 5 s3 | MURAWSKA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/12705/21 | U16 | KP | Bydgoszcz (1 / F) | 2024-05-25 | -0.1 | V | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/12705/21 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
5. | 30.50 | 6 s4 | ZALESKA Ewa | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | Z/4445/23 | U16 | KP | Bydgoszcz (1 / F) | 2024-05-25 | -0.7 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/4445/23 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 41.74 | 2 s1 | BATURO Nina | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/1597/20 | U16 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | II | LDK! | DEJEWSKI MichałPRZYBYŁ Janusz, DEJEWSKI Michał | 038, 0 | 0143, 0 | Z/1597/20 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , , | |||||||||||
2. | 45.07 | 4 s1 | PASTURCZAK Maja | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | Z/4447/23 | U16 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | IV | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/4447/23 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | |||||||||||
3. | 45.25 | 1 s1 | KULA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/5178/24 | U16 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | IV | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/5178/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | |||||||||||
4. | 45.95 | 3 s3 | JARENTOWSKA Martyna | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | Z/9030/21 | U16 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | IV | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/9030/21 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | |||||||||||
5. | 47.98 | 1 s2 | ZALESKA Ewa | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | Z/4445/23 | U16 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | V | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/4445/23 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | |||||||||||
6. | 69.26 | 6 s6 | LEWNDOWSKA Maja | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/5180/24 | U16 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -- | LDK! | CHILIŃSKI Ireneusz | 0 | 0 | Z/5180/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | |||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:20.03 | 3 s1 | BALINA Maja | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/14331/21 | U16 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | IV | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/14331/21 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | |||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.67 | 1 | KSIĄŻEK Daria | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/0907/23 | U16 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -2.0 | V | LDK! | BADULSKI Tomasz | 0 | 0 | Z/0907/23 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
2. | 9.49 | 1 | KRAJEWSKA Wiktoria | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/0066/22 | U16 | KP | Nakło nad Notecią (1 / F) | 2024-05-11 | +1.0 | -- | LDK! | BADULSKI Tomasz | 0 | 0 | Z/0066/22 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
3. | 9.05 | 3 | NIEĆKO Lena | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | Z/1061/20 | U16 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -1.4 | -- | LDK! | BADULSKI Tomasz | 0 | 0 | Z/1061/20 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 52.47 | 3 s1 | BATURO Nina JARENTOWSKA Martyna PASTURCZAK Maja MURAWSKA Julia |
GKS Olimpia Grudziądz | 10 09 09 10 |
U16 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -- | KUJAWSKO-POMORSKIE | ||||||||||||||||||
4x200 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.7370688915253 sekund |