60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.66 | 2 s2 | HAGEMES Lena | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/3129/24 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | +1.5 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/3129/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
2. | 14.90 | 3 s3 | CZYŻEWSKA Hanna | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/0478/23 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -0.1 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/0478/23 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
3. | 14.98 | 4 s3 | GĄSIOR Martyna | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/5169/24 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -0.1 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/5169/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
4. | 15.06 | 5 | TOMASZEWSKA Alicja | GKS Olimpia Grudziądz | 2012 | Z/5743/24 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | +1.0 | -- | LDK! | B.D. | 0 | 0 | Z/5743/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
5. | 15.26 | 2 s3 | GURAJDOWSKA Laura | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/6560/23 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | +0.2 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/6560/23 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
6. | 15.58 | 3 e2 | WOSICKA Amelia | GKS Olimpia Grudziądz | 2012 | Z/0701/24 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | +0.1 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/0701/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
7. | 15.61 | 1 s4 | PASTUCHA Nikol | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/6562/23 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | +0.3 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/6562/23 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
8. | 15.66 | 4 s4 | GŁĘBOCKA Emilia Gertruda | GKS Olimpia Grudziądz | 2012 | Z/5176/24 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -0.6 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/5176/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
9. | 15.70 | 3 e1 | CIARKOWSKA Marika | GKS Olimpia Grudziądz | 2012 | Z/0476/23 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | +0.7 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/0476/23 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
10. | 15.79 | 7 s3 | URBAŃSKA Amelia | GKS Olimpia Grudziądz | 2012 | Z/0700/24 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -0.1 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/0700/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
11. | 15.94 | 5 e2 | WIECZORKOWSKA Lilianna | GKS Olimpia Grudziądz | 2012 | Z/5744/24 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | +0.1 | -- | LDK! | B.D. | 0 | 0 | Z/5744/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
12. | 16.26 | 2 s4 | WARŻEL Anna | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/5174/24 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | +0.3 | -- | CHILIŃSKI Ireneusz | 0 | 0 | Z/5174/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | |||||||||||
13. | 16.65 | 6 s3 | STASIAK Nadia | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/5173/24 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | +0.2 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/5173/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
14. | 16.94 | 5 s7 | LEWANDOWSKA Joanna | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/5175/24 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -1.4 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/5175/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 33.80 | 4 s1 | PASTUCHA Nikol | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/6562/23 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | -1.0 | -- | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/6562/23 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 58.72 | 3 s1 | POLA Dzięcielewska | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/5181/24 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | -- | LDK! | CHILIŃSKI Ireneusz | 0 | 0 | Z/5181/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | |||||||||||
2. | 61.62 | 4 s2 | JANDA Wiktoria | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/3125/24 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | -- | CHILIŃSKI Ireneusz | 0 | 0 | Z/3125/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||||
3. | 64.37 | 4 s6 | KAVIUK Karyna | GKS Olimpia Grudziądz (Z) | 2012 | Z/5170/24 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -- | CHILIŃSKI Ireneusz | 0 | 0 | Z/5170/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||||
4. | 65.05 | 6 s4 | WARŻEL Anna | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/5174/24 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -- | CHILIŃSKI Ireneusz | 0 | 0 | Z/5174/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||||
5. | 65.32 | 5 s6 | KAMIŃSKA Nadia | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/5172/24 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -- | CHILIŃSKI Ireneusz | 0 | 0 | Z/5172/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:59.70 | 7 s1 | ŁUCZAK Zuzanna | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/3279/24 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -- | CHILIŃSKI Ireneusz | 0 | 0 | Z/3279/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||||
2. | 2:02.32 | 5 s1 | PAWLIK Karina | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/3127/24 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | -- | CHILIŃSKI Ireneusz | 0 | 0 | Z/3127/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||||
3. | 2:03.11 | 6 s1 | PAWLIK Nadia | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/3128/24 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | -- | CHILIŃSKI Ireneusz | 0 | 0 | Z/3128/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||||
4. | 2:10.84 | 6 s4 | GOTHARD Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/3124/24 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -- | CHILIŃSKI Ireneusz | 0 | 0 | Z/3124/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||||
5. | 2:15.98 | 8 s4 | JANDA Wiktoria | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/3125/24 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -- | CHILIŃSKI Ireneusz | 0 | 0 | Z/3125/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:07.55 | 2 s1 | PIÓR Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | Z/0100/23 | U14 | KP | Włocławek (1) | 2024-06-23 | III | LDK! | PRZYBYŁ Janusz | 0 | 0 | Z/0100/23 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | |||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.81 | 14 f4 | WIECZORKOWSKA Lilianna | GKS Olimpia Grudziądz | 2012 | Z/5744/24 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | 0.0 | -- | LDK! | B.D. | 0 | 0 | Z/5744/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
2. | 3.81 | 15 f4 | STUDZIŃSKA Wiktoria | GKS Olimpia Grudziądz | 2012 | Z/5745/24 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | 0.0 | -- | LDK! | B.D. | 0 | 0 | Z/5745/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||
NM | TOMASZEWSKA Alicja | GKS Olimpia Grudziądz | 2012 | Z/5743/24 | U14 | KP | Białe Błota (1) | 2024-06-02 | 0.0 | -- | LDK! | B.D. | 0 | 0 | Z/5743/24 | KUJAWSKO-POMORSKIE | , | ||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x200 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:11.61 | 5 s4 | GOTHARD Piotr NADOLECKI Wiktor PAWLIK Karina PAWLIK Nadia |
GKS Olimpia Grudziądz | 12 11 11 11 |
U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -- | KUJAWSKO-POMORSKIE | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 6.0331108570099 sekund |