60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.17 | 4 s7 | CHUPTYŚ Alicja | WKS Śląsk Wrocław | 2012 | Z/6434/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 33 | 144 | Z/6434/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
2. | 9.45 | 4 s16 | WĘDZONKA Emilia | WKS Śląsk Wrocław | 2012 | Z/0835/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.1 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 45 | 155 | Z/0835/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
3. | 10.00 | 2 s4 | POLAK Lena | WKS Śląsk Wrocław | 2013 | Z/1784/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.2 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 0 | 0 | Z/1784/24 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
4. | 10.35 | 5 s4 | MASŁOWIEC Julia | WKS Śląsk Wrocław | 2013 | Z/0737/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.2 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 0 | 0 | Z/0737/24 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
5. | 11.19 | 5 s1 | KOZAKOWSKA Barbara | WKS Śląsk Wrocław | 2014 | Z/4145/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.3 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 0 | 0 | Z/4145/24 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
6. | 19.00 | 6 s2 | PIETRUSIAK Lena | WKS Śląsk Wrocław | 2014 | Z/4143/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.1 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 0 | 0 | Z/4143/24 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.90 | 2 s9 | WOŁOSZCZUK Maja | WKS Śląsk Wrocław | 2009 | Z/0830/23 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +1.3 | V | LDK! | SIERADZKI Andrzej | 47 | 169 | Z/0830/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
2. | 14.33 | 1 s10 | MARCINIAK Oliwia | WKS Śląsk Wrocław | 2010 | Z/0831/23 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.5 | V | KRAWCZUK Łukasz | 47 | 157 | Z/0831/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
3. | 14.44 | 2 e10 | BARNAŚ Oliwia | WKS Śląsk Wrocław | 2010 | Z/3934/23 | U16 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | +1.1 | V | KRAWCZUK Łukasz | 0 | 0 | Z/3934/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
4. | 14.59 | 5 s9 | RACKO Lena | WKS Śląsk Wrocław | 2009 | Z/0833/23 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +1.3 | -- | SIERADZKI Andrzej | 53 | 163 | Z/0833/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
5. | 14.93 | 4 s10 | CHUPTYŚ Alicja | WKS Śląsk Wrocław | 2012 | Z/6434/23 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.5 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 33 | 144 | Z/6434/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
6. | 15.09 | 5 s10 | GÓRA Wiktoria | WKS Śląsk Wrocław | 2011 | Z/0821/23 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.5 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 30 | 142 | Z/0821/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.42 | 7 s7 | RACKO Lena | WKS Śląsk Wrocław | 2009 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-05-05 | +2.7 | |||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 28.33 | 1 s11 | WOŁOSZCZUK Maja | WKS Śląsk Wrocław | 2009 | Z/0830/23 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +1.1 | IV | LDK! | SIERADZKI Andrzej | 47 | 169 | Z/0830/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
2. | 29.95 | 3 s11 | RACKO Lena | WKS Śląsk Wrocław | 2009 | Z/0833/23 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +1.1 | V | SIERADZKI Andrzej | 53 | 163 | Z/0833/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
3. | 30.89 | 3 w3 | GAŁKA Anna | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | Z/1161/18 | U23 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | -2.3 | -- | KN B | SIERADZKI Andrzej, B.D. | 50, 0 | 175, 0 | Z/1161/18 | DOLNOŚLĄSKIE | , , | 2021- (Wzwyż) 2022- (KWzwyż ) 2023- (Wzwyż) 2024- (KWzwyż ) |
|||||||||
200 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 28.08 | 5 s3 | WOŁOSZCZUK Maja | WKS Śląsk Wrocław | 2009 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +2.2 | |||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:17.88 | 3 s1 | OWCZARZ Joanna | WKS Śląsk Wrocław | 2005 | Z/3131/19 | U20 | DS | Gdańsk (M / E) | 2024-06-15 | III | OSU KN B | ADAMEK Marek | 44 | 156 | Z/3131/19 | DOLNOŚLĄSKIE | , | 2023- (800 m) 2024- (K800 m ) |
||||||||||
2. | 2:53.77 | 3 w2 | GAŁKA Anna | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | Z/1161/18 | U23 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | -- | KN B | SIERADZKI Andrzej, B.D. | 50, 0 | 175, 0 | Z/1161/18 | DOLNOŚLĄSKIE | , , | 2021- (Wzwyż) 2022- (KWzwyż ) 2023- (Wzwyż) 2024- (KWzwyż ) |
||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:13.84 | 2 s1 | ŚWIEGOT Julia | WKS Śląsk Wrocław | 2006 | Z/3734/20 | U20 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | OSU KN B | ADAMEK Marek | 57 | 170 | Z/3734/20 | DOLNOŚLĄSKIE | , | 2023- (1500m) 2024- (K1500 m ) |
|||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:52.41 | 9 s1 | ŚWIEGOT Julia | WKS Śląsk Wrocław | 2006 | Z/3734/20 | U20 | DS | Gliwice (1 / F) | 2024-06-15 | III | LDK! | OSU KN B | ADAMEK Marek | 57 | 170 | Z/3734/20 | DOLNOŚLĄSKIE | , | 2023- (1500m) 2024- (K1500 m ) |
|||||||||
Bieg 24-godzinny K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 157021 | 8 | SUPERSON Magdalena | WKS Śląsk Wrocław | 1984 | Z/3603/23 | Masters | DS | Pabianice (M) | 2024-05-12 | III | ADAMEK Marek | 60 | 172 | Z/3603/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 16.80 | 7 s1 | GAŁKA Anna | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | Z/1161/18 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +1.1 | III | KN B | SIERADZKI Andrzej, B.D. | 50, 0 | 175, 0 | Z/1161/18 | DOLNOŚLĄSKIE | , , | 2021- (Wzwyż) 2022- (KWzwyż ) 2023- (Wzwyż) 2024- (KWzwyż ) |
|||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.74 | 6 | GAŁKA Anna | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | Z/1161/18 | U23 | DS | Bydgoszcz (M / B) | 2024-06-28 | I | KN B | SIERADZKI Andrzej, B.D. | 50, 0 | 175, 0 | Z/1161/18 | DOLNOŚLĄSKIE | , , | 2021- (Wzwyż) 2022- (KWzwyż ) 2023- (Wzwyż) 2024- (KWzwyż ) |
||||||||||
2. | 1.30 | 5 | CIUĆMAN Anna | WKS Śląsk Wrocław | 2009 | Z/0892/23 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -- | SIERADZKI Andrzej | 60 | 171 | Z/0892/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.15 | 1 w3 | GAŁKA Anna | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | Z/1161/18 | U23 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | +0.8 | III | KN B | SIERADZKI Andrzej, B.D. | 50, 0 | 175, 0 | Z/1161/18 | DOLNOŚLĄSKIE | , , | 2021- (Wzwyż) 2022- (KWzwyż ) 2023- (Wzwyż) 2024- (KWzwyż ) |
|||||||||
2. | 4.40 | 6 | CHUPTYŚ Alicja | WKS Śląsk Wrocław | 2012 | Z/6434/23 | U14 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | +0.1 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 33 | 144 | Z/6434/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
3. | 4.18 | 10 | GÓRA Wiktoria | WKS Śląsk Wrocław | 2011 | Z/0821/23 | U14 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.1 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 30 | 142 | Z/0821/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
4. | 3.98 | 15 | WĘDZONKA Emilia | WKS Śląsk Wrocław | 2012 | Z/0835/23 | U14 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | +0.4 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 45 | 155 | Z/0835/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
5. | 3.97 | 22 | RACKO Lena | WKS Śląsk Wrocław | 2009 | Z/0833/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +0.5 | -- | SIERADZKI Andrzej | 53 | 163 | Z/0833/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
6. | 3.82 | 18 | MARCINIAK Oliwia | WKS Śląsk Wrocław | 2010 | Z/0831/23 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.3 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 47 | 157 | Z/0831/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.44 | 5 | CHUPTYŚ Alicja | WKS Śląsk Wrocław | 2012 | Z/6434/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 33 | 144 | Z/6434/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
2. | 3.82 | 22 | WĘDZONKA Emilia | WKS Śląsk Wrocław | 2012 | Z/0835/23 | U14 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 45 | 155 | Z/0835/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
3. | 3.60 | 32 | POLAK Lena | WKS Śląsk Wrocław | 2013 | Z/1784/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 0 | 0 | Z/1784/24 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
4. | 3.33 | 41 | MASŁOWIEC Julia | WKS Śląsk Wrocław | 2013 | Z/0737/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 0 | 0 | Z/0737/24 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
5. | 3.26 | 42 | PIETRUSIAK Lena | WKS Śląsk Wrocław | 2014 | Z/4143/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 0 | 0 | Z/4143/24 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
6. | 3.10 | 46 | KOZAKOWSKA Barbara | WKS Śląsk Wrocław | 2014 | Z/4145/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | KRAWCZUK Łukasz | 0 | 0 | Z/4145/24 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.64 | 2 | GAŁKA Anna | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | Z/1161/18 | U23 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +1.2 | -- | KN B | SIERADZKI Andrzej, B.D. | 50, 0 | 175, 0 | Z/1161/18 | DOLNOŚLĄSKIE | , , | 2021- (Wzwyż) 2022- (KWzwyż ) 2023- (Wzwyż) 2024- (KWzwyż ) |
|||||||||
2. | 9.87 | 0 | RACKO Lena | WKS Śląsk Wrocław | 2009 | Z/0833/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | +1.0 | V | SIERADZKI Andrzej | 53 | 163 | Z/0833/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
3. | 9.44 | 0 | WINKOWSKA Aleksandra | WKS Śląsk Wrocław | 2008 | Z/7990/21 | U18 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | +0.8 | -- | LDK! | BACHAR PaulinaSIERADZKI Andrzej | 053 | 0160 | Z/7990/21 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
4. | 9.11 | 0 | STAWIARSKA Martyna | WKS Śląsk Wrocław | 2008 | Z/4668/22 | U18 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | +2.0 | -- | LDK! | BACHAR PaulinaSIERADZKI Andrzej | 054 | 0158 | Z/4668/22 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
Trójskok K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.92 | 6 | RACKO Lena | WKS Śląsk Wrocław | 2009 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +3.4 | |||||||||||||||||||
2. | 9.61 | 8 | WINKOWSKA Aleksandra | WKS Śląsk Wrocław | 2008 | U18 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +2.3 | |||||||||||||||||||
3. | 9.29 | 9 | STAWIARSKA Martyna | WKS Śląsk Wrocław | 2008 | U18 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +3.1 | |||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.02 | 3 | RACKO Lena | WKS Śląsk Wrocław | 2009 | Z/0833/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -0.2 | IV | SIERADZKI Andrzej | 53 | 163 | Z/0833/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | |||||||||||
2. | 9.89 | 4 | WOŁOSZCZUK Maja | WKS Śląsk Wrocław | 2009 | Z/0830/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +1.8 | V | LDK! | SIERADZKI Andrzej | 47 | 169 | Z/0830/23 | DOLNOŚLĄSKIE | , | ||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.29 | 4 w1 | GAŁKA Anna | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | Z/1161/18 | U23 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | -- | KN B | SIERADZKI Andrzej, B.D. | 50, 0 | 175, 0 | Z/1161/18 | DOLNOŚLĄSKIE | , , | 2021- (Wzwyż) 2022- (KWzwyż ) 2023- (Wzwyż) 2024- (KWzwyż ) |
||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 23.98 | 3 w1 | GAŁKA Anna | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | Z/1161/18 | U23 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | -- | KN B | SIERADZKI Andrzej, B.D. | 50, 0 | 175, 0 | Z/1161/18 | DOLNOŚLĄSKIE | , , | 2021- (Wzwyż) 2022- (KWzwyż ) 2023- (Wzwyż) 2024- (KWzwyż ) |
||||||||||
7-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3490 | 2 | GAŁKA Anna | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | Z/1161/18 | U23 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | -- | KN B | SIERADZKI Andrzej, B.D. | 50, 0 | 175, 0 | Z/1161/18 | DOLNOŚLĄSKIE | , , | 2021- (Wzwyż) 2022- (KWzwyż ) 2023- (Wzwyż) 2024- (KWzwyż ) |
||||||||||
17.27(-2.8)-1.62- 7.29-30.89(-2.3)-5.15(+0.8)-23.98-2:53.77 | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 6.365226984024 sekund |