100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.97 | 5 e3 | FILIPSKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 2001 | Sen | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -0.3 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 14.72 | 8 s2 | ŻENDARSKA Kinga | WKS Flota Gdynia | 2006 | Z/0836/20 | U20 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | +1.1 | -- | |||||||||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 18.18 | 7 e6 | SOCHA Natalia | WKS Flota Gdynia | 2002 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-26 | +0.8 | -- | ||||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 74.74 | 5 s3 | SOCHA Natalia | WKS Flota Gdynia | 2002 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -- | |||||||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.40 | 2 | GRELEWICZ Katarzyna | WKS Flota Gdynia | 2006 | Z/0793/20 | U20 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-25 | I | KN B | |||||||||||||||||
2. | 3.32 | 1 | OGIEGŁO Pola | WKS Flota Gdynia | 2002 | Z/3692/15 | U23 | PM | Gdańsk (M / E) | 2024-06-15 | I | ||||||||||||||||||
3. | 3.22 | 3 | MAJEWSKA Martyna | WKS Flota Gdynia | 2003 | Z/4667/23 | U23 | PM | Gdańsk (M / E) | 2024-06-15 | II | ||||||||||||||||||
4. | 3.20 | 3 | BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia | WKS Flota Gdynia | 2006 | Z/0834/20 | U20 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-25 | II | ||||||||||||||||||
5. | 2.90 | 5 | GROŻYŃSKA Pola | WKS Flota Gdynia | 2007 | Z/0835/20 | U18 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-06-05 | III | ||||||||||||||||||
6. | 2.80 | 7 | GRELEWICZ Agnieszka | WKS Flota Gdynia | 2008 | Z/0528/22 | U18 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-06-05 | III | ||||||||||||||||||
7. | 2.70 | 8 | BULCZAK Anita | WKS Flota Gdynia | 2012 | Z/4254/24 | U14 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | III | ||||||||||||||||||
8. | 1.60 | 11 f4 | PISKULSKA Liliana | WKS Flota Gdynia | 2014 | U12 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-06-05 | -- | |||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.93 | 20 e2 | FILIPSKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 2001 | Sen | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | +0.9 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 4.49 | 0 | SCHODOWSKA Klaudia | WKS Flota Gdynia | 2005 | Z/4878/19 | U20 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | +1.9 | -- | |||||||||||||||||
W dal K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.64 | 7 | SCHODOWSKA Klaudia | WKS Flota Gdynia | 2005 | U20 | PM | Człuchów (1) | 2024-05-18 | +5.3 | |||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 30.09 | 10 e2 | MAJEWSKA Martyna | WKS Flota Gdynia | 2003 | Z/4667/23 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -- | ||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13:39 r | 5 +1 | ELLWARD Agnieszka | WKS Flota Gdynia | 1989 | Z/1228/11 | Masters | PM | Borsky Mikulas (SVK) (M / B) | 2024-05-25 | -- | KNS | |||||||||||||||||
Chód 5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 22:58 r | 5 +1 | ELLWARD Agnieszka | WKS Flota Gdynia | 1989 | Z/1228/11 | Masters | PM | Borsky Mikulas (SVK) (M / B) | 2024-05-25 | -- | KNS | |||||||||||||||||
Chód 10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 46:22.97 | 2 s1 | ELLWARD Agnieszka | WKS Flota Gdynia | 1989 | Z/1228/11 | Masters | PM | Bydgoszcz (M / B) | 2024-06-29 | M | KNS | |||||||||||||||||
Chód 20 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:39:27 r | 40 | ELLWARD Agnieszka | WKS Flota Gdynia | 1989 | Z/1228/11 | Masters | PM | Antalya (TUR) (M / GW) | 2024-04-21 | M | KNS | |||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.612624168396 sekund |