60 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.23 | 8 s1 | HALEK Kacper | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/6998/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -1.7 | -- | |||||||||||||||||
2. | 9.24 | 1 s3 | OSIECKI Ignacy | Kraków Athletics Team | 2013 | Z/5852/22 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.8 | -- | |||||||||||||||||
3. | 9.54 | 2 s6 | CIE¦LIÑSKI Franciszek | Kraków Athletics Team | 2013 | Z/7605/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -2.7 | -- | |||||||||||||||||
4. | 9.59 | 7 s2 | KOWALCZYK Mateusz | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/5880/22 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.5 | -- | |||||||||||||||||
5. | 9.81 | 4 s2 | STASZKIEWICZ Tymon | Kraków Athletics Team | 2013 | Z/5847/22 | U12 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | +0.6 | -- | |||||||||||||||||
6. | 9.98 | 5 s7 | BIGAJ Jan | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/7218/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.1 | -- | |||||||||||||||||
7. | 10.29 | 5 s4 | KOPERWAS Aleksander | Kraków Athletics Team | 2015 | Z/4927/24 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.4 | -- | |||||||||||||||||
8. | 10.44 | 6 s6 | OSOWSKI Dawid | Kraków Athletics Team | 2016 | Z/6578/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -2.7 | -- | |||||||||||||||||
9. | 11.46 | 8 s7 | MRÓZ Franciszek | Kraków Athletics Team | 2015 | Z/4496/24 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.1 | -- | |||||||||||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.95 | 7 s2 | HALEK Kacper | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/6998/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | +0.2 | -- | |||||||||||||||||
2. | 15.73 | 3 s5 | KOWALCZYK Mateusz | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/5880/22 | U12 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | -1.5 | -- | |||||||||||||||||
3. | 15.80 | 3 s4 | STASZKIEWICZ Tymon | Kraków Athletics Team | 2013 | Z/5847/22 | U12 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | -0.6 | -- | |||||||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 46.82 | 4 s4 | OSIECKI Ignacy | Kraków Athletics Team | 2013 | Z/5852/22 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 49.85 | 1 s5 | HALEK Kacper | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/6998/23 | U12 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 52.92 | 6 s1 | STASZKIEWICZ Tymon | Kraków Athletics Team | 2013 | Z/5847/22 | U12 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 53.28 | 4 s4 | BIGAJ Jan | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/7218/21 | U12 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 54.30 | 7 s1 | KOWALCZYK Mateusz | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/5880/22 | U12 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
6. | 58.30 | 4 s5 | KOPERWAS Aleksander | Kraków Athletics Team | 2015 | Z/4927/24 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:48.32 | 3 s3 | OSIECKI Ignacy | Kraków Athletics Team | 2013 | Z/5852/22 | U12 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 1:58.61 | 6 s2 | BIGAJ Jan | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/7218/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 2:07.43 | 7 s2 | STASZKIEWICZ Tymon | Kraków Athletics Team | 2013 | Z/5847/22 | U12 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 2:34.67 | 9 s1 | MRÓZ Franciszek | Kraków Athletics Team | 2015 | Z/4496/24 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
5000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
5 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
10000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
10 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
110 m p³ M | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m p³ M | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m prz M | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m prz M | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal strefa M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.96 | 5 | HALEK Kacper | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/6998/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
2. | 3.53 | 12 | KOWALCZYK Mateusz | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/5880/22 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 32.00 | 3 | CIE¦LIÑSKI Franciszek | Kraków Athletics Team | 2013 | Z/7605/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 7.3859639167786 sekund |