60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.70 | 1 s9 | ZO£A Joanna | KS AZS AWF Wroc³aw | 2002 | Z/2110/17 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +1.9 | II | |||||||||||||||||
2. | 13.18 | 7 e3 | ADAMCZYK Anna | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0661/20 | U23 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +2.0 | III | |||||||||||||||||
3. | 13.20 | 6 s2 | SALA Emilia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2002 | Z/1543/16 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +0.8 | III | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 13.77 | 3 s4 | WODNIK Agnieszka | KS AZS AWF Wroc³aw | 2002 | Z/2645/17 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +1.7 | -- | |||||||||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.18 | 5 s3 | ADAMCZYK Anna | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | U23 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-05-05 | +2.7 | |||||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 24.50 | 1 w3 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0743/18 | U23 | DS | Warszawa (M / B) | 2024-05-18 | -0.4 | I | LDK! | KN B | |||||||||||||||
2. | 26.20 | 1 s2 | NOWAK Nadia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/2695/18 | U23 | DS | Warszawa (1 / F) | 2024-06-29 | +0.6 | II | LDK! | KN B | |||||||||||||||
3. | 26.45 | 2 s5 | ADAMCZYK Anna | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0661/20 | U23 | DS | Gliwice (1 / F) | 2024-06-15 | +1.4 | III | |||||||||||||||||
4. | 27.57 | 1 s4 | ZO£A Joanna | KS AZS AWF Wroc³aw | 2002 | Z/2110/17 | U23 | DS | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-26 | -0.4 | -- | |||||||||||||||||
5. | 28.07 | 5 s7 | SALA Emilia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2002 | Z/1543/16 | U23 | DS | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-26 | -0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
200 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 23.67 | 1 s1 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | U23 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +4.9 | |||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 38.82 | 1 s19 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0743/18 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 42.06 | 1 s6 | ZO£A Joanna | KS AZS AWF Wroc³aw | 2002 | Z/2110/17 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 42.41 | 2 s4 | ADAMCZYK Anna | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0661/20 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 43.34 | 4 s2 | SALA Emilia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2002 | Z/1543/16 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 47.73 | 5 s9 | SZMYD Natalia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0698/20 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 54.08 | 1 s1 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0743/18 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | M | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 59.78 | 3 s1 | ZO£A Joanna | KS AZS AWF Wroc³aw | 2002 | Z/2110/17 | U23 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | III | ||||||||||||||||||
3. | 61.31 | 2 s1 | ADAMCZYK Anna | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0661/20 | U23 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | III | ||||||||||||||||||
4. | 62.77 | 4 s1 | SALA Emilia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2002 | Z/1543/16 | U23 | DS | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 64.35 | 3 s3 | BALASZCZUK Natalia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0672/24 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | -- | ||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:20.25 | 1 w1 | NOWAK Nadia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/2695/18 | U23 | DS | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 2:21.43 | 6 w2 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0743/18 | U23 | DS | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 2:30.20 | 9 s6 | CHROMIK Julia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2002 | Z/2286/16 | U23 | DS | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-25 | -- | ||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:42.54 | 4 s5 | LIZIÑSKA Anna | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/4420/18 | U23 | DS | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-24 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 5:00.95 | 11 s4 | CHROMIK Julia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2002 | Z/2286/16 | U23 | DS | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-24 | -- | ||||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 17:52.25 | 11 | LIZIÑSKA Anna | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/4420/18 | U23 | DS | Ciechanów (M / F) | 2024-06-01 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
80 p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.11 | 1 s1 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0743/18 | U23 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +1.1 | I | LDK! | KN B | |||||||||||||||
2. | 14.73 | 3 s1 | NOWAK Nadia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/2695/18 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | +1.3 | II | LDK! | KN B | |||||||||||||||
300 m p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m p³ K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 57.98 | 4 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0743/18 | U23 | DS | Bydgoszcz (M / B) | 2024-06-28 | M | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 66.12 | 1 s5 | ZO£A Joanna | KS AZS AWF Wroc³aw | 2002 | Z/2110/17 | U23 | DS | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-25 | III | ||||||||||||||||||
3. | 67.03 | 2 s5 | SALA Emilia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2002 | Z/1543/16 | U23 | DS | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 68.17 | 3 s1 | SZMYD Natalia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0698/20 | U23 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | III | ||||||||||||||||||
1500 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwy¿ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.65 | 1 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0743/18 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 1.47 | 6 w2 | NOWAK Nadia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/2695/18 | U23 | DS | Warszawa (M / B) | 2024-05-18 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6.09 | 3 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0743/18 | U23 | DS | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-25 | +0.2 | I | LDK! | KN B | |||||||||||||||
2. | 5.51 | 2 | NOWAK Nadia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/2695/18 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | +0.1 | II | LDK! | KN B | |||||||||||||||
3. | 5.19 | 12 e2 | RUGOWSKA Anna | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0742/18 | U23 | DS | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-24 | -1.2 | III | LDK! | KNF | |||||||||||||||
4. | 4.68 | 12 | WODNIK Agnieszka | KS AZS AWF Wroc³aw | 2002 | Z/2645/17 | U23 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +0.9 | -- | |||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.99 | 7 | RUGOWSKA Anna | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0742/18 | U23 | DS | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-26 | +0.9 | II | LDK! | KNF | |||||||||||||||
2. | 10.33 | 8 e2 | WODNIK Agnieszka | KS AZS AWF Wroc³aw | 2002 | Z/2645/17 | U23 | DS | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-25 | -0.1 | -- | |||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.37 | 9 w1 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0743/18 | U23 | DS | Warszawa (M / B) | 2024-05-18 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 9.21 | 23 e1 | WODNIK Agnieszka | KS AZS AWF Wroc³aw | 2002 | Z/2645/17 | U23 | DS | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-24 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 9.17 | 14 w1 | NOWAK Nadia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/2695/18 | U23 | DS | Warszawa (M / B) | 2024-05-18 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 32.87 | 14 e1 | GNIDA Magdalena | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/3736/18 | U23 | DS | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
M³ot (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 38.58 | 9 | GNIDA Magdalena | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/3736/18 | U23 | DS | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-24 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 34.86 | 7 w1 | NOWAK Nadia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/2695/18 | U23 | DS | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 31.03 | 11 w1 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0743/18 | U23 | DS | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
7-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5269 | 5 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/0743/18 | U23 | DS | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | M | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
14.56(-4.1)-1.65-10.37-24.50(-0.4)-5.79(+1.0)-31.03-2:21.43 | |||||||||||||||||||||||||||||
2. | 4657 | 10 | NOWAK Nadia | KS AZS AWF Wroc³aw | 2004 | Z/2695/18 | U23 | DS | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | I | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
14.82(+0.4)-1.47- 9.17-26.75(+1.5)-5.17(+1.8)-34.86-2:20.25 | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 8.2463691234589 sekund |