100 m K
1.
13.57
1 e3
OLKOWSKA Natalia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2007
Z/3567/20
U18
PM
Szczecinek (1 /
F
)
2024-06-22
+1.0
IV
LDK!
KN B
2.
14.06
7 e3
DREWCZYŃSKA Agata
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2008
Z/3562/22
U18
PM
Szczecinek (1 /
F
)
2024-06-22
+1.0
--
LDK!
200 m K
1.
27.59
2 s2
OLKOWSKA Natalia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2007
Z/3567/20
U18
PM
Białogard (1 /
F
)
2024-05-11
+0.3
IV
LDK!
KN B
2.
28.60
3 s2
DREWCZYŃSKA Agata
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2008
Z/3562/22
U18
PM
Szczecinek (1 /
F
)
2024-06-22
+1.0
--
LDK!
300 m K
1.
45.54
2 s1
KIEDROWICZ Nadia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2008
Z/5194/19
U18
PM
Chojnice (1)
2024-06-04
--
LDK!
2.
45.70
3 s1
DREWCZYŃSKA Agata
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2008
Z/3562/22
U18
PM
Chojnice (1)
2024-06-04
--
LDK!
3.
48.60
4 s1
JANIAK Alicja
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2008
Z/5572/23
U18
PM
Chojnice (1)
2024-06-04
--
LDK!
4.
50.20
5 s1
LEWANDOWSKA Julia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2007
Z/0850/21
U18
PM
Chojnice (1)
2024-06-04
--
LDK!
400 m K
1.
63.37
2 s2
DREWCZYŃSKA Agata
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2008
Z/3562/22
U18
PM
Białogard (1 /
F
)
2024-06-16
IV
LDK!
2.
64.67
7 s1
KIEDROWICZ Nadia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2008
Z/5194/19
U18
PM
Słupsk (1 /
F
)
2024-05-25
--
LDK!
3.
69.57
6 s2
JANIAK Alicja
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2008
Z/5572/23
U18
PM
Człuchów (1 /
F
)
2024-05-18
--
LDK!
DNF
LEWANDOWSKA Julia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2007
Z/0850/21
U18
PM
Ustka (1)
2024-06-01
--
LDK!
600 m K
800 m K
1.
2:28.89
7 s1
KIEDROWICZ Nadia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2008
Z/5194/19
U18
PM
Białogard (1 /
F
)
2024-06-16
IV
LDK!
2.
2:34.99
8 s1
KOBRY¦ Lucyna
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2007
Z/1449/23
U18
PM
Białogard (1 /
F
)
2024-06-16
--
3.
2:40.27
10 s1
LEWANDOWSKA Julia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2007
Z/0850/21
U18
PM
Białogard (1 /
F
)
2024-06-16
--
LDK!
4.
2:53.83
7 s1
JANIAK Alicja
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2008
Z/5572/23
U18
PM
Słupsk (1 /
F
)
2024-05-25
--
LDK!
1500 m K
1.
5:11.08
5 s1
KIEDROWICZ Nadia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2008
Z/5194/19
U18
PM
Toruń (1 /
F
)
2024-06-18
--
LDK!
2.
5:30.40
9 s1
KOBRY¦ Lucyna
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2007
Z/1449/23
U18
PM
Człuchów (1 /
F
)
2024-05-18
--
3.
5:54.9 r
5 s1
LEWANDOWSKA Julia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2007
Z/0850/21
U18
PM
Słupsk (1 /
F
)
2024-05-25
--
LDK!
3000 m K
1.
11:27.81
4 s1
KIEDROWICZ Nadia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2008
Z/5194/19
U18
PM
Szczecinek (1 /
F
)
2024-06-22
IV
LDK!
2000 m prz K
DNF
KIEDROWICZ Nadia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2008
Z/5194/19
U18
PM
Człuchów (1 /
F
)
2024-05-18
--
LDK!
DNF
DREWCZYŃSKA Agata
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2008
Z/3562/22
U18
PM
Człuchów (1 /
F
)
2024-05-18
--
LDK!
W dal K
1.
5.26
3
OLKOWSKA Natalia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2007
Z/3567/20
U18
PM
Białogard (1 /
F
)
2024-06-16
+0.9
III
LDK!
KN B
W dal strefa K
Trójskok K
1.
11.53
0
OLKOWSKA Natalia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2007
Z/3567/20
U18
PM
Człuchów (1 /
F
)
2024-05-18
+1.1
II
LDK!
KN B
Trójskok K z wiatrem
1.
11.91
1
OLKOWSKA Natalia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
2007
U18
PM
Człuchów (1)
2024-05-18
+2.3
Wieloskok K
Kula (3) K
Ppal (150) K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę
pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie
przej¶cie do
HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 7.1552028656006 sekund