60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.94 | 3 s10 | JAKIE£A Hanna | MKS Siechnice | 2010 | Z/2249/23 | U16 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.1 | -- | |||||||||||||||||
2. | 9.04 | 4 s10 | OMASTA Marta | MKS Siechnice | 2009 | Z/0453/22 | U16 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.1 | -- | |||||||||||||||||
3. | 9.60 | 6 s4 | JASKULSKA Kornelia | MKS Siechnice | 2010 | Z/4385/24 | U16 | DS | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -0.4 | -- | |||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.77 | 6 e5 | JAKIE£A Hanna | MKS Siechnice | 2010 | Z/2249/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -1.3 | IV | |||||||||||||||||
2. | 15.09 | 4 e8 | JASKULSKA Kornelia | MKS Siechnice | 2010 | Z/4385/24 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +0.5 | -- | |||||||||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.22 | 5 s7 | OMASTA Marta | MKS Siechnice | 2009 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-05-05 | +2.7 | |||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 28.58 | 1 s8 | JAKIE£A Hanna | MKS Siechnice | 2010 | Z/2249/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | +0.7 | V | |||||||||||||||||
2. | 29.33 | 4 s2 | OMASTA Marta | MKS Siechnice | 2009 | Z/0453/22 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.8 | V | |||||||||||||||||
3. | 32.37 | 6 s3 | JASKULSKA Kornelia | MKS Siechnice | 2010 | Z/4385/24 | U16 | DS | Opole (1 / F) | 2024-05-19 | +0.3 | -- | |||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 47.49 | 2 s9 | JAKIE£A Hanna | MKS Siechnice | 2010 | Z/2249/23 | U16 | DS | Ole¶nica (M / F) | 2024-05-22 | V | ||||||||||||||||||
2. | 47.84 | 1 s19 | OMASTA Marta | MKS Siechnice | 2009 | Z/0453/22 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | V | ||||||||||||||||||
3. | 51.35 | 2 s7 | JASKULSKA Kornelia | MKS Siechnice | 2010 | Z/4385/24 | U16 | DS | Ole¶nica (M / F) | 2024-05-22 | -- | ||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
10000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
Pó³maraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
Maraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 15.92 | 7 s1 | JASKULSKA Kornelia | MKS Siechnice | 2010 | Z/4385/24 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -1.5 | -- | |||||||||||||||||
80p K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 15.72 | 6 s2 | JASKULSKA Kornelia | MKS Siechnice | 2010 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +3.3 | |||||||||||||||||||
1000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwy¿ K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 54.62 | 3 s1 | LORKIEWICZ Lena GONDEK Hanna JAKIE£A Hanna IRZABEK Joanna |
MKS Siechnice | 11 11 10 12 |
U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -- | |||||||||||||||||||
bieg vertical K | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 3.7050039768219 sekund |