60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.74 | 5 s11 | CHODOROWSKA Maja | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/7504/21 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | +0.8 | -- | |||||||||||||||||
2. | 8.84 | 2 s9 | STACHOŃ Karolina | Kraków Athletics Team | 2011 | Z/13862/21 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
3. | 9.17 | 3 s1 | SUDOŁ Zuzanna | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/5936/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +1.8 | -- | |||||||||||||||||
4. | 9.33 | 1 s7 | CHOMICZ Gabriela | Kraków Athletics Team | 2013 | Z/7409/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.4 | -- | |||||||||||||||||
5. | 9.49 | 2 s7 | KOT Milena | Kraków Athletics Team | 2013 | Z/6832/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.4 | -- | |||||||||||||||||
6. | 9.89 | 4 s10 | STOCH Liliana | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/5874/22 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -0.2 | -- | |||||||||||||||||
7. | 10.02 | 6 s3 | NATANEK Oliwia | Kraków Athletics Team | 2013 | Z/3646/24 | U12 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -0.3 | -- | |||||||||||||||||
8. | 10.36 | 3 s4 | BROWARNIK Amelia | Kraków Athletics Team | 2015 | Z/5939/22 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
9. | 10.81 | 6 s1 | GAWRON Kaya | Kraków Athletics Team | 2014 | U12 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -1.0 | -- | ||||||||||||||||||
10. | 11.08 | 5 s7 | KĘDZIORA Milena | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/4498/24 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | +0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
11. | 11.11 | 3 s1 | ŁADOCHA Laura | Kraków Athletics Team | 2016 | Z/5955/22 | U12 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
12. | 12.13 | 5 s5 | WŁODARZ Sara | Kraków Athletics Team | 2015 | U12 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | 0.0 | -- | ||||||||||||||||||
13. | 12.83 | 4 s12 | STACHOŃ Marcelina | Kraków Athletics Team | 2018 | U12 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | +1.3 | -- | ||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.97 | 1 e2 | MATEŃKO Anna | Kraków Athletics Team | 2006 | Z/4231/19 | U20 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | 0.0 | III | |||||||||||||||||
2. | 13.19 | 3 e3 | PETROVICH-BAHROVNIKOVA Kristina | Kraków Athletics Team (Z) | 2010 | Z/5834/22 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | +0.8 | III | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 13.45 | 7 s7 | ZIĘBA Aleksandra | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/3474/21 | U16 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | +0.4 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 13.83 | 3 s2 | STACHOŃ Karolina | Kraków Athletics Team | 2011 | Z/13862/21 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +1.0 | V | |||||||||||||||||
5. | 13.87 | 2 e5 | FIGURSKA Wiktoria | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/7601/23 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -0.1 | V | |||||||||||||||||
6. | 14.16 | 2 s20 | SUDOŁ Aleksandra | Kraków Athletics Team | 2009 | Z/5937/21 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -3.1 | V | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 14.47 | 4 e2 | CHODOROWSKA Maja | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/7504/21 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | +0.1 | V | |||||||||||||||||
8. | 14.55 | 5 e7 | ZYCH Maria | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/12171/21 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | +0.3 | -- | |||||||||||||||||
9. | 14.59 | 4 e6 | CZORT Aleksandra | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/4497/24 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | +0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 15.24 | 7 e6 | KORZINEK-DEC Pola | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/6298/22 | U16 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -0.2 | -- | |||||||||||||||||
11. | 15.32 | 1 s7 | SUDOŁ Zuzanna | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/5936/21 | U12 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | -0.9 | -- | |||||||||||||||||
12. | 15.67 | 5 s16 | HOJDA Hanna | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/14621/21 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +1.8 | -- | |||||||||||||||||
13. | 15.69 | 6 s16 | STOCH Liliana | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/5874/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +1.8 | -- | |||||||||||||||||
14. | 15.81 | 5 s8 | KĘDZIORA Milena | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/4498/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
15. | 16.71 | 6 s7 | ŁADOCHA Kornelia | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/5954/22 | U12 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | -0.9 | -- | |||||||||||||||||
16. | 17.02 | 6 s14 | KALINKA Gabriela | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/5838/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -1.4 | -- | |||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 27.17 | 6 s1 | MATEŃKO Anna | Kraków Athletics Team | 2006 | Z/4231/19 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.1 | III | |||||||||||||||||
2. | 27.31 | 3 s5 | PETROVICH-BAHROVNIKOVA Kristina | Kraków Athletics Team (Z) | 2010 | Z/5834/22 | U16 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | +0.8 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 27.83 | 1 s3 | ZIĘBA Aleksandra | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/3474/21 | U16 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | +0.4 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 29.07 | 3 s1 | FIGURSKA Wiktoria | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/7601/23 | U16 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -1.0 | V | |||||||||||||||||
5. | 32.64 | 4 s2 | DANIELAK Hanna | Kraków Athletics Team | 2004 | Z/0161/18 | U23 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 32.91 | 4 s1 | JAGUSIAK Zuzanna | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/5232/23 | U16 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -1.0 | -- | |||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 43.10 | 5 s13 | PETROVICH-BAHROVNIKOVA Kristina | Kraków Athletics Team (Z) | 2010 | Z/5834/22 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | III | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 44.08 | 2 s18 | ZIĘBA Aleksandra | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/3474/21 | U16 | MA | Bielsko-Biała (1 / F) | 2024-06-01 | III | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 45.34 | 2 s14 | SUDOŁ Aleksandra | Kraków Athletics Team | 2009 | Z/5937/21 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 46.68 | 2 s18 | STASZKIEWICZ Kaja | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/5846/22 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | V | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 46.91 | 1 s3 | CHODOROWSKA Maja | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/7504/21 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | V | ||||||||||||||||||
6. | 48.60 | 4 s1 | GRZEGORCZYK Natalia | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/5271/22 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
7. | 49.80 | 2 s9 | CHOMICZ Gabriela | Kraków Athletics Team | 2013 | Z/7409/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
8. | 50.18 | 1 s9 | CZORT Aleksandra | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/4497/24 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 51.32 | 1 s3 | SUDOŁ Zuzanna | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/5936/21 | U12 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
10. | 52.52 | 4 s8 | JAGUSIAK Zuzanna | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/5232/23 | U16 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
11. | 54.11 | 7 s2 | STACHOŃ Karolina | Kraków Athletics Team | 2011 | Z/13862/21 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
12. | 54.78 | 5 s4 | ŁADOCHA Kornelia | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/5954/22 | U12 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
13. | 54.86 | 3 s3 | KĘDZIORA Milena | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/4498/24 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
14. | 56.95 | 3 s3 | BROWARNIK Amelia | Kraków Athletics Team | 2015 | Z/5939/22 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
15. | 57.24 | 7 s3 | KALINKA Gabriela | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/5838/22 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
16. | 58.54 | 2 s12 | NATANEK Oliwia | Kraków Athletics Team | 2013 | Z/3646/24 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
17. | 60.03 | 3 s2 | ŁADOCHA Laura | Kraków Athletics Team | 2016 | Z/5955/22 | U12 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 64.39 | 5 s1 | SERAFIN Katarzyna | Kraków Athletics Team | 2002 | Z/0063/16 | U23 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 64.53 | 2 s3 | SUDOŁ Aleksandra | Kraków Athletics Team | 2009 | Z/5937/21 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | V | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 67.88 | 1 s1 | GRZEGORCZYK Natalia | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/5271/22 | U16 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -- | ||||||||||||||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:48.92 | 2 s1 | BROWARNIK Amelia | Kraków Athletics Team | 2015 | Z/5939/22 | U12 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 2:27.68 | 8 s1 | WŁODARZ Sara | Kraków Athletics Team | 2015 | U12 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -- | |||||||||||||||||||
3. | 2:42.80 | 9 s1 | STACHOŃ Marcelina | Kraków Athletics Team | 2018 | U12 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -- | |||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:47.97 | 6 s1 | GRZEGORCZYK Natalia | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/5271/22 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | V | ||||||||||||||||||
2. | 1:48.43 | 1 w1 | ZIĘBA Aleksandra | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/3474/21 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | V | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1:49.29 | 1 s2 | CHODOROWSKA Maja | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/7504/21 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | V | ||||||||||||||||||
4. | 1:54.98 | 1 s3 | MOUHTAJI Nadia | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/14816/21 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:10.40 | 1 s1 | OLCHAWA Róża | Kraków Athletics Team | 2007 | Z/3503/19 | U18 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | I | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 2:28.58 | 1 s1 | GUMULSKA Magdalena | Kraków Athletics Team | 2008 | Z/13860/21 | U18 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | IV | ||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:13.84 | 2 s1 | STASZKIEWICZ Kaja | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/5846/22 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
DNF | MOUHTAJI Nadia | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/14816/21 | U16 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:42.11 | 3 s1 | OLCHAWA Róża | Kraków Athletics Team | 2007 | Z/3503/19 | U18 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 5:00.50 | 9 s1 | GUMULSKA Magdalena | Kraków Athletics Team | 2008 | Z/13860/21 | U18 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | IV | ||||||||||||||||||
3. | 5:32.98 | 12 s1 | STASZKIEWICZ Kaja | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/5846/22 | U16 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11:08.94 | 6 s1 | GUMULSKA Magdalena | Kraków Athletics Team | 2008 | Z/13860/21 | U18 | MA | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-06-22 | IV | ||||||||||||||||||
Przełaj K pomiar ręczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :10:40 r | 10b2 | STASZKIEWICZ Kaja | Kraków Athletics Team | 2010 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.82 | 1 w1 | ZIĘBA Aleksandra | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/3474/21 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.7 | III | LDK! | ||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 48.68 | 3 s2 | ZIĘBA Aleksandra | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/3474/21 | U16 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | III | LDK! | |||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 84.34 | 7 s1 | DANIELAK Hanna | Kraków Athletics Team | 2004 | Z/0161/18 | U23 | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.33 | 2 w1 | ZIĘBA Aleksandra | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/3474/21 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.58 | 1 w1 | ZIĘBA Aleksandra | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/3474/21 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.7 | V | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 4.29 | 8 | FIGURSKA Wiktoria | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/7601/23 | U16 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | +0.5 | -- | |||||||||||||||||
3. | 3.69 | 12 | SUDOŁ Zuzanna | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/5936/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | +0.4 | -- | |||||||||||||||||
NM | KORZINEK-DEC Pola | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/6298/22 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.63 | 4 f2 | STACHOŃ Karolina | Kraków Athletics Team | 2011 | Z/13862/21 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
2. | 4.40 | 6 f2 | CHODOROWSKA Maja | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/7504/21 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
3. | 4.01 | 1 | SUDOŁ Zuzanna | Kraków Athletics Team | 2014 | Z/5936/21 | U12 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
4. | 3.96 | 8 | BˇCZEK Marta | Kraków Athletics Team | 2011 | Z/7603/23 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
5. | 3.84 | 4 | KOT Milena | Kraków Athletics Team | 2013 | Z/6832/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
6. | 3.57 | 24 f2 | HOJDA Hanna | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/14621/21 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
7. | 3.37 | 9 | GAWRON Kaya | Kraków Athletics Team | 2014 | U12 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | 0.0 | -- | ||||||||||||||||||
8. | 3.34 | 10 | NATANEK Oliwia | Kraków Athletics Team | 2013 | Z/3646/24 | U12 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
9. | 3.30 | 18 f2 | KĘDZIORA Milena | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/4498/24 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6.85 | 2 w1 | ZIĘBA Aleksandra | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/3474/21 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 32.50 | 1 | ZYCH Maria | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/12171/21 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 24.00 | 10 f2 | STOCH Liliana | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/5874/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 20.00 | 5 | KALINKA Gabriela | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/5838/22 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -- | ||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25.03 | 17 e1 | DANIELAK Hanna | Kraków Athletics Team | 2004 | Z/0161/18 | U23 | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5-bój K MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2502 | 1 | ZIĘBA Aleksandra | Kraków Athletics Team | 2010 | Z/3474/21 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
12.82(-0.7)-1.33- 6.85-4.58(-0.7)-1:48.43 | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg short trail K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:19:00 | 6 | BYRSKA Sylwia | Kraków Athletics Team | 1995 | Z/1342/14 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 5.9254438877106 sekund |