60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.50 | 4 s11 | FERDEK Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9950/21 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | +0.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 8.75 | 1 s7 | BOGDAŁ Giulia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/0442/24 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | +0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 8.82 | 6 s11 | GRUCHLIK Maja | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/4707/23 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | +0.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 9.14 | 8 s11 | BALCER Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9394/21 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | +0.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 9.41 | 3 s8 | ŁYPIK Magdalena | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/0881/23 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.83 | 4 s2 | FERDEK Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9950/21 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +1.0 | V | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 14.10 | 1 e12 | GRUCHLIK Maja | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/4707/23 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -0.3 | V | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 14.15 | 5 s2 | BOGDAŁ Giulia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/0442/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +1.0 | V | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 14.72 | 5 s3 | JANECZEK Weronika | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/5856/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -1.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 14.94 | 6 e2 | ŁYPIK Magdalena | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/0881/23 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 15.23 | 1 s7 | BALCER Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9394/21 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -1.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 15.30 | 2 s7 | MATYASIK Marta | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/4790/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -1.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 15.32 | 3 e13 | WÓJCIK Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/5585/24 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 15.40 | 4 e7 | MROWIEC Lena | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9956/21 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 17.76 | 4 s13 | ZAMULIŃSKA Estera | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/5858/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 28.77 | 2 s8 | FERDEK Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9950/21 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | +0.3 | V | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 29.39 | 2 s5 | GRUCHLIK Maja | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/4707/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | 0.0 | V | LDK! | ||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 45.41 | 2 s4 | FERDEK Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9950/21 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 48.20 | 1 s2 | MATYASIK Marta | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/4790/22 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | V | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 48.46 | 5 s1 | JANECZEK Weronika | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/5856/22 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | V | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 49.13 | 3 s4 | BOGDAŁ Giulia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/0442/24 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 52.38 | 3 s8 | WÓJCIK Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/5585/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 69.08 | 6 s8 | ZAMULIŃSKA Estera | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/5858/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:49.08 | 3 s1 | JANECZEK Weronika | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/5856/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | V | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1:53.09 | 4 s1 | MATYASIK Marta | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/4790/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:34.83 | 1 s3 | JANECZEK Weronika | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/5856/22 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | V | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 2:36.07 | 2 s3 | MATYASIK Marta | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/4790/22 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:21.38 | 6 s1 | JANECZEK Weronika | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/5856/22 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 3:28.25 | 1 s2 | MATYASIK Marta | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/4790/22 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | V | LDK! | |||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.30 | 12 | GRUCHLIK Maja | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/4707/23 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 3.73 | 11 | ŁYPIK Magdalena | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/0881/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | -0.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.49 | 5 f2 | GRUCHLIK Maja | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/4707/23 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 4.38 | 8 f2 | JANECZEK Weronika | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/5856/22 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 4.22 | 10 f2 | ŁYPIK Magdalena | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/0881/23 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 3.97 | 13 f2 | BALCER Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9394/21 | U14 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 3.40 | 27 f2 | MROWIEC Lena | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9956/21 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.32 | 1 | BALCER Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9394/21 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.00 | 2 | BALCER Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9394/21 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 36.50 | 1 f2 | BALCER Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9394/21 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 20.00 | 2 | MROWIEC Lena | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9956/21 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 20.38 | 6 | BALCER Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9394/21 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 6.4409041404724 sekund |