Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 15:42.50 | 1 s1 | CZAJKA Julia | MKS Hermes Gryfino | 2009 | Z/11937/21 | U16 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | II | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 15:46 r | 1 s1 | GAŁECKA Helena | UKS Herkules Sulejówek | 2010 | Z/6536/21 | U16 | MZ | Warszawa (M / F) | 2024-05-05 | II | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
3. | 15:57.58 mx | 1 s1 | CHODUR Hanna | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2009 | Z/2627/20 | U16 | MA | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | II | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 16:18.14 | 2 s1 | SZMYTKOWSKA Nikola | MKS Bank BS Płońsk | 2009 | Z/0043/23 | U16 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 16:19.16 | 1 s1 | GIERASIK Zofia | MMKS Gdańsk | 2010 | Z/2289/21 | U16 | PM | Chojnice (1) | 2024-06-04 | III | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 16:22.66 | 2 s1 | GLIŃSKA Zofia | MMKS Gdańsk | 2009 | Z/1049/21 | U16 | PM | Chojnice (1) | 2024-06-04 | III | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 16:26.53 | 2 s1 | KALICIAK Sylwia | MKS Hermes Gryfino | 2009 | Z/10737/21 | U16 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
8. | 16:31.68 mx | 3 s1 | TARNOWSKA Gabriela | MKS Unia Hrubieszów | 2009 | Z/1268/23 | U16 | LU | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 17:05.60 mx | 7 s1 | KRAWIEC Karolina | LKS Stal Mielec | 2010 | Z/4651/21 | U16 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
10. | 17:16.59 mx | 3 s1 | KLIMASZEWSKA Róża | STS Pomerania Szczecinek | 2009 | Z/0244/20 | U16 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
11. | 17:25.49 mx | 2 s1 | KUBICKA Lena | UKS 12 Kalisz | 2010 | Z/0557/23 | U16 | WP | Warszawa (M / F) | 2024-03-27 | III | LDK! | |||||||||||||||||
12. | 17:55.07 | 1 s1 | MICHALEC Zofia | CMKL Człuchów | 2009 | Z/0507/21 | U16 | PM | Włocławek (1) | 2024-06-22 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
13. | 18:02.01 mx | 3 s1 | BEDNARZ Zuzanna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2010 | Z/2244/20 | U16 | SL | Warszawa (M / F) | 2024-03-27 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
14. | 18:19.72 | 3 s1 | BABIŃSKA Liwia | MKS Hermes Gryfino | 2009 | Z/10735/21 | U16 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
15. | 18:29.07 mx | 2 s1 | GAJEK Gabriela | LKS Stal Mielec | 2009 | Z/1434/22 | U16 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | IV | OSU | |||||||||||||||||
16. | 18:33 r | 7 s1 | KALINOWSKA Gabriela | UKS Herkules Sulejówek | 2009 | Z/5807/22 | U16 | MZ | Warszawa (M / F) | 2024-05-05 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
17. | 18:35.15 mx | 5 s1 | BRONISZ Małgorzata | UKS Herkules Sulejówek | 2010 | Z/6533/21 | U16 | MZ | Warszawa (M / F) | 2024-03-27 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
18. | 18:51.50 | 1 s1 | DYGULSKA Natalia | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2009 | Z/1589/20 | U16 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
19. | 18:54.39 mx | 6 s1 | ZAJACZKOWSKI Matylda | RK Athletics Warszawa | 2010 | Z/2120/24 | U16 | MZ | Warszawa (M / F) | 2024-03-27 | IV | ||||||||||||||||||
20. | 19:06.29 | 5 s1 | SKRZYNIARZ Karolina | MKS Hermes Gryfino | 2010 | Z/2205/23 | U16 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | V | LDK! | |||||||||||||||||
21. | 19:11.92 | 3 s1 | HOMANN Agnieszka | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2010 | Z/7891/21 | U16 | KP | Włocławek (1) | 2024-06-22 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
22. | 19:25.86 | 6 s1 | KOWALSKA Weronika | MKS Hermes Gryfino | 2010 | Z/1781/23 | U16 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
23. | 19:36 r | 12 s1 | ZELEK Maja | SL GKS Olsza Olszyna | 2009 | Z/4522/22 | U16 | DS | Warszawa (M / F) | 2024-05-05 | V | LDK! | |||||||||||||||||
24. | 19:59.77 mx | 3 s1 | CHOJNOWSKA Maja | KL Lechia Gdańsk | 2010 | Z/4238/24 | U16 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | V | ||||||||||||||||||
25. | 20:13 r | 17 s1 | GRUSZKA Aleksandra | UKS Walker Bieruń | 2010 | Z/2986/24 | U16 | SL | Warszawa (M / F) | 2024-05-05 | V | ||||||||||||||||||
26. | 20:21.08 | 1 s1 | PRYSZCZ Zuzanna | LUKS Podium Kup | 2009 | Z/6157/23 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | V | LDK! | |||||||||||||||||
27. | 20:52.01 mx | 4 s1 | KACPERSKA Aleksandra | MMKS Gdańsk | 2010 | Z/6153/23 | U16 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
28. | 20:53.36 mx | 5 s1 | ROMANOWSKA Wiktoria | MMKS Gdańsk | 2010 | Z/6433/23 | U16 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
29. | 21:00.02 | 5 s1 | KORECKA Łucja | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2010 | Z/0715/24 | U16 | KP | Włocławek (1) | 2024-06-22 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
30. | 21:06.09 mx | 11 s1 | SOBIŁŁO Maja Kinga | MKS Unia Hrubieszów | 2010 | Z/1051/23 | U16 | LU | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
31. | 21:12.85 | 4 s1 | KRZYWDZIŃSKA Zofia | UKB Szubin | 2009 | Z/1579/19 | U16 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
32. | 21:31.55 mx | 2 s1 | KRZYSZTOFIAK-ŻYJEWSKA Zofia | STS Pomerania Szczecinek | 2009 | Z/5841/23 | U16 | ZP | Szczecinek (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
33. | 21:31.58 | 6 s1 | CYKA Agata | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2010 | Z/0422/24 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
34. | 21:34.79 | 2 s1 | SOBOTA Pauline | LUKS Podium Kup | 2010 | Z/6159/23 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
35. | 22:12.09 | 3 s1 | RYBAK Maja | MKS Żak Biała Podlaska | 2009 | Z/1009/22 | U16 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
36. | 22:15.36 mx | 7 s1 | WOROŃCZUK Antonina | KS Parkiet Hajnówka | 2009 | Z/0238/23 | U16 | PD | Warszawa (M / F) | 2024-03-27 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
37. | 22:48.17 | 4 s1 | KUBACKA Gabriela Maria | MKS Unia Hrubieszów | 2010 | Z/2725/23 | U16 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
38. | 23:31.00 | 3 s1 | KRZYKAWSKA Julia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2010 | Z/2684/23 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | -- | OSU | |||||||||||||||||
39. | 23:38.09 | 5 s1 | PIETRYNA Nikola | MKS Unia Hrubieszów | 2010 | Z/6091/23 | U16 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
40. | 24:00.56 mx | 10 s1 | BARWARD Karolina | MKS Hermes Gryfino | 2010 | Z/1236/24 | U16 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
41. | 24:24.99 | 2 s1 | ŁAKOMY Magdalena | CMKL Człuchów | 2009 | Z/1772/23 | U16 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
42. | 28:03.23 | 6 s1 | ŁOPACKA Alicja | MKS Żak Biała Podlaska | 2009 | Z/2279/23 | U16 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 1.295361995697 sekund |