60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.36 | 1 s5 | CZARNECKA Zoria | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0507/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.2 | -- | |||||||||||||||||
2. | 9.97 | 3 s3 | RZYCZKOWSKA Izabela | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0514/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
3. | 9.98 | 4 s3 | OLEKSY Kalina | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0435/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
4. | 10.02 | 4 s2 | MASZTALERZ Oliwia | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0512/24 | U12 | DS | Bielsko-Bia³a (1 / F) | 2024-06-01 | +1.4 | -- | |||||||||||||||||
5. | 10.27 | 4 s4 | KACZMAREK Agata | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0509/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.2 | -- | |||||||||||||||||
6. | 10.31 | 2 s5 | MASZTALERZ Oliwia | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0512/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.2 | -- | |||||||||||||||||
7. | 10.31 | 6 s3 | TURAJSKA Katarzyna | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0515/24 | U12 | DS | Bielsko-Bia³a (1 / F) | 2024-06-01 | +1.2 | -- | |||||||||||||||||
8. | 10.40 | 3 s5 | TURAJSKA Katarzyna | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0515/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.2 | -- | |||||||||||||||||
9. | 10.65 | 4 s6 | PUCHA£A Oliwia | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0513/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | +0.3 | -- | |||||||||||||||||
10. | 10.77 | 5 s3 | MADEJA Jagoda | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0511/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 51.83 | 2 s2 | CZARNECKA Zoria | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0507/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 56.45 | 2 s1 | MASZTALERZ Oliwia | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0512/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 56.86 | 1 s16 | STOLARCZYK Alicja | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2016 | Z/6419/22 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 57.07 | 3 s8 | OLEKSY Kalina | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0435/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 59.64 | 4 s9 | PUCHA£A Oliwia | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0513/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
6. | 59.69 | 3 s10 | RZYCZKOWSKA Izabela | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0514/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
7. | 60.96 | 3 s5 | KAWECKA Liliana | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0510/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
8. | 61.26 | 4 s4 | KACZMAREK Agata | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0509/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
9. | 61.86 | 3 s1 | JANKOWSKA Laura | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0508/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
10. | 64.46 | 7 s14 | TURAJSKA Katarzyna | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0515/24 | U12 | DS | Bielsko-Bia³a (1 / F) | 2024-06-01 | -- | ||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:14.32 | 5 s2 | MASZTALERZ Oliwia | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0512/24 | U12 | DS | Bielsko-Bia³a (1 / F) | 2024-06-01 | -- | ||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 m p³ ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m p³ J M£ K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m p³ K K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwy¿ K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.20 | 11 | JANKOWSKA Laura | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0508/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 3.20 | 43 | ANASZEWSKA Jagoda | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0506/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
3. | 3.19 | 44 | MADEJA Jagoda | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0511/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
4. | 3.11 | 45 | STOLARCZYK Alicja | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2016 | Z/6419/22 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
5. | 2.92 | 48 | ZELIK Zuzanna | UKS Olimpijczyk 46 Wroc³aw | 2013 | Z/0516/24 | U12 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
5-bój K M£ K | |||||||||||||||||||||||||||||
7-bój J M£ K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.8954739570618 sekund |