60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.13 | 5 e7 | GENDERA Antonina | GKS Start Długołęka | 2009 | Z/0500/23 | U16 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | +1.4 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
2. | 13.17 | 6 e3 | GENDERA Antonina | GKS Start Długołęka | 2009 | Z/0500/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +2.0 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
3. | 13.34 | 5 f2 | GENDERA Antonina | GKS Start Długołęka | 2009 | Z/0500/23 | U16 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -1.7 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
4. | 13.34 | 7 | GENDERA Antonina | GKS Start Długołęka | 2009 | Z/0500/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -0.6 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
5. | 13.51 | 2 s2 | GENDERA Antonina | GKS Start Długołęka | 2009 | Z/0500/23 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.0 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
6. | 13.70 | 4 e5 | SMOLIŃSKA Daria | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/2433/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -1.3 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
7. | 13.78 | 3 s3 | SMOLIŃSKA Daria | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/2433/21 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.8 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
8. | 14.52 | 7 s4 | NOWAK Hanna | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/0610/24 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +1.7 | -- | |||||||||||||||||
9. | 14.55 | 8 s4 | PANEK Lena | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/8247/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +1.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 14.81 | 6 s3 | PANEK Lena | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/8247/21 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -1.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.30 | 6 s3 | GENDERA Antonina | GKS Start Długołęka | 2009 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-05-05 | +2.7 | |||||||||||||||||||
2. | 13.38 | 2 s5 | SMOLIŃSKA Daria | GKS Start Długołęka | 2010 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-05-05 | +2.7 | |||||||||||||||||||
3. | 13.61 | 4 e4 | SMOLIŃSKA Daria | GKS Start Długołęka | 2010 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +4.0 | |||||||||||||||||||
4. | 14.74 | 2 s7 | MIERZWA Maja | GKS Start Długołęka | 2010 | U16 | DS | Oleśnica (M) | 2024-05-22 | +2.2 | |||||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 28.54 | 1 s12 | SMOLIŃSKA Daria | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/2433/21 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.5 | V | LDK! | OSU | |||||||||||||||
2. | 30.91 | 5 s13 | PANEK Lena | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/8247/21 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
200 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 27.53 | 2 s4 | SMOLIŃSKA Daria | GKS Start Długołęka | 2010 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-22 | +3.6 | |||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 44.99 | 3 s7 | SMOLIŃSKA Daria | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/2433/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 45.10 | 4 s1 | SMOLIŃSKA Daria | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/2433/21 | U16 | DS | Łódź (1 / F) | 2024-05-19 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
3. | 45.16 | 3 s2 | SMOLIŃSKA Daria | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/2433/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
4. | 45.68 | 4 s16 | SMOLIŃSKA Daria | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/2433/21 | U16 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5. | 46.36 | 3 s9 | GENDERA Antonina | GKS Start Długołęka | 2009 | Z/0500/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
6. | 48.13 | 4 s3 | PANEK Lena | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/8247/21 | U16 | DS | Łódź (1 / F) | 2024-05-19 | V | LDK! | |||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:46.37 | 5 s1 | PANEK Lena | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/8247/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-22 | V | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1:47.06 | 5 s1 | PANEK Lena | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/8247/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | V | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1:50.53 | 8 s1 | PANEK Lena | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/8247/21 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 1:52.62 | 3 s1 | PANEK Lena | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/8247/21 | U16 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 m pł ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.45 | 3 | HUBICA Barbara | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/0766/23 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1.45 | 5 | HUBICA Barbara | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/0766/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1.40 | 10 | HUBICA Barbara | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/0766/23 | U16 | DS | Łódź (1 / F) | 2024-05-19 | V | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 1.30 | 10 | HORNICKA Zuzanna | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/0501/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5. | 1.30 | 13 | HORNICKA Zuzanna | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/0501/23 | U16 | DS | Łódź (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
6. | 1.30 | 9 | HORNICKA Zuzanna | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/0501/23 | U16 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.20 | 18 | NOWAK Hanna | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/0610/24 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | +0.4 | -- | |||||||||||||||||
2. | 4.10 | 13 f2 | NOWAK Hanna | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/0610/24 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -0.8 | -- | |||||||||||||||||
3. | 3.93 | 17 | NOWAK Hanna | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/0610/24 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | -0.6 | -- | |||||||||||||||||
4. | 3.76 | 10 f2 | NOWAK Hanna | GKS Start Długołęka | 2010 | Z/0610/24 | U16 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -1.2 | -- | |||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 53.00 | 2 s1 | NOWAK Hanna SMOLIŃSKA Daria PANEK Lena GENDERA Antonina |
GKS Start Długołęka | 10 10 10 09 |
U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | |||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.202406167984 sekund |