100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.52 | 1 e8 | STĘPIEŃ Malwina | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/6084/24 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | +1.5 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 13.70 | 5 e4 | STĘPIEŃ Malwina | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/6084/24 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -1.3 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 13.81 | 6 f2 | STĘPIEŃ Malwina | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/6084/24 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -1.7 | V | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 14.03 | 2 e3 | STĘPIEŃ Malwina | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/6084/24 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | -2.8 | V | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 14.82 | 5 e10 | MALISZEWSKA Roksana | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/3478/24 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +0.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:54.29 | 5 w1 | GAWRYŁO Vanessa | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4677/22 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 2:01.08 | 7 w1 | NIEDZIELSKI Otylia | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/1746/24 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.96 | 4 w1 | GAWRYŁO Vanessa | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4677/22 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | -3.9 | III | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 12.99 | 1 s2 | GAWRYŁO Vanessa | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4677/22 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.7 | III | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 13.04 | 3 s1 | GAWRYŁO Vanessa | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4677/22 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -1.6 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 13.76 | 1 s1 | PALUCH Maja | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/4298/24 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | -1.8 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 13.83 | 1 s2 | NIEDZIELSKI Otylia | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/1746/24 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -2.0 | V | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 13.85 | 3 s2 | PALUCH Maja | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/4298/24 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.7 | V | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 14.27 | 1 w3 | NIEDZIELSKI Otylia | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/1746/24 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | -3.2 | V | LDK! | ||||||||||||||||
80p K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.84 | 3 s1 | GAWRYŁO Vanessa | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +2.4 | |||||||||||||||||||
2. | 13.14 | 5 s1 | NIEDZIELSKI Otylia | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +2.4 | |||||||||||||||||||
3. | 13.92 | 1 s2 | KU¬MA Natasza | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +3.3 | |||||||||||||||||||
80 m pł ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 50.16 | 2 s1 | POMONICKA Natalia | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/1745/24 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 50.93 | 2 s1 | POMONICKA Natalia | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/1745/24 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 51.19 | 2 s1 | POMONICKA Natalia | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/1745/24 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 52.88 | 3 s1 | GAWRYŁO Vanessa | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4677/22 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | V | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 55.80 | 2 s2 | KU¬MA Natasza | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | |||||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.41 | 4 w1 | GAWRYŁO Vanessa | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4677/22 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | V | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1.35 | 4 | GAWRYŁO Vanessa | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4677/22 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1.32 | 10 w1 | NIEDZIELSKI Otylia | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/1746/24 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.40 | 6 w1 | GAWRYŁO Vanessa | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4677/22 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | +1.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 4.38 | 7 w1 | NIEDZIELSKI Otylia | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/1746/24 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | +1.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 4.29 | 5 | NAPIERAŁA Jagoda | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/6083/24 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | +1.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 4.13 | 12 f2 | MALISZEWSKA Roksana | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/3478/24 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 3.51 | 11 f2 | ZAJˇC Nikola | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/4658/22 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -0.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 3.38 | 12 f2 | STANIEWICZ Anastazja | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -0.6 | -- | ||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.96 | 12 | NIEDZIELSKI Otylia | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/1746/24 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +1.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.86 | 1 | KONDYCKA Kornelia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/3066/23 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 10.90 | 2 | KONDYCKA Kornelia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/3066/23 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
3. | 10.87 | 1 | KONDYCKA Kornelia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/3066/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
4. | 9.21 | 1 w1 | GAWRYŁO Vanessa | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4677/22 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | V | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 9.14 | 2 | MAJEWICZ Zuzanna | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4299/24 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | V | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 8.95 | 2 f2 | MAJEWICZ Zuzanna | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4299/24 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | V | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 8.85 | 2 | MAJEWICZ Zuzanna | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4299/24 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | V | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 8.59 | 5 | MAJEWICZ Zuzanna | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4299/24 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 7.11 | 8 w1 | NIEDZIELSKI Otylia | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/1746/24 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
10. | 6.47 | 5 f2 | RESZKA Izabela | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/4301/24 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 37.35 | 1 | KONDYCKA Kornelia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/3066/23 | U16 | DS | Ole¶nica (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 36.75 | 1 | KONDYCKA Kornelia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/3066/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
3. | 22.82 | 3 | RESZKA Izabela | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/4301/24 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 19.67 | 5 | WIERNICKA Hanna | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | ||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 52.20 | 1 f2 | KONDYCKA Kornelia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/3066/23 | U16 | DS | Żary (1) | 2024-04-26 | II | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 49.14 | 1 | KONDYCKA Kornelia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/3066/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | II | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
3. | 47.74 | 5 | KONDYCKA Kornelia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/3066/23 | U16 | DS | Żary (1 / F) | 2024-05-18 | II | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
4. | 47.39 | 1 | KONDYCKA Kornelia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/3066/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5. | 38.22 | 2 | MAJEWICZ Zuzanna | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4299/24 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 37.65 | 5 | MAJEWICZ Zuzanna | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4299/24 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 36.78 | 3 f2 | MAJEWICZ Zuzanna | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4299/24 | U16 | DS | Żary (1) | 2024-04-26 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 33.85 | 13 | MAJEWICZ Zuzanna | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4299/24 | U16 | DS | Żary (1 / F) | 2024-05-18 | V | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 29.34 | 5 f2 | WO¬NA Emilia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/2969/23 | U16 | DS | Żary (1) | 2024-04-26 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
10. | 27.49 | 7 | WO¬NA Emilia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/2969/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 33.25 | 2 | KONDYCKA Kornelia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/3066/23 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 28.63 | 1 | WO¬NA Emilia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/2969/23 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
3. | 28.62 | 1 f2 | WO¬NA Emilia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/2969/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
4. | 28.50 | 4 | DORNIAK Zuzanna | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/5607/23 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | V | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 27.76 | 2 f2 | DORNIAK Zuzanna | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/5607/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 27.46 | 5 | WO¬NA Emilia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/2969/23 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
7. | 27.17 | 4 f2 | OSTOJSKA Lena | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | |||||||||||||||||||
8. | 26.40 | 6 | OSTOJSKA Lena | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-06-15 | -- | |||||||||||||||||||
9. | 25.82 | 1 f2 | WO¬NA Emilia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/2969/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
10. | 24.87 | 2 | OSTOJSKA Lena | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -- | |||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
5-bój K MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2570 | 3 | GAWRYŁO Vanessa | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/4677/22 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
12.96(-3.9)-1.41- 9.21-4.40(+1.6)-1:54.29 | |||||||||||||||||||||||||||||
2. | 2046 | 7 | NIEDZIELSKI Otylia | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/1746/24 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-18 | V | LDK! | |||||||||||||||||
14.27(-3.2)-1.32- 7.11-4.38(+1.1)-2:01.08 | |||||||||||||||||||||||||||||
7-bój J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
7-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 2 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13:10.64 | 6 s1 | BORODACZ Marta | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/2968/23 | U16 | DS | ¦widnica (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 53.40 | 2 s2 | KU¬MA Natasza GAWRYŁO Vanessa NIEDZIELSKI Otylia STĘPIEŃ Malwina |
MKS Osa Zgorzelec | 10 09 10 10 |
U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | -- | |||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.7309510707855 sekund |