TAK OZNACZA WAŻNĄ LICENCJĘ PZLA, ŻÓŁTE TŁO OZNACZA BRAK WAŻNEJ LICENCJI W DNIU UZYSKANIA WYNIKU
!!! Wykreślenia zawodników z konkurencji przekraczającej limit Okręgowe Związki przysyłają na maila techniczny@pzla.pl oraz pilar@domtel-sport.pl
WYBIERZ WOJEWÓDZTWO:
100 m 5. 12.07 ZIMNA Marta LUKS Orkan Września 02 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-01 0.0 I 100 m(5) 200 m(9) K4x100jm K100jm K200jm
100 m . 12.32 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-25 +1.7 II 200 m(10) K200jm
100 m 21. 12.57 BŁASZCZYK Nikola LKS OSiR Pleszew 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-25 +1.7 II 100 m(21) 200 m(21) K100jm K200jm
100 m . 12.59 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 TAK U18 WP Toruń (1) 2019-05-12 +1.5 II 100 m pł J MŁ(1) K4x100jm K4x400jm K100płjm
100 m . 12.66 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 02 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 -2.7 II 400 m pł K(8) K4x100jm K4x400jm K400płjm
100 m rez . 12.67 SKOWROŃSKA Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-25 +1.7 II 100 m(29) 200 m(27)
200 m 9. 25.17 ZIMNA Marta LUKS Orkan Września 02 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-02 +1.2 II 100 m(5) 200 m(9) K4x100jm K100jm K200jm
200 m 10. 25.20 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-02 +1.1 II 200 m(10) K200jm
200 m . 25.50 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 02 TAK U18 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 +1.5 II 400 m pł K(8) K4x100jm K4x400jm K400płjm
200 m . 25.73 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 +2.0 II 100 m pł J MŁ(1) K4x100jm K4x400jm K100płjm
200 m 21. 25.94 BŁASZCZYK Nikola LKS OSiR Pleszew 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 +0.2 II 100 m(21) 200 m(21) K100jm K200jm
200 m . 26.07 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 +0.2 II 400 m(22) K400jm Przełaj 40b1 (:08:51),
200 m rez . 26.30 SKOWROŃSKA Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-11 +1.1 III 100 m(29) 200 m(27)
400 m . 57.23 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-01 II 800 m(5) K4x400jm K800jm Przełaj 33b1 (:08:29),
400 m . 59.50 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 III 100 m pł J MŁ(1) K4x100jm K4x400jm K100płjm
400 m 22. 60.16 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 III 400 m(22) K400jm Przełaj 40b1 (:08:51),
400 m 24. 60.18 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 02 TAK U18 WP Białogard (1) 2019-06-22 III 400 m(24) K400jm
400 m rez . 60.35 PLUTA Daria MKL Jarocin 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-25 III 400 m(26)
800 m 5. 2:14.24 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-02 II 800 m(5) K4x400jm K800jm Przełaj 33b1 (:08:29),
800 m 19. 2:20.43 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 III 800 m(19) K800jm
800 m . 2:21.39 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 TAK U18 WP Szczecinek (M) 2019-05-18 III 3000 m(4) K3000jm Przełaj 2b3 (:11:20),
800 m . 2:22.54 SZUŁCZYŃSKA Aleksandra UKS Jedynka Gostyń 02 TAK U18 WP Żerków (1) 2019-05-18 III 1500 m(12) K1500jm Przełaj 17b1 (:08:02),
800 m 22. 2:22.61 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 III 800 m(22) K800jm
800 m rez . 2:23.22 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 III 800 m(25)
800 m rez . 2:23.71 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 03 TAK U18 WP Złocieniec (1) 2019-06-01 III 7-bój J MŁ(39) 800 m(27) Przełaj 27b1 (:08:14),
800 m . 2:24.02 WYROŚLAK Martyna KS Gwardia Piła 02 TAK U18 WP Złocieniec (1) 2019-06-01 III 3000 m(10) K3000jm Przełaj 13b3 (:12:31),
1500 m . 4:43.21 PAWEŁCZYK Julia MKL Jarocin 02 TAK U18 WP Białogard (1) 2019-06-22 II 1500 m prz(3) K1500pjm Przełaj 16b3 (:12:43),
1500 m . 4:48.82 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 III 3000 m(4) K3000jm Przełaj 2b3 (:11:20),
1500 m . 4:51.38 WYROŚLAK Martyna KS Gwardia Piła 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-25 III 3000 m(10) K3000jm Przełaj 13b3 (:12:31),
1500 m . 4:54.57 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 03 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 III 3000 m(9) K3000jm Przełaj 22b3 (:12:52),
1500 m 12. 4:54.62 SZUŁCZYŃSKA Aleksandra UKS Jedynka Gostyń 02 TAK U18 WP Toruń (1) 2019-06-22 III 1500 m(12) K1500jm Przełaj 17b1 (:08:02),
1500 m . 4:57.44 MAZUR Wiktoria MKS Juvenia Puszczykowo 03 TAK U18 WP Toruń (1) 2019-06-22 III 3000 m(8) K3000jm Przełaj 23b1 (:08:07),
1500 m . 4:59.50 KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 03 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 IV 3000 m(12) K3000jm Przełaj 25b1 (:08:11),
3000 m 4. 10:16.64 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 II 3000 m(4) K3000jm Przełaj 2b3 (:11:20),
3000 m 8. 10:37.21 MAZUR Wiktoria MKS Juvenia Puszczykowo 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 III 3000 m(8) K3000jm Przełaj 23b1 (:08:07),
3000 m 9. 10:37.76 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 III 3000 m(9) K3000jm Przełaj 22b3 (:12:52),
3000 m 10. 10:38.36 WYROŚLAK Martyna KS Gwardia Piła 02 TAK U18 WP Białogard (1) 2019-06-22 III 3000 m(10) K3000jm Przełaj 13b3 (:12:31),
3000 m 12. 10:47.67 KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 03 TAK U18 WP Białogard (1) 2019-06-22 III 3000 m(12) K3000jm Przełaj 25b1 (:08:11),
3000 m rez . 11:49.81 WOLF Paulina PLKS Gwda Piła 03 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-02 -- 3000 m(28)
3000 m rez . 11:54.04 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 -- 3000 m(30) Przełaj 30b3 (:13:22),
100 m pł J MŁ 1. 13.50 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-01 +1.9 I 100 m pł J MŁ(1) K4x100jm K4x400jm K100płjm
100 m pł J MŁ . 15.11 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 02 TAK U18 WP Amersfoort (NED) (M) 2019-06-01 +0.8 II 7-bój J MŁ(2) WK7jm
100 m pł J MŁ 23. 15.66 SZUŁCZYŃSKA Katarzyna UKS Jedynka Gostyń 02 TAK U18 WP Wrocław (1) 2019-06-23 +1.0 II 100 m pł J MŁ(23) K100płjm
100 m pł J MŁ 24. 15.70 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-25 0.0 II 100 m pł J MŁ(24) K100płjm
400 m pł K 8. 65.57 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 II 400 m pł K(8) K4x100jm K4x400jm K400płjm
400 m pł K 13. 66.20 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 III 400 m pł K(13) K4x100jm K4x400jm K400płjm
400 m pł K 17. 66.88 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03 TAK U18 WP Wrocław (1) 2019-06-23 III 400 m pł K(17) K400płjm Przełaj 32b1 (:08:29),
400 m pł K rez . 68.71 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 03 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 III 400 m pł K(25)
400 m pł K rez . 68.99 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 03 TAK U18 WP Szczecinek (M) 2019-06-14 III 400 m pł K(28)
1500 m prz 3. 5:02.32 PAWEŁCZYK Julia MKL Jarocin 02 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 II 1500 m prz(3) K1500pjm Przełaj 16b3 (:12:43),
1500 m prz 20. 5:37.96 PÓŁROLNICZAK Katarzyna MKL Jarocin 02 TAK U18 WP Białogard (1) 2019-06-22 IV 1500 m prz(20) K1500pjm Przełaj 43b1 (:08:57),
1500 m prz 23. 5:43.38 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 03 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 IV 1500 m prz(23) K1500pjm
1500 m prz 24. 5:44.32 NIWCZYK Karolina UKS Achilles Leszno 02 TAK U18 WP Łódź (1) 2019-06-22 IV 1500 m prz(24) K1500pjm
1500 m prz rez . 5:48.39 GRZYBOWSKA Alicja LKS OSiR Pleszew 03 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 IV 1500 m prz(25) Przełaj 41b3 (:13:53),
1500 m prz rez . 5:49.99 MAĆKOWIAK Milena MUKS Kadet Rawicz 03 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 IV 1500 m prz(26)
Wzwyż 4. 1.70 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 I Wzwyż(4) Kwjm
Wzwyż 19. 1.60 ŻYŁKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-25 III Wzwyż(19) Kwjm
Wzwyż . 1.57 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 02 TAK U18 WP Amersfoort (NED) (M) 2019-06-01 III 7-bój J MŁ(2) WK7jm
Wzwyż 25. 1.56 GAŁKA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 03 TAK U18 WP Wrocław (1) 2019-06-01 III Trójskok(30) Wzwyż(25)
Wzwyż . 1.55 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 TAK U18 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 III 7-bój J MŁ(23) WK7jm
Wzwyż rez . 1.55 MADEJ Katarzyna PLKS Gwda Piła 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-25 III Wzwyż(28)
Tyczka 13. 3.10 STĄPOREK Urszula SL Olimpia Poznań 03 TAK U18 WP Poznań (1) 2019-04-28 II Tyczka(13) Ktjm
Tyczka 18. 2.90 CZERNIAWSKA Julia SL Olimpia Poznań 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-25 III Tyczka(18) Ktjm
Tyczka 20. 2.80 BĄCZYK Katarzyna SL Olimpia Poznań 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-25 III Tyczka(20) Ktjm
W dal 1. 5.65 JĘDRASZAK Roksana MKL Jarocin 02 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 +0.6 II W dal(1) Kwdjm
W dal . 5.36 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 02 TAK U18 WP Amersfoort (NED) (M) 2019-06-02 0.0 III 7-bój J MŁ(2) WK7jm
W dal 11. 5.33 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 TAK U18 WP Żerków (1) 2019-05-18 -0.8 III Trójskok(1) W dal(11) Ktrójsjm Kwdjm
W dal 15. 5.26 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 +0.6 III Trójskok(2) W dal(15) Ktrójsjm Kwdjm
Trójskok 1. 12.17 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 TAK U18 WP Aleksandrów Łódzki (1) 2019-06-16 +0.7 I Trójskok(1) W dal(11) Ktrójsjm Kwdjm
Trójskok 2. 11.70 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-02 -1.1 II Trójskok(2) W dal(15) Ktrójsjm Kwdjm
Trójskok . 11.25 BARAN Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 03 TAK U18 WP Jelenia Góra (1) 2019-05-25 +1.2 III Ktrójsjm
Trójskok rez . 10.48 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 03 TAK U18 WP Aleksandrów Łódzki (1) 2019-06-16 +1.6 IV Trójskok(27)
Trójskok rez . 10.31 GAŁKA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 03 TAK U18 WP Wrocław (1) 2019-06-23 +0.5 IV Trójskok(30) Wzwyż(25)
Kula (3) 8. 13.34 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 TAK U18 WP Toruń (1) 2019-05-12 II Kula (3)(8) Młot (3)(5) Kkulajm Kmłotjm
Kula (3) . 12.54 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 02 TAK U18 WP Amersfoort (NED) (M) 2019-06-01 III 7-bój J MŁ(2) WK7jm
Kula (3) 16. 12.41 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-11 III Dysk (1)(26) Kula (3)(16) Kkulajm
Dysk (1) 24. 33.48 ŚLACHCIAK Agata MKS Juvenia Puszczykowo 03 TAK U18 WP Poznań (1) 2019-04-28 III Dysk (1)(24) Kdyskjm
Dysk (1) rez . 32.20 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 III Dysk (1)(26) Kula (3)(16) Kkulajm
Dysk (1) rez . 31.10 JANUS Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-01 IV Dysk (1)(30)
Młot (3) 5. 53.62 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 TAK U18 WP Toruń (1) 2019-06-22 I Kula (3)(8) Młot (3)(5) Kkulajm Kmłotjm
Młot (3) 21. 42.19 RUTKOWSKA Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 III Młot (3)(21) Oszczep (500)(29) Kmłotjm
Młot (3) rez . 37.97 MĄDRA Julita UMKS Iskra Wolsztyn 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 IV Młot (3)(29)
Młot (3) . 37.50 SOWIŃSKA Michalina MUKS Szok Bojanowo 02 U18 WP Wrocław (1) 2019-05-04 IV
Oszczep (500) 13. 39.49 MIGDAŁEK Alicja UKS Olimp Duszniki 03 TAK U18 WP Żerków (1) 2019-05-18 III Oszczep (500)(13) Kojm
Oszczep (500) rez . 36.56 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 03 TAK U18 WP Żerków (1) 2019-05-18 IV Oszczep (500)(25)
Oszczep (500) rez . 33.23 RUTKOWSKA Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 IV Młot (3)(21) Oszczep (500)(29) Kmłotjm
7-bój J MŁ 2. 4864 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 02 TAK U18 WP Amersfoort (NED) (M) 2019-06-02 0.0 I 7-bój J MŁ(2) WK7jm
7-bój J MŁ 11. 3809 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 TAK U18 WP Wrocław (1) 2019-05-12 0.0 III 7-bój J MŁ(11) WK7jm
7-bój J MŁ 19. 3535 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 TAK U18 WP Warszawa (1) 2019-06-23 0.0 IV 7-bój J MŁ(19) WK7jm
7-bój J MŁ 23. 3377 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 TAK U18 WP Wrocław (1) 2019-05-12 0.0 IV 7-bój J MŁ(23) WK7jm
7-bój J MŁ rez . 1748 KOSIK Natalia KS Gwardia Piła 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 0.0 -- 7-bój J MŁ(38)
7-bój J MŁ rez . 1124 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 0.0 -- 7-bój J MŁ(39) 800 m(27) Przełaj 27b1 (:08:14),
Chód 5 km 2. 26:39 r HACZYK Marta UKS Przełaj Żerków 03 TAK U18 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 II Chód 5 km(2) K5chjm
Chód 5 km 3. 27:07 r BŁAŻEJEWSKA Amelia UKS 12 Kalisz 03 TAK U18 WP Mielec (M) 2019-06-22 III Chód 5 km(4) K5chjm
Chód 5 km 4. 27:12 r CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 03 TAK U18 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III Chód 5 km(3) K5chjm
Chód 5 km 6. 28:15.30 MUSIOŁOWSKA Julia UKS Przełaj Żerków 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 III Chód 5 km(6) K5chjm
Chód 5 km 7. 28:36.45 KASPRZAK Amelia UKS Przełaj Żerków 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 III Chód 5 km(7) K5chjm
Chód 5 km 12. 32:13.42 KOTLIŃSKA Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 IV Chód 5 km(12) K5chjm

© by Pilar 2007-2014         Generowanie strony - 14.358030080795 sekund