7-bój K
1. 5433 10 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań (Z) 02 Z/4766/19 U20 WP Tallinn (EST) (M) 2021-07-16 M  OSU  
  14.64(+0.7)-1.72-11.85-25.95(-0.2)-5.43(+1.0)-36.76-2:12.55
2. 5341 2 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 Z/0631/17 U20 LB Łódź (M) 2021-06-13 M LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN   OSU  
  14.28(+2.5)-1.72-10.80-26.10(+1.1)-5.62(+1.3)-38.09-2:22.68
3. 5046 3 KRONBURG Klaudia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 Z/4649/15 U20 OP Łódź (M) 2021-06-13 I LDK!  KNF   SKN   OSU  
  14.30(+2.5)-1.72- 9.74-26.63(+1.1)-5.51(+1.3)-36.53-2:31.69
4. 4982 4 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 03 Z/2356/18 U20 MZ Łódź (M) 2021-06-13 I  KNF   SKN   OSU  
  14.23(+2.5)-1.48-11.23-25.27(+1.1)-5.78(+2.3)-31.31-2:30.95
5. 4473 3 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 02 Z/0214/17 U20 PM Warszawa (1) 2021-05-16 II LDK!  ZKN  
  14.96(+0.8)-1.53- 8.89-26.34(+0.9)-5.28(+2.5)-25.46-2:28.03
6. 4277 4 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 03 Z/3003/17 U20 MZ Warszawa (1) 2021-05-16 II  ZKN   SKN   OSU  
  15.72(+1.6)-1.71- 8.45-26.76(+0.9)-5.38(+2.6)-22.19-2:45.96
7. 4144 0 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 Z/2680/17 U20 WP Łódź (M) 2021-06-13 III LDK!  ZKN  
  16.21(+3.8)-1.48- 9.02-27.84(+0.5)-5.54(+2.3)-5.28(+1.2)-29.81-2:34.45
8. 3659 6 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 Z/2635/16 U20 MZ Warszawa (1) 2021-05-16 III  ZKN   OSU  
  16.34(+1.6)-1.59- 8.23-29.03(+0.9)-4.86(+1.8)-20.84-2:49.48
9. 3614 2 KALENIK Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 Z/3623/17 U20 DS Zgorzelec (1) 2021-05-09 III LDK!  ZKN   OSU  
  16.94(+1.7)-1.63- 7.29-28.04(-1.0)-4.35(+2.3)-25.46-2:48.78
10. 3571 3 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 Z/0129/16 U20 DS Zgorzelec (1) 2021-05-09 IV LDK!
  17.61(+1.7)-1.45- 7.63-29.12(-1.0)-4.93(+3.5)-31.68-2:45.79
7-bój K nieregulaminowe
1. 4556 5 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 02 U20 PM Łódź (M) 2021-06-13
  14.67(+2.5)-1.54- 8.61-26.13(+1.1)-5.38(+4.5)-4.89(+2.2)-27.38-2:30.43
2. 4219 6 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U20 WP Łódź (M) 2021-06-13
  16.21(+3.8)-1.48- 9.02-27.84(+0.5)-5.54(+2.3)-5.28(+1.2)-29.81-2:34.45
3. 3871 7 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U20 LB Łódź (M) 2021-06-13
  15.83(+3.8)-1.42-10.18-28.27(+0.2)-4.83(+4.5)-32.70-2:55.45
4. 3803 8 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U20 DS Łódź (M) 2021-06-13
  16.91(+3.8)-1.33- 8.42-28.14(+0.2)-5.04(+4.3)-34.82-2:40.04
5. 3796 9 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U20 ZP Łódź (M) 2021-06-13
  15.64(+3.8)-1.45- 6.60-26.50(+0.5)-5.16(+4.1)-15.12-2:37.12
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 0.93103194236755 sekund