TAK OZNACZA WAŻNĄ LICENCJĘ PZLA, ŻÓŁTE TŁO OZNACZA BRAK WAŻNEJ LICENCJI W DNIU UZYSKANIA WYNIKU
!!! Wykreślenia zawodników z konkurencji przekraczającej limit Okręgowe Związki przysyłają na maila techniczny@pzla.pl oraz pilar@domtel-sport.pl
WYBIERZ WOJEWÓDZTWO:
100 m 23. 11.28 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-25 +0.2 II 100 m(23) 200 m(24) M100jm M200jm
100 m 24. 11.30 DUDZIAK Maciej MKS Baszta Szamotuły 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-25 -1.0 II 100 m(24) 200 m(27) M100jm
100 m rez . 11.35 KOZELAN Hubert LKS Maraton Turek 03 TAK U18 WP Wrocław (1) 2019-06-23 +0.5 III 100 m(29) M100jm
200 m 12. 22.58 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 +1.7 II 200 m(12) M200jm
200 m . 22.78 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-02 +1.9 II 110 m pł J MŁ(10) W dal(11) M110jm Mwdjm
200 m 24. 22.84 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-02 +1.9 III 100 m(23) 200 m(24) M100jm M200jm
200 m rez . 22.90 DUDZIAK Maciej MKS Baszta Szamotuły 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-11 +1.3 III 100 m(24) 200 m(27) M100jm
400 m 23. 51.11 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 III 400 m(23) M4x400jm M400jm
400 m 24. 51.12 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-25 III 400 m(24) M400jm
400 m . 51.20 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 III 800 m(10) M4x400jm M800jm Przełaj 32b1 (:10:56),
800 m . 1:57.06 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-02 III 2000 m prz(1) M2000pjm Przełaj 8b3 (:18:27),
800 m 10. 1:57.63 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 TAK U18 WP Wrocław (1) 2019-06-01 III 800 m(10) M4x400jm M800jm Przełaj 32b1 (:10:56),
800 m . 1:58.54 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 03 TAK U18 WP Wrocław (M) 2019-05-29 III 1500 m(12) M1500jm Przełaj 7b1 (:10:16),
800 m 20. 1:59.63 PATELA Mikołaj MKS Juvenia Puszczykowo 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 III 800 m(20) M800jm
800 m 22. 2:00.09 BIELECKI Marek OŚ AZS Poznań 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 III 800 m(22) M800jm Przełaj 34b1 (:10:58),
800 m . 2:01.69 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 III 2000 m prz(10) M2000pjm Przełaj 38b1 (:10:59),
800 m . 2:01.79 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 TAK U18 WP Wrocław (1) 2019-05-04 III 3000 m(8) M4x400jm M3000jm Przełaj 8b1 (:10:21),
800 m . 2:01.84 GALAS Kacper MKS Juvenia Puszczykowo 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 III 1500 m(14) M1500jm Przełaj 21b1 (:10:45),
1500 m . 4:08.64 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 III 3000 m(8) M4x400jm M3000jm Przełaj 8b1 (:10:21),
1500 m 12. 4:12.14 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 IV 1500 m(12) M1500jm Przełaj 7b1 (:10:16),
1500 m 14. 4:13.97 GALAS Kacper MKS Juvenia Puszczykowo 02 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 IV 1500 m(14) M1500jm Przełaj 21b1 (:10:45),
1500 m . 4:15.67 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 TAK U18 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 IV 2000 m prz(1) M2000pjm Przełaj 8b3 (:18:27),
1500 m . 4:21.13 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 TAK U18 WP Żary (1) 2019-05-18 IV 2000 m prz(10) M2000pjm Przełaj 38b1 (:10:59),
3000 m 8. 9:19.13 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 IV 3000 m(8) M4x400jm M3000jm Przełaj 8b1 (:10:21),
3000 m 23. 9:34.39 RETTIG Rafał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 TAK U18 WP Warszawa (1) 2019-06-23 IV 3000 m(23) M3000jm Przełaj 21b3 (:19:20),
3000 m . 9:36.54 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 TAK U18 WP Szprotawa (1) 2019-05-11 IV 2000 m prz(10) M2000pjm Przełaj 38b1 (:10:59),
110 m pł J MŁ 10. 14.56 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-01 +1.8 II 110 m pł J MŁ(10) W dal(11) M110jm Mwdjm
110 m pł J MŁ . 15.34 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 TAK U18 WP Warszawa (1) 2019-06-23 +1.7 III 10-bój J MŁ(7) WM10jm
400 m pł J MŁ 23. 58.51 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 TAK U18 WP Białogard (1) 2019-06-22 IV 400 m pł J MŁ(23) M400płjm
2000 m prz 1. 6:11.13 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-01 III 2000 m prz(1) M2000pjm Przełaj 8b3 (:18:27),
2000 m prz 10. 6:26.63 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-01 III 2000 m prz(10) M2000pjm Przełaj 38b1 (:10:59),
2000 m prz 20. 6:35.79 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 TAK U18 WP Białogard (1) 2019-06-22 IV 2000 m prz(20) M2000pjm Przełaj 19b3 (:19:11),
2000 m prz rez . 6:49.33 BARTCZAK Tobiasz LKS OSiR Pleszew 02 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-01 IV 2000 m prz(26) Przełaj 40b3 (:20:45),
2000 m prz rez . 6:51.18 BANASZAK Kacper LKS OSiR Pleszew 03 TAK U18 WP Toruń (1) 2019-06-22 -- 2000 m prz(27) Przełaj 51b1 (:11:35),
Wzwyż 4. 1.96 KOWALSKI Bartosz LUKS Orkan Września 03 TAK U18 WP Żerków (1) 2019-05-18 II Wzwyż(4) Mwjm
Wzwyż 11. 1.90 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-11 III Wzwyż(11) Mwjm
Wzwyż 25. 1.80 MACIOS Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 IV Wzwyż(25) Mwjm
Tyczka 11. 3.70 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 III Tyczka(11) Mtjm
Tyczka . 3.10 BARTOSZEWICZ Bartosz KS Gwardia Piła 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 --
Tyczka . 2.80 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 -- 10-bój J MŁ(7) WM10jm
Tyczka . 2.70 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 TAK U18 WP Wrocław (1) 2019-05-12 -- 10-bój J MŁ(14) WM10jm
Tyczka . 2.50 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 -- 10-bój J MŁ(12) WM10jm
W dal 5. 6.67 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 02 TAK U18 WP Szczecinek (M) 2019-05-18 +0.3 III Trójskok(16) W dal(5) Mtrójsjm Mwdjm
W dal 11. 6.46 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 TAK U18 WP Oborniki (1) 2019-06-22 +0.3 III 110 m pł J MŁ(10) W dal(11) M110jm Mwdjm
W dal 15. 6.41 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 +0.4 III Trójskok(13) W dal(15) Mtrójsjm Mwdjm
W dal . 6.37 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 TAK U18 WP Żerków (1) 2019-05-18 +0.6 III 10-bój J MŁ(7) WM10jm
W dal 19. 6.34 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2019-04-28 -1.3 III W dal(19) M4x400jm Mwdjm
W dal 20. 6.34 SURTEL Armand LUKS Orkan Września 02 TAK U18 WP Żerków (1) 2019-05-18 -0.3 III Trójskok(20) W dal(20) Mtrójsjm Mwdjm
Trójskok 6. 13.05 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 TAK U18 WP Wrocław (M) 2019-05-29 +0.2 IV Trójskok(6) Mtrójsjm
Trójskok 13. 12.77 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 03 TAK U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 +0.4 IV Trójskok(13) W dal(15) Mtrójsjm Mwdjm
Trójskok 16. 12.73 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 02 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-02 -0.1 IV Trójskok(16) W dal(5) Mtrójsjm Mwdjm
Trójskok 20. 12.60 SURTEL Armand LUKS Orkan Września 02 TAK U18 WP Toruń (1) 2019-06-22 +1.6 IV Trójskok(20) W dal(20) Mtrójsjm Mwdjm
Kula (5) 6. 16.24 RODZIAK Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 03 TAK U18 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 II Dysk (1.5)(14) Kula (5)(6) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 10. 15.56 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 TAK U18 WP Zamość (M) 2019-06-02 II Kula (5)(10) Mkulajm
Kula (5) 22. 14.25 REWERS Mikołaj LUKS Orkan Września 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 III Dysk (1.5)(17) Kula (5)(22) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 14. 46.96 RODZIAK Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 03 TAK U18 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-18 II Dysk (1.5)(14) Kula (5)(6) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 17. 45.13 REWERS Mikołaj LUKS Orkan Września 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 II Dysk (1.5)(17) Kula (5)(22) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 22. 43.70 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 03 TAK U18 WP Opole (1) 2019-05-18 III Dysk (1.5)(22) Mdyskjm
Dysk (1.5) rez . 43.10 ZIÓŁKOWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2019-04-28 III Dysk (1.5)(25) Młot (5)(5) Mmłotjm
Młot (5) 5. 62.13 ZIÓŁKOWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-06-15 II Dysk (1.5)(25) Młot (5)(5) Mmłotjm
Młot (5) rez . 40.39 KNOPKIEWICZ Hubert LUKS Orkan Września 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-25 IV Młot (5)(28)
Oszczep (700) . 54.22 SZULCZYK Maksymilian UKS Olimp Duszniki 03 TAK U18 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 III
Oszczep (700) 18. 52.54 NAMYSŁ Jan MKS Juvenia Puszczykowo 02 TAK U18 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 III Oszczep (700)(18) Mojm
10-bój J MŁ 7. 5140 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 TAK U18 WP Warszawa (1) 2019-06-23 0.0 IV 10-bój J MŁ(7) WM10jm
10-bój J MŁ . 4805 BARTOSZEWICZ Bartosz KS Gwardia Piła 03 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 0.0 IV
10-bój J MŁ 12. 4182 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 0.0 -- 10-bój J MŁ(12) WM10jm
10-bój J MŁ 14. 4032 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 TAK U18 WP Wrocław (1) 2019-05-12 0.0 -- 10-bój J MŁ(14) WM10jm
10-bój J MŁ 17. 000 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 02 TAK U18 WP Wrocław (1) 2019-05-12 0.0 -- 10-bój J MŁ(17) WM10jm
Chód 10 km 2. 51:54 r ALEKSANDROWICZ Dawid UKS Przełaj Żerków 02 TAK U18 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 IV Chód 10 km(2) M10chjm
Chód 10 km 4. 52:07 r NOWOSTAWSKI Mikołaj UKS 12 Kalisz 02 TAK U18 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 IV Chód 10 km(4) M10chjm
Chód 10 km 8. 55:08 r KONEK Piotr PLKS Gwda Piła 02 TAK U18 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 IV Chód 10 km(8) M10chjm
Chód 10 km 12. 59:10.21 CZACZYK Mateusz UKS Przełaj Żerków 02 TAK U18 WP Piła (1) 2019-05-26 -- Chód 10 km(12) M10chjm
Chód 10 km . 62:28 r KRUPA Marcin UKS Przełaj Żerków 03 ... U18 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 --

© by Pilar 2007-2014         Generowanie strony - 12.96563911438 sekund