!!! UWAGA !!! W panelu zawodniczym nowe funkcjonalno¶ci. m.in. możliwo¶æ zmiany zdjêcia do statystyk PZLA, potwierdzanie startu dla wybranych imprez.
 
60 m M
1. 9.49 1 s1 PARZYCH Mateusz KS Podlasie Białystok 11 Z/14551/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 +0.4 -- LDK!
2. 9.66 1 s2 WESOŁOWSKI Michał KS Podlasie Białystok 11 Z/14548/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 -0.1 -- LDK!
3. 10.08 2 s1 ZALESKI-EJGIERD Dominik UKS Technik Augustów 12 Z/3423/22 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 +0.4 -- LDK!
4. 10.15 3 s1 BUCZYŃSKI Jakub LŁKS Prefbet Šniadowo Łomża 11 Z/3829/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 +0.4 -- LDK!
5. 10.28 4 s1 KIRJAKA Paweł UKS Technik Augustów 11 Z/3425/22 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 +0.4 -- LDK!
6. 10.51 2 s2 KOZIOŁ Błażej KS Podlasie Białystok 11 Z/14556/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 -0.1 -- LDK!
7. 10.91 3 s2 JANKOWSKI Marcel KS Podlasie Białystok 11 Z/14546/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 -0.1 -- LDK!
8. 11.16 4 s2 BURAKIEWICZ Kacper UKS Technik Augustów 12 Z/3426/22 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 -0.1 -- LDK!
100 m M
1. 10.70 2 s4 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Z/1800/13 Sen PD Piaseczno (M) 2022-05-15 +1.0 I
2. 11.07 1 s1 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 Z/1796/16 Sen PD Białystok (1) 2022-05-13 -0.5 II
3. 11.10 1 s1 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 03 Z/0987/17 U20 PD Białystok (1) 2022-05-03 0.0 II LDK!  KNF   OSU  
4. 11.21 2 s1 MIEZIANKO Paweł UKS Czwórka Białystok 03 Z/1650/20 U20 PD Białystok (1) 2022-05-03 0.0 II  KN B  
5. 11.24 4 s1 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 Z/0849/12 Sen PD Piaseczno (M) 2022-05-15 +0.9 II
6. 11.36 3 s1 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 99 Z/2454/20 Sen PD Białystok (1) 2022-05-13 -0.5 III
7. 11.39 5 s1 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 00 Z/1535/15 U23 PD Białystok (1) 2022-05-13 -0.5 III
8. 11.41 6 s1 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 Z/2032/15 U23 PD Białystok (1) 2022-05-13 -0.5 III
9. 11.48 5 e1 PONIATOWSKI Emil KS Podlasie Białystok 02 Z/3429/16 U23 PD Warszawa (1) 2022-05-07 +1.4 III LDK!
10. 11.53 4 s1 MŁYNARCZYK Mateusz KS Podlasie Białystok 04 Z/2530/20 U20 PD Białystok (1) 2022-05-03 0.0 III
150 m M
1. 16.53 1 s1 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 03 Z/0987/17 U20 PD Białystok (1) 2022-05-03 -0.4 -- LDK!  KNF   OSU  
2. 16.71 2 s1 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 Z/1796/16 Sen PD Białystok (1) 2022-05-03 -0.4 --
3. 17.07 3 s1 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 99 Z/2454/20 Sen PD Białystok (1) 2022-05-03 -0.4 --
4. 17.44 4 s1 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Białystok 07 Z/14521/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 -0.4 -- LDK!
5. 18.04 5 s1 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 04 Z/0452/19 U20 PD Białystok (1) 2022-05-03 -0.4 -- LDK!
6. 19.52 6 s1 GAJEWSKI Oskar Daniel KS Podlasie Białystok 05 Z/9786/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 -0.4 --
200 m M
1. 22.33 1 s1 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 Z/1796/16 Sen PD Białystok (1) 2022-05-13 -1.4 II
2. 22.34 1 s1 MIEZIANKO Paweł UKS Czwórka Białystok 03 Z/1650/20 U20 PD Białystok (1) 2022-05-03 +0.7 II  KN B  
3. 23.02 3 s1 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 99 Z/2454/20 Sen PD Białystok (1) 2022-05-03 +0.7 III
4. 23.03 4 s1 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 00 Z/1535/15 U23 PD Białystok (1) 2022-05-03 +0.7 III
5. 23.12 4 s1 MŁYNARCZYK Mateusz KS Podlasie Białystok 04 Z/2530/20 U20 PD Białystok (1) 2022-05-13 -1.4 III
6. 23.47 1 s2 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Białystok 04 Z/1455/21 U20 PD Białystok (1) 2022-05-03 +0.5 III
7. 23.65 5 s1 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Białystok 03 Z/3009/20 U20 PD Białystok (1) 2022-05-13 -1.4 IV
8. 23.98 2 s2 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 04 Z/4283/18 U20 PD Białystok (1) 2022-05-03 +0.5 IV LDK!
9. 24.25 7 s1 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 04 Z/0452/19 U20 PD Białystok (1) 2022-05-03 +0.7 IV LDK!
10. 24.26 3 s2 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 04 Z/4569/18 U20 PD Białystok (1) 2022-05-03 +0.5 IV  KN B  
200 M z wiatrem
1. 23.32 4 s1 PONIATOWSKI Emil KS Podlasie Białystok 02 U23 PD Warszawa (1) 2022-05-08 +2.2
2. 23.36 5 s2 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 Sen PD Piaseczno (M) 2022-05-15 +2.5
300 m M
1. 33.43 2 s2 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok 98 Z/1077/14 Sen PD Suwałki (M) 2022-05-15 --  KN   SKN  
2. 34.67 6 s2 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 03 Z/0987/17 U20 PD Suwałki (M) 2022-05-15 -- LDK!  KNF   OSU  
3. 37.05 1 s1 ÆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 Z/4154/18 U20 PD Suwałki (M) 2022-05-15 -- LDK!
4. 37.69 2 s1 ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 06 Z/10643/21 U18 PD Olecko (1) 2022-05-08 -- LDK!  OSU   KN B  
5. 37.75 1 s2 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Białystok 07 Z/14521/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 III LDK!
6. 37.87 2 s1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 Z/0660/17 U20 PD Suwałki (M) 2022-05-15 -- LDK!  SKN   KN B  
7. 38.65 3 s1 PIĄTKOWSKI Olaf KS Prefbet-Sonarol 06 Z/13561/21 U18 PD Olecko (1) 2022-05-08 -- LDK!  OSU  
8. 38.97 3 s1 SADOWSKI Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 05 Z/2867/21 U18 PD Suwałki (M) 2022-05-15 --
9. 41.51 1 s3 LENGIEWICZ Tomasz KS Podlasie Białystok 07 Z/4202/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 V LDK!
10. 41.51 4 s1 GULBIERZ Karol LUKS Hańcza Suwałki 06 Z/13541/21 U18 PD Suwałki (M) 2022-05-15 -- LDK!
400 m M
1. 50.52 3 s1 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 03 Z/4754/18 U20 PD Piaseczno (M) 2022-05-15 III LDK!  OSU   KN B  
2. 51.64 1 s1 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 04 Z/0432/18 U20 PD Białystok (1) 2022-05-13 III  OSU   KN B  
3. 52.34 1 s1 ÆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 Z/4154/18 U20 PD Białystok (1) 2022-05-03 III LDK!
4. 52.96 4 s2 ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 06 Z/10643/21 U18 PD Piaseczno (M) 2022-05-15 IV LDK!  OSU   KN B  
5. 54.67 2 w2 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 06 Z/10367/21 U18 PD Warszawa (1) 2022-05-14 IV
6. 55.14 3 s1 PIĄTKOWSKI Olaf KS Prefbet-Sonarol 06 Z/13561/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 -- LDK!  OSU  
7. 59.62 2 s1 GAJEWSKI Oskar Daniel KS Podlasie Białystok 05 Z/9786/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 --
600 m M
1. 1:29.43 3 s1 PIGIEL Jakub LUKS Hańcza Suwałki 06 Z/13110/21 U18 PD Suwałki (M) 2022-05-15 --
2. 1:32.87 1 s3 TEREBUN Szymon KS Podlasie Białystok 08 Z/1937/22 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 IV
3. 1:33.38 1 s1 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Białystok 06 Z/3025/20 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 -- LDK!
4. 1:38.35 4 s1 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 07 Z/0473/22 U16 PD Suwałki (M) 2022-05-15 V LDK!
5. 1:39.27 5 s1 SUSTOWSKI Szymon LUKS Hańcza Suwałki 09 Z/14437/21 U14 PD Suwałki (M) 2022-05-15 V LDK!
6. 1:40.05 2 s3 KARWOWSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 07 Z/2152/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
7. 1:40.41 3 s3 LACHOWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 08 Z/3869/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
8. 1:41.85 4 s3 ZAWADZKI Kamil UKS Technik Augustów 08 Z/2418/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!  OSU  
9. 1:44.94 4 s1 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik Augustów 08 Z/2420/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 -- LDK!  OSU  
10. 1:46.35 5 s3 WASILEWSKI Stanisław LUKS Hańcza Suwałki 08 Z/3454/22 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 --
800 m M
1. 1:55.46 1 s1 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 04 Z/0432/18 U20 PD Piaseczno (M) 2022-05-15 II  OSU   KN B  
2. 2:02.16 1 s1 WALICKI Adam KS Podlasie Białystok 06 Z/10570/21 U18 PD Olecko (1) 2022-05-08 IV  KN B  
3. 2:09.43 1 s1 ÆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 Z/4154/18 U20 PD Białystok (1) 2022-05-13 -- LDK!
4. 2:10.49 2 s1 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Białystok 06 Z/3025/20 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 -- LDK!
5. 2:11.15 3 s1 KONDRACIUK Andrzej MKS Juvenia Białystok 06 Z/2365/20 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 --
6. 2:13.85 4 s1 BONDARUK Paweł MKS Juvenia Białystok 06 Z/13094/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 --
1000 m M
1. 2:36.68 1 s1 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 04 Z/0432/18 U20 PD Białystok (1) 2022-05-03 --  OSU   KN B  
2. 2:39.41 2 s1 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 05 Z/4893/19 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 -- LDK!  KN B  
3. 2:40.77 3 s1 LISNICHENKO Serhii KS Prefbet-Sonarol 06 Z/2771/22 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 --
4. 2:41.09 4 s1 WALICKI Adam KS Podlasie Białystok 06 Z/10570/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 --  KN B  
5. 2:43.61 5 s1 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok 05 Z/4891/19 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 -- LDK!
6. 2:43.88 6 s1 PIGIEL Jakub LUKS Hańcza Suwałki 06 Z/13110/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 --
7. 2:50.37 7 s1 BONDARUK Paweł MKS Juvenia Białystok 06 Z/13094/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 --
8. 2:57.71 1 s2 TEREBUN Szymon KS Podlasie Białystok 08 Z/1937/22 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 V
9. 3:01.75 8 s1 BIEDRYCKI Mateusz KS Parkiet Hajnówka 06 Z/0820/20 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 --
10. 3:04.38 9 s1 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 05 Z/3880/19 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 -- LDK!
1500 m M
1. 4:14.92 1 s1 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 05 Z/4893/19 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 IV LDK!  KN B  
2. 4:15.39 2 s1 WALICKI Adam KS Podlasie Białystok 06 Z/10570/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 IV  KN B  
3. 4:18.80 3 s1 PIGIEL Jakub LUKS Hańcza Suwałki 06 Z/13110/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 IV
4. 4:22.94 14 s1 LISNICHENKO Serhii KS Prefbet-Sonarol 06 Z/2771/22 U18 PD Piaseczno (M) 2022-05-15 --
5. 4:58.96 4 s1 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 05 Z/3880/19 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 -- LDK!
6. 5:04.27 18 s1 ROSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 88 Z/2557/18 Sen PD Piaseczno (M) 2022-05-15 --
7. 5:26.44 3 w2 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 06 Z/10367/21 U18 PD Warszawa (1) 2022-05-15 --
3000 m M
1. 9:11.61 1 s1 LISNICHENKO Serhii KS Prefbet-Sonarol 06 Z/2771/22 U18 PD Olecko (1) 2022-05-08 III
10000 m M
1. 30:04.84 10 s1 DĄBROWSKI Przemysław KS Prefbet-Sonarol 89 Z/2532/11 Sen PD Miêdzyrzecz (M) 2022-04-23 I
2. 31:26.05 4 s2 ŠWIERDZEWSKI Damian KS Prefbet-Sonarol 93 Z/0247/11 Sen PD Miêdzyrzecz (M) 2022-04-23 II
3. 31:51.43 7 s2 NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol 92 Z/4502/11 Sen PD Miêdzyrzecz (M) 2022-04-23 II
4. 35:23.53 15 s3 MATEUSIAK Radosław KS Prefbet-Sonarol 98 Z/0342/14 Sen PD Miêdzyrzecz (M) 2022-04-23 --
10 km M
1. 39:36 378  ROSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 88 Z/2557/18 Sen PD Poznań (M) 2022-03-13 --
Maraton M
1. 2:19:56 ŠWIERDZEWSKI Damian KS Prefbet-Sonarol 93 Z/0247/11 Sen PD Dêbno (M) 2022-04-10 I
2. 4:01:47 28  DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50 Z/5141/11 Masters PD Dêbno (M) 2022-04-10 --
110 m pł MŁ M
1. 16.65 2 s1 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Białystok 07 Z/0478/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -0.2 III LDK!
2. 19.26 3 s1 BARSZCZEWSKI Maksymilian LUKS Hańcza Suwałki 08 Z/14585/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -0.2 --
110 m pł J MŁ M
1. 15.67 2 w1 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 06 Z/10367/21 U18 PD Warszawa (1) 2022-05-15 +0.6 III
110 m pł M (99.1) M
1. 14.59 1 s1 MIEZIANKO Paweł UKS Czwórka Białystok 03 Z/1650/20 U20 PD Suwałki (M) 2022-05-15 +0.9 II  KN B  
2. 15.59 2 s1 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 04 Z/4283/18 U20 PD Białystok (1) 2022-05-13 -1.1 II LDK!
110 m pł M
1. 13.40 1 s1 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Z/3159/11 Sen PD Suwałki (M) 2022-05-15 +0.9 MM  KN   SKN  
2. 15.17 1 s1 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 00 Z/1535/15 U23 PD Białystok (1) 2022-05-13 -1.1 II
3. 16.36 2 s1 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 00 Z/1518/15 U23 PD Białystok (1) 2022-05-13 -1.1 III
4. 16.69 4 s1 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 Z/2032/15 U23 PD Suwałki (M) 2022-05-15 +0.9 III
300 m pł M
1. 45.44 1 s1 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 07 Z/4279/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 V LDK!
2. 45.67 2 s1 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Białystok 07 Z/0478/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 V LDK!
3. 48.94 3 s1 ZIEŃCINA Oskar UKS Technik Augustów 07 Z/0209/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!  OSU  
4. 50.15 4 s1 ŁOBODA Michał UKS Technik Augustów 08 Z/2415/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!  OSU  
400 m pł J MŁ M
1. 66.39 1 s1 ŻUKOWSKI Sebastian MKS Juvenia Białystok 06 Z/12537/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 --
400 m pł M
1. 59.93 1 s1 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 04 Z/0452/19 U20 PD Białystok (1) 2022-05-13 IV LDK!
DQ KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 04 Z/4569/18 U20 PD Białystok (1) 2022-05-13 --  KN B  
1000 m prz M
1. 3:38.57 1 s1 PLEBAN Bartłomiej LŁKS Prefbet Šniadowo Łomża 08 Z/0594/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
DNF SZCZUBEŁEK Adrian LŁKS Prefbet Šniadowo Łomża 09 Z/11800/21 U14 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
2000 m prz J MŁ M
1. 6:40.57 1 s1 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok 05 Z/4891/19 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 -- LDK!
2. 7:16.59 2 s1 BIEDRYCKI Mateusz KS Parkiet Hajnówka 06 Z/0820/20 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 --
Wzwyż M
1. 2.14 1 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03 Z/3064/16 U20 PD Białystok (1) 2022-05-13 I LDK!  KNF   SKN  
2. 2.00 2 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 04 Z/1459/19 U20 PD Białystok (1) 2022-05-13 II LDK!  KN B  
3. 2.00 3 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 98 Z/1008/14 Sen PD Białystok (1) 2022-05-13 II
4. 1.75 1 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03 Z/3640/17 U20 PD Białystok (1) 2022-05-03 IV LDK!
5. 1.75 2 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 06 Z/10367/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 IV
6. 1.75 1 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 Z/4006/17 U23 PD Olecko (1) 2022-05-08 --
7. 1.62 1 f2 TROCKI Piotr LUKS Hańcza Suwałki 08 Z/1262/22 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 --
8. 1.60 3 KALINOWSKI Michał LUKS Hańcza Suwałki 06 Z/13201/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 --
9. 1.55 2 f2 ŻUKOWSKI Daniel UKS Czwórka Białystok 08 Z/1709/22 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 --
10. 1.55 3 f2 BIELIŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 07 Z/4273/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 -- LDK!
Tyczka M
1. 2.50 6 w2 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 06 Z/10367/21 U18 PD Warszawa (1) 2022-05-15 --
W dal M
1. 7.54 1 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 Z/0307/14 Sen PD Białystok (1) 2022-05-03 -0.6 I
2. 6.79 3 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 02 Z/2836/16 U23 PD Białystok (1) 2022-05-03 +1.0 III LDK!  KN B  
3. 6.79 4 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 98 Z/1008/14 Sen PD Białystok (1) 2022-05-03 +1.2 III
4. 6.72 2 KONOPKA Dawid KS Podlasie Białystok 04 Z/4947/19 U20 PD Białystok (1) 2022-05-13 -0.9 III  OSU   KN B  
5. 6.29 6 FIEDORCZUK Dominik KS Podlasie Białystok 02 Z/3772/19 U23 PD Białystok (1) 2022-05-03 -1.3 --
6. 6.29 4 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 Z/3265/16 U23 PD Białystok (1) 2022-05-13 -0.8 -- LDK!
7. 6.18 7 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 05 Z/4781/19 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 -0.1 IV
8. 5.92 4 w2 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 06 Z/10367/21 U18 PD Warszawa (1) 2022-05-14 +1.7 IV
9. 5.47 1 PIÊTKA Piotr LKS Narew Kurpiewski Łomża 07 Z/2153/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -0.1 -- LDK!
10. 5.46 2 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Białystok 07 Z/3878/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 +0.2 -- LDK!  OSU  
W dal M z wiatrem
1. 6.89 2 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01 U23 PD Białystok (1) 2022-05-03 +2.3
2. 6.36 2 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U23 PD Olecko (1) 2022-05-08 +2.6
W dal strefa M
1. 4.02 1 PARZYCH Mateusz KS Podlasie Białystok 11 Z/14551/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 0.0 -- LDK!
2. 3.96 2 SIEMION Paweł KS Podlasie Białystok 11 Z/14388/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 0.0 -- LDK!
3. 3.52 3 BIELAWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 11 Z/14298/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 0.0 -- LDK!
4. 3.46 4 KIERSNOWSKI Norbert KS Podlasie Białystok 11 Z/14390/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 0.0 -- LDK!
5. 3.42 5 KRAŠKO Damian KS Podlasie Białystok 11 Z/14291/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 0.0 -- LDK!
6. 3.42 6 KOZIOŁ Błażej KS Podlasie Białystok 11 Z/14556/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 0.0 -- LDK!
7. 2.76 7 BURAKIEWICZ Kacper UKS Technik Augustów 12 Z/3426/22 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 0.0 -- LDK!
8. 2.68 8 ZALESKI-EJGIERD Dominik UKS Technik Augustów 12 Z/3423/22 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 0.0 -- LDK!
Trójskok M
1. 13.73 1 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01 Z/3665/18 U23 PD Białystok (1) 2022-05-13 -0.6 III
2. 12.08 2 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 05 Z/4781/19 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 -2.2 --
Wieloskok M
1. 11.70 1 NIKITIUK Adam KS Podlasie Białystok 07 Z/2754/22 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 +0.1 IV LDK!
2. 11.40 2 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Białystok 07 Z/3878/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 +0.5 IV LDK!  OSU  
3. 10.94 3 BIELIŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 07 Z/4273/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -0.1 -- LDK!
4. 10.61 4 ŁOBODA Michał UKS Technik Augustów 08 Z/2415/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 +0.9 -- LDK!  OSU  
5. 10.44 5 ZIEŃCINA Oskar UKS Technik Augustów 07 Z/0209/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 +0.6 -- LDK!  OSU  
Kula (4) M
1. 8.24 1 TRZASKA Wiktor LKS Narew Kurpiewski Łomża 09 Z/12913/21 U14 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
2. 8.24 2 KULAK Wladysław GOKSiT Suchowola 09 Z/4771/21 U14 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
3. 6.98 3 KORSAK Marcel KS Podlasie Białystok 10 U14 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
4. 6.02 4 KOROLCZUK Krzysztof GOKSiT Suchowola 09 Z/1631/22 U14 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
5. 5.89 5 SOKOŁOWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 10 Z/9832/21 U14 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
Kula (5) M
1. 15.79 2 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 06 Z/2806/20 U18 PD Olecko (1) 2022-05-08 II  KN B  
2. 14.60 1 ZAKRZEWSKI Michał KS Podlasie Białystok 05 Z/0391/20 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 III
3. 12.60 3 KACZYŃSKI Dawid LUKS Atletic Białystok 06 Z/3536/22 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 IV
4. 11.44 3 FASZCZEWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 08 Z/4277/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 V LDK!
5. 11.25 4 STOJAK Cezary KS Podlasie Białystok 06 Z/7960/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 --  KN B  
6. 11.13 5 ŁAWRESZUK Michał KS Podlasie Białystok 06 Z/1699/22 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 --
7. 10.95 6 KRYSIEWICZ Konrad UKS Rotmistrz Ciechanowiec 06 Z/13240/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 --
8. 10.28 2 CHARMUSZKO Patryk KS Podlasie Białystok 08 Z/4775/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
9. 9.98 3 ZAWADZKI Kacper GOKSiT Suchowola 08 Z/0042/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
10. 9.65 5 STARANOWICZ Jakub GOKSiT Suchowola 07 Z/2268/20 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 -- LDK!
Kula (6) M
1. 17.97 1 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 Z/3133/17 U20 PD Olecko (1) 2022-05-08 I LDK!  KNF   SKN  
2. 17.17 3 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 Z/0652/17 U20 PD Olecko (1) 2022-05-08 I LDK!  KNF   SKN   OSU  
3. 13.35 3 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03 Z/2144/19 U20 PD Białystok (1) 2022-05-13 III LDK!
Ppal (80) M
1. 25.50 1 KRAŠKO Damian KS Podlasie Białystok 11 Z/14291/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
2. 23.00 2 KIERSNOWSKI Norbert KS Podlasie Białystok 11 Z/14390/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
3. 22.50 3 KIRJAKA Paweł UKS Technik Augustów 11 Z/3425/22 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
4. 21.00 4 SIEMION Paweł KS Podlasie Białystok 11 Z/14388/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
5. 21.00 5 BIELAWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 11 Z/14298/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
6. 19.00 6 WESOŁOWSKI Michał KS Podlasie Białystok 11 Z/14548/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
7. 19.00 7 JANKOWSKI Marcel KS Podlasie Białystok 11 Z/14546/21 U12 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
Dysk (1) M
1. 41.12 1 FASZCZEWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 08 Z/4277/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 III LDK!
2. 30.31 2 NAGÓRKA Alan UKS Rotmistrz Ciechanowiec 08 Z/1606/22 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 --
3. 29.71 3 KAMIŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 07 Z/4779/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 -- LDK!
4. 28.40 4 STARANOWICZ Jakub GOKSiT Suchowola 07 Z/2268/20 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 -- LDK!
5. 27.84 5 MARCHEL Jakub GOKSiT Suchowola 07 Z/2797/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 -- LDK!
6. 27.62 6 GŁUCHOWSKI Michał KS Podlasie Białystok 07 Z/4287/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 -- LDK!
7. 25.54 7 GRYGOROWICZ Aleksander KS Podlasie Białystok 08 Z/9821/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 -- LDK!
8. 22.87 8 BOCHENKO Patryk GOKSiT Suchowola 07 Z/1633/22 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 -- LDK!
Dysk (1.5) M
1. 51.00 1 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 06 Z/2806/20 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 II  KN B  
2. 40.45 2 STOJAK Cezary KS Podlasie Białystok 06 Z/7960/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 III  KN B  
3. 39.66 3 SZYMANIAK Mateusz UKS Rotmistrz Ciechanowiec 05 Z/3586/20 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 III
4. 35.14 4 KRYSIEWICZ Konrad UKS Rotmistrz Ciechanowiec 06 Z/13240/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 IV
5. 33.20 4 w1 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 06 Z/10367/21 U18 PD Warszawa (1) 2022-05-15 --
6. 33.18 3 CZARNECKI Jakub KS Podlasie Białystok 06 Z/4234/20 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 --
7. 32.22 5 PYRKO Adam KS Podlasie Białystok 06 Z/8074/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 --
8. 30.86 7 KOC Stanisław KS Podlasie Białystok 06 Z/13496/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 --
9. 24.79 7 TRUSZKOWSKI Jan KS Podlasie Białystok 05 Z/2368/22 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 --
10. 23.07 8 DENIZIAK Dominik UKS Rotmistrz Ciechanowiec 06 Z/13239/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-03 --
Dysk (1.75) M
1. 49.95 1 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 Z/3133/17 U20 PD Białystok (1) 2022-05-13 II LDK!  KNF   SKN  
2. 48.12 2 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 Z/0652/17 U20 PD Białystok (1) 2022-05-13 II LDK!  KNF   SKN   OSU  
3. 39.12 1 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03 Z/2144/19 U20 PD Białystok (1) 2022-05-03 III LDK!
Młot (5) M
1. 54.44 1 KACZYŃSKI Dawid LUKS Atletic Białystok 06 Z/3536/22 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 III
2. 50.97 2 KARALUS Norbert LUKS Atletic Białystok 05 Z/8984/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 III
3. 50.86 3 JAWOROWSKI Krystian LUKS Atletic Białystok 05 Z/8983/21 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 III
4. 32.29 4 TRUSZKOWSKI Jan KS Podlasie Białystok 05 Z/2368/22 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 --
Młot (7.26) M
1. 81.43 1 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 89 Z/3138/11 Sen PD Nairobi (KEN) (M) 2022-05-07 MM  KN   SKN  
Oszczep (600) M
1. 46.01 1 WOJNA Aleksander KS Podlasie Białystok 07 Z/4285/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 IV LDK!
2. 35.87 3 STRZYMIŃSKI Michał KS Podlasie Białystok 07 Z/11580/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
3. 34.58 4 ZDANOWICZ Franciszek KS Podlasie Białystok 07 Z/4286/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
4. 33.38 5 KOTOWSKI Kamil LKS Narew Kurpiewski Łomża 07 Z/2149/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
5. 31.69 1 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 07 Z/4279/21 U16 PD Olecko (1) 2022-05-08 -- LDK!
6. 31.59 6 GODLEWSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 07 Z/2150/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
7. 30.27 7 GŁUCHOWSKI Maciej KS Podlasie Białystok 08 Z/4288/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
8. 29.07 8 KAMIŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 07 Z/4779/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-07 -- LDK!
9. 26.77 3 ŠWITECKI Miłosz KS Podlasie Białystok 07 Z/8869/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 -- LDK!
10. 25.72 5 GNIEDZIEJKO Artur GOKSiT Suchowola 08 Z/4749/21 U16 PD Białystok (1) 2022-05-03 -- LDK!
Oszczep (700) M
1. 51.19 1 WOŁYNIEC Dawid KS Prefbet-Sonarol 05 Z/5007/19 U18 PD Olecko (1) 2022-05-08 III LDK!  OSU   KN B  
2. 46.43 2 KOSSAKOWSKI Oskar UKS Liceum sportowe Łomża 05 Z/3881/19 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 IV
3. 43.42 3 KOWNIEROWICZ Paweł KS Podlasie Białystok 05 Z/3744/22 U18 PD Białystok (1) 2022-05-13 --
4. 36.18 4 w1 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 06 Z/10367/21 U18 PD Warszawa (1) 2022-05-15 --
Oszczep (800) M
1. 74.94 1 LEBIODA Piotr LUKS Hańcza Suwałki 92 Z/1328/14 Sen PD Suwałki (M) 2022-05-15 M
2. 59.18 11 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00 Z/2049/16 U23 PD Leiria (POR) (M) 2022-03-13 II  KNF   KN   SKN  
3. 51.46 1 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 02 Z/2719/16 U23 PD Białystok (1) 2022-05-03 III  KN B  
4. 51.29 1 SKURCZYŃSKI Kamil UKS Czwórka Białystok 03 Z/11761/21 U20 PD Białystok (1) 2022-05-13 III
5. 49.64 2 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04 Z/1232/18 U20 PD Białystok (1) 2022-05-13 III LDK!  KN B  
6. 47.50 3 JAROMA Michał KS Podlasie Białystok 03 Z/2536/17 U20 PD Białystok (1) 2022-05-13 III LDK!
7. 45.81 3 KUSZNIER Adrian KS Podlasie Białystok 03 Z/1532/20 U20 PD Białystok (1) 2022-05-03 IV
10-bój J MŁ M
1. 5075 5 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 06 Z/10367/21 U18 PD Warszawa (1) 2022-05-15 IV
  12.01(+1.5)-5.92(+1.7)- 9.05-1.61-54.67-15.67(+0.6)-33.20-2.50-36.18-5:26.44
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaŒnikiem na ikonê pokaże zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 23.225346088409 sekund