100 m K Minimum.: 11.85
1. 11.59 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 2000-09-21 Z/4569/15 2019 U20 SL Chorzów (M) 2019-06-16 +0.5 M
2. 11.60 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 2001-04-20 ...Z/3958/15 2019 U20 MZ Warszawa (1) 2019-05-25 +0.7 M
3. 11.83 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2000-04-24 Z/2957/15 2019 U20 WN Racibórz (M) 2019-07-03 +1.2 M
4. 11.84 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001-05-09 Z/3464/15 2019 U20 SL Ruda Śląska (1) 2019-05-18 +0.3 M
200 m K Minimum.: 24.15
1. 24.11 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001-10-25 Z/5030/15 2019 U20 KP Racibórz (M) 2019-07-05 +0.2 I
400 m K Minimum.: 54.50
1. 54.01 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001-09-15 Z/1746/16 2019 U20 MA Racibórz (M) 2019-07-04 M
2. 54.46 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001-10-25 Z/5030/15 2019 U20 KP Racibórz (M) 2019-07-04 M
3. 54.48 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000-07-10 Z/1473/15 2019 U20 WP Chorzów (M) 2019-06-16 M
800 m K Minimum.: 2:07.00
1. 2:06.16 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 2000-08-08 Z/2389/15 2019 U20 SL Piaseczno (M) 2019-05-31 I
2. 2:06.38 STÓJ Alicja SKLA Sopot 2001-03-23 Z/1548/15 2019 U20 PM Piaseczno (M) 2019-05-31 I
3. 2:06.85 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 2001-06-20 Z/1766/15 2019 U20 MZ Piaseczno (M) 2019-05-31 I
1500 m K Minimum.: 4:24.50
1. 4:15.60 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001-09-03 Z/2008/15 2019 U20 KP Chorzów (M) 2019-06-16 M
2. 4:17.07 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001-12-20 Z/1567/15 2019 U20 ZP Chorzów (M) 2019-06-16 M
3000 m K Minimum.: 9:40.00
1. 9:32.15 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 2001-12-25 Z/0385/16 2019 U20 MZ Racibórz (M) 2019-07-03 I
2. 9:34.05 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001-09-03 Z/2008/15 2019 U20 KP Białogard (1) 2019-06-22 I
3. 9:37.46 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 2001-08-08 Z/2119/15 2019 U20 PM Gdańsk (M) 2019-06-08 I
4. 9:38.38 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002-02-14 Z/0096/17 2019 U18 PM Gdańsk (M) 2019-06-08 I
5000 m K Minimum.: 16:45.00
100 m pł K Minimum.: 13.90
1. 13.36 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 2001-04-20 ...Z/3958/15 2019 U20 MZ Gliwice (M) 2019-06-02 +1.0 M
2. 13.78 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001-11-02 Z/0596/16... 2019 U20 PD Zamość (M) 2019-06-01 +1.8 I
400 m pł K K Minimum.: 59.50
3000 m prz K Minimum.: 10:30.00
1. 10:20.02 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice 2000-01-20 Z/2776/15 2019 U20 SL Wrocław (M) 2019-05-29 I
4x100 m K Minimum.: 45.50
4x400 m K Minimum.: 3:38.00
Wzwyż K Minimum.: 1.80
1. 1.80 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001-11-14 Z/2337/16 2019 U20 PK Racibórz (M) 2019-07-04 I
Tyczka K Minimum.: 4.10
1. 4.26 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 2001-05-30 Z/3600/15 2019 U20 DS Sopot (M) 2019-06-08 M
2. 4.16 WEJMAN Karolina KL Gdynia 2001-08-13 Z/5427/15 2019 U20 PM Sopot (M) 2019-06-08 M
W dal K Minimum.: 6.12
Trójskok K Minimum.: 12.80
Kula (4) K Minimum.: 15.00
1. 15.23 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 2000-12-22 Z/3814/15 2019 U20 LD Goleniów (M) 2019-06-26 I
Dysk (1) K Minimum.: 50.00
Młot (4) K Minimum.: 58.50
1. 61.20 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 2000-12-22 Z/3814/15 2019 U20 LD Toruń (1) 2019-06-22 I
Oszczep (600) K Minimum.: 51.00
7-bój K Minimum.: 5300
Chód 10 km K Minimum.: 48:00.00
* Oznaczenie pola za numerem licencji: | CZERWONE - brak ważnej licencji | ŻÓŁTE - w momencie uzyskania wskaźnika brak aktualnej licencji PZLA |

© by Pilar 2007-2018         Generowanie strony - 64.631273984909 sekund