100 m K Minimum.: 11.75
1. 11.18 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 1997-07-26 Z/1069/13 2019 U23 SL Chorzów (M) 2019-06-16 +0.5 MM
2. 11.58 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 1999-01-13 Z/0634/15 2019 U23 MZ Warszawa (1) 2019-05-25 +0.8 M
3. 11.67 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 1998-06-08 Z/1209/14... 2019 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 +1.9 M
4. 11.69 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 1999-08-28 Z/0635/15 2019 U23 MZ Piaseczno (M) 2019-05-31 +0.7 M
200 m K Minimum.: 23.80
1. 23.53 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 1999-01-13 Z/0634/15 2019 U23 MZ Lublin (M) 2019-06-30 +1.5 M
2. 23.66 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 1998-06-08 Z/1209/14... 2019 U23 PD Lublin (M) 2019-06-30 +1.5 M
400 m K Minimum.: 53.80
1. 52.70 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998-01-17 Z/1152/14... 2019 U23 DS Bydgoszcz (M) 2019-06-12 M
800 m K Minimum.: 2:04.50
1. 2:03.21 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 1997-10-01 Z/0800/13... 2019 U23 MZ Sopot (M) 2019-06-23 M
1500 m K Minimum.: 4:18.00
1. 4:14.62 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999-08-29 Z/0543/15... 2019 U23 SL Chorzów (M) 2019-06-16 M
5000 m K Minimum.: 16:30.00
1. 16:20.61 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997-06-19 Z/0102/13...... 2019 U23 SL Szczecinek (M) 2019-05-18 I
10000 m K Minimum.: 34:50.00
100 m pł K Minimum.: 13.65
1. 12.87 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998-03-15 Z/0137/14... 2019 U23 MA Jyväskylä (FIN) (M) 2019-06-19 +0.8 MM
2. 13.21 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999-05-15 Z/0536/15 2019 U23 LD Lublin (M) 2019-06-29 +1.5 M *
3. 13.43 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 1999-03-05 Z/4019/15 2019 U23 MZ Warszawa (1) 2019-06-23 +0.9 M
4. 13.46 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999-07-15 Z/0397/15... 2019 U23 KP Lublin (M) 2019-06-29 +1.5 M
400 m pł K K Minimum.: 58.50
1. 57.67 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 1999-08-28 Z/0635/15 2019 U23 MZ Gliwice (M) 2019-06-02 M
3000 m prz K Minimum.: 10:20.00
1. 10:05.64 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 1997-03-26 Z/0479/13... 2019 U23 SL Wrocław (M) 2019-05-29 M
4x100 m K Minimum.: 44.60
4x400 m K Minimum.: 3:35.00
Wzwyż K Minimum.: 1.82
1. 1.84 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15... 2019 U23 KP Lublin (M) 2019-06-29 M
2. 1.82 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998-05-14 Z/0014/14... 2019 U23 PM Gliwice (M) 2019-06-02 M
Tyczka K Minimum.: 4.15
1. 4.16 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998-08-31 Z/0173/14... 2019 U23 PM Sopot (M) 2019-06-08 M
W dal K Minimum.: 6.20
Trójskok K Minimum.: 13.20
1. 13.46 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998-06-14 Z/0907/14... 2019 U23 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-06-16 +0.6 M
2. 13.44 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 1998-09-04 Z/1069/14... 2019 U23 MA Lublin (M) 2019-06-29 +1.8 M
Kula (4) K Minimum.: 15.50
1. 16.17 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa 1998-12-02 Z/0073/14 2019 U23 MZ Lublin (M) 2019-06-29 M
Dysk (1) K Minimum.: 52.50
1. 54.22 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998-10-20 Z/0093/14 2019 U23 PM Lublin (M) 2019-06-30 I
Młot (4) K Minimum.: 62.00
1. 66.24 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997-10-02 Z/1398/13......... 2019 U23 LU Warszawa (1) 2019-05-18 M
2. 62.63 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 1999-06-01 Z/3149/15 2019 U23 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 I
Oszczep (600) K Minimum.: 53.00
1. 53.52 REGIN Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 1997-08-28 Z/0852/13... 2019 U23 WN Lublin (M) 2019-06-29 M
7-bój K Minimum.: 5500
1. 6171 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15... 2019 U23 KP Kraków (M) 2019-06-09 MM
Chód 20 km K Minimum.: 1:39:00
1. 1:35:00 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997-06-30 Z/1414/13 2019 U23 MZ Zaniemyśl (M) 2019-04-13 MM
* Oznaczenie pola za numerem licencji: | CZERWONE - brak ważnej licencji | ŻÓŁTE - w momencie uzyskania wskaźnika brak aktualnej licencji PZLA |

© by Pilar 2007-2018         Generowanie strony - 73.204381942749 sekund