100 m K Minimum.: 11.24
1. 11.15 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 1997-07-26 Z/1069/13 2019 U23 SL Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 +0.6 MM
200 m K Minimum.: 23.02
400 m K Minimum.: 51.80
1. 50.85 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 1992-12-03 Z/2913/11 2019 Sen SL Chorzów (M) 2019-06-16 MM
2. 51.12 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989-04-11 Z/3124/11 2019 Sen KP Chorzów (M) 2019-06-16 MM
3. 51.51 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990-06-26 Z/2684/11 2019 Sen PM Radom (M) 2019-08-24 MM
800 m K Minimum.: 2:00.60
1500 m K Minimum.: 4:06.50
1. 4:04.06 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 1995-08-30 Z/3838/11 2019 Sen LU London (GBR) (M) 2019-07-20 MM
5000 m K Minimum.: 15:22.00
10000 m K Minimum.: 31:50.00
Maraton K Minimum.: 2:31:00
1. 2:27:43 NADOLSKA Karolina KU AZS UAM Poznań 1981-09-06 Z/1645/11 2019 Masters WP Hannover (GER) (M) 2019-04-07 MM *
100 m pł K Minimum.: 12.98
1. 12.75 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 1993-01-15 Z/4343/11... 2019 Sen LU Chorzów (M) 2019-06-16 +0.3 MM
2. 12.82 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998-03-15 Z/0137/14... 2019 U23 MA Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 +1.8 MM
400 m pł K K Minimum.: 56.00
1. 55.55 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 1990-05-02 Z/3750/11 2019 Sen DS Radom (M) 2019-08-24 MM
3000 m prz K Minimum.: 9:40.00
1. 9:36.09 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań 1994-11-02 Z/4540/11 2019 Sen WP Joensuu (FIN) (M) 2019-07-24 MM *
Wzwyż K Minimum.: 1.94
1. 1.94 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 1986-03-22 Z/0793/11 2019 Sen PD Lausanne (SUI) (M) 2019-07-05 MM
Tyczka K Minimum.: 4.56
W dal K Minimum.: 6.72
Trójskok K Minimum.: 14.20
Kula (4) K Minimum.: 18.00
1. 18.65 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 1991-05-14 Z/4665/11... 2019 Sen LU Warszawa (M) 2019-07-28 MM
2. 18.34 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996-05-02 Z/1449/12 2019 Sen PD Gliwice (M) 2019-06-02 MM
Dysk (1) K Minimum.: 61.20
1. 62.36 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995-04-16 ...Z/4129/11... 2019 Sen LU Gliwice (M) 2019-06-02 MM
Młot (4) K Minimum.: 71.00
1. 75.61 WŁODARCZYK Anita AZS-AWF Katowice 1985-08-08 Z/0183/11 2019 Sen SL Turku (FIN) (M) 2019-06-11 MM
2. 74.71 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań 1989-03-04 Z/2822/11 2019 Sen WP Turku (FIN) (M) 2019-06-11 MM
3. 73.95 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin 1994-11-16 Z/4597/11... 2019 Sen LU Radom (M) 2019-08-24 MM
Oszczep (600) K Minimum.: 61.50
1. 63.39 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 1996-03-09 Z/1412/12 2019 Sen PD Bydgoszcz (M) 2019-08-10 MM
7-bój K Minimum.: 6300
Chód 20 km K Minimum.: 1:32:00
Chód 50 km K Minimum.: 4:30:00
* Oznaczenie pola za numerem licencji: | CZERWONE - brak ważnej licencji | ŻÓŁTE - w momencie uzyskania wskaźnika brak aktualnej licencji PZLA |

© by Pilar 2007-2018         Generowanie strony - 27.437361001968 sekund