Wzwyż K
1. 1.80 1 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01-11-14 Z/2337/16 U20 PK Racibórz (M) 2019-07-04 I  KNF   SKN  
2. 1.75 1 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00-10-26 Z/3983/15 U20 MZ Łęczyca (1) 2019-05-11 I  KNF   SKN  
3. 1.72 2 SZCZUKO Urszula MKS Kusy Szczecin 01-02-03 Z/6560/15 U20 ZP Opole (M) 2019-06-22 I LDK!  ZKN   SKN  
4. 1.70 1 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00-02-23 Z/4145/15 U20 ZP Świnoujście (1) 2019-05-18 I  ZKN  
5. 1.70 2 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01-02-18 Z/3990/15 U20 MZ Warszawa (1) 2019-06-02 I  KNF   SKN  
6. 1.68 0 w CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00-11-14 Z/0222/16 U20 MZ Ribeira Brava (POR) (M) 2019-07-06 II  KNF   SKN  
7. 1.65 1 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-12-12 Z/0069/15 U20 KP Toruń (1) 2019-05-18 II LDK!  ZKN   SKN  
8. 1.65 3 w2 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01-03-22 Z/5797/15 U20 WN Kraków (M) 2019-06-08 II  ZKN  
9. 1.65 1 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01-11-29 Z/4046/18 U20 LD Łódź (1) 2019-06-22 II
10. 1.65 5 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01-01-04 Z/1122/15 U20 DS Racibórz (M) 2019-07-04 II  ZKN  
11. 1.65 5 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01-03-28 Z/2728/15 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-04 II
12. 1.64 2 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01-02-13 Z/1998/15 U20 KP Toruń (1) 2019-06-22 II LDK!
13. 1.63 6 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-11-04 Z/2872/15 U20 OP Opole (M) 2019-06-22 II  ZKN   SKN  
14. 1.62 2 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01-05-22 Z/2478/18 U20 LB Żary (1) 2019-05-18 II
15. 1.62 1 e1 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-04-01 Z/6142/15 U20 KP Racibórz (M) 2019-07-03 II
16. 1.61 1 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00-01-28 Z/2226/16 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 III  ZKN  
17. 1.60 2 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01-05-13 Z/1623/16 U20 DS Zgorzelec (1) 2019-06-08 III
18. 1.59 4 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01-03-19 Z/2701/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 III LDK!  ZKN  
19. 1.59 3 w2 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00-05-16 Z/6248/15 U20 MZ Warszawa (M) 2019-05-18 III
20. 1.59 4 w2 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01-02-18 Z/3214/16 U20 SL Warszawa (M) 2019-05-18 III LDK!  ZKN  
21. 1.55 2 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 01-01-08 Z/5284/15 U20 WP Poznań (1) 2019-04-28 III
22. 1.55 8 MYKOWSKA Maja LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01-12-26 Z/3875/19 U20 PM Słupsk (1) 2019-05-11 III
23. 1.55 1 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec Św. 01-09-14 Z/3230/17 U20 SK Kielce (1) 2019-05-18 III LDK!
24. 1.54 1 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01-06-17 Z/1291/15 U20 ZP Złocieniec (1) 2019-06-01 IV  ZKN   SKN  
25. 1.54 4 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01-11-02 Z/3200/17 U20 PM Sopot (1) 2019-08-28 IV  ZKN  
26. 1.53 6 w2 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01-08-03 Z/3135/15 U20 DS Kraków (M) 2019-06-08 IV LDK!  ZKN  
27. 1.53 7 w2 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01-01-03 Z/3097/15 U20 WP Kraków (M) 2019-06-08 IV  ZKN  
28. 1.52 2 w1 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01-01-12 Z/6388/15 U20 ZP Wrocław (1) 2019-05-11 IV
29. 1.50 9 BURNICKA Weronika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01-05-20 Z/0480/18 U20 PM Słupsk (1) 2019-05-11 IV
30. 1.50 0 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01-03-12 Z/2803/15 U20 DS Wrocław (1) 2019-05-21 IV  ZKN   SKN  
31. 1.50 9 w2 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-09-12 Z/2655/15 U20 OP Kraków (M) 2019-06-08 IV  ZKN  
32. 1.50 2 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00-10-01 Z/5071/15 U20 LB Szczecinek (M) 2019-06-14 IV
33. 1.50 5 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01-07-16 Z/1131/17 U20 MZ Warszawa (1) 2019-09-08 IV  ZKN  
34. 1.47 11 w2 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01-08-01 Z/2865/17 U20 PD Kraków (M) 2019-06-08 IV
35. 1.45 12 CZAJA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 01-10-03 Z/2227/17 U20 PM Słupsk (1) 2019-05-11 IV
36. 1.45 3 GOS Patrycja RLTL ZTE Radom 00-03-20 Z/4755/18 U20 MZ Lublin (1) 2019-05-18 IV
37. 1.45 6 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01-09-08 Z/1805/16 U20 KP Toruń (1) 2019-06-22 IV
38. 1.44 12 w2 BUDNER Marta MKLA Łęczyca 01-05-17 Z/4844/15 U20 LD Kraków (M) 2019-06-08 --
39. 1.43 2 SMOLIŃSKA Julia MLKL Płock 01-09-04 Z/1760/18 U20 MZ Płock (1) 2019-09-15 --
40. 1.41 5 w2 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00-09-29 Z/3923/15 U20 MZ Warszawa (M) 2019-05-18 --
41. 1.41 12 JANIK Michalina WLKS Wrocław (UKS Olimpijczyk 46 WrocławWLKS Wrocław) 00-10-14 Z/0578/17 U20 DS Wrocław (1) 2019-06-01 --
42. 1.41 14 w2 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00-01-14 Z/1230/15 U20 WP Kraków (M) 2019-06-08 --
43. 1.40 7 w1 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01-01-22 Z/1910/15 U20 LB Wrocław (1) 2019-05-11 -- LDK!
44. 1.40 2 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00-03-27 Z/2433/15 U20 MZ Warszawa (1) 2019-05-12 --  ZKN  
45. 1.40 2 f2 BIEDA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 01-02-19 Z/1900/17 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 --
46. 1.38 15 w2 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00-06-02 U20 DS Kraków (M) 2019-06-08 --
47. 1.35 3 BRYŁA Natalia niest. Wrocław 01-01-01 U20 DS Wrocław (1) 2019-05-21 --
48. 1.35 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01-03-13 Z/3386/16 U20 LB Słubice (1) 2019-05-23 --
49. 1.35 5 CYMBOR Patrycja LUKS Eurocentr Suchowola 00-03-24 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
50. 1.34 10 w1 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 01-03-20 Z/2450/17 U20 WP Wrocław (1) 2019-05-11 --
51. 1.32 7 w2 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00-03-10 Z/0772/15 U20 MZ Warszawa (M) 2019-05-18 --
52. 1.30 KSIĄŻEK Olimpia ZLKL Zielona Góra 01-05-11 U20 LB Słubice (1) 2019-05-23 --
53. 1.30 5 ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01-01-12 Z/5436/15 U20 PM Słupsk (1) 2019-09-15 -- LDK!
54. 1.30 3 f2 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00-12-12 Z/5145/15 U20 PK Stalowa Wola (1) 2019-09-28 --
55. 1.25 3 f2 DUTKA Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01-07-02 Z/0415/17 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 --
56. 1.25 4 f2 CZUBEK Anna KS Komunalni Sanok 00-06-15 U20 PK Stalowa Wola (1) 2019-09-28 --
57. 1.20 23 e1 MAK Yelena niest. Wrocław 00-04-18 U20 DS Łódź (M) 2019-05-24 --
58. 1.15 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 01-10-10 Z/3025/16 U20 LB Słubice (1) 2019-05-23 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 10.420553922653 sekund