Trójskok K
1. 12.36 1 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00-03-09 Z/3010/15 U20 WN Racibórz (M) 2019-07-05 -0.3 I  ZKN   KNF   SKN  
2. 12.28 2 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00-11-07 Z/4142/15 U20 ZP Racibórz (M) 2019-07-05 -0.4 I  KNF   SKN  
3. 12.24 1 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01-09-30 Z/4423/15 U20 PK Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +1.5 I  KNF   SKN  
4. 12.22 6 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00-08-10 Z/2394/15 U20 SL Radom (M) 2019-08-23 +1.4 I  KNF   SKN  
5. 11.98 4 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01-01-04 Z/1122/15 U20 DS Racibórz (M) 2019-07-05 -0.6 II  ZKN  
6. 11.69 6 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00-06-29 Z/1942/15 U20 KP Racibórz (M) 2019-07-05 +0.7 II  ZKN  
7. 11.68 1 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01-10-21 Z/3706/15 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-05-25 +0.9 II  ZKN   SKN  
8. 11.67 2 e2 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00-09-15 Z/0775/15 U20 MZ Racibórz (M) 2019-07-04 +1.4 II  KNF   SKN  
9. 11.66 7 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01-09-20 Z/0912/15 U20 MA Racibórz (M) 2019-07-05 -1.0 II  ZKN  
10. 11.64 1 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01-06-18 Z/0632/15 U20 LB Słubice (1) 2019-05-25 +0.4 II  KNF   SKN  
11. 11.63 8 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01-01-27 Z/5260/15 U20 ZP Racibórz (M) 2019-07-05 -1.7 II LDK!  ZKN  
12. 11.57 1 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00-12-11 Z/1993/15 U20 KP Toruń (1) 2019-06-22 +0.8 II LDK!  ZKN  
13. 11.55 1 f2 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00-10-12 Z/4626/15 U20 WP Piła (1) 2019-05-25 +1.6 II  ZKN  
14. 11.43 3 e1 WIŚNIEWSKA Katarzyna ULKS MOSiR Sieradz 00-10-11 Z/1958/17 U20 LD Racibórz (M) 2019-07-04 -0.6 III
15. 11.38 1 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01-04-19 Z/0098/15 U20 LD Warszawa (1) 2019-06-16 +1.2 III LDK!
16. 11.28 5 e1 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01-08-01 Z/1601/15 U20 DS Racibórz (M) 2019-07-04 -1.6 III  ZKN  
17. 11.19 3 f2 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00-03-17 Z/5600/15 U20 PM Zamość (M) 2019-06-02 -0.5 III
18. 11.17 8 e2 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01-05-20 Z/2387/15 U20 SL Racibórz (M) 2019-07-04 +1.6 III  ZKN  
19. 11.00 2 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01-06-12 Z/3414/15 U20 MA Kraków (1) 2019-05-25 +0.2 III
20. 10.84 4 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01-06-06 Z/2381/15 U20 SL Ruda Śląska (1) 2019-06-15 -0.1 III
21. 10.76 2 f3 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01-11-29 Z/4046/18 U20 LD Kraków (1) 2019-05-25 +0.6 III
22. 10.59 1 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 00-09-04 Z/5468/15 U20 PM Słupsk (1) 2019-05-11 +0.5 IV
23. 10.57 1 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00-10-01 Z/5071/15 U20 LB Szczecinek (M) 2019-06-14 +0.2 IV
24. 10.51 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01-11-06 Z/3308/15 U20 DS Opole (1) 2019-05-18 +1.8 IV
25. 10.50 4 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01-09-21 Z/1498/15 U20 WP Jelenia Góra (1) 2019-05-25 +1.1 IV
26. 10.48 9 e1 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów (LKS Orkan OstrzeszówUMLKS START Wieruszów) 01-06-27 Z/1034/15 U20 WP Racibórz (M) 2019-07-04 +0.3 IV
27. 10.33 7 f2 MAŁECKA Katarzyna ULKS MOSiR Sieradz 00-07-16 Z/1959/17 U20 LD Zamość (M) 2019-06-02 -0.3 IV
28. 10.32 3 KAZIMIERSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00-12-20 Z/5076/15 U20 WP Sieradz (1) 2019-05-05 -0.6 IV LDK!
29. 10.31 2 SZCZUKO Urszula MKS Kusy Szczecin 01-02-03 Z/6560/15 U20 ZP Szczecin (1) 2019-05-25 +0.8 IV LDK!  ZKN   SKN  
30. 10.30 2 f2 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 00-07-17 Z/0792/15 U20 WP Piła (1) 2019-05-25 -0.1 IV
31. 9.63 4 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 01-01-08 Z/5284/15 U20 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 +2.0 --
NM TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01-11-11 Z/3816/15 U20 LD Łódź (1) 2019-05-19 0.0 --
NM STRZAŁKA Julia WKS Śląsk Wrocław 01-03-29 U20 DS Zgorzelec (1) 2019-06-08 0.0 --
NM SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00-05-31 Z/5585/15 U20 LB Białogard (1) 2019-06-22 0.0 --  ZKN  
Trójskok K z wiatrem
1. 12.44 1 e1 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00-03-09 U20 WN Racibórz (M) 2019-07-04 +4.6
2. 12.26 2 e1 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00-08-10 U20 SL Racibórz (M) 2019-07-04 +2.3
3. 10.56 2 f2 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01-11-06 U20 DS Opole (1) 2019-05-18 +3.0
4. 8.50 3 f2 PAŁOSZ Klaudia MMKS Kędzierzyn Koźle 01-02-23 U20 OP Opole (1) 2019-05-18 +3.9
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 5.2877721786499 sekund