Wzwyż K
1. 1.79 1 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01-11-14 Z/2337/16 U20 PK Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 1.79 3 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00-10-26 Z/3983/15 U20 MZ Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
3. 1.70 3 f2 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00-02-23 Z/4145/15 U20 ZP Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
4. 1.68 4 f2 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01-01-04 Z/1122/15 U20 DS Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
5. 1.66 0 w CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00-11-14 Z/0222/16 U20 MZ Cardiff (GBR) (M) 2019-01-26  KNF   SKN  
6. 1.66 0 w SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01-02-18 Z/3990/15 U20 MZ Cardiff (GBR) (M) 2019-01-26  KNF   SKN  
7. 1.65 2 SZCZUKO Urszula MKS Kusy Szczecin 01-02-03 Z/6560/15 U20 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!  ZKN   SKN  
8. 1.65 3 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-12-12 Z/0069/15 U20 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!  ZKN   SKN  
9. 1.65 3 w2 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-11-04 Z/2872/15 U20 OP Toruń (M) 2019-02-08  ZKN   SKN  
10. 1.63 1 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00-05-16 Z/6248/15 U20 MZ Łódź (1) 2019-02-02
11. 1.62 4 w2 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01-03-22 Z/5797/15 U20 WN Toruń (M) 2019-02-08  ZKN  
12. 1.62 7 f2 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-04-01 Z/6142/15 U20 KP Toruń (M) 2019-02-10
13. 1.60 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00-01-28 Z/2226/16 U20 LU Lublin (2) 2019-01-19  ZKN  
14. 1.60 0 w BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01-06-17 Z/1291/15 U20 ZP Cardiff (GBR) (M) 2019-01-26  ZKN   SKN  
15. 1.56 6 w2 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01-02-18 Z/3214/16 U20 SL Toruń (M) 2019-02-08 LDK!  ZKN  
16. 1.55 14 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01-02-13 Z/1998/15 U20 KP Toruń (1) 2019-01-13 LDK!
17. 1.55 3 ŻUKOWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 01-10-27 Z/5268/15 U20 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!
18. 1.55 6 GOS Patrycja RLTL ZTE Radom 00-03-20 Z/4755/18 U20 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
19. 1.55 10 f2 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01-03-19 Z/2701/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
20. 1.53 7 w2 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01-08-03 Z/3135/15 U20 DS Toruń (M) 2019-02-08 LDK!  ZKN  
21. 1.50 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01-05-22 Z/2478/18 U20 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
22. 1.50 2 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01-11-11 Z/3816/15 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-12
23. 1.50 4 f3 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01-08-01 Z/2865/17 U20 PD Warszawa (1) 2019-01-12
24. 1.50 8 w2 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01-03-12 Z/2803/15 U20 DS Toruń (M) 2019-02-08  ZKN   SKN  
25. 1.45 12 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00-02-27 Z/6396/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05
26. 1.45 19 CZAJA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 01-10-03 Z/2227/17 U20 PM Toruń (1) 2019-01-13
27. 1.40 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01-03-13 Z/3386/16 U20 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
28. 1.40 8 BUDNER Marta MKLA Łęczyca 01-05-17 Z/4844/15 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-05
29. 1.40 10 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00-03-27 Z/2433/15 U20 MZ Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN  
30. 1.35 12  ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 01-03-20 Z/2450/17 U20 WP Zielona Góra (2) 2018-12-28
31. 1.35 6 f3 SMOLIŃSKA Julia MLKL Płock 01-09-04 Z/1760/18 U20 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
32. 1.35 3 f2 BIEDA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 01-02-19 Z/1900/17 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
33. 1.25 PRZYWARTA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01-01-01 U20 LB Zielona Góra (2) 2019-02-01
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 4.680958032608 sekund