600 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:26.24 | 5 s1 | STASZEK Igor | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/5496/19 | U16 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 1:27.04 | 1 s5 | MADUZIA Piotr | LMKS Żak Pyrzyce | 2009 | Z/5220/21 | U16 | ZP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 1:27.42 | 1 s2 | SAŁAPSKI Patryk | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2009 | Z/4117/20 | U16 | MZ | Łódź (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 1:28.31 | 1 s4 | OPALCZYK Bartosz | UKS Lisy Zgierz | 2010 | Z/1910/19 | U16 | LD | Spała (1) | 2024-01-21 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 1:29.03 | 3 s1 | OSAJDA Michał | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/1263/21 | U16 | DS | Wrocław (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 1:29.04 | 1 s6 | GRZYMSKI Franciszek | UKS Skoczek Władysławów | 2009 | Z/0290/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 1:29.31 | 1 s5 | BANIAK Miłosz | WMLKS Pomorze Stargard | 2009 | Z/5328/19 | U16 | ZP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 1:29.84 | 1 s2 | HAPEK Wiktor | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2009 | Z/3215/23 | U16 | OP | Wrocław (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 1:30.33 | 1 s6 | KŁOPOTEK Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | Z/1095/23 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 1:30.46 | 7 s1 | LAJKS Michał | WKS Śląsk Wrocław | 2009 | Z/7429/23 | U16 | DS | Wrocław (1) | 2024-01-28 | |||||||||||||||||||
11. | 1:30.56 | 1 s3 | DUKIEL Łukasz | WLKS Wrocław | 2009 | Z/6447/22 | U16 | DS | Wrocław (1) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
12. | 1:30.57 | 1 s3 | MAGIERA Wiktor | LUKS Boguszyce | 2009 | Z/12211/21 | U16 | LD | Wrocław (1) | 2024-02-04 | |||||||||||||||||||
13. | 1:30.69 | 6 s2 | JANKOWSKI Bartosz | MKS-MOSM Bytom | 2009 | Z/4084/20 | U16 | SL | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
14. | 1:30.86 | 1 s4 | GIERACH Jakub | BKS Bydgoszcz | 2009 | Z/0570/20 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
15. | 1:31.22 | 2 s2 | WIECZORKOWSKI Patryk | SMKS Parasol Wrocław | 2009 | Z/6330/23 | U16 | DS | Wrocław (1) | 2024-02-04 | |||||||||||||||||||
16. | 1:31.33 | 8 s2 | KORZENIOWSKI Maksymilian | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/2911/21 | U16 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
17. | 1:31.37 | 1 s7 | SOWA Dawid | OŚ AZS Poznań | 2009 | Z/0355/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
18. | 1:31.40 | 3 s2 | MATUSIAK Kajetan | MLKS Echo Twardogóra | 2009 | Z/0160/21 | U16 | DS | Wrocław (1) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
19. | 1:31.45 | 2 s4 | KACPRZAK Piotr | AZS Łódź | 2009 | Z/1637/21 | U16 | LD | Spała (1) | 2024-01-21 | |||||||||||||||||||
20. | 1:31.52 | 3 s1 | ADAMCZEWSKI Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | Z/0972/18 | U16 | LD | Łódź (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
21. | 1:31.90 | 2 s5 | PRZYBYLSKI Jan | UKS Przełaj Żerków | 2010 | Z/3982/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
22. | 1:32.40 | 6 s1 | TYMUŁA Adrian | LKS Stal Mielec | 2009 | Z/13685/21 | U16 | PK | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
23. | 1:32.51 | 2 s4 | SZYMCZAK Stanisław | OŚ AZS Poznań | 2010 | Z/0016/21 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
24. | 1:32.61 | 1 s5 | KUTA Adrian | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2009 | Z/6218/23 | U16 | LD | Spała (1) | 2024-01-21 | |||||||||||||||||||
25. | 1:32.98 | 2 s2 | PACHURA Ksawery | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2010 | Z/9263/21 | U16 | OP | Wrocław (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
26. | 1:33.01 | 10 s1 | SOBOLEWSKI Wiktor | KKL Stal Stalowa Wola | 2009 | Z/5229/22 | U16 | PK | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
27. | 1:33.13 | 3 s5 | WIŚNIEWSKI Tymoteusz | MKL Toruń | 2009 | Z/3926/23 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
28. | 1:33.28 | 3 s2 | ŁOJCZUK Mateusz | WKS Śląsk Wrocław | 2009 | Z/0836/23 | U16 | DS | Wrocław (1) | 2024-01-28 | |||||||||||||||||||
29. | 1:33.41 | 3 s3 | MACHCIŃSKI Ignacy | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2009 | Z/5115/22 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
30. | 1:33.48 | 3 s6 | ŁUSZCZKI Oliwier | GKS Cartusia Kartuzy | 2009 | Z/7553/23 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
31. | 1:33.49 | 2 s3 | PIETRZAK Michał | MLKS Lubusz Barlinek | 2010 | Z/0361/22 | U16 | ZP | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
32. | 1:33.66 | 4 s6 | ŁĘGOSZ Stanisław | LKS Vectra Włocławek | 2010 | Z/5684/22 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
33. | 1:33.68 | 2 s7 | KURCEWICZ Patryk | UKS Jedyneczka Giżycko | 2010 | Z/3109/23 | U16 | WN | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
34. | 1:33.77 | 3 s3 | PACHOLSKI Mateusz | UKS Barnim Goleniów | 2009 | Z/11862/21 | U16 | ZP | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
35. | 1:33.81 | 5 s5 | GAJ Mateusz | KUKS Remus Kościerzyna | 2009 | Z/1271/23 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
36. | 1:34.12 | 4 s3 | SZŁAPKA Tymoteusz | MKS-MOS Śrem | 2009 | Z/9329/21 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
37. | 1:34.28 | 2 s2 | KLUCHA Tymon | LKS MOSiR Sieradz | 2010 | Z/0640/22 | U16 | LD | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
38. | 1:34.63 | 3 s4 | RATAJCZYK Rafał | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | Z/2362/21 | U16 | LD | Spała (1) | 2024-01-21 | LDK! | ||||||||||||||||||
39. | 1:34.63 | 1 s4 | KULA Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | Z/5676/23 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | |||||||||||||||||||
40. | 1:34.70 | 6 s5 | PIPIÓRKA Bartosz | Akademia Biegowa Kartuzy | 2010 | Z/4954/23 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
41. | 1:34.93 | 2 s5 | ALLERT Olivier | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | Z/5237/21 | U16 | ZP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
42. | 1:35.33 | 7 s2 | MŁOTKIEWICZ Hubert | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2009 | Z/13962/21 | U16 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
43. | 1:35.37 | 1 s7 | BAJRASZEWSKI Wojciech | LKS Vectra Włocławek | 2009 | Z/0884/20 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
44. | 1:35.92 | 4 s2 | MAŃKA Franciszek | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2009 | Z/4315/20 | U16 | MZ | Łódź (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
45. | 1:36.12 | 6 s3 | MIKOŁAJCZAK Leon | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | Z/0164/22 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
46. | 1:36.20 | 3 s5 | KLEIST Karol | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | Z/1559/20 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
47. | 1:36.22 | 8 s2 | CHYŁA Sebastian | KKL Stal Stalowa Wola | 2010 | Z/4288/22 | U16 | PK | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
48. | 1:36.33 | 2 s1 | KAPUŚCIŃSKI Krzysztof | CKS Budowlani Częstochowa | 2010 | Z/5550/23 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
49. | 1:36.58 | 3 s1 | CHRAPEK Wiktor | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2009 | Z/1910/22 | U16 | SL | Racibórz (2) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
50. | 1:36.81 | 1 s2 | SPANIALSKI Jakub | UKS Azymut Pabianice | 2010 | Z/0498/23 | U16 | LD | Łódź (1) | 2023-12-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 1.3783860206604 sekund |