W dal K
1. 6.10 1 f2 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00-01-22 Z/0590/15 U20 WP Piła (1) 2019-06-15 +1.0 I  KNF   SKN  
2. 6.10 1 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00-05-31 Z/5585/15 U20 LB Warszawa (M) 2019-08-15 +0.6 I  ZKN  
3. 6.01 2 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00-03-09 Z/3010/15 U20 WN Racibórz (M) 2019-07-03 +1.0 I  ZKN   KNF   SKN  
4. 5.85 1 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01-06-17 Z/1291/15 U20 ZP Złocieniec (1) 2019-06-01 -0.6 I  ZKN   SKN  
5. 5.81 2 f2 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01-01-03 Z/3097/15 U20 WP Zamo¶ć (M) 2019-06-01 -0.1 I  ZKN  
6. 5.73 3 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01-01-19 Z/3963/15 U20 MZ Racibórz (M) 2019-07-03 +0.8 II  ZKN   SKN  
7. 5.66 1 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01-05-16 Z/3955/15 U20 MZ Warszawa (1) 2019-05-25 +1.6 II LDK!  KNF   SKN  
8. 5.65 5 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00-06-29 Z/1942/15 U20 KP Racibórz (M) 2019-07-03 +0.6 II  ZKN  
9. 5.63 1 f2 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00-08-10 Z/2394/15 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 +1.4 II  KNF   SKN  
10. 5.60 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00-11-07 Z/4142/15 U20 ZP Szczecin (1) 2019-05-25 +1.1 II  KNF   SKN  
11. 5.57 1 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01-02-06 Z/6198/15 U20 PK Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +0.7 II  ZKN  
12. 5.53 3 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00-03-27 Z/2433/15 U20 MZ Warszawa (1) 2019-06-02 +0.6 II  ZKN  
13. 5.52 1 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01-09-20 Z/0912/15 U20 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.7 II  ZKN  
14. 5.52 3 w2 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01-02-18 Z/3990/15 U20 MZ Kraków (M) 2019-06-09 -0.9 II  KNF   SKN  
15. 5.50 1 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01-12-28 Z/4769/15 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-05-25 -0.4 II LDK!  ZKN  
16. 5.50 4 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00-11-14 Z/0222/16 U20 MZ Warszawa (1) 2019-06-02 +0.6 II  KNF   SKN  
17. 5.47 2 f2 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01-04-19 Z/3925/15 U20 MZ Warszawa (1) 2019-05-18 -0.4 II  ZKN  
18. 5.45 1 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01-09-30 Z/4423/15 U20 PK Przemy¶l (1) 2019-05-25 0.0 II  KNF   SKN  
19. 5.42 1 f2 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-11-02 Z/0596/16 U20 PD Olecko (1) 2019-08-30 +1.8 II LDK!  KNF   SKN  
20. 5.40 3 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00-12-12 Z/5145/15 U20 PK Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +1.0 II
W dal K z wiatrem
1. 6.26 5 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00-01-22 U20 WP Bydgoszcz (M) 2019-06-12 +3.6
2. 5.72 2 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01-05-16 U20 MZ Warszawa (1) 2019-06-02 +4.0
3. 5.67 1 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00-11-07 U20 ZP Szczecin (1) 2019-05-25 +2.2
4. 5.64 1 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00-03-27 U20 MZ Piotrków Trybunalski (2) 2019-06-15 +9.9
5. 5.40 1 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01-05-30 U20 DS Wrocław (1) 2019-05-21 +9.9
Trójskok K
1. 12.36 1 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00-03-09 Z/3010/15 U20 WN Racibórz (M) 2019-07-05 -0.3 I  ZKN   KNF   SKN  
2. 12.28 2 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00-11-07 Z/4142/15 U20 ZP Racibórz (M) 2019-07-05 -0.4 I  KNF   SKN  
3. 12.24 1 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01-09-30 Z/4423/15 U20 PK Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +1.5 I  KNF   SKN  
4. 12.22 6 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00-08-10 Z/2394/15 U20 SL Radom (M) 2019-08-23 +1.4 I  KNF   SKN  
5. 11.98 4 WITKOWSKA Kinga WKS ¦l±sk Wrocław 01-01-04 Z/1122/15 U20 DS Racibórz (M) 2019-07-05 -0.6 II  ZKN  
6. 11.69 6 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00-06-29 Z/1942/15 U20 KP Racibórz (M) 2019-07-05 +0.7 II  ZKN  
7. 11.68 1 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01-10-21 Z/3706/15 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-05-25 +0.9 II  ZKN   SKN  
8. 11.67 2 e2 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00-09-15 Z/0775/15 U20 MZ Racibórz (M) 2019-07-04 +1.4 II  KNF   SKN  
9. 11.66 7 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01-09-20 Z/0912/15 U20 MA Racibórz (M) 2019-07-05 -1.0 II  ZKN  
10. 11.64 1 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01-06-18 Z/0632/15 U20 LB Słubice (1) 2019-05-25 +0.4 II  KNF   SKN  
11. 11.63 8 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01-01-27 Z/5260/15 U20 ZP Racibórz (M) 2019-07-05 -1.7 II LDK!  ZKN  
12. 11.57 1 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 00-12-11 Z/1993/15 U20 KP Toruń (1) 2019-06-22 +0.8 II LDK!  ZKN  
13. 11.55 1 f2 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00-10-12 Z/4626/15 U20 WP Piła (1) 2019-05-25 +1.6 II  ZKN  
14. 11.43 3 e1 WI¦NIEWSKA Katarzyna ULKS MOSiR Sieradz 00-10-11 Z/1958/17 U20 LD Racibórz (M) 2019-07-04 -0.6 III
15. 11.38 1 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01-04-19 Z/0098/15 U20 LD Warszawa (1) 2019-06-16 +1.2 III LDK!
16. 11.28 5 e1 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01-08-01 Z/1601/15 U20 DS Racibórz (M) 2019-07-04 -1.6 III  ZKN  
17. 11.19 3 f2 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00-03-17 Z/5600/15 U20 PM Zamo¶ć (M) 2019-06-02 -0.5 III
18. 11.17 8 e2 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01-05-20 Z/2387/15 U20 SL Racibórz (M) 2019-07-04 +1.6 III  ZKN  
19. 11.00 2 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01-06-12 Z/3414/15 U20 MA Kraków (1) 2019-05-25 +0.2 III
20. 10.84 4 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01-06-06 Z/2381/15 U20 SL Ruda ¦l±ska (1) 2019-06-15 -0.1 III
Trójskok K z wiatrem
1. 12.44 1 e1 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00-03-09 U20 WN Racibórz (M) 2019-07-04 +4.6
2. 12.26 2 e1 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00-08-10 U20 SL Racibórz (M) 2019-07-04 +2.3
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 6.5538151264191 sekund