W dal K
1. 6.25 1 f2 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01-01-03 Z/3097/15 U20 WP Żary (1) 2020-09-03 0.0 M  ZKN   SKN  
2. 6.09 5 JĘDRASZAK Roksana MKL Jarocin 02-05-28 Z/2912/16 U20 WP Włocławek (M) 2020-08-30 +0.5 I  KNF   SKN  
3. 5.78 5 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01-06-17 Z/1291/15 U20 ZP Karpacz (M) 2020-09-20 +1.5 II  KNF   SKN  
4. 5.74 1 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02-08-30 Z/3133/15 U20 DS Zgorzelec (1) 2020-07-11 +1.3 II LDK!  ZKN  
5. 5.63 4 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01-01-19 Z/3963/15 U20 MZ Kielce (M) 2020-08-02 +1.1 II  ZKN  
6. 5.63 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 01-05-16 Z/3955/15 U20 MZ Warszawa (M) 2020-08-22 +1.2 II LDK!  ZKN   KNF  
7. 5.61 2 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02-06-03 Z/2037/16 U20 MZ Łódź (1) 2020-07-12 +1.8 II  ZKN  
8. 5.57 3 SZTACHAŃSKA Zuzanna niestowarzyszona 01-12-28 Z/4769/15 U20 Płock (1) 2020-08-16 +0.5 II LDK!  ZKN  
9. 5.56 2 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01-02-18 Z/3990/15 U20 MZ Częstochowa (1) 2020-07-25 +1.8 II  KNF   SKN  
10. 5.56 2 KRONBURG Klaudia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-04-11 Z/4649/15 U20 OP Poznań (1) 2020-08-14 +1.2 II LDK!  ROSU   KNF   SKN  
11. 5.53 2 e1 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-02-14 Z/1824/16 U20 PD Radom (M) 2020-09-11 +1.1 II LDK!  ZKN  
12. 5.52 1 CZERWIŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 02-10-27 Z/3221/19 U20 PD Białystok (1) 2020-09-05 +1.9 II
13. 5.51 3 e2 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 01-06-27 Z/1034/15 U20 WP Radom (M) 2020-09-11 +1.6 II
14. 5.50 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02-02-16 Z/2140/16 U20 WP Puszczykowo (1) 2020-06-20 +2.0 II  KNF   SKN  
15. 5.50 2 KORDEK Sara MKS-MOS Katowice 01-02-01 Z/1629/17 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2020-07-04 0.0 II  ZKN  
16. 5.49 2 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02-05-20 Z/1598/16 U20 LU Lublin (1) 2020-07-25 +1.7 II
17. 5.47 3 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02-08-16 Z/0611/16 U20 WP Poznań (1) 2020-09-06 +1.5 II LDK!  ZKN  
18. 5.34 2 f2 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01-05-20 Z/2387/15 U20 SL Częstochowa (1) 2020-09-02 +0.9 III
19. 5.33 2 GOLEC Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 02-05-26 Z/4831/18 U20 PK Przemyśl (1) 2020-06-27 +1.6 III  ZKN  
20. 5.26 5 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 02-04-26 Z/3056/16 U20 LB Poznań (1) 2020-08-13 +0.7 III
W dal K z wiatrem
1. 5.62 1 f2 KRONBURG Klaudia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-04-11 U20 OP Opole (1) 2020-09-05 +3.0
2. 5.55 3 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02-02-16 U20 WP Puszczykowo (1) 2020-06-20 +2.3
Trójskok K
1. 12.91 1 SZTACHAŃSKA Zuzanna niestowarzyszona 01-12-28 Z/4769/15 U20 Radom (M) 2020-09-13 +1.5 I LDK!  ZKN  
2. 12.70 2 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02-02-16 Z/2140/16 U20 WP Radom (M) 2020-09-13 +1.3 I  KNF   SKN  
3. 12.06 4 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01-10-21 Z/3706/15 U20 LD Radom (M) 2020-09-13 +1.5 I  ZKN   KNF   SKN  
4. 12.00 5 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01-06-18 Z/0632/15 U20 LB Gdańsk (M) 2020-08-15 +1.1 I  ZKN  
5. 11.93 2 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02-08-16 Z/0611/16 U20 WP Puszczykowo (1) 2020-06-27 +0.2 II LDK!  ZKN  
6. 11.80 1 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01-01-27 Z/5260/15 U20 ZP Białogard (1) 2020-08-12 +0.9 II LDK!  ZKN  
7. 11.67 2 e2 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02-07-02 Z/2712/16 U20 SK Radom (M) 2020-09-12 +0.8 II  ZKN  
8. 11.63 1 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-02-19 Z/0632/17 U20 LB Słubice (1) 2020-07-30 +1.3 II LDK!  ZKN  
9. 11.58 1 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-02-14 Z/1824/16 U20 PD Białystok (1) 2020-07-29 -1.0 II LDK!  ZKN  
10. 11.41 4 e1 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01-04-19 Z/0098/15 U20 LD Radom (M) 2020-09-12 +0.6 III LDK!
11. 11.29 1 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02-08-19 Z/3092/16 U20 WN Pasłęk (1) 2020-08-09 0.0 III
12. 11.21 0 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01-11-11 Z/3816/15 U20 LD Radom (M) 2020-09-13 +1.6 III
13. 11.15 7 e1 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01-05-20 Z/2387/15 U20 SL Radom (M) 2020-09-12 +0.1 III
14. 10.96 3 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01-09-30 Z/4423/15 U20 PK Stalowa Wola (1) 2020-07-25 +2.0 III  ZKN   SKN  
15. 10.86 1 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01-06-12 Z/3414/15 U20 MA Kraków (1) 2020-09-06 -0.2 III
16. 10.84 9 e1 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01-01-04 Z/1122/15 U20 DS Radom (M) 2020-09-12 +0.5 III  ZKN  
17. 10.80 1 f2 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01-06-06 Z/2381/15 U20 SL Częstochowa (1) 2020-09-03 0.0 III
18. 10.65 3 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02-01-11 Z/0765/15 U20 MZ Warszawa (1) 2020-08-23 +0.4 IV  ZKN  
19. 10.50 9 e2 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 01-02-14 Z/6243/15 U20 PM Radom (M) 2020-09-12 +0.6 IV LDK!  ZKN   SKN  
20. 10.45 3 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01-11-06 Z/3308/15 U20 DS Jelenia Góra (1) 2020-07-26 +0.6 IV
Trójskok K z wiatrem
1. 12.32 3 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01-06-18 U20 LB Radom (M) 2020-09-13 +2.2
2. 11.72 6 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02-07-02 U20 SK Radom (M) 2020-09-13 +3.1
3. 11.41 7 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01-11-11 U20 LD Radom (M) 2020-09-13 +2.1
4. 11.32 8 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02-08-19 U20 WN Radom (M) 2020-09-13 +2.9
5. 11.20 2 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01-01-04 U20 DS Jelenia Góra (1) 2020-09-05 +2.1
6. 10.48 5 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01-11-06 U20 DS Karpacz (1) 2020-07-18 +2.8
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 2.5347919464111 sekund