W dal K
1. 6.10 1 f2 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00-01-22 Z/0590/15 U20 WP Toruń (M) 2019-02-09  SKN  
2. 6.04 2 f2 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01-05-16 Z/3955/15 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  KNF   SKN  
3. 6.00 3 f2 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00-11-07 Z/4142/15 U20 ZP Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
4. 5.89 3 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 00-10-13 Z/5069/15 U20 ZP Berlin (GER) (2) 2019-01-13  ZKN   SKN  
5. 5.67 4 f2 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00-03-27 Z/2433/15 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-09
6. 5.60 1 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00-03-09 Z/3010/15 U20 WN Toruń (1) 2019-02-02  KNF   SKN  
7. 5.58 5 f2 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00-05-31 Z/5585/15 U20 LB Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
8. 5.56 1 w2 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01-06-17 Z/1291/15 U20 ZP Toruń (M) 2019-02-08  ZKN   SKN  
9. 5.55 1 f3 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00-08-10 Z/2394/15 U20 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26  KNF   SKN  
10. 5.52 6 f2 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00-06-29 Z/1942/15 U20 KP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
11. 5.47 7 f2 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00-10-12 Z/4626/15 U20 WP Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
12. 5.37 2 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01-10-21 Z/3706/15 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-05  ZKN   SKN  
13. 5.37 3 f2 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00-04-06 Z/0595/15 U20 WP Kalisz (1) 2019-02-02
14. 5.34 1 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01-04-19 Z/3925/15 U20 MZ Warszawa (1) 2019-01-12  ZKN  
15. 5.32 2 w2 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01-08-03 Z/3135/15 U20 DS Toruń (M) 2019-02-08 LDK!  ZKN  
16. 5.32 8 f2 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01-12-28 Z/4769/15 U20 LD Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
17. 5.31 3 w2 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01-02-18 Z/3990/15 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-08  KNF   SKN  
18. 5.24 4 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01-08-01 Z/1601/15 U20 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30  ZKN  
19. 5.23 3 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 01-11-06 Z/3308/15 U20 DS ŁódĽ (1) 2019-01-26
20. 5.23 5 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01-03-22 Z/5797/15 U20 WN Toruń (1) 2019-02-02  ZKN  
Trójskok K
1. 12.65 1 f2 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00-11-07 Z/4142/15 U20 ZP Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
2. 12.39 2 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01-10-21 Z/3706/15 U20 LD Toruń (1) 2019-01-19  ZKN   SKN  
3. 12.34 1 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01-09-30 Z/4423/15 U20 PK Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
4. 12.17 3 f2 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00-08-10 Z/2394/15 U20 SL Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
5. 11.79 5 f2 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00-09-15 Z/0775/15 U20 MZ Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
6. 11.57 6 f2 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01-01-27 Z/5260/15 U20 ZP Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
7. 11.38 4 WITKOWSKA Kinga WKS ¦l±sk Wrocław 01-01-04 Z/1122/15 U20 DS Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
8. 11.21 7 f2 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00-10-12 Z/4626/15 U20 WP Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
9. 11.05 7 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01-04-19 Z/0098/15 U20 LD Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
10. 11.00 1 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01-06-12 Z/3414/15 U20 MA ŁódĽ (1) 2019-01-26
11. 11.00 8 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 00-12-11 Z/1993/15 U20 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!  ZKN  
12. 10.99 7 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 00-09-04 Z/5468/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-19
13. 10.97 2 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 00-07-17 Z/0792/15 U20 WP Kalisz (1) 2019-02-02
14. 10.91 5 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01-05-20 Z/2387/15 U20 SL Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
15. 10.88 9 f2 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01-08-01 Z/1601/15 U20 DS Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
16. 10.85 5 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01-05-16 Z/3955/15 U20 MZ Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-05 LDK!  KNF   SKN  
17. 10.62 2 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01-11-11 Z/3816/15 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-12
18. 10.56 7 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 01-11-06 Z/3308/15 U20 DS Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-05
19. 10.46 2 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01-06-06 Z/2381/15 U20 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
20. 10.37 11 WI¦NIEWSKA Agata MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01-02-13 Z/1998/15 U20 KP Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 5.111958026886 sekund