W dal K
1. 5.50 1 s2 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06-08-08 Z/1061/18 U16 WP Toruń (1) 2021-01-24 LDK!  OSU  
2. 5.28 7 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 06-03-05 Z/0413/19 U16 LD Spała (M) 2021-02-06
3. 5.26 3 f2 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 06-05-24 Z/0073/18 U16 WN Białystok (1) 2021-02-07 LDK!
4. 5.25 1 s2 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 07-03-28 Z/0183/20 U16 LD Toruń (1) 2021-01-31
5. 5.23 1 f3 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 07-08-06 Z/4181/19 U16 DS Łódź (1) 2021-01-24 LDK!
6. 5.20 1 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 07-09-13 Z/2469/18 U16 ZP Szczecin (2) 2021-01-30 LDK!
7. 5.17 2 f3 KOBYLSKA Hanna LKS Górnik Wałbrzych 07-01-22 Z/2158/20 U16 DS Łódź (1) 2021-01-24 LDK!  OSU  
8. 5.12 1 f3 GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06-01-08 Z/1548/18 U16 MZ Warszawa (1) 2021-01-30 LDK!  OSU  
9. 5.10 2 s2 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 06-03-30 Z/1287/19 U16 WN Toruń (1) 2021-01-31
10. 5.09 1 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 06-10-02 Z/2155/18 U16 MZ Łódź (1) 2021-01-23 LDK!
11. 5.08 3 s1 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06-02-25 Z/1069/18 U16 WP Toruń (1) 2021-01-31 LDK!  OSU  
12. 5.07 1 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 06-12-06 Z/0534/18 U16 KP Toruń (1) 2020-11-29 LDK!  OSU  
13. 5.07 2 f3 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 06-05-13 Z/1368/20 U16 WP Toruń (M) 2021-02-06
14. 5.07 1 f3 JAWORSKA Wiktoria AZS-AWF Warszawa 06-02-03 Z/0904/21 U16 MZ Warszawa (1) 2021-02-07
15. 5.06 2 KLESZNO Maja UKS-MOS Opole 06-04-27 Z/4183/19 U16 OP Łódź (1) 2021-01-23 LDK!  OSU  
16. 5.05 2 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 06-11-29 Z/0122/18 U16 KP Toruń (1) 2020-11-29 LDK!  OSU  
17. 5.02 3 f2 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 06-07-09 Z/0642/19 U16 DS Aleksandrów Łódzki (1) 2021-01-29 LDK!  OSU  
18. 5.01 1 s1 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06-02-08 Z/0039/18 U16 WP Toruń (1) 2021-01-24 LDK!
19. 5.00 4 s1 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 06-03-27 Z/0586/18 U16 KP Toruń (1) 2021-01-31 LDK!
20. 4.95 5 f2 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 07-01-31 Z/5219/18 U16 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2021-01-29
21. 4.93 1 s3 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotuły 06-09-22 Z/4309/19 U16 WP Toruń (1) 2021-01-31
22. 4.91 3 f3 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 06-06-21 Z/5094/19 U16 DS Łódź (1) 2021-01-24  OSU  
23. 4.91 2 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 06-02-09 Z/2660/19 U16 ZP Szczecin (2) 2021-01-30 LDK!
24. 4.91 3 s2 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 06-02-08 Z/3795/18 U16 PM Toruń (1) 2021-01-31 LDK!
25. 4.90 3 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 06-08-12 Z/2983/18 U16 SL Łódź (1) 2021-01-23 LDK!
26. 4.86 3 CZUBAK Natalia MKS Kusy Szczecin 07-10-12 Z/5761/19 U16 ZP Szczecin (2) 2021-01-30 LDK!
27. 4.86 6 s1 GRABOWSKA Nikola MKS Sambor Tczew 07-09-11 Z/0684/19 U16 PM Toruń (1) 2021-01-31
28. 4.86 7 s1 WÓJCIK Zuzanna MKS Sambor Tczew 06-04-11 Z/0427/20 U16 PM Toruń (1) 2021-01-31
29. 4.85 3 s2 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 07-01-09 Z/1285/20 U16 KP Toruń (1) 2021-01-24 LDK!
30. 4.84 5 f2 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 06-05-16 Z/2873/19 U16 MZ Białystok (1) 2021-01-23 LDK!
31. 4.84 3 RYDEŁKIEWICZ Klaudia LKLA Krokus Astromal Leszno 06-03-01 Z/1835/20 U16 WP Łódź (1) 2021-01-30 LDK!
32. 4.83 2 f4 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 06-04-23 Z/3928/18 U16 KP Toruń (1) 2021-01-18 LDK!
33. 4.82 ORZECHOWSKA Noemi UKS Czapla Białe Błota 06-02-21 Z/3131/18 U16 KP Łódź (2) 2020-12-05 LDK!  OSU  
34. 4.82 6 f2 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 06-08-12 Z/0834/19 U16 WN Białystok (1) 2021-01-23 LDK!
35. 4.80 4 ASTAPCZYK Aleksandra PLKS Gwda Piła 07-03-20 Z/1671/20 U16 WP Toruń (1) 2020-11-29
36. 4.79 4 s2 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07-07-24 Z/1088/18 U16 WP Toruń (1) 2021-01-31 LDK!
37. 4.79 3 f3 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 06-12-09 Z/0673/20 U16 LB Toruń (M) 2021-02-06
38. 4.78 4 f3 SALAMOŃSKA Hanna MLKS Sokół Lubin 06-08-22 Z/0609/20 U16 DS Łódź (1) 2021-01-24
39. 4.77 3 f3 NAPIÓRKOWSKA Oliwia OKLA Ostrołęka 06-03-12 Z/2870/19 U16 MZ Warszawa (1) 2021-02-07 LDK!
40. 4.75 6 s2 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 07-06-24 Z/0038/18 U16 WP Toruń (1) 2021-01-24 LDK!
41. 4.74 7 f2 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 06-07-20 Z/0838/19 U16 WN Białystok (1) 2021-01-23 LDK!
42. 4.69 5 f3 PAPIERSKA Martyna SSMKS Parasol Wrocław 06-02-13 Z/0518/20 U16 DS Łódź (1) 2021-01-24 LDK!
43. 4.69 7 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 06-03-15 Z/4630/18 U16 PK Mielec (1) 2021-01-30 LDK!
44. 4.68 4 f3 BYLINKO Michalina AZS-AWF Gorzów 07-06-14 Z/4076/19 U16 LB Toruń (M) 2021-02-06 LDK!
45. 4.67 4 KARMELITA Julia AZS-AWF Katowice 07-06-27 Z/1533/19 U16 SL Łódź (1) 2021-01-23 LDK!
46. 4.67 4 f3 ŚWIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 06-06-06 Z/4197/19 U16 MZ Warszawa (1) 2021-02-07
47. 4.65 5 MUCHA Michalina AML Słupsk 07-09-03 Z/2343/20 U16 PM Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
48. 4.65 5 f3 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 07-06-21 Z/2600/20 U16 MZ Warszawa (1) 2021-02-07
49. 4.63 8 f2 DYDZIŃSKA Nadia LUKS Hańcza Suwałki 06-05-13 Z/5612/19 U16 PD Białystok (1) 2021-01-23 LDK!
50. 4.63 6 f3 POLKOWSKA Katarzyna UKS MTE Milanówek 06-02-14 Z/1100/18 U16 MZ Warszawa (1) 2021-02-07 LDK!  OSU  
51. 4.62 3 f4 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 06-04-10 Z/3924/18 U16 KP Toruń (1) 2021-01-18 LDK!
52. 4.62 5 s2 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06-12-19 Z/0267/20 U16 WP Toruń (1) 2021-01-31  OSU  
53. 4.61 7 MARCINIAK Maria MLKS Agros Żary 06-10-03 Z/0454/20 U16 LB Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
54. 4.61 6 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 07-12-04 Z/3746/19 U16 MZ Łódź (2) 2020-12-19 LDK!
55. 4.61 4 f4 LIMONT Anna MKL Toruń 07-10-13 Z/1177/21 U16 KP Toruń (1) 2021-01-18
56. 4.60 2 s3 TARGOŃSKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 06-06-28 Z/0841/21 U16 WN Toruń (1) 2021-01-31
57. 4.60 3 s3 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07-10-23 Z/3122/19 U16 WP Toruń (1) 2021-01-31 LDK!
58. 4.59 5 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 06-09-05 Z/1155/20 U16 ZP Szczecin (2) 2020-12-19 LDK!
59. 4.58 6 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 07-07-12 Z/2650/19 U16 ZP Szczecin (2) 2020-12-19 LDK!
60. 4.58 4 s1 SZURKIEWICZ Monika UKS Wyspiański Szubin 06-05-03 Z/3559/18 U16 KP Toruń (1) 2021-01-24 LDK!
61. 4.58 5 f3 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 06-04-03 Z/0180/19 U16 MZ Warszawa (1) 2021-01-30 LDK!
62. 4.53 5 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06-08-25 Z/3362/18 U16 WP Łódź (1) 2021-01-30 LDK!
63. 4.52 7 s2 KELM Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 06-11-22 Z/0173/18 U16 KP Toruń (1) 2021-01-31
64. 4.50 5 f4 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 07-08-24 Z/2920/16 U16 KP Toruń (1) 2021-01-18 LDK!  OSU  
65. 4.46 6 f3 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 07-09-02 Z/1786/21 U16 DS Łódź (1) 2021-01-24
66. 4.45 10 MODELEWSKA Julia LUKS Boguszyce 07-05-10 U16 LD Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
67. 4.45 6 f3 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 06-02-07 Z/3992/20 U16 MZ Warszawa (1) 2021-01-30 LDK!
68. 4.43 7 f3 PĄZIK Aleksandra MLKS Sokół Lubin 06-06-26 Z/5187/19 U16 DS Łódź (1) 2021-01-24
69. 4.42 8 f3 CHYRA Kornelia SSMKS Parasol Wrocław 07-11-23 Z/0285/21 U16 DS Łódź (1) 2021-01-24 LDK!
70. 4.42 8 s2 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06-02-10 Z/1056/18 U16 WP Toruń (1) 2021-01-31 LDK!
71. 4.41 11 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 07-10-27 Z/0214/19 U16 LD Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
72. 4.41 5 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 06-03-15 Z/1812/21 U16 WP Łódź (1) 2021-01-23  OSU  
73. 4.40 4 s3 CZAJKA Maja MKS Baszta Szamotuły 06-01-10 Z/3488/19 U16 WP Toruń (1) 2021-01-31
74. 4.38 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 06-11-06 Z/1044/19 U16 KP Łódź (2) 2020-12-05 LDK!  OSU  
75. 4.38 JANKA Otylia UKS Czapla Białe Błota 06-10-04 Z/1042/19 U16 KP Łódź (2) 2020-12-05 LDK!  OSU  
76. 4.38 5 s3 PRZYBYŁOWSKA Natalia PTT Delta Płock 06-11-19 Z/2672/20 U16 MZ Toruń (1) 2021-01-31
77. 4.37 7 f3 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 07-01-17 Z/1110/18 U16 MZ Warszawa (1) 2021-02-07 LDK!
78. 4.34 7 f2 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 07-06-14 Z/1811/21 U16 WP Aleksandrów Łódzki (1) 2021-01-29  OSU  
79. 4.34 10 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 07-01-15 Z/3544/19 U16 PK Mielec (1) 2021-02-07 LDK!  OSU  
80. 4.31 11 f2 GOLON Karolina OKLA Ostrołęka 06-08-19 Z/3709/20 U16 MZ Białystok (1) 2021-02-07
81. 4.30 9 f3 MIKOŁAJCZAK Dorota WLKS Wrocław 07-11-12 Z/4916/19 U16 DS Łódź (1) 2021-01-24
82. 4.30 10 s2 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07-04-26 Z/3124/19 U16 WP Toruń (1) 2021-01-31 LDK!
83. 4.30 8 f3 SZYMCZAK Karolina AZS-AWF Warszawa 07-06-14 Z/3200/21 U16 MZ Warszawa (1) 2021-02-07
84. 4.28 10 f3 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 07-01-26 Z/4179/19 U16 DS Łódź (1) 2021-01-24 LDK!
85. 4.27 2 f2 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 07-06-09 Z/3816/19 U16 LD Łódź (1) 2021-01-30 LDK!  OSU  
86. 4.27 6 s3 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 07-02-23 Z/0782/21 U16 PM Toruń (1) 2021-01-31 LDK!
87. 4.26 11 s2 ZĄBEK Natalia MKS Sambor Tczew 07-08-28 Z/0428/20 U16 PM Toruń (1) 2021-01-31
88. 4.24 11 f3 RYCIAK Arancia MKS Piast Głogów 06-07-13 Z/3442/19 U16 DS Łódź (1) 2021-01-24 LDK!
89. 4.23 3 f2 ŚWIERCZYŃSKA Alicja WMLKS Pomorze Stargard 07-04-24 Z/5331/19 U16 ZP Szczecin (2) 2020-12-19 LDK!
90. 4.23 7 s3 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 07-12-12 Z/1391/19 U16 KP Toruń (1) 2021-01-31 LDK!
91. 4.22 4 KRYSZTAŁOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 07-06-20 Z/0075/21 U16 ZP Szczecin (2) 2021-01-30 LDK!
92. 4.22 3 f2 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 06-09-27 Z/0088/20 U16 LD Łódź (1) 2021-01-30 LDK!
93. 4.21 4 f2 KRZYSIEK Marcela WMLKS Pomorze Stargard 07-09-19 Z/5332/19 U16 ZP Szczecin (2) 2020-12-19 LDK!
94. 4.19 7 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 07-07-13 Z/2782/19 U16 SL Łódź (1) 2021-01-23 LDK!
95. 4.17 10 f3 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 07-01-29 Z/0954/20 U16 MZ Warszawa (1) 2021-02-07 LDK!
96. 4.16 10 BOGACKA Wiktoria UKL Ósemka Police 06-03-31 Z/5275/18 U16 ZP Szczecin (2) 2020-12-19 LDK!
97. 4.16 6 f3 PASTOR Karolina AZS-AWF Gorzów 06-10-22 Z/4075/19 U16 LB Toruń (M) 2021-02-06 LDK!
98. 4.15 8 s1 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 07-04-30 Z/0478/19 U16 PM Toruń (1) 2021-01-24
99. 4.14 BONIŚNIAK Alicja UKS Czapla Białe Błota 06-09-07 Z/1071/19 U16 KP Łódź (2) 2020-12-05 LDK!  OSU  
100. 4.13 9 s1 KLAJBOR Weronika LUKS Serock 06-01-27 Z/0142/18 U16 KP Toruń (1) 2021-01-24
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 6.2882068157196 sekund