W dal K
1.
5.77
1
SOCHACKA Aleksandra
UKS LA Basket Warszawa
2009
Z/0749/24
U16
MZ
Białystok (1)
2024-02-17
LDK!
2.
5.51
1 f3
BELNIAK Aleksandra
WLKS Nowe Iganie
2009
Z/3424/21
U16
MZ
Spała (1)
2024-01-21
LDK!
3.
5.49
1
STEC Małgorzata
MKS Bolesłavia Bolesławiec
2009
Z/14256/21
U16
DS
Zielona Góra (2)
2023-12-28
LDK!
4.
5.40
3
ŁASZEWICZ Violetta
MKS-MOS Katowice
2009
Z/5588/19
U16
SL
Brzeszcze (2)
2024-01-20
LDK!
5.
5.38
1
HOROWSKA Iga
WMLKS Nadodrze Powodowo
2008
Z/12418/21
U16
WP
Zielona Góra (2)
2023-10-28
KN B
6.
5.32
1
CYTLAŁ Maria
UKS MOSiR Działdowo
2009
Z/3504/19
U16
WN
Toruń (1)
2024-01-27
LDK!
7.
5.30
1 f2
BURCZYC Kinga
AZS-AWFiS Gdańsk
2010
Z/6519/22
U16
PM
Toruń (1)
2024-01-13
LDK!
8.
5.30
2
TOMANEK Marta
MMKS Kędzierzyn-Koźle
2009
Z/5521/23
U16
OP
Brzeszcze (2)
2024-02-03
LDK!
9.
5.29
1 f2
DONIEC Natalia
SAS AZS AWF Kraków
2009
Z/5715/23
U16
MA
Rzeszów (1)
2024-02-24
LDK!
10.
5.26
3 f3
WARECKA Gabriela
KS AZS AWF Warszawa
2009
Z/3192/21
U16
MZ
Spała (1)
2024-01-21
LDK!
11.
5.24
2
PASIERBEK Zofia
KS Sprint Bielsko-Biała
2009
Z/2112/20
U16
SL
Ostrava (CZE) (2)
2023-12-16
LDK!
12.
5.24
1
GUZIK Malwina
KS Komunalni Sanok
2010
Z/0479/23
U16
PK
Rzeszów (1)
2024-02-24
LDK!
13.
5.20
1 f3
KACPRZAK Amelia
LMKS Żak Pyrzyce
2010
Z/5212/21
U16
ZP
Toruń (1)
2024-02-03
LDK!
14.
5.15
3
GUZMAN Maja
UMKS Iskra Wolsztyn
2010
Z/0298/23
U16
WP
Zielona Góra (2)
2023-11-25
LDK!
15.
5.15
1
KĘPIŃSKA Julia
GKS Start Długołęka
2010
Z/6375/22
U16
DS
Wrocław (1)
2024-01-14
LDK!
16.
5.15
4 f3
MAKARUK Marika
KS AZS-AWF Biała Podlaska
2010
Z/12044/21
U16
LU
Spała (1)
2024-01-21
LDK!
17.
5.13
6
KOSAK Julia
MKS Aleksandrów Łódzki
2009
Z/0509/23
U16
LD
Aleksandrów Łódzki (1)
2024-01-06
18.
5.10
2
MOŻDŻEŃ Zofia
CWKS Resovia Rzeszów
2010
Z/5845/21
U16
PK
Rzeszów (1)
2024-02-24
LDK!
19.
5.09
1 f2
ŚWIERCZYŃSKA Magdalena
LLKS Pomorze Stargard
2010
Z/0792/23
U16
ZP
Szczecin (2)
2024-02-24
20.
5.08
1
DŁUTOWSKA Anna
KS AZS AWF Warszawa
2010
Z/4061/21
U16
MZ
Łódź (1)
2023-12-17
LDK!
21.
5.06
2
RUBKA Maja
MOSM Tychy
2009
Z/2942/19
U16
SL
Racibórz (2)
2024-02-24
22.
5.00
2 f2
GNACIŃSKA Martyna
KL Bałtyk Koszalin
2010
Z/1741/22
U16
ZP
Szczecin (2)
2024-02-24
LDK!
23.
4.99
2 f2
SAŁATA Sara
MKS Tempo Kęty
2010
Z/4466/18
U16
MA
Rzeszów (1)
2024-02-24
24.
4.98
3
STUDENCKA Emilia
MKS Iskra Pszczyna
2009
Z/2510/23
U16
SL
Racibórz (2)
2024-02-24
LDK!
25.
4.97
3
GUSTYN Emilia
MOSiR Łaziska Górne
2010
Z/2543/20
U16
SL
Brzeszcze (2)
2024-02-03
LDK!
26.
4.93
1 f2
GALUSIŃSKA Gabriela
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
2009
Z/0264/20
U16
WP
Toruń (1)
2024-01-20
LDK!
27.
4.93
2 f2
ANDRASZAK Aleksandra
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
2009
Z/0257/20
U16
WP
Toruń (1)
2024-01-20
LDK!
28.
4.93
2 f3
ŻUCHOWSKA Maja
KS AZS AWF Warszawa
2009
Z/0898/21
U16
MZ
Warszawa (1)
2024-02-03
LDK!
29.
4.91
2
KUBIAK Natalia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
2010
Z/0183/21
U16
KP
Bydgoszcz (2)
2024-01-06
LDK!
30.
4.91
3
MAZUR Gabriela
LKS Stal Mielec
2009
Z/13684/21
U16
PK
Rzeszów (1)
2024-02-24
LDK!
31.
4.90
6
KORPET Małgorzata
SKS Kusy Kraków
2009
Z/3964/20
U16
MA
Brzeszcze (2)
2024-01-20
32.
4.90
3 f2
ZNAJEWSKA Lena
MLUKS Mokasyn Płoty
2009
Z/5465/22
U16
ZP
Szczecin (2)
2024-02-24
LDK!
33.
4.88
3
WAJS Maja
UMKS Iskra Wolsztyn
2009
Z/0301/23
U16
WP
Zielona Góra (2)
2023-10-28
LDK!
34.
4.88
2
PROCHERA Katarzyna
MKS MOS Wrocław
2010
Z/5644/22
U16
DS
Wrocław (1)
2024-02-04
LDK!
35.
4.87
4 f3
WOLICKA Olga
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
2009
Z/0276/20
U16
WP
Toruń (1)
2024-02-03
LDK!
36.
4.86
3
ULIKOWSKA Sandra
LUKS Hańcza Suwałki
2009
Z/1670/23
U16
PD
Białystok (1)
2024-02-04
LDK!
37.
4.85
1
NOWAKOWSKA Zuzanna
MKS GALA Gdańsk
2009
Z/5713/22
U16
PM
Słupsk (1)
2024-01-06
LDK!
38.
4.85
3 f2
SOBCZAK Amelia
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
2010
Z/5381/22
U16
WP
Toruń (1)
2024-01-20
LDK!
39.
4.84
8
CYGULSKA Joanna
MKS Aleksandrów Łódzki
2010
Z/13236/21
U16
LD
Aleksandrów Łódzki (1)
2024-01-06
LDK!
40.
4.84
3 f2
GAWRONEK Kamila
UKS bieganie.pl Stryszawa
2009
Z/1992/21
U16
MA
Rzeszów (1)
2024-02-24
LDK!
41.
4.83
4
OSTROWSKA Zuzanna
AML Słupsk
2010
Z/14420/21
U16
PM
Toruń (1)
2024-01-27
LDK!
42.
4.81
3 f2
STASIAK Natalia
AML Słupsk
2009
Z/14577/21
U16
PM
Toruń (1)
2024-01-13
LDK!
43.
4.80
3
ZAGÓRSKA Wiktoria
MOSM Tychy
2009
Z/0755/22
U16
SL
Brzeszcze (2)
2024-01-27
44.
4.78
7
LATOŃ Matylda
MLKS Sokół Lubin
2010
Z/6127/21
U16
DS
Zielona Góra (2)
2023-12-28
LDK!
45.
4.78
3
WALKOWIAK Urszula
LUKS Start Nakło
2009
Z/6933/21
U16
KP
Bydgoszcz (2)
2024-01-06
LDK!
46.
4.78
8
BETLEJA Natalia
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
2009
Z/12341/21
U16
SL
Brzeszcze (2)
2024-01-20
LDK!
47.
4.75
1 f2
SKARŻYŃSKA Natalia
KS Podlasie Białystok
2009
Z/0521/24
U16
PD
Białystok (1)
2024-02-17
48.
4.73
4 f2
POPŁAWSKA Nadia
LKS Atleta Gniezno
2010
Z/1346/22
U16
WP
Toruń (1)
2024-01-20
49.
4.72
11 f4
CZAJKOWSKA Maja
AL Międzyzdroje
2009
Z/0931/22
U16
ZP
Neubrandenburg (GER) (2)
2023-12-16
LDK!
50.
4.72
9
KSIĄG Jagoda
MLKS Agros Żary
2009
Z/3176/21
U16
LB
Zielona Góra (2)
2023-12-28
LDK!
51.
4.72
5 f3
ŁOMOĆ Gabriela
MLKS Sokół Lubin
2009
Z/0278/24
U16
DS
Cottbus (GER) (2)
2024-01-13
LDK!
52.
4.72
5 f2
WLAZIK Julia
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
2010
Z/5382/22
U16
WP
Toruń (1)
2024-01-20
LDK!
53.
4.72
7 f3
GÓRNIK Martyna
CSiR Susz
2009
Z/0245/19
U16
WN
Toruń (1)
2024-02-03
LDK!
54.
4.72
4 f2
TERLECKA Aleksandra
SKS Kusy Kraków
2010
Z/1595/22
U16
MA
Rzeszów (1)
2024-02-24
LDK!
55.
4.71
4
KOZŁOWSKA Aleksandra
UKS OSoT Szczecin
2010
Z/1599/21
U16
ZP
Wałcz (1)
2024-01-27
LDK!
56.
4.71
4 f2
SZYDERSKA Zofia
KL Iskra Białogard
2009
Z/0018/22
U16
ZP
Szczecin (2)
2024-02-24
LDK!
57.
4.70
1 f2
GÓRNIAK Julia
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
2009
Z/3416/23
U16
SK
Kielce (2)
2023-12-16
LDK!
58.
4.69
3
RUDNICKA Marika Monika
LKS Górnik Wałbrzych
2009
Z/14154/21
U16
DS
Wrocław (1)
2024-01-14
LDK!
59.
4.68
10
TUCKA Emilia
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
2009
Z/1589/21
U16
SL
Brzeszcze (2)
2024-01-20
LDK!
60.
4.68
5 f3
WARECKA Ewa
KS AZS AWF Warszawa
2009
Z/3193/21
U16
MZ
Spała (1)
2024-01-21
LDK!
61.
4.68
5
GRUDZIEŃ Maja
MKS Piast Głogów
2010
Z/2781/21
U16
DS
Wrocław (1)
2024-02-04
LDK!
62.
4.67
3 f2
PRYK Natalia
UKS Jedynka Łowicz
2009
Z/1430/21
U16
LD
Łódź (1)
2024-01-13
63.
4.67
2 f2
SKOWROŃSKA Daria
KS AZS AWF Warszawa
2009
Z/3669/20
U16
MZ
Toruń (1)
2024-01-28
LDK!
64.
4.66
1
SMARDZEWSKA Maja
KKL Kielce
2010
Z/3208/23
U16
SK
Kielce (2)
2023-12-16
LDK!
65.
4.66
11
BROŃSKA-UCZEŃ Maja
KS Komunalni Sanok
2009
Z/11078/21
U16
PK
Rzeszów (1)
2024-01-13
LDK!
66.
4.66
11
FORTUNA Oliwia
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
2009
Z/5913/22
U16
SL
Brzeszcze (2)
2024-01-20
67.
4.66
2 f3
KĘSICKA Natalia
BKL Bełchatów
2009
Z/4480/23
U16
LD
Spała (1)
2024-01-28
LDK!
68.
4.65
4
NIEDZIELA Lena
KS AZS AWF Wrocław
2010
Z/4722/23
U16
DS
Wrocław (1)
2024-01-14
69.
4.65
7
PASIONEK Paulina
SKS Kusy Kraków
2010
Z/1845/22
U16
MA
Brzeszcze (2)
2024-02-03
LDK!
70.
4.65
5 f2
FIGURSKA Wiktoria
Kraków Athletics Team
2010
Z/7601/23
U16
MA
Rzeszów (1)
2024-02-24
71.
4.64
3
PRZYCHODZKA Zuzanna
MKS Piast Głogów
2009
Z/7041/23
U16
DS
Zielona Góra (2)
2023-11-18
LDK!
72.
4.64
5
KOLMAN Martyna
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
2010
Z/1449/22
U16
SL
Racibórz (2)
2024-02-24
LDK!
73.
4.64
6 f2
LAMPA Karolina
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
2010
Z/3197/22
U16
MA
Rzeszów (1)
2024-02-24
74.
4.63
7
GRZECH Jowita
AML Słupsk
2010
Z/7317/21
U16
PM
Toruń (1)
2024-01-27
LDK!
75.
4.60
2
STRZELECKA Amelia
MKS Święc Sławno
2009
Z/12068/21
U16
ZP
Szczecin (2)
2023-12-09
76.
4.60
1
BATURO Nina
GKS Olimpia Grudziądz
2010
Z/1597/20
U16
KP
Grudziądz (2)
2024-01-14
LDK!
77.
4.60
9
SZYMAŃSKA Lena
UKS MOSiR Działdowo
2010
Z/1829/22
U16
WN
Toruń (1)
2024-01-27
LDK!
78.
4.60
10
MIAZEK Kaja
MKS Aleksandrów Łódzki
2010
Z/5642/22
U16
LD
Toruń (1)
2024-01-27
79.
4.60
14 f2
WERESZCZYŃSKA Aleksandra
LUKS Namysłów
2010
Z/3000/22
U16
OP
Wrocław (1)
2024-02-04
LDK!
80.
4.59
2 f3
KOWALCZYK Natalia
UKS Orzełki Warszawa
2010
Z/5809/22
U16
MZ
Warszawa (1)
2024-01-13
LDK!
81.
4.59
5
CHOJNOWSKA Oliwia
LKS Narew Łomża
2009
Z/0913/23
U16
PD
Białystok (1)
2024-02-04
82.
4.58
13
KOTOWICZ Nikola
UKS Kobylanka
2010
Z/8888/21
U16
MA
Rzeszów (1)
2024-01-13
LDK!
83.
4.57
6
KACZMAREK Estera
UMKS Iskra Wolsztyn
2009
Z/0293/23
U16
WP
Zielona Góra (2)
2023-10-28
LDK!
84.
4.57
10
BARDJAN Nadia
CWKS Resovia Rzeszów
2009
Z/0038/22
U16
PK
Rzeszów (1)
2024-01-20
LDK!
85.
4.57
7
KAVULYCH Anna
MKS Piast Lwówek Śląski
(Z)
2010
Z/6413/22
U16
DS
Wrocław (1)
2024-02-04
LDK!
86.
4.56
2
KACZMAREK Katarzyna
LUKS Start Nakło
2010
Z/6042/23
U16
KP
Toruń (1)
2024-01-20
87.
4.56
7 f2
ADISSOU Lilli
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
2009
Z/0275/20
U16
WP
Toruń (1)
2024-01-20
LDK!
88.
4.56
5
KOZAŃSKA Paulina
UKS Chromik Mysłowice
2010
Z/6425/23
U16
SL
Brzeszcze (2)
2024-01-27
89.
4.56
2
SZCZEPANIK Liliana
UMLKS START Wieruszów
2010
Z/3036/21
U16
LD
Łódź (1)
2024-02-17
LDK!
90.
4.55
4 f2
SZENFELD Hanna
MKLA Łęczyca
2009
Z/3715/23
U16
LD
Łódź (1)
2024-01-13
LDK!
91.
4.55
2 f2
GÓRNY Adrianna
BKL Bełchatów
2009
Z/3279/20
U16
LD
Spała (1)
2024-01-21
LDK!
92.
4.54
3
GÓRECKA Zofia
MKL Toruń
2010
Z/0788/22
U16
KP
Toruń (1)
2024-01-20
LDK!
93.
4.54
6
DZIUBA Weronika
KL Bałtyk Koszalin
2010
Z/11461/21
U16
ZP
Wałcz (1)
2024-01-27
LDK!
94.
4.53
8 f2
KNAFLEWSKA Kinga
UKS Achilles Leszno
2010
Z/4027/21
U16
WP
Toruń (1)
2024-01-20
LDK!
95.
4.53
7
STEFAŃSKA Zofia
AL Międzyzdroje
2009
Z/3071/21
U16
ZP
Wałcz (1)
2024-01-27
LDK!
96.
4.53
6
BIAŁEK Adrianna
LKS Stal Mielec
2010
Z/3690/21
U16
PK
Rzeszów (1)
2024-02-24
LDK!
97.
4.52
14
WICHMAN Hanna
UKS Ares Nowa Sól
2010
Z/13329/21
U16
LB
Zielona Góra (2)
2023-12-28
LDK!
98.
4.52
12
DULKOWSKA Klara
MKS Aleksandrów Łódzki
2010
Z/0411/23
U16
LD
Aleksandrów Łódzki (1)
2024-01-06
99.
4.51
16 f4
URBAŃSKA Adrianna
MKS Hermes Gryfino
2009
Z/11944/21
U16
ZP
Neubrandenburg (GER) (2)
2023-12-16
LDK!
100.
4.51
4
OCHOCIŃSKA Alicja
LKS Vectra Włocławek
2010
Z/0260/24
U16
KP
Toruń (1)
2024-01-20
LDK!
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę
pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie
przejście do
HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.5662021636963 sekund