Chód 3 km K
1. 15:16.05 1 s1 WIŚNIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 05-02-04 Z/1053/18 U16 WP Środa Wielkopolska (1) 2020-08-25 II LDK!
2. 15:31.06 2 s1 TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 06-09-20 Z/0162/20 U16 WP Słupsk (M) 2020-09-27 II
3. 15:48.59 1 s1 LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 05-06-07 Z/5155/18 U16 ZP Szczecin (1) 2020-08-29 II LDK!
4. 16:29.95 4 s1 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 05-03-17 Z/1517/19 U16 SL Słupsk (M) 2020-09-27 III LDK!  ROSU  
5. 16:34.99 5 s1 ŚLEDZIŃSKA Martyna UKS Przełaj Żerków 06-05-27 Z/2816/18 U16 WP Słupsk (M) 2020-09-27 III
6. 17:14.61 6 s1 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 05-01-05 Z/3466/18 U16 MZ Słupsk (M) 2020-09-27 III LDK!  ROSU  
7. 17:21.09 GRZELAK Aleksandra LKS Stal Mielec 06-09-26 Z/4748/18 U16 PK Stalowa Wola (1) 2020-07-22 III LDK!  ROSU  
8. 17:34.71 7 s1 RADAWIEC Oliwia MKS Hermes Gryfino 06-04-16 Z/4917/19 U16 ZP Słupsk (M) 2020-09-27 IV LDK!
9. 17:35.24 2 s1 SERAFIN Karolina MKS Hermes Gryfino 05-05-25 Z/0977/19 U16 ZP Złocieniec (1) 2020-06-27 IV LDK!
10. 17:41.84 8 s1 SMOŁUCH Alicja MKS Hermes Gryfino 06-12-21 Z/0110/20 U16 ZP Słupsk (M) 2020-09-27 IV LDK!
11. 17:53.00 2 s1 CICHOSZ Maria SSMKS Parasol Wrocław 05-05-26 Z/0094/19 U16 DS Lubawka (1) 2020-07-29 IV LDK!  ROSU  
12. 18:23.55 2 s1 ŻEGOCKA Marika LKS Vectra Włocławek 05-03-11 Z/5222/19 U16 KP Włocławek (2) 2020-08-20 IV LDK!  ROSU  
13. 18:28.87 2 s1 ZIÓŁKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 06-04-13 Z/4773/19 U16 KP Toruń (1) 2020-08-25 IV LDK!  ROSU  
14. 18:30.61 3 s1 STAWISZYŃSKA Martyna LKS Vectra Włocławek 05-05-13 Z/5487/19 U16 KP Toruń (1) 2020-08-25 IV LDK!  ROSU  
15. 18:31.47 10 s1 WARMUZ Kinga KSLZS Kruszwica 06-04-13 Z/2336/20 U16 KP Słupsk (M) 2020-09-27 IV LDK!
16. 18:36.49 2 s1 JANECZEK Amelia WLKS Nowe Iganie 05-10-17 Z/4555/19 U16 MZ Warszawa (1) 2020-09-13 IV
17. 18:42.00 2 s1 GOŃCZAR Izabella KMKL Sztorm Kołobrzeg 06-06-15 Z/3287/19 U16 ZP Kołobrzeg (1) 2020-09-19 IV
18. 18:50.82 3 s1 GÓRNICKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 05-09-07 Z/2000/19 U16 MZ Warszawa (1) 2020-09-13 IV LDK!  ROSU  
19. 19:00.74 14 s1 GÓRSKA Sandra Oliwia MKS Sambor Tczew 05-06-12 Z/0508/18 U16 PM Słupsk (M) 2020-09-27 V
20. 19:10.44 15 s1 ŁUC Ola MKS Stal Nowa Dęba 06-11-24 Z/1510/20 U16 PK Słupsk (M) 2020-09-27 V LDK!
21. 19:11.01 5 s1 NAWROCKA Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 06-12-29 Z/0303/20 U16 WP Żerków (1) 2020-06-27 V LDK!
22. 19:19.91 2 s1 ALEKSANDROWICZ Alicja LUKS MGOKSiR Korfantów 06-11-08 Z/1163/19 U16 OP Częstochowa (1) 2020-09-16 V LDK!  ROSU  
23. 19:30.34 3 s1 KOŁEK Natalia Kabex LKS Podkowa Janów 05-03-11 Z/3303/20 U16 SL Częstochowa (1) 2020-09-16 V
24. 19:34.60 2 s1 ŁAŚ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 06-11-05 Z/2472/20 U16 SL Gliwice (1) 2020-09-05 V LDK!  ROSU  
25. 20:22.76 3 s1 ŻOŁNOWSKA Oliwia LUKS Podium Kup 06-05-08 Z/2093/20 U16 OP Opole (1) 2020-09-05 V LDK!
26. 20:22.84 4 s1 SUSZCZYŃSKA Angelika LUKS MGOKSiR Korfantów 06-06-26 Z/3483/20 U16 OP Opole (1) 2020-09-05 V
27. 20:36.04 6 s1 WAGNER Klara MLKS Nadwiślanin Chełmno 05-10-17 Z/1594/20 U16 KP Włocławek (1) 2020-09-12 -- LDK!
28. 20:37.27 7 s1 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna LKS Vectra Włocławek 06-10-03 Z/4451/19 U16 KP Włocławek (1) 2020-09-12 -- LDK!  ROSU  
29. 20:48.15 5 s1 MIELNIK Julia LUKS Podium Kup 05-11-25 Z/2741/18 U16 OP Opole (1) 2020-09-05 -- LDK!  ROSU  
30. 21:19.23 6 s1 KWOCZEK Monika LUKS MGOKSiR Korfantów 06-09-27 Z/3485/20 U16 OP Opole (1) 2020-09-05 --
31. 21:22.10 2 s1 KMIECIAK Maria UKS Orkan Środa Wlkp. 06-09-18 Z/0304/20 U16 WP Poznań (1) 2020-08-07 --
32. 21:50.34 8 s1 MORAWSKA Nadia LKS Vectra Włocławek 06-04-18 Z/5535/19 U16 KP Włocławek (1) 2020-09-12 -- LDK!  ROSU  
33. 21:52.38 6 s1 WYDMUCH Michalina CKS Budowlani Częstochowa 05-02-19 Z/3312/19 U16 SL Częstochowa (1) 2020-09-16 -- LDK!  ROSU  
34. 22:16.35 3 s1 KOZŁOWSKA Maja SSMKS Parasol Wrocław 06-07-23 Z/1016/20 U16 DS Jelenia Góra (1) 2020-09-05 -- LDK!  ROSU  
35. 22:31.46 4 s1 RAKOSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 05-09-03 Z/0697/20 U16 MZ Warszawa (1) 2020-09-13 --
36. 22:32.17 5 s1 WILCZYŃSKA Kinga MKS Bank BS Płońsk 06-02-14 Z/1999/19 U16 MZ Warszawa (1) 2020-09-13 -- LDK!  ROSU  
37. 22:48.40 2 s1 OSTASZEWSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 06-06-14 Z/0429/19 U16 MZ Warszawa (1) 2020-08-21 -- LDK!
38. 23:20.15 6 s1 ZAGRAJEK Amelia LUKS Boguszyce 05-02-16 Z/0222/19 U16 LD Włocławek (2) 2020-08-20 -- LDK!
39. 23:22.62 9 s1 KUCZKOWSKA Katarzyna KSLZS Kruszwica 06-03-16 Z/2322/20 U16 KP Włocławek (1) 2020-09-12 -- LDK!
40. 23:31.92 2 s1 BOROWSKA Kinga SSMKS Parasol Wrocław 06-03-15 Z/0521/20 U16 DS Zgorzelec (1) 2020-09-15 -- LDK!  ROSU  
41. 23:53.91 6 s1 ŚLEPOWROŃSKA Sylwia MKS Bank BS Płońsk 05-10-16 Z/0691/20 U16 MZ Warszawa (1) 2020-09-13 --
42. 23:55.76 7 s1 PARAPURA Anna WLKS Nowe Iganie 05-03-05 Z/4557/19 U16 MZ Warszawa (1) 2020-09-13 --
43. 23:56.63 8 s1 KOZŁOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 05-01-12 Z/5063/19 U16 MZ Warszawa (1) 2020-09-13 -- LDK!  ROSU  
44. 25:33.34 3 s1 KACZMARCZYK Katarzyna SSMKS Parasol Wrocław 06-09-07 Z/3755/20 U16 DS Zgorzelec (1) 2020-09-15 -- LDK!
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 3.1186349391937 sekund